مراسم تشییع جنازه آیفون و بلک بری توسط ماکروسافت

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
lol اندروید :)) شما اصلا میدونی bb چیه
ios هم که اصلا بحثی نیست
: هرکی نمیتونه ایفون بگیره شده فنه اندروید
: هرکی نمیتونست ps3 بگیره میشد فنه 360
=))
ملت .. ما
کاشکی دوستان قبل از پست های شادشون برن یه خرده اطلاعات جمع کنن ! الان برتری iphone 4 نسبت به i9000 galaxy s سامسونگ چیه ؟ بهترین گوشی هوشمنده این galaxy s ! بله من پولم نمیرسه آیفون بخرم برا همین دست میزارم رو چیزی که قدر پولی که میدم بیارزه !
قابل توجه شما فروش امسال گوشی های هوشمند 54 5 درصدشون آندروید بودن

P.s : <اقعا مستحق همون آواتاری اینجا هم بهت خیلی میاد

آخرین ویرایش:
May 24, 2008
1,156
نام
احسان
ios هم که اصلا بحثی نیست
=))
ملت .. ما
رو آب بخندی:) این حرفی که شما می زنید عقده ای بازیه نه کار مایکروسافت:)

neema

کاربر سایت
Apr 29, 2009
94
این سیستم عامل تا اونجایی که من خوندم راجع بهش،کاملا قابلیت رقابت با آندروید و iOS رو داره.با پولی که مایکروسافت کنار گذاشته قراره نرم افزارهای متعددی برای این سیستم ارائه بشه که اگر اپل روی قیمت بعضی نرم افزار ها تجدید نظر نکنه می تونه واسش مشکل ساز بشه.
این هم بگم که این پلتفرم از نظر ساختاری بسیار مشابه سیستم های ویندوز کامپیوتر هست! همون سیستم عاملی که سالهاست برنامه نویس ها به راحتی واسش برنامه می نویسن! که این میتونه یک امتیاز مثبت واسه این سیستم باشه! باید منتظر بود!

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
الان برتری iphone 4 نسبت به i9000 galaxy s سامسونگ چیه ؟ بهترین گوشی هوشمنده این galaxy s ! بله من پولم نمیرسه آیفون بخرم برا همین دست میزارم رو چیزی که قدر پولی که میدم بیارزه !
عجــــــــــــــــــــــب ! شما میشه به من بگی کلا چی از iPhone میدونی ؟
و کلا چی از Android و همین Galaxy S ؟
همین گوشی Galaxy که اسمشو آوردین و سنگشو به سینه میزنین توی کشور خودش ( کره جنوبی ) هم کمتر از 4 iPhone فروخته
پس اگه این چیزه بدرد بخوری بود وطنی هاشون سینه سپر میکردن براش نه شما
پ.ن : مثل این میمونه که PS3 و ٌWii فروششون تو ژاپن کمتر از X360 بشه :D

آخرین ویرایش:

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
قسمت نشده که Mac Android Iphone داشته باشم ( البته باهاشون کار کردم جز اندروید ) ولی تا اونجایی که با ویندوز موبایل کار کردم و خودم سالیان سال دارم خیلی باهاش راحتم و مکلشی حادی ( جز زبان فارسی ) باهاش نداشتم!
الان در حال حاضر Omnia II دارم که خیلی هم راضیم و در آینده احتمالن یک گوشی مجهز به ویندوز فون ۷ بخرم

pedramstalker

کاربر سایت
Jan 7, 2010
926
نام
پدرام
ios هم که اصلا بحثی نیست
=))
ملت .. ما
بعضي ها خيلي پست بي ربط ميدن ! نميدونم چرا پستاشون حذف نميشه توسط مديران عزيز سايت ، ...
كار ماكروسافت هم بچه گانه و توحين آميز بود ! البته شايد برا خودشون جالب باشه ولي برا ما كه نيست ! كلاس كار خودشونو با اين كار غير حرفه اي پايين آوردن واقعا از MS بزرگ بعيد بود :|

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,467
نام
Nimo
منم خودم ایفون رو دوست ندارم ولی یه چیزی هست که 90% قابلیت های ایفون اصلا تو ایران استفاده نمیشه و هر کی هم میگیره من دیگه ته کلاس بالا هستم اصلا رو دست من نیست.(حالا یه ایفون خریده ها)

پ.ن: دوستان چرتو پرت نگن حاجی برو ببین win7 چیه بعدا بیا حرف بزن اصلا mac در مقابل win7 حرفی نداره که بزنه.(ملت هم خوشحال هستنا میگم طرف یه چیز میخره فکر میکنه چه خبره دیگه)

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
منم خودم ایفون رو دوست ندارم ولی یه چیزی هست که 90% قابلیت های ایفون اصلا تو ایران استفاده نمیشه و هر کی هم میگیره من دیگه ته کلاس بالا هستم اصلا رو دست من نیست.(حالا یه ایفون خریده ها)

پ.ن: دوستان چرتو پرت نگن حاجی برو ببین win7 چیه بعدا بیا حرف بزن اصلا mac در مقابل win7 حرفی نداره که بزنه.(ملت هم خوشحال هستنا میگم طرف یه چیز میخره فکر میکنه چه خبره دیگه)
من خوشحال میشم این 90% ی که میگی رو بدونم شامل چه چیزای میشن ؟
فک کنم فقط SMS دادن و حرف ردن رو شما بلدی انجام بدی با این گوشی ;))
قبلا هم تو همین سایت گفتم بیشتر از 80% از امکانات گوشی قابل استفادست مگه اینکه شما تو شهر زندگی نمی کنی !!!
بقیه چیز هایی هم که نمیشه استفاده کرد واسه همه گوشی هاست مثل 3G و Video Call و ...

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
عجــــــــــــــــــــــب ! شما میشه به من بگی کلا چی از iPhone میدونی ؟
و کلا چی از Android و همین Galaxy S ؟
همین گوشی Galaxy که اسمشو آوردین و سنگشو به سینه میزنین توی کشور خودش ( کره جنوبی ) هم کمتر از 4 iPhone فروخته
پس اگه این چیزه بدرد بخوری بود وطنی هاشون سینه سپر میکردن براش نه شما
پ.ن : مثل این میمونه که PS3 و ٌWii فروششون تو ژاپن کمتر از X360 بشه :D

عزیز من میتونی بری نقداشو بخونی ! همین این gsmarena اذعان داشت galaxy s بهتریم smartphone هست
کافیه به مشخصاتش نگاه کنی و همینطور پردازندشو ببینی + حتما صفحه نمایششم نگاه کن علاوه بر اون بخون که سامسونگ چه ساپورت خفنی روش داره !
شما که خیلی حالیت میشه فک کنم بتونی تمیز کنی که iphone برا یه عشقه iphone و apple خوبه نه کسی که دوست داره پول گوشی ـی بده که بیارزه ! من عشق iphone نیستم !
بهتره 1 طرفه نگاه نکنی !

vector

کاربر سایت
Apr 1, 2008
383
نظرات قشنگ قشنگ (خوشحال و خندان)
تو رو خدا اول یکم علمتونو ببرید بالا بعد نظر بدید این مسایل تخصصی مسایل ps3 یا xbox 360 نیست که راحت نور افشانی میکنید!!!!!!!

vector

کاربر سایت
Apr 1, 2008
383
عزیز من میتونی بری نقداشو بخونی ! همین این gsmarena اذعان داشت galaxy s بهتریم smartphone هست
کافیه به مشخصاتش نگاه کنی و همینطور پردازندشو ببینی + حتما صفحه نمایششم نگاه کن علاوه بر اون بخون که سامسونگ چه ساپورت خفنی روش داره !
شما که خیلی حالیت میشه فک کنم بتونی تمیز کنی که iphone برا یه عشقه iphone و apple خوبه نه کسی که دوست داره پول گوشی ـی بده که بیارزه ! من عشق iphone نیستم !
بهتره 1 طرفه نگاه نکنی !
بازم مشخصات مشخصات و بازهم مشخصات !!!!!
ملاک hardware نیست (اگه اینطور بود ps3 الان نصبت به wii باید فروش میلیاردی داشت) ۵۰٪ hardware و ۵۰٪ software و حمایت ، موجود بودن و علایق مصرف کنندگان به نرم افزار ها هر زمانی شرکتی پدیده ای مثل apple store با هزاران نرم افزار و خدمات و میلیونها بار download داشته باشه میتونه جلوی apple و iphone قد علم کنه این سخت افزارها هم تا 1 سال تو سایتها و زبان مردم هستن بعد فراموش میشن . تاریخ همه چیز رو نشون داده

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,467
نام
Nimo
نظرات قشنگ قشنگ (خوشحال و خندان)
تو رو خدا اول یکم علمتونو ببرید بالا بعد نظر بدید این مسایل تخصصی مسایل ps3 یا xbox 360 نیست که راحت نور افشانی میکنید!!!!!!!

اها میفهمی دیگه خیلی اره ؟؟؟؟ شما برتری os :mac رو کلا به os:win بگو.

من خوشحال میشم این 90% ی که میگی رو بدونم شامل چه چیزای میشن ؟
فک کنم فقط SMS دادن و حرف ردن رو شما بلدی انجام بدی با این گوشی ;))
قبلا هم تو همین سایت گفتم بیشتر از 80% از امکانات گوشی قابل استفادست مگه اینکه شما تو شهر زندگی نمی کنی !!!
بقیه چیز هایی هم که نمیشه استفاده کرد واسه همه گوشی هاست مثل 3G و Video Call و ...

مامان بابات بهت ادب یاد ندادن ؟؟؟ شمایی که تو شهر زندگی نمیکنی که نمیتونی مثل ادم متمدن حرف بزنی.

شما ار سیستم doctor که از وقتی رو ipad امد بعد هم روی بقیه محصولاتش استفاده میکنی ؟؟؟

عزیزم منظور من این نیست که نمیشه استفاده کرد من اینو میگم که اصلا از هیچ گونه قابلیتی تو این استفاده نمیکنن ملت. شمام که حتما همشو استفاده میکنی.

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
بازم مشخصات مشخصات و بازهم مشخصات !!!!!
ملاک hardware نیست (اگه اینطور بود ps3 الان نصبت به wii باید فروش میلیاردی داشت) ۵۰٪ hardware و ۵۰٪ software و حمایت ، موجود بودن و علایق مصرف کنندگان به نرم افزار ها هر زمانی شرکتی پدیده ای مثل apple store با هزاران نرم افزار و خدمات و میلیونها بار download داشته باشه میتونه جلوی apple و iphone قد علم کنه این سخت افزارها هم تا 1 سال تو سایتها و زبان مردم هستن بعد فراموش میشن . تاریخ همه چیز رو نشون داده

از لحاظ نرم افزاری که android که براش خیلی نرم افزار میاد که اکثرشون پولی نیستن ! حمایت سامسونگ هم از این گوشی بقدری بالاست که برای بهترین برنامه نویسان برای این گوشی جایزه گگذاشته بود و تورنمنت راه انداخته بود !
مشخصات رو برا این گفتم چون آندروید نیازی نداره به حمایت نرم افزاریش اشاره بشه !

vector

کاربر سایت
Apr 1, 2008
383
اها میفهمی دیگه خیلی اره ؟؟؟؟ شما برتری os :mac رو کلا به os:win بگو.
عزیزه دلم من 30 سالمه گرافیستم 10 ساله تجربه در زمینه گرافیک os و سخت افزار و ..... دارم
در مک خبری از ویروسهای شاهکار که تو win کذایی مثل نقل و نباته نیست و هنگ کردن ، کرشهای مسخره ، کند شدن سیستم ،عدم وابستگی سیستم عامل به هارد و فایلهای مسخره و منسوخ reg mو تعویض دوباره و دوباره os (کسانی که با مک کار کردن میدونن که شما زمانی os رو دوباره نصب میکنید که ورژن جدیدتر میاد)وووووووو هزاران نکته که وقتی تخصصی با سیستم عامل سرو کار داشته باشی درکش میکنی)
نکته: اگه ۲ سیستم داشته باشید با مشخصات سخت افزاری یکسان و در یک سیستم mac و در سیستم دیگری win نصب باشد سیستمی که روش mac نصبه ۲۰ تا ۳۰٪ (گاهی حتی بیشتر) performance بیشتری از سیستم win دارد چون:
۱- مک ارتباط بسیار منطقی و کاملا هوشمند با سخت افزار بر قرار میکند.
۲- مک دارای هسته بسیا بسیار کارا سبک و کارامدیست که کوچکترین اختلالی با سخت افزار بر قرار نمی کند(برعکس win که وابستگی شدید و احمقانه ای با HDD دارد)
۳- سیستم عامل وظیفه خود را بسیار بسیار عالی به عنوان یک رابط بین نرم افزار و سخت افزار بر قرار میکند.
۴- وووووووو
از این رو تمام کمپانی و شرکتهای بزرگ از این سیستم عامل به عنوان سیستم عامل حرفهای استفاده میکنند( PIXAR , DISNEY و تمام کمپانی های هالیوودو..........

آخرین ویرایش:

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
مامان بابات بهت ادب یاد ندادن ؟؟؟ شمایی که تو شهر زندگی نمیکنی که نمیتونی مثل ادم متمدن حرف بزنی.

شما ار سیستم doctor که از وقتی رو ipad امد بعد هم روی بقیه محصولاتش استفاده میکنی ؟؟؟

عزیزم منظور من این نیست که نمیشه استفاده کرد من اینو میگم که اصلا از هیچ گونه قابلیتی تو این استفاده نمیکنن ملت. شمام که حتما همشو استفاده میکنی.
حیف اینجا جاش نیست وگرنه حتما بهت میگفتم کی ادب یادم داده کی نداده ! موندم چی گفتم که این وسط فک کردی خیلی آدم با شخصیتی هستی !
سیستم دکتر ؟ :)) سیستم دکتر از کجات در آوردی ؟ :))
نکنه منظورت Nike+ iPod هست ؟ =))
اول یه لطف بکن از چیزی که نداری نیا اینجا بگو دارم سیستم دکتر ! که آخر سوتی بود ! این کلاس گذاشتنا ماله آدمای با شخصیت نیست
بعد آقای با شخصیت این جملت نیاز شدیدی به ویرایش فنی و زبانی و هم ترجمه داره معلوم نیست به چه زبونی نوشتی یه بار از روش بخون بعد پستش کن !
-----------------
بهتره 1 طرفه نگاه نکنی !
اصلا ملاک سخت افزار نیست چون MAC OS X حتی رو iPhone 2G که هیچ سخت افزار خفنی نداره خیلی راحت و روون اجرا میشه !
Retina رو که اصلا حرفشو نزن چون تا به الان بهترین LCD که روی یه گوشی میتونی پیدا کنی خوده استیو هم میگه بهترین کیفیتیه که میشه با چشم دید
ساپورت هم که همه میدونن هیچ شرکتی تو دنیا مثل اپل نیست ساپورت خفن ؟ ببینم میتونه 3 سال این گوشی رو ساپورت کنه ! مطمئنا سه سال دیگه 1000 نمونه گوشی زده سامسونگ که حتی Galaxy رو یادش نمونده پس جون من بیخیال این ساپورت شو که اگه جای دیگه اینو بگی بهت میخندن !
جمله آخرم منظورتو نفهمیدم !
از این رو تمام کمپانی و شرکتهای بزرگ از این سیستم عامل به عنوان سیستم عامل حرفهای استفاده میکنند( PIXAR , DISNEY و تمام کمپانی های هالیوودو..........
کاملا درسته حتی تو صدا و سیمای خودمون هم از iMac استفاده میکنن
و اکثرا هم از برنامه Aperture

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر