مایکروسافت : کنسول Xbox One همه دنیا را سورپرایز می کند ، در E3 سونی را خواهد کشت !

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
th

مایکروسافت به نظر می رسد که جهت متکبرانه ای را به خود گرفته است ، آنها ادعا می کنند در E3 امسال " سونی را می کشند . " این موضوع هم نمی تواند آنقدر شگفت آور باشد که در اخرین اظهارات مایکروسافت ، بیان کرد که برای بازی های انحصاری چیزی بالغ بر 1 میلیارد دلار خرج کرده است ، آیا سونی مطابق آن هزینه برای کنسول خود خرج کرده است ؟ در E3 باید این موضوع را ببینم ، آقای Craig Davidson مدیر بازاریابی جهانی مایکروسافت صراحتا در پیامی اعلام نمود " اجازه دهید در E3 سونی را خواهیم کشت "

در اظهاری از آقای Ken Kutaragi بیان نمود که این استکبار برای شرکت مایکروسافت بد تمام می شود ، با این حال می تواند انگیزه ی بسیار خوبی باشد .

قبل از آن آقای Aaron Greenberg در پیامی تایید کرد ، که ما به انتقادها و پیام های گیمرها توجه می کنیم ، و در E3 تمرکز کاملی روی گیم داریم .

منبع :

آخرین ویرایش:

Lord Zeus

کاربر سایت
Sep 15, 2009
1,234
منابع Gaf شایعه کردند که متاسفانه مایکروسافت در پشت پرده به ناشرها و سازنده های مستقل با دادن پول پیشنهاد کرده که در E3 نسخه PS4 بازیها نمایش داده نشه و تا وجه ای که در این چند ماه از PS4 به عنوان کنسولی مخصوص بازی کردن در صنعت شکل گرفته بسیار کم رنگ تر جلوه کن ـه.
پست کامل در Gaf :
Two of our most trusted neoGAF insiders have said that Microsoft is reacting hard to what has went down, and so they're going to try to dismantle PS4's image as a "for gamers" console by paying publishers and devs to not show their multiplatform titles during E3 on a PS4. In other words, even if the multiplatform version is coming out for the PS4, they won't be able to show them at E3, thus contributing to the perception that somehow Sony is getting significantly less support for PS4 than Microsoft is "for gamers."

Of course, I'm sure multiplatform games will slip through - they can't possibly pay everyone - but it's extremely telling how they're choosing to spend their money. Rather than do the thing everyone wants, which is end the anti-consumer nonsense, they'll spend their time trying to deceive everyone instead. That should say it all about Microsoft since this year started
تویت خالق Retro City Rampage که احتمال حقیقت داشتن این موضوع رو بیشتر می کنه.
38699152229549709827.png

تاکید میکنم این موضوع فعلا فقط در حد شایعه ست ، ولی اگر حقیقت داشته باش ـه حرکتی بس ناجوانمردانه و به دور از یک رقابت سالم و سازنده ست، و واقعا تاسف اور.
خداوکیلی این کمپین ترولینگی که تو این چند وقت علیه xbox one تو نت شکل گرفته بیشتر این فکرو تو من تقویت میکنه که کنسول جدید مایکروسافت زنگ خطر خیلی بزرگی برای رقیباش هست فکر کنم ترول بعدی اینه که زمین نمایشگاه E3 به طرف مایکروسافت کج بوده!
lol ..
کمپین ترولینگ!!
یاد رسانه های داخلی افتادم

آخرین ویرایش:

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
خداوکیلی این کمپین ترولینگی که تو این چند وقت علیه xbox one تو نت شکل گرفته بیشتر این فکرو تو من تقویت میکنه که کنسول جدید مایکروسافت زنگ خطر خیلی بزرگی برای رقیباش هست فکر کنم ترول بعدی اینه که زمین نمایشگاه E3 به طرف مایکروسافت کج بوده!

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza

ببخشید ترولینگ ؟ شما حالت خوبه این صحبت ها رو بچه ها از پیش خودشون که نمیکنن کسی هم حرفی در نیاورده شما انتظار داری فقط خبر های خوب بیاد همین خبر بالا سر شما دوستمون اسمش رو هم یادم رفته .:d گفته به نظر شما داره ترول میکنه یا خبر رسانی ؟

یا رضا که داره خبر رسانی میکنه که احتمال داره دستگاه بعدی هم مشکل گرمایشی داشته باشه ترول حساب میشه ؟ .

اینجا برای خبر رسانی هستش نه اینکه چیزی که ما دوست داریم فقط قرار داده بشه ما حال کنیم مگه این همه خبر بد راجب نینتندو امد که واقعا هم همونجوری بود یک عده گفتن دارن نینتندو ترول میشه من نمیفهمم شما بازیکن هستی و طرفدار بازی یا طرفدار یک جعبه با اسم یک شرکت ؟

شما با XBOX حال میکنی منم حال میکنم اما دلیل نمیشه که ما دوباره کنسول جدید بخریم ببینیم مشکل گرمایشی داشته باشه سال اول 3 چراغ بده یعنی من به عنوان مشتری حق دارم که مشکلات سیستمی که تهیه میکنم رو بدونم به نظر شما تروله من بهش میگم اگاهی از مشکلات سیستمی و آگاهی مشتری .

دلیل نمیشه مشتری چیزی که میخره بیاد خونش بعد متوجه خرابی و مشکلاتی که امکان داره داشته باشه بشه یعنی شما خودت الان قرار باشه 2 میلیون بدی XBOX ONE بخری بعد سال اول بترکه و مشکل پیدا کنه چیکار میخوای بکنی ؟ میگی گور بابا 2میلیون ؟

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
ببخشید ترولینگ ؟ شما حالت خوبه این صحبت ها رو بچه ها از پیش خودشون که نمیکنن کسی هم حرفی در نیاورده شما انتظار داری فقط خبر های خوب بیاد همین خبر بالا سر شما دوستمون اسمش رو هم یادم رفته .:d گفته به نظر شما داره ترول میکنه یا خبر رسانی ؟

یا رضا که داره خبر رسانی میکنه که احتمال داره دستگاه بعدی هم مشکل گرمایشی داشته باشه ترول حساب میشه ؟ .

اینجا برای خبر رسانی هستش نه اینکه چیزی که ما دوست داریم فقط قرار داده بشه ما حال کنیم مگه این همه خبر بد راجب نینتندو امد که واقعا هم همونجوری بود یک عده گفتن دارن نینتندو ترول میشه من نمیفهمم شما بازیکن هستی و طرفدار بازی یا طرفدار یک جعبه با اسم یک شرکت ؟

شما با XBOX حال میکنی منم حال میکنم اما دلیل نمیشه که ما دوباره کنسول جدید بخریم ببینیم مشکل گرمایشی داشته باشه سال اول 3 چراغ بده یعنی من به عنوان مشتری حق دارم که مشکلات سیستمی که تهیه میکنم رو بدونم به نظر شما تروله من بهش میگم اگاهی از مشکلات سیستمی .

خبر رسانی !؟!؟؟ شوخی میکنی!؟!؟
یه کاربری تو فروم x میاد یه چیزی میگه جنبه خبر رسانی پیدا میکنه؟ میخوام بدونم در مورد ps4 اگه یکی تو یه فرومی یه همچین چیزایی ردیف کنه اینقدر روشن فکرو با جنبه میشین؟
lol ..
کمپین ترولینگ!!
یاد رسانه های داخلی افتادم
خداییش خودتون خندتون نمیگیره؟
"مایکروسافت پول داده رو سونی بازی نشون ندن" این بیشتر شبیه رسانه های داخلی نیست!؟

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
یه کاربری تو فروم x میاد یه چیزی میگه جنبه خبر رسانی پیدا میکنه؟ میخوام بدونم در مورد ps4 اگه یکی تو یه فرومی یه همچین چیزایی ردیف کنه اینقدر روشن فکرو با جنبه میشین؟

ببخشید ؟ شما مثل این که داری شوخی میکنی و ما رو دست میندازی کسی نگفت که خبر 100% درسته یا این مشکل وجود داره اما شما به عنوان مشتری با شنیدن این صحبت بیشتر راجب چیزی که میخوای بخری تحقیق میکنی .

ببخشید مگه یکی از همین افراد نیومده بود گفت که جفت CPU های شرکت ها رو AMD داره میسازه ؟ درست بود یا نه ؟ اون موقع هم به عنوان شایعه بهش نگاه شد تا وقتی که خبر اصلی امد . اینجا هم شما منتظر باش تا خلاف این ثابت بشه شما مشخص نمیکنی چه خبری خوبه یا شایعه هستش باید گفته بشه یا نشه منم مشخص نمیکنم .

اگه صحبت شما رو میخواستیم عمل کنیم باید فقط به صحبت شرکت ها توجه کنیم که هیچ ماست زنی نمیگه ماست من ترشه . بعدشم وقتی شایعه یک بازی میومد خبرش اصلا اعلام نکنیم به خاطر اینکه بابا مشخص نیست یک نفری تو یه سایتی یک چیزی گفته .

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
ببخشید ؟ شما مثل این که داری شوخی میکنی و ما رو دست میندازی کسی نگفت که خبر 100% درسته یا این مشکل وجود داره اما شما به عنوان مشتری با شنیدن این صحبت بیشتر راجب چیزی که میخوای بخری تحقیق میکنی .

اون موقع هم به عنوان شایعه بهش نگاه شد تا وقتی که خبر اصلی امد . اینجا هم شما منتظر باش تا خلاف این ثابت بشه شما مشخص نمیکنی چه خبری خوبه یا شایعه هستش باید گفته بشه یا نشه منم مشخص نمیکنم .

اگه صحبت شما رو میخواستیم عمل کنیم باید فقط به صحبت شرکت ها توجه کنیم که هیچ ماست زنی نمیگه ماست من ترشه . بعدشم وقتی شایعه یک بازی میومد خبرش اصلا اعلام نکنیم به خاطر اینکه بابا مشخص نیست یک نفری تو یه سایتی یک چیزی گفته .

خدا ببخشه!
ببخشید مگه یکی از همین افراد نیومده بود گفت که جفت CPU های شرکت ها رو AMD داره میسازه ؟ درست بود یا نه ؟
یعنی چی اونوقت!؟ درست متوجه نشدم!
یعنی چون روزی روزگاری یه نفر اومده گفته CPU تو xbo فلانه و حرفش درست بوده الان هرکس دیگه ای تو هر جای دنیا هر چی بگه درسته!؟ عجب فلسفه ای واقعا!
الان شما میفرمایید که کسی که گفته "مایکروسافت داره پول میده رو سونی بازی نشون ندن" همون کسیه که گفته CPU ....؟
کاری به این حرفها ندارم مشکلی نیست الانم چون شما اومدی حرف منو نقل و قول کردی دارم باهات بحث میکنم خلاصه اگه حرفهای (اونم حرفهای چیپی در این سطح) یه مشت آدم تو یه فروم واسه شما جنبه خبر رسانی داره واسه من جنبه ترول داره پس شما با منابع خبری موثق خودت حال کن اجازه بده ما هم در مورد ترولینگ کنسول مورد نظرمون صحبت کنیم.

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,073
منابع Gaf شایعه کردند که متاسفانه مایکروسافت در پشت پرده به ناشرها و سازنده های مستقل با دادن پول پیشنهاد کرده که در E3 نسخه PS4 بازیها نمایش داده نشه و تا وجه ای که در این چند ماه از PS4 به عنوان کنسولی مخصوص بازی کردن در صنعت شکل گرفته بسیار کم رنگ تر جلوه کن ـه.
پست کامل در Gaf :
تویت خالق Retro City Rampage که احتمال حقیقت داشتن این موضوع رو بیشتر می کنه.
38699152229549709827.png

تاکید میکنم این موضوع فعلا فقط در حد شایعه ست ، ولی اگر حقیقت داشته باش ـه حرکتی بس ناجوانمردانه و به دور از یک رقابت سالم و سازنده ست، و واقعا تاسف اور.
Hype Train رو با پول نمیشه متوفق کرد :D. ماکروسافت دوباره میخواد ثابت کنه پولش بیشتر از عقلش هست. از طرفی شایعه شده سخت افزار XBOX ONE مشکلات فنی داره. لینکش رو گذاشتم تو ترد مخصوص این کنسول.

mhdt199

کاربر سایت
Mar 15, 2010
110
مثل این که مشکلات حرارتی برای کنسول جدید مایکروسافت چالش ایجاد کرده ، یک ماه پیش از یک منبع شنیده شده کنسول جدید Xbox one دچار مشکلات حرارتی است ، که امروز از یک منبع شنیده شده که جهت حل این مشکل اخیر مایکروسافت تصمیم گرفته 100-200mhz کنسول Xbox One را Under Clock کنه :|

.

البته الان تو دنیا بازار شایعات از طرف طرفدارن دو کنسول بر علیه هم داغه و حرفهای غیر معتبر زیاده
اما ، این شایعه خیلی هم دور از ذهن نیست. این که هر دو کنسول اوومدن و از پردازنده های بسیار کم مصرف جگوار استفاده کردن و به جای سرعت بالاتر از هسته بیشتر، بهره بردن منو خیلی امیدوار کرد که تو این نسل ،دیگه مشکل حرارت نباشه
اما از طرف دیگه وقتی شنیدم تو کنسول مایکروسافت 5 بیلیون ، ترانزیستور وجود داره به ذهنم اوومد که ممکنه این همه ترازیستور مشکله حرارتی ایجاد کنه
ترانزیستور بیشتر یعنی گرمای بیشتر
مخصوصا این که در یک رم 32 مگ از 1.6 میلیارد ترانزیستور استفاده شده یعنی در حد پرداندازه پردازنده بولدوزر که یه پردازنده سطح بالاست.

Lord Zeus

کاربر سایت
Sep 15, 2009
1,234
DieDie @
نیازی نیست حساس بشید ، همونطور که گفتم کاملا در حد شایعه ست و صحت ـش در اینده مشخص میشه.
ز طرفی شایعه شده سخت افزار XBOX ONE مشکلات فنی داره. لینکش رو گذاشتم تو ترد مخصوص این کنسول.
شایعه ای که گذاشتم در همون ترد بحث شده.

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
خدا ببخشه!

یعنی چی اونوقت!؟ درست متوجه نشدم!
یعنی چون روزی روزگاری یه نفر اومده گفته CPU تو xbo فلانه و حرفش درست بوده الان هرکس دیگه ای تو هر جای دنیا هر چی بگه درسته!؟ عجب فلسفه ای واقعا!
الان شما میفرمایید که کسی که گفته "مایکروسافت داره پول میده رو سونی بازی نشون ندن" همون کسیه که گفته CPU ....؟
کاری به این حرفها ندارم مشکلی نیست الانم چون شما اومدی حرف منو نقل و قول کردی دارم باهات بحث میکنم خلاصه اگه حرفهای (اونم حرفهای چیپی در این سطح) یه مشت آدم تو یه فروم واسه شما جنبه خبر رسانی داره واسه من جنبه ترول داره پس شما با منابع خبری موثق خودت حال کن اجازه بده ما هم در مورد ترولینگ کنسول مورد نظرمون صحبت کنیم.

اسمش شایعه هستش خبر رسمی که نیست هرکی هم هرچی گفت درست نییست درسته اما کمک میکنه که برای خرید یک محصول بیشتر تحقیق کنی .

ببین یک زمانی امدن گفتن XBOX ONE باید آنلاین باشی شایعه بود تا زمانی که این خبر رو خود ماکروسافت داد که شبی یک بار باید آنلاین بشی حالا پس فردا بیان ورش دارن اون خبر اولیه بازم شایعه هستش .

هرچند این ضرب و المثل رو تا حدودی قبول ندارم اما شاعر میگه تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیز ها هرچند ملت هرچی میخوان میتونن بگن کسی نمیتونه بگه شما اینو بگو انو نگو اما اینکه درست باشه یا نباشه رو فقط زمان مشخص میکنه .

منم تایید نکردم صحبت اینکه گفته ماکروسافت پول داده شما در صحبت من دیدی من تایید کردم؟
گفته پول داده دارم میگم خبر زیاد میاد از شایعه گرفته تا واقعیت زمان خودش مشخص میکنه که درست هستش یا نه اما اینکه شما به بچه ها بگین دارن XBOX رو ترول میکنن برای خبر گذاری که انجام میدن اشتباهه .

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
دلیل نمیشه مشتری چیزی که میخره بیاد خونش بعد متوجه خرابی و مشکلاتی که امکان داره داشته باشه بشه یعنی شما خودت الان قرار باشه 2 میلیون بدی XBOX ONE بخری بعد سال اول بترکه و مشکل پیدا کنه چیکار میخوای بکنی ؟ میگی گور بابا 2میلیون ؟
آدم وقتی میخواد گوشی بخره میره Drop test یا مارتون 1000 ساعتی شو میبینه نه اینکه به اون 10000 تا شایعه ای که در مورد آتش گرفتن و شکستنش تو جعبه مراجعه کنه.
چند وقت پیش هم صداش درومد سامسونگ به یه عده ای پول داده بشینن htc ترول کنند.
Samsung admits to trolling HTC
Samsung admits paying students to lambast rival phones in fake web reviews
نشون میده این شایعات GAF به هیچ دردی نمیخورن.

ramsar007

کاربر سایت
Oct 12, 2005
589
نام
حسین
آدم وقتی میخواد گوشی بخره میره Drop test یا مارتون 1000 ساعتی شو میبینه نه اینکه به اون 10000 تا شایعه ای که در مورد آتش گرفتن و شکستنش تو جعبه مراجعه کنه.
چند وقت پیش هم صداش درومد سامسونگ به یه عده ای پول داده بشینن htc ترول کنند.
Samsung admits to trolling HTC
Samsung admits paying students to lambast rival phones in fake web reviews
نشون میده این شایعات GAF به هیچ دردی نمیخورن.

یعنی اینقد بیکاری ؟! |-) حالا طرف که میخواد بره XBOX ONE یا PS4 بخره باید این تست ها رو از کجا پیدا کنه ؟! مثلا وایسه 2 سال بگذره و بعد ببینه ملت چی میگن درباره اش و بعد حالا تصمیم بگیره کنسول و بخره یا نه !
اینم که نمیدونم پست کدوم باباییه نقل و قول کردی !
ولی خطاب به همون طرف میگم که مگه مسخره بازیه که طرف بیاد خونه ببینه دستگاه تـــــــــــــــرکیده !!!!!!!!!!!!!!!!!!! مگه حلبه که بترکه ! :))
من اگه 2 میلیون پ.ل بدم و دستگاه بترکه ، میگم گور بابای 2 میلیون :)) چون دستگاه ترکیده :|/:)

quote_icon.png
نوشته شده توسط DieDie

خداییش خودتون خندتون نمیگیره؟
"مایکروسافت پول داده رو سونی بازی نشون ندن" این بیشتر شبیه رسانه های داخلی نیست!؟

حالا ملت شادن ، یه چیزی گفتن ! برای من جالبه چرا همش این نظریات فیلسوفانه فروم های خارجی رومیذاریم اینجا و درباره اش بحث میکنیم !!!! اونا هم مثل ماادمن ! فرقی با ما ندارن
yahoo_22.gif
طرف میپره اون ور دنیا یه چیزی از خودش میگه ، سریع ملت میان توفروم میگن طرف فلان چیز و گفته !!! حالا خوبه اصلا طرف و هم نمیشناسن ! فقط حرف و نقل ئو قول میکنن ! خوبه یه کم خلاقیت به خرج بدین و تحلیل و بررسی خودت ونو بگید تا ما هم بفهمیم واسه رفتید بین این همه حرف ، حرف اون بابا رو ورداشتین زدین اینجا !!!!

آخرین ویرایش:

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,768
نام
امین
خوب تا حالا که مشخص شد کنسول ps4 (گودزیلا) 75 درصد از ایکس باکس قوی تره ، ایکس باکس وان مشکل گرمایی داره ،مایکرو داره رشوه میده به سازندگان بازی ، ایکس باکس وان بازی انحصاری خیلی کم داره یا کلا گه هم داشته باشه بازی هایی هستن که به راحتی بر روی ps3 رندر میشن ،کنسول ضعیف و داغونی هستش ، از بازی های دست دوم پشتیبانی نمیکنه ، کنسولی فقط برای دیدن تلوزیون و سفارش پیتزا و قا قا نو نو چه هستش ،کلا کنسولش توان پردازش بازی هواپیمای آتاری رو به راحتی نداره و در کل ایکس با کس در نسل بعد هیچ پخی نیست .....................بگین بازم بگین یا فکر میکنین که کسانی که در مایکرو دارن کار میکنن که همگی از مهندسین عالی رتبه و حرفه ای در کار خودشون هستن بیشتر متوجه میشین یا خودتون رو به کوچه علی چپ زدین یا شاید هم فکر میکنین یک عده دیوانه در مایکرو دارن با هزینه ای بسیار زیاد یک کنسولی رو میسازن که آبروی خودشون رو ببرن و ضرر های میلیاردی کنن کلا اگه از کنسول اولی ایکس باکس تا شماره دومش در نظر بگیریم و سیر صعودی رو بسنجیم در نسل بعد ایکس باکس وان با قدرت بیشتری ظاهر میشه...........باز هم میگم هر دو کنسول در این نسل از نسل قبل بهتر و قوی تر ظاهر میشن و اشتباهات گذشته خودشون رو تکرار نمیکنن . رقابت نزدیک این دو شرکت به سود گیمر ها هستش ..........

マスター.ミラー

کاربر سایت
Mar 11, 2009
594
نام
محمدرضا
خوب تا حالا که مشخص شد کنسول ps4 (گودزیلا) 75 درصد از ایکس باکس قوی تره ، ایکس باکس وان مشکل گرمایی داره ،مایکرو داره رشوه میده به سازندگان بازی ، ایکس باکس وان بازی انحصاری خیلی کم داره یا کلا گه هم داشته باشه بازی هایی هستن که به راحتی بر روی ps3 رندر میشن ،کنسول ضعیف و داغونی هستش ، از بازی های دست دوم پشتیبانی نمیکنه ، کنسولی فقط برای دیدن تلوزیون و سفارش پیتزا و قا قا نو نو چه هستش ،کلا کنسولش توان پردازش بازی هواپیمای آتاری رو به راحتی نداره و در کل ایکس با کس در نسل بعد هیچ پخی نیست .....................بگین بازم بگین یا فکر میکنین که کسانی که در مایکرو دارن کار میکنن که همگی از مهندسین عالی رتبه و حرفه ای در کار خودشون هستن بیشتر متوجه میشین یا خودتون رو به کوچه علی چپ زدین یا شاید هم فکر میکنین یک عده دیوانه در مایکرو دارن با هزینه ای بسیار زیاد یک کنسولی رو میسازن که آبروی خودشون رو ببرن و ضرر های میلیاردی کنن کلا اگه از کنسول اولی ایکس باکس تا شماره دومش در نظر بگیریم و سیر صعودی رو بسنجیم در نسل بعد ایکس باکس وان با قدرت بیشتری ظاهر میشه...........باز هم میگم هر دو کنسول در این نسل از نسل قبل بهتر و قوی تر ظاهر میشن و اشتباهات گذشته خودشون رو تکرار نمیکنن . رقابت نزدیک این دو شرکت به سود گیمر ها هستش ..........
این مهندسین عالی رتبه بدون سیاست گذاری درست پشیزی هم ارزش ندارند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر