مسابقه بهترین شمشیر زن بازیهای سال

به کدام شمشیر زن رای میدهید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    104

DJmoji

کاربر سایت
Jan 27, 2007
399
مبارزه بعدی بین Hayabosa و Prince

نینجایی با سرعت عمل فوق العاده بالا که مهارت خیلی بالایی در آدم کشی داره.همین خصویتش میتونه اونو در برابر پرنس قدرتمند نشون بده یا اینکه قربانی گم نامیش میشه
Hayabosa
335cx29.jpg

یکی از شخصیت های مشور هستش که اکثرا میشناسیدش و توانایی خوبی در جنگیدن داره دیگه بقیشو خودتون میدونید.
Prince

rap7q1.jpg
دوباره شروع می کنیم.قوانین رو که می دونید و اگه نمی دونید به صفحه اول برید و اونا رو بخونین.
از حالا شروع میکنیم.

CapitanArsalan

کاربر سایت
Mar 12, 2008
897
نام
ارسلان
من باز هم به پرنس رای میدم چون هیچکس فکر نمیکنم در حد واندازه اون باشه:biggrin1:
راستی چرا بازیها رو از اول نمیذاری آخه کریتوس :love: حذف شده اونم الکی الکی:(

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
آقا چرا کسی رای نمیده:confused: تاپیک به این باحالی.البته فکر میکنم تاپیک تو بدجاییه.اگه تو قسمت "گفت و گوی آزاد پیرامون بازی و کامپیوتر" بود بهتر بود.اما خوب اشکال نداره.بگذریم.
من که قبلا به پرنس رای دادم.از این که تاپیک ادامه داده میشه خوشحالم.راستی هر چند روز چند روز رای ها رو حساب می کنی بعد میری مرحله ی بعدی؟

DJmoji

کاربر سایت
Jan 27, 2007
399
به به.از این به بعد همون طور که گفتم هر دو روز دو روز.از حالا هم شروع شد.من و ارسلان جان مدیریت اینجا رو به دست می گیریم.
در ضمن اسم تاپیک رو که انگلیسی بود عوض کردم.یعنی یکی دیگه این کارو کرد.حالا اگر جای تاپیک رو در خواست کنید عوض کنن اگه کردن که خیلی خوب ولی اگه عوض نشد هی چی دیگه

hosein yacuza

کاربر سایت
Jul 17, 2007
441
نام
hosein
مجتبی جان من با novin punisher موافقم اگه تاپیک بره تو گفتگو آزاد پیرامون بازی ها بهتره !!!
چون اونجا بازدید کنندهاش بیشترن !!!
راستی از این به بعد منم هستم !!:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر