مشكلات و سوالات شما در مورد Wii

Black Hand

کاربر سایت
Aug 19, 2007
420
نام
Kian
هیچ جوری ! با آپدیت کردن کنسول با بازی های غیر ریجن خودت کنسول امکان Full Break شدن داره ولی اونم با روش های موجود قابل درمانه ...

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی
اقا ببخشید من یک وی گرفتم که چیپش wiikey هست و اپدیتش فکر کنم 3.2
الان امکان داره با گزاشتن بازی j دستگاه بریک شه ؟
region دستگاه=J
کلا الان اگر وی بریک شه چه Semi چه full راحت میشه بر گردوندش؟

Travis

کاربر سایت
May 20, 2008
61
نام
حمیدرضا
بچه ها کنسول من J هست اما مموری SD رو نمی دونم چجوری توش بذارم. وقتی میذارم میرم تو قسمت ویرایش عکس و این کارا. وقتی رو مموری میزنم یه ارور چینی مینی مده. چیکار کنم؟

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
بچه ها کنسول من J هست اما مموری SD رو نمی دونم چجوری توش بذارم. وقتی میذارم میرم تو قسمت ویرایش عکس و این کارا. وقتی رو مموری میزنم یه ارور چینی مینی مده. چیکار کنم؟

این همون چیزی بود اعصاب من رو هم ریخت به هم! :biggrin1:

اول دقت کن ببین درست گذاشتی ؟!

setupSDinsert.gif

بعد ببین توی قسمت Save ها هم همین error رو میده یا نه. چون توی قسمت عکس ها ممکنه که بگه عکس توی کارت نیست...

اگه توی Save ها هم همین error رو میده به خاطر اینه که کارت شما SD نیست و احتمالا MMC ـه! یا اینکه حجمش بیشتر از 2 گیگه (که اینو بعید میدونم!)

حتما باید SD باشه وگرنه نمیخونه. جالبه چون اکثر دستگاه هایی که SD میخونن , MMC رو هم ساپورت میکنن ولی Wii اینجوری نیست!

آخرین ویرایش:

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
سلام
خوب خدا رو شکر مشکل گیم پدم حل شد .
الان میخوام wii sport بازی کنم نمیشه :(
بعد از اینکه صفحه ای که گفته A و B رو با هم بزن رو رد میکنم یه صفحه دیگه میاد که یه چیزی درباره معرفی نبودن گیم پد میگه و فقط یه back داره .
-----
پ.ن : فقط بوکس بدون مشکل اجرا میشه .

سلام.

راستش وقتی که دسته رو معرفی میکنی (همون اولی که دستگاه رو برای اولین بار روشن میکنی) دیگه نباید مشکلی داشته باشه...

این شاید زیاد ربطی نداشته باشه, ولی چک کن ببین sensor bar جاش خوب هست یا نه. یا یه بار باتری ها رو دربیار و دوباره روشن کن. دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه.

---------------------
یه چیز دیگه هم هست اینو امتحان کن:

http://www.nintendo.com/consumer/systems/wii/en_na/ts/wiiremote.jsp

# Turn the Wii console power OFF by pressing the POWER Button on the front of the console. Unplug the power cord from the wall outlet for a few seconds. After a few seconds have elapsed, plug the cord back into the wall outlet.

# Turn the power of the Wii console ON. When you see the Health and Safety screen, open the small flap on the front of the Wii console to find a red button labeled "SYNC." Press and hold the SYNC Button down for 15 seconds. This will clear all the syncs on the Wii, allowing you to get a clean start to begin the process described below.

# After holding the SYNC Button on the Wii console down for at least 15 seconds, you can now "re-sync" your Wii Remotes:

1. With the first Wii Remote you wish to sync, remove the battery cover on the back of the Wii Remote to find a small red button just below the batteries.

2. Press and release the small red button just below the batteries on the Wii Remote; the blue lights on the front of the Wii Remote will blink.

3. Quickly press and release the red SYNC button on the inside of the white flap on the front of the Wii console (picture below).

4. When the Player LED blinking stops and stays lit, the syncing is complete. The LED that is illuminated indicates the player number (1 through 4).

5. This sync procedure (steps "a" through "d" above) must be followed for each additional Wii Remote added to the system.

Wii رو خاموش کن و از برق دربیار. دوباره بعد از چند ثانیه وصلش کنید.

بعد از اینکه به صفحه هشدار ایمنی (همون که یه علامت خطر داره) اومد دکمه قرمز Sync روی Wii رو 15 ثانیه نگه دارید. این باعث میشه که اطلاعات مربوط به دسته ها پاک بشن.

حالا Wii remote ـی که میخواین معرفی کنید رو دوباره معرفی کنید. (دکمه sync زیر باتری رو بزنید و دکمه ی قرمز روی Wii رو هم فشار بدید.)

پ.ن. شرمنده که دیر شد...

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad

این همون چیزی بود اعصاب من رو هم ریخت به هم! :biggrin1:

اول دقت کن ببین درست گذاشتی ؟!

setupSDinsert.gif

بعد ببین توی قسمت Save ها هم همین error رو میده یا نه. چون توی قسمت عکس ها ممکنه که بگه عکس توی کارت نیست...

اگه توی Save ها هم همین error رو میده به خاطر اینه که کارت شما SD نیست و احتمالا MMC ـه! یا اینکه حجمش بیشتر از 2 گیگه (که اینو بعید میدونم!)

حتما باید SD باشه وگرنه نمیخونه. جالبه چون اکثر دستگاه هایی که SD میخونن , MMC رو هم ساپورت میکنن ولی Wii اینجوری نیست!

اگر عکس و سیو بازی رو تو wii نمایش داده پس مشکل چیز دیگه ایی هست
مشکل از اون قفل رم هست
برای منم همچین مشکلی به وجود اومده موقعی که رم رو داخل کنسول میکنی قفل خشاب رم کمی به پایین میاد که عملا دیگه نمیتونی از تو کنسول چیزی تو رم و از رم به کنسول بریزی (یه کوچولو هم که اون جابجا میشه رم قفل میشه))
من برای حل این مشکل یک تیکه کوچیک چوب کبریت(کاغذ هم میشه) رو کنار اون قفل خشاب گزاشتم تا موقعه ایی که داخل کنسول میزارم اون تکون نخوره بعد خیلی راحت مشکل حل شد(((((اون قفل تو اون عکسی که اقا بهنام گزاشتن قسمت بالا سمت راست یک برامدگی داره که قفل رم اونجاست))))
اون پیغامی هم که شما میبینید مبنی بر این هست که رم قفل هست و نمیتونید اطلاعات برداری
در مورد سیو هم باید سیو رجیون بازی خودتون رو بردارین یعنی اگر پال بود باید P و اگر هم UC بود سیو E رو بردارین برای J هم همون J
و در اخر هم باید سیو بازیی که میخوای تو کنسول بریزین بایدسیو اصلی رو از خود کنسول پاک کنید بعد از رو رم بریزین تو کنسول در غیر این صورت با ارور مواجه میشید

امیدوارم منظورمو کامل رسونده باشم

Travis

کاربر سایت
May 20, 2008
61
نام
حمیدرضا
سلام.

راستش وقتی که دسته رو معرفی میکنی (همون اولی که دستگاه رو برای اولین بار روشن میکنی) دیگه نباید مشکلی داشته باشه...

این شاید زیاد ربطی نداشته باشه, ولی چک کن ببین sensor bar جاش خوب هست یا نه. یا یه بار باتری ها رو دربیار و دوباره روشن کن. دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه.

---------------------
یه چیز دیگه هم هست اینو امتحان کن:

http://www.nintendo.com/consumer/systems/wii/en_na/ts/wiiremote.jsp

# Turn the Wii console power OFF by pressing the POWER Button on the front of the console. Unplug the power cord from the wall outlet for a few seconds. After a few seconds have elapsed, plug the cord back into the wall outlet.

# Turn the power of the Wii console ON. When you see the Health and Safety screen, open the small flap on the front of the Wii console to find a red button labeled "SYNC." Press and hold the SYNC Button down for 15 seconds. This will clear all the syncs on the Wii, allowing you to get a clean start to begin the process described below.

# After holding the SYNC Button on the Wii console down for at least 15 seconds, you can now "re-sync" your Wii Remotes:

1. With the first Wii Remote you wish to sync, remove the battery cover on the back of the Wii Remote to find a small red button just below the batteries.

2. Press and release the small red button just below the batteries on the Wii Remote; the blue lights on the front of the Wii Remote will blink.

3. Quickly press and release the red SYNC button on the inside of the white flap on the front of the Wii console (picture below).

4. When the Player LED blinking stops and stays lit, the syncing is complete. The LED that is illuminated indicates the player number (1 through 4).

5. This sync procedure (steps "a" through "d" above) must be followed for each additional Wii Remote added to the system.

Wii رو خاموش کن و از برق دربیار. دوباره بعد از چند ثانیه وصلش کنید.

بعد از اینکه به صفحه هشدار ایمنی (همون که یه علامت خطر داره) اومد دکمه قرمز Sync روی Wii رو 15 ثانیه نگه دارید. این باعث میشه که اطلاعات مربوط به دسته ها پاک بشن.

حالا Wii remote ـی که میخواین معرفی کنید رو دوباره معرفی کنید. (دکمه sync زیر باتری رو بزنید و دکمه ی قرمز روی Wii رو هم فشار بدید.)

پ.ن. شرمنده که دیر شد...

بابا چه حرفیه مبزنی؟؟؟ خاموش روشن و این کارا نیاز نیست. وقتی بوکس اجرا میشه یعنی دسته مشکلی نداره. مشکل اینه پرهام جان نانچاک رو جدا نمی کنن. برای همه بجز بوکس باید نانچاک رو جدا کرد. این بدیهیه.:laughing:

Travis

کاربر سایت
May 20, 2008
61
نام
حمیدرضا
بچه ها از جوابهاتون ممنون اما مشکل من اینه که مموری من SD هست، قفلم نداره. حجمشم 32 هست. اصلاً بگم مموری فابریک nokia 6600 . تا حالا هم رو wii نتونستم اجراش کنم. save ها هم این ارور رو میده. کسی نمیدونه معنی ارورش چیه؟ شاید باید فورمت مموری رو عوض کنم. اگه زحمتی نیست مموری تونو تو کامپیوتر نگاه کنین ببینین فرمتش چیه؟ مال من fat هست.

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی
بچه ها از جوابهاتون ممنون اما مشکل من اینه که مموری من SD هست، قفلم نداره. حجمشم 32 هست. اصلاً بگم مموری فابریک nokia 6600 . تا حالا هم رو wii نتونستم اجراش کنم. save ها هم این ارور رو میده. کسی نمیدونه معنی ارورش چیه؟ شاید باید فورمت مموری رو عوض کنم. اگه زحمتی نیست مموری تونو تو کامپیوتر نگاه کنین ببینین فرمتش چیه؟ مال من fat هست.

مموری 6600 mmc هست نه sd

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر