مسابقه بهترین شمشیر زن بازیهای سال

به کدام شمشیر زن رای میدهید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    104

sh_yuna4ever

کاربر سایت
Jan 3, 2008
206
نام
shahin
خوب من به آلتايير راي ميدم چون واقعا اين يارو كريتوس مثل گاوه اگه بخاد اول بشه جو ميگيرش همرو رنده ميكنه ;)البته دليل اين وضع كه هيچكي راي نميده اينه كه داريم به كنكور و امتحانات و....كاشكي اين تايپيك خوبو يك ماه بعد ميزاشتي

آخرین ویرایش:

tupac

کاربر سایت
Jan 22, 2008
485
جوبي چرا شركت نكردش
اگر بود اول ميشد چون از نوبوناگا قويتر كي هستش حتي از خدايان god of war هم قوي تره كه جوبي تركوندش.:cheesygri

DJmoji

کاربر سایت
Jan 27, 2007
399
جوبي چرا شركت نكردش
اگر بود اول ميشد چون از نوبوناگا قويتر كي هستش حتي از خدايان god of war هم قوي تره كه جوبي تركوندش.:cheesygri
ببخشید.شرمنده.اینترنتم چند روز قطع شده بود نتونستم بیام پایان مسابقه رو اعلام کنم.تک داور بودن بدیش همینه.اگه یکی دیگه کمکم میکرد این طوری نمیشد.در هر حال از این گروه:

Altair با 3 رای(رای خودمم به الطیره)برنده و Kratos با هیچ رای بازنده اعلام میشه.

در ضمن جوبی از گروه آنیموشا رای نیاورد و سامانوسکه انتخاب شد.صفحه قبل رو ببینی متوجه میشی.

نوبوناگا رو هم سامانوسکه کشت نه جوبی.مگه انیموشا 3 رو نرفتی؟
بگزیم اینجا جاش نیست.

DJmoji

کاربر سایت
Jan 27, 2007
399
مبارزه بعدی بین Hayabosa و Prince

نینجایی با سرعت عمل فوق العاده بالا که مهارت خیلی بالایی در آدم کشی داره.همین خصویتش میتونه اونو در برابر پرنس قدرتمند نشون بده یا اینکه قربانی گم نامیش میشه
Hayabosa
335cx29.jpg

یکی از شخصیت های مشور هستش که اکثرا میشناسیدش و توانایی خوبی در جنگیدن داره دیگه بقیشو خودتون میدونید.
Prince

rap7q1.jpg

DJmoji

کاربر سایت
Jan 27, 2007
399
اگه می خواد اینجوری پیش بره پس این تاپیک رو ببندین من یه مدت دیگه که کنکور تموم شد دوباره از ادامه این بازش کنم

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
من که به پرنس رای میدم.عشق منه.:love:
در ضمن یا تاپیک رو نبند یا اگه میخوای فعلا ببندی از هفتم هشتم تیر ادامه بده تا ما کنکوری ها هم بتونیم شرکت کنیم.
تاپیکت خیلی باحاله!:cheesygri دمت گرم.:cheesygri بالاخره یکی پیدا شد یه تاپیک اینجوری بزنه.:cheesygri

DJmoji

کاربر سایت
Jan 27, 2007
399
هر وقت شما آماده بودید پیغام خصوصی بزنید منو در جریان بزارید.تعداد که به ده نفر به بالا رسید همتونو با پیغام خصوصی خبر می کنم.در ضمن فعلا رای ندید.این رای ها خارج از زمانه تعیین شده هستش.بعدا که خبرتون کردم رای ریزی رو شروع می کنیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر