مشكلات و سوالات شما در مورد Wii

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
مشکل من اینه که مموری من SD هست، قفلم نداره. حجمشم 32 هست. اصلاً بگم مموری فابریک nokia 6600 .
چه جالب! باورت میشه منم اول "دقیقا" همین کارت رو امتحان کردم ؟!! :cheesygri

اون MMC ـه! SD نیست!

Travis

کاربر سایت
May 20, 2008
61
نام
حمیدرضا
نه بابا!!!!؟؟؟؟؟ من تا الان نمی دونستم. لعنتی. پس SD چیه؟ مجبورم برم یه SD بخرم. این N70 و اینا هم با تبدیل پس MMC میشن.:confused:

Travis

کاربر سایت
May 20, 2008
61
نام
حمیدرضا
بچه ها اون دوتا درگاه USB که پشت Wii هست واسه چیه؟ من یبار تو کلیک خوندم که فلش مموری بهش وصل میشه. واسه فلش مموریه یا دسته USB؟ اگه مال فلشه کارش چجوریه؟

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
با USB میشه مثل اینکه به Wii یه Keyboard وصل کرد! از فیرمور 3.1 هم فعال شده. تا الان هم فکر کنم تنها کاربردش همین باشه!
October 10, 2007

Wii Menu 3.1:
* A Keyboard inserted into a USB port on the console can be used for text input and specific button controls for certain features and channels.

Black Hand

کاربر سایت
Aug 19, 2007
420
نام
Kian
با USB میشه مثل اینکه به Wii یه Keyboard وصل کرد! از فیرمور 3.1 هم فعال شده. تا الان هم فکر کنم تنها کاربردش همین باشه!
یعنی برای اتصال کامپیوتر به Wii از این USB استفاده نمیشه ؟ :confused:

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
یعنی برای اتصال کامپیوتر به Wii از این USB استفاده نمیشه ؟
فکر نکنم کیان جون. اگه منظورت واسه تبادل اطلاعات (مثل Homebrew ها) بین PC و Wii باشه, از طریق شبکه کردن این کارو میکنن نه با USB.

کلا موارد استفاده ـش خیلی محدوده...

Aryan_sh.1369

کاربر سایت
Apr 17, 2008
58
اگه درست یادم باشه یه وسیله ای هم بود برای تبدیل adsl به wi-fi که به USB وصل میشد
-----------------------------
ویرایش: USB LAN ADAPTOR

آخرین ویرایش:

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی
اقا من یک سری بازی گرفتم هر کدومو میزارم میره تو بازی بعد اولش میگه the disc could not be read plz........
چه مشکلیه؟
بعضیام که اولش میاد یک علامت سوال با نوشته های ژاپنی میاد

آخرین ویرایش:

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
اقا من یک سری بازی گرفتم هر کدومو میزارم میره تو بازی بعد اولش میگه the disc could not be read plz........
چه مشکلیه؟
این بازی ها به خاطر این اجرا نمیشن که بد رایت شدن. شما یه بار ازشون image بگیر و دوباره خودت با سرعت 2x رایتش کن.

اون علامت سوال هم که میگی به خاطر اینه که اصلا دیسک رو به عنوان بازی Wii نشناخته؛ به خاطر همین بد رایت شدن ـه.

با ImgBurn هم بازی ها رو رایت کن:
http://www.imgburn.com/index.php?act=download

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
چه مشکلیه؟
این بازی ها به خاطر این اجرا نمیشن که بد رایت شدن. شما یه بار ازشون image بگیر و دوباره خودت با سرعت 2x رایتش کن.

اون علامت سوال هم که میگی به خاطر اینه که اصلا دیسک رو به عنوان بازی Wii نشناخته؛ به خاطر همین بد رایت شدن ـه.

با ImgBurn هم بازی ها رو رایت کن:
http://www.imgburn.com/index.php?act=download

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی
احتمالا لنزت تعطیل شده یا احتمالا دستگاه رو به 3.3 آپدیت نکردید؟

نه بابا بازی های دیگرو میخونه
3.2 هست
کار دیگه ای لازم هست ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر