مراسم تشییع جنازه آیفون و بلک بری توسط ماکروسافت

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
هرکی نمیتونه ایفون بگیره شده فنه اندروید
: هرکی نمیتونست ps3 بگیره میشد فنه 360
عزیز اینجا جای این بحثا نیست!
اما همه دنیا میدونن برنامه نویسی برای آندروید چقدر راحت و بهتره! + اینکه با اومدن 2.2 سرعتی 7 برابر بیشتر از ios داره!
حالا دیگه کنسولها چه ربطی به این قضایا دارن من نمیدونم! فکر کنم معمولا وقتی یکی میخواد بگه وجود دارم از این حرفای قشنگ میگه!
آقای 54M113 منم مثل شما آیفون دارم و اتفاقا خیلی وقت هم هست!
تنها برتریی که الان آیفون به گوشی های هم ردش داره ساپورت نرمافزاریه فوق بالاشه که انصافا تکه! وگرنه از لحاظ کاربردی خیلی از هم رده هاش پایینتره!

vector

کاربر سایت
Apr 1, 2008
383
از لحاظ نرم افزاری که android که براش خیلی نرم افزار میاد که اکثرشون پولی نیستن ! حمایت سامسونگ هم از این گوشی بقدری بالاست که برای بهترین برنامه نویسان برای این گوشی جایزه گگذاشته بود و تورنمنت راه انداخته بود !
مشخصات رو برا این گفتم چون آندروید نیازی نداره به حمایت نرم افزاریش اشاره بشه !
بزرگترین و بزرگترین مشکل در آندرویید اینه که نرم افزارها دسته بندی میشه به برندی که گوشی رو ساخته، که خودش شامل مشکل رزولوشن و .... میشه و نرم افزارها یک پارچه نیستن . ولی از زمانه اومدن IPHONE تا الان شما هر نوع گوشیه IPHONE که داشته باشی میتونی از تمام نرم افزارهای APPLE STORE استفاده کنی و محدود به نوع گوشی نیستی.

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
اصلا ملاک سخت افزار نیست چون MAC OS X حتی رو iPhone 2G که هیچ سخت افزار خفنی نداره خیلی راحت و روون اجرا میشه !
Retina رو که اصلا حرفشو نزن چون تا به الان بهترین LCD که روی یه گوشی میتونی پیدا کنی خوده استیو هم میگه بهترین کیفیتیه که میشه با چشم دید
ساپورت هم که همه میدونن هیچ شرکتی تو دنیا مثل اپل نیست ساپورت خفن ؟ ببینم میتونه 3 سال این گوشی رو ساپورت کنه ! مطمئنا سه سال دیگه 1000 نمونه گوشی زده سامسونگ که حتی Galaxy رو یادش نمونده پس جون من بیخیال این ساپورت شو که اگه جای دیگه اینو بگی بهت میخندن !
جمله آخرم منظورتو نفهمیدم !
خود سامسونگ وقتی معرفیش کرد گفت برنامه چند ساله رو این گوشی داره !
بعدشم بخاطر Opensource بودن آندروید ساپورت خفن آنچنان نمیخواد با این که براش وجود داره ! جایی هم بهم بخندن مشکل خودمه لطفا کاسه داغتر از آش نشو عزیزم :)
بعدشم من نگفتم ساپورتش از اپل بهتره گفتم ساپورتش در سطح عالی ـی قرار داره اما میگی LCD برو نگاه کن LCDـش super amoled هست کیفیتش خداست ! از نزدیک باهاش کار کردی که میای مقایسش می کنی با چیزه دیگه ای ؟

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
تنها برتریی که الان آیفون به گوشی های هم ردش داره ساپورت نرمافزاریه فوق بالاشه که انصافا تکه! وگرنه از لحاظ کاربردی خیلی از هم رده هاش پایینتره!
100% همینطوره که آیفون 4 به خاطر ساپورت نرم افزاراش تو سه روز 1.7 میلیون میفروشه !!!
بعدشم من نگفتم ساپورتش از اپل بهتره گفتم ساپورتش در سطح عالی ـی قرار داره اما میگی LCD برو نگاه کن LCDـش super amoled هست کیفیتش خداست ! از نزدیک باهاش کار کردی که میای مقایسش می کنی با چیزه دیگه ای ؟
من نه ندیدم شما که دیدی یه عکس از هر دو تاش که بغل هم هستن بزار ببینیم این Super Super amoled چی چی هست
خود سامسونگ وقتی معرفیش کرد گفت برنامه چند ساله رو این گوشی داره !
بعدشم بخاطر Opensource بودن آندروید ساپورت خفن آنچنان نمیخواد با این که براش وجود داره ! جایی هم بهم بخندن مشکل خودمه لطفا کاسه داغتر از آش نشو عزیزم :)
آقا اینک این سامسونگ رو بده که گفته برنامه چند ساله داره
اینم بهترین حرفی که بهت زدن :
بزرگترین و بزرگترین مشکل در آندرویید اینه که نرم افزارها دسته بندی میشه به برندی که گوشی رو ساخته، که خودش شامل مشکل رزولوشن و .... میشه و نرم افزارها یک پارچه نیستن . ولی از زمانه اومدن IPHONE تا الان شما هر نوع گوشیه IPHONE که داشته باشی میتونی از تمام نرم افزارهای APPLE STORE استفاده کنی و محدود به نوع گوشی نیستی.
من کاملا الان به این نتیجه رسیدم دست به این نمیرسه میشینه طرفداریه بیخوده آندروید رو میکنی
آندروید روی هزار نوع گوشی اومده هنوز نتونسته به iOS ی که روی یه گوشی میاد برسه از لحاظ فروش منم دیگه پست نمیدم تو این تاپیک چون حرف های خنده دار زیاد زده میشه شما برو با آندرویدت حال کن و سامسونگ جونت !

آخرین ویرایش:

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
به شخصه ويندوز به خاطر راحتيش و كارايي زيادش به درد ماها بيشتر مي خوره مك محدوديت زياد داره و حال نمي ده:d

البته نمي شه از شاهكار اپل يعني ايفون گذشت احتمالا هم به خاطر فروش بالاي گوشيش همون مك محبوب تر از همه ميشه

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
من نه ندیدم شما که دیدی یه عکس از هر دو تاش که بغل هم هستن بزار ببینیم این Super Super amoled چی چی هست
ScreenShot00273.jpg

خوشحال میشم بحثمون همینطوری پیش بره و منطقی باشه
خوبه گلاکسی معرفی شد که تو حرف مفت بزنی .idiot
الان حس باشعوری بهت دست داده ؟!

اینو الان خودت گرفتی !؟
من گفتم یه عکس بزار که خودت گرفته باشی که به من میگی ندیدی و به خودت میگی دیدم !
نه که میایی از یه سایتی که معلوم نیست از کجا پیدا کردی لینک میزاری http://dailyiphoneblog.com
دوما عکس از این ضایع تر در دنیا وجود نداره مشخص و مبرهنه که Brightness آیفون رو آوردن پایین !
عمده بحت منم این نیست که LCD Galaxy بهتر از Retina نیست همینطور که اولم گفتم اصلا بحث سخت افزار نیست اگه بود که تا حالا گالاکسی فروشش 2 برابر آیفون بود
همین Retina هم باعث اعصاب خوردی برنامه نویسا شده چون باید برای بازی هاشون Res رو تغییر بدن و الان واسه بیشتر بازی ها آپدیت اومده واسه اینکه با رتینا مچ بشه !
قول میدم این دیگه آخرین پست بود
رفیق والا الان نه به ایفون دسترسی دارم نه به galaxy s ! هر وقت جفتش کنار دستم بود برات عکسشو آپ میکنم ! مشکل که ندارم !
عزیز برادر تو نقد gsmarena رو ازش خوندی ؟ gsmarena دیدی بیاد چرت و پرت بنویسه ؟ اینم یکی از عکساش که تو نقدش بکار گرفته !
یه مبحثم داره که galaxy s و iphone 4 رو با هم مقایسه کرده و گفته iphone گرونه و galaxy s ارزون اما نمیشه از پشتیبانی بهتر apple گذشت که البته اونم جنبه زیادیش پولیه
اینم لینکشhttp://www.gsmarena.com/samsung_i9000_galaxy_s_vs_apple_iphone_4-review-500.php
gsmarena_010.jpg

من کاملا الان به این نتیجه رسیدم دست به این نمیرسه میشینه طرفداریه بیخوده آندروید رو میکنی
اینو الان دیدم و واقعا میتونم بگم متاسفم برات ! قضاوت کردن در مورد دیگران در حیطه اختیارات شما نیست ! من Ps3 هم ندارم دلیلی هم نداره در موردش بد بگم ! بعدشم من در مورد iphone 4 بد نگفتم گفتم galaxy s رقیب خوبیه براش !

کاملا چرت گفته عکس گویای همه چیزه عکسی که شما گذاشتی آیفون 4 نیست آیفون 3Gs هست !
و Retina فقط روی iPhone 4 هستش نه 3Gs

http://www.gsmarena.com/samsung_i9000_galaxy_s_vs_apple_iphone_4-review-500p2.php
شما اینو ببین این عکس تو مقایسه iphone 4 و galaxy s هست ! سایتی به اعتبار gsmarena خودشو با همچین کارایی کوچیک نمی کنه !
اگه سایت ایرانی بود میشد اینو گفت !

آخرین ویرایش:

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
خوشحال میشم بحثمون همینطوری پیش بره و منطقی باشه
اینو الان خودت گرفتی !؟
من گفتم یه عکس بزار که خودت گرفته باشی که به من میگی ندیدی و به خودت میگی دیدم !
نه که میایی از یه سایتی که معلوم نیست از کجا پیدا کردی لینک میزاری http://dailyiphoneblog.com
دوما عکس از این ضایع تر در دنیا وجود نداره مشخص و مبرهنه که Brightness آیفون رو آوردن پایین !
عمده بحت منم این نیست که LCD Galaxy بهتر از Retina نیست همینطور که اولم گفتم اصلا بحث سخت افزار نیست اگه بود که تا حالا گالاکسی فروشش 2 برابر آیفون بود
همین Retina هم باعث اعصاب خوردی برنامه نویسا شده چون باید برای بازی هاشون Res رو تغییر بدن و الان واسه بیشتر بازی ها آپدیت اومده واسه اینکه با رتینا مچ بشه !
قول میدم این دیگه آخرین پست بود :D
دیگه خنگی نمیفهمی به من کاری از دستم بر نمیاد ;) میگم دیگه فقط فکر میکنی میفهمی. مال بحث کردنم نیستی.
اول اینکه راپورتت داده شد و به زودی رسیدگی میکنن مدیران بهت ! دوم اینکه وقتی چیزی نداری و از چیزی اطلاع نداری به قول خودت نه کلاسشو بزار نه حرفشو
رفیق والا الان نه به ایفون دسترسی دارم نه به galaxy s ! هر وقت جفتش کنار دستم بود برات عکسشو آپ میکنم ! مشکل که ندارم !
عزیز برادر تو نقد gsmarena رو ازش خوندی ؟ gsmarena دیدی بیاد چرت و پرت بنویسه ؟ اینم یکی از عکساش که تو نقدش بکار گرفته !
کاملا چرت گفته عکس گویای همه چیزه عکسی که شما گذاشتی آیفون 4 نیست آیفون 3Gs هست !
و Retina فقط روی iPhone 4 هستش نه 3Gs

آخرین ویرایش:

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,467
نام
Nimo
عزیزه دلم من 30 سالمه گرافیستم 10 ساله تجربه در زمینه گرافیک os و سخت افزار و ..... دارم
در مک خبری از ویروسهای شاهکار که تو win کذایی مثل نقل و نباته نیست و هنگ کردن ، کرشهای مسخره ، کند شدن سیستم ،عدم وابستگی سیستم عامل به هارد و فایلهای مسخره و منسوخ reg mو تعویض دوباره و دوباره os (کسانی که با مک کار کردن میدونن که شما زمانی os رو دوباره نصب میکنید که ورژن جدیدتر میاد)وووووووو هزاران نکته که وقتی تخصصی با سیستم عامل سرو کار داشته باشی درکش میکنی)
نکته: اگه ۲ سیستم داشته باشید با مشخصات سخت افزاری یکسان و در یک سیستم mac و در سیستم دیگری win نصب باشد سیستمی که روش mac نصبه ۲۰ تا ۳۰٪ (گاهی حتی بیشتر) performance بیشتری از سیستم win دارد چون:
۱- مک ارتباط بسیار منطقی و کاملا هوشمند با سخت افزار بر قرار میکند.
۲- مک دارای هسته بسیا بسیار کارا سبک و کارامدیست که کوچکترین اختلالی با سخت افزار بر قرار نمی کند(برعکس win که وابستگی شدید و احمقانه ای با HDD دارد)
۳- سیستم عامل وظیفه خود را بسیار بسیار عالی به عنوان یک رابط بین نرم افزار و سخت افزار بر قرار میکند.
۴- وووووووو
از این رو تمام کمپانی و شرکتهای بزرگ از این سیستم عامل به عنوان سیستم عامل حرفهای استفاده میکنند( PIXAR , DISNEY و تمام کمپانی های هالیوودو..........

خوب من فکر میکنم انقدر با mac کار کردی اصلا win دیگه به چشت نکات مثبتش نمیاد.

خوب ویروس رو میشه با یه انتی ویروس ok کرد فکر نکنم این مشکل سختی باشه.
در مورد کرش های مسخر باید برات بگم یه چندتا error رو نیشمه کرش حساب کرد مثلا اگه شما متوالی کرش میگرفتی از رو driver ها و win هم میترکید اون یه چیزی. والا من سالی یک بار win عوض نمیکن و کارمم اگه ببینی به این نتیجه پی میبری اینجوری ها هم که تو فکر میکنی نیست بقیه متنتم خودنم اره یه جاهایی رو قبول دارم یه جاهایی رو هم نه مثلا قبول دارم که وابسته به هارد هست ولی بقیه رو نه اینجام مربوط به ایفون میشه اگه خواستی شخصی با هم صحبت میکنیم چون مربوط به os:mac نیست بقیه جواب هاتم خواصتی به صورت شخصی میگم یا من متقاعد میشم یا تو.

حیف اینجا جاش نیست وگرنه حتما بهت میگفتم کی ادب یادم داده کی نداده ! موندم چی گفتم که این وسط فک کردی خیلی آدم با شخصیتی هستی !
سیستم دکتر ؟ :)) سیستم دکتر از کجات در آوردی ؟ :))
نکنه منظورت Nike+ iPod هست ؟ =))
اول یه لطف بکن از چیزی که نداری نیا اینجا بگو دارم سیستم دکتر ! که آخر سوتی بود ! این کلاس گذاشتنا ماله آدمای با شخصیت نیست
بعد آقای با شخصیت این جملت نیاز شدیدی به ویرایش فنی و زبانی و هم ترجمه داره معلوم نیست به چه زبونی نوشتی یه بار از روش بخون بعد پستش کن !
-----------------
اصلا ملاک سخت افزار نیست چون MAC OS X حتی رو iPhone 2G که هیچ سخت افزار خفنی نداره خیلی راحت و روون اجرا میشه !
Retina رو که اصلا حرفشو نزن چون تا به الان بهترین LCD که روی یه گوشی میتونی پیدا کنی خوده استیو هم میگه بهترین کیفیتیه که میشه با چشم دید
ساپورت هم که همه میدونن هیچ شرکتی تو دنیا مثل اپل نیست ساپورت خفن ؟ ببینم میتونه 3 سال این گوشی رو ساپورت کنه ! مطمئنا سه سال دیگه 1000 نمونه گوشی زده سامسونگ که حتی Galaxy رو یادش نمونده پس جون من بیخیال این ساپورت شو که اگه جای دیگه اینو بگی بهت میخندن !
جمله آخرم منظورتو نفهمیدم !

کاملا درسته حتی تو صدا و سیمای خودمون هم از iMac استفاده میکنن
و اکثرا هم از برنامه Aperture

دیگه خنگی نمیفهمی به من کاری از دستم بر نمیاد ;) میگم دیگه فقط فکر میکنی میفهمی. مال بحث کردنم نیستی.

snakeonline

کاربر سایت
Sep 26, 2005
208
نام
مسعود
اون دوستی که گفته بود از بیشتر امکانات ایفون نمیشه تو ایران استفاده کرد میشه چند تا از این امکانات رو بگن ما هم فیض ببریم.
قبل از ارسال پست هاتون یه بار خودتون بخونیدش!ضرر نمیکنید(دوستان ادب رو در پست ها فراموش نکنید.)

آخرین ویرایش:

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,467
نام
Nimo
اون دوستی که گفته بود از بیشتر امکانات ایفون نمیشه تو ایران استفاده کرد میشه چند تا از این امکانات رو بگن ما هم فیض ببریم.
قبل از ارسال پست هاتون یه بار خودتون بخونیدش!ضرر نمیکنید(دوستان ادب رو در پست ها فراموش نکنید.)

من میگم ما ایرانی ها اصلا درست ازش استفاده نمیکنیم و ار قابلیت های جالبی هم که فقط رو i phone هم هست استفاده نمیکنیم.

joopi_gam3r

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,116
سلام
چند وقت پيش يكي از اشناهام يه galaxy گرفت و من هم يه كم باهاش ور رفتم گوشي خيلي خوبي بود اولين چيزي هم كه چشمو گرفت صفحه اش بود كه هم بزرگ و هم فوق العاده با كيفيت ...
ولي اولين چيزي كه از همون دقيقه اول احساس كردم تاچ گوشي بود كه به وضوح اون حساسيت و روون بودن آيفون رو نداشت ...

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
شماها چرا این طوری می کنید ؟
تاپیک راک بنده میاین بحث رپ و متال می کنید.
تاپیک وین مو هست میاین بحث اندروید و ios می کنید!!!:|

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
100% همینطوره که آیفون 4 به خاطر ساپورت نرم افزاراش تو سه روز 1.7 میلیون میفروشه !!!
یعنی طبق نظر شما ساپورت نرم افزاریش دلیل فروشش نبوده؟
من خودم شخصا به همین دلیل خریدم که بازیهای خوبی داشت:D
یعنی رو گوشیه دیگه ای متال گییر نبود:D
در هر صورت من یکی از حرفای شما ناراحت نمیشم چون تو تاپیکای مختلف دیدم که حتی اگه با دلیل و مدرک 1 میلیون نفر بگن اشتباه میکنی بازم حرف حرف خودته! پس الکی وقتمو هدر نمیدم!

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
عجب گرد و خاکی به پا شده:d
زور نزدید چون بیخوده/:)فعلا رو دست ایفون هیچی نیومده و نمیاد ;;)سامسونگ که ماهی 10 تا گوشی میده بیرون که 9 تاش توزرد از اب درمیاد . نوکیا هم که تعطیله . میمونه htc که ویندوز موبایلش رسما اشغاله میمونه اندریود که درسته پیشرفت داشته ولی حالا حالاها مونده تا به ios برسه و فعلا راه زیادی در پیش داره :d
تو این مراسم یه گاری هم بود که پشت یه ماشین بسته بودنش که موجودات بسیار جذابی توش بودن که ادم رو یاد شوهای PL-Y B-Y میندازه . عکشو نمیذارم که خودتون زحمت پیدا کردنششو بکشین ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر