مایکروسافت : کنسول Xbox One همه دنیا را سورپرایز می کند ، در E3 سونی را خواهد کشت !

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
th

مایکروسافت به نظر می رسد که جهت متکبرانه ای را به خود گرفته است ، آنها ادعا می کنند در E3 امسال " سونی را می کشند . " این موضوع هم نمی تواند آنقدر شگفت آور باشد که در اخرین اظهارات مایکروسافت ، بیان کرد که برای بازی های انحصاری چیزی بالغ بر 1 میلیارد دلار خرج کرده است ، آیا سونی مطابق آن هزینه برای کنسول خود خرج کرده است ؟ در E3 باید این موضوع را ببینم ، آقای Craig Davidson مدیر بازاریابی جهانی مایکروسافت صراحتا در پیامی اعلام نمود " اجازه دهید در E3 سونی را خواهیم کشت "

در اظهاری از آقای Ken Kutaragi بیان نمود که این استکبار برای شرکت مایکروسافت بد تمام می شود ، با این حال می تواند انگیزه ی بسیار خوبی باشد .

قبل از آن آقای Aaron Greenberg در پیامی تایید کرد ، که ما به انتقادها و پیام های گیمرها توجه می کنیم ، و در E3 تمرکز کاملی روی گیم داریم .

منبع :

آخرین ویرایش:

D@SHR3ZA

کاربر سایت
Nov 4, 2006
1,820
نام
محمد رضا
دوست عزیز مشکل شما اینــه تو یه بعد نگاه می کنید به همه جوانب توجه نمی کنید ، کینکت غیر بازی بسیار کاربرد داره ، می دونی ترکیب اسکایپ + کینکت چقدر فوقالعادست ؟ می دونستی وبکم فول اچ دی با امکانات بسیار کمتر از کینکت چقدر گرونــه ؟ امکانات ردیابی مکانیکی کینکت بماند .

من میتونم با موبایل SONY XPERIA Z ام اسکایپ با وبکم 1080p اچ دی چت کنم!:d تازه خیلی کارای هاش هم از کینکت بیشتره. :|

D@SHR3ZA

کاربر سایت
Nov 4, 2006
1,820
نام
محمد رضا
images

اپراتورت چیه؟

بهترین اپراتور ایران دیگه! ایرانسل;;)

من ایران نیستم:)

پ.ن: اگه وبکم HD برای ایران نیست پس چرا این همه کلاس اچ دی بودن کینکت رو میزارن؟!!!

بهترین اپراتور رایتله (ژنده باد بهار و این حرفا)
حالا مثلا" اون سریال های *** خیلی برای ایرانه که سرش دعوا دارن؟

اسپویلر رو نخوندی برادر؟!!

I DO NOT CARE!

آخرین ویرایش:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
جای تاسف داره که هنوز اینجا یه عده بعد اینهمه توضیح ندونستند کینکت فقط بازی نیست !
کینکت هزار و یک دونه کاربرد داره قبلا تو پستهام هم توضیح دادم الان tv ها با قابلیت های کینکت دارن وارد بازار میشن . شما الان با وجود کینکت خیلی راحت میتونید به کنسولتون فرمان های صوتی بدی کجا بره کدوم منو بره یا کجا را جستجو کنه ! خیلی راحت بازی مورد علاقتون را با یک صدا صداش میکنی و کنسولتون همون بازیتون را اجرا میکنه خیلی راحت موسیقیه مورد علاقتون را پخش میکنه بدون صدا هم با دستتون راحت منوها را اینور و اونور میکنید تصویر مورد علاقتون را زوم میکنید و............. کنسولتون راحت خاموش و روشن میکنید !
اینها به نظرتون بد هستند ؟!! راحت نیستند ؟!! چرا نمیخواید یه چیز را با بُعد بزرگ و با درک کامل براش توجه کنید؟ چرا میخواید اون تفکر کوتهی که دارید را به تکنولوژی اینده غالب کنید ؟! فکر میکنید اینده این تکنولژی به بازار و محصولات دیگه باز نمیشه ؟!

کینکت کنار اینها یه وسیله برای بازی کردن هست یه کنترلل هست یه کنترلل جدید هست به غیر شما میلیون ها نفر حق بازی کردن دارند همون طور که تو این نسل خیلی گیمر ها این نسل wii را ترجیح دادند نسبت به 360 و ps3 . خیلی ها کینکت را دوست دارند اون جامعه کژوال هم جزوی از گیمر ها هستند این جامعه گیمر دوست داره یه بار یه پک کنسول را که میخره همه چیش کامل باشه و مجبور نباشه بره بعد از خرید کنسول دوباره دستش را تو جیبش کنه بره کینکت بخره ! و مایکروسافت هم مجبور نیست به خاطر یه قشر دیگر از قیمر ها که کینکت دوست ندارند هزار تا امکاناتی که با کینکت میتونه به وجود بیاره ( همه موارد فوق که گفتم ) همش را بیخیال بشه به خاطر چشم و ابروی بعضی گیمرها و نتونه تکنولوژی خودش را پیاده نکنه و سود حاصل از اینده را بیخیال بشه و تکنولوژی اینده را از دست بده ! خودتون هم میدونید سرجمع قیمت کنسول ها مشخصه و قیمتش هم هم قیمت با کنسول ps4 میشه با توجه به شناخت از مایکروسافت احتمالش خیلی کمه کنسول گرونتر بسازه و............ پس وجود یه تکنولوژی نه تنها بد نیست بلکه یه حسن مثبت هست .

کسی حق شکایت داره که ببینه مایکروسافت کلا نسل بعد بیخیال بازی های حرفه پسند شده و رفته فقط روی بازیهای کینکت ( پس حق با شماست ) کسی حق شکایت داره از مایکروسافت که ببینه بجای بازی رفته فقط سراغ بخش tv و موسیقی و....... ( پس حق با شماست )
الان سوال اینجاست وقتی مایکروسافت 15 تا بازی اختصاصی برای سال اول داره ! نگرانی کجاست ؟! وقتی مایکروسافت اینهمه استودیوی تازه تاسیس داره با افراد و کارمندهای بیشماری که تو استودیوهاش استخدام کرده مشکل شما چیه ؟! وقتی مایکروسافت کنار این همه استودیوی fp استودیوهای خارجی هم دارند براش بازی انحصاری میسازن مشکل شما چیه ؟! برید دونه دونه استادیوهای مایکروسافت را تحقیق کنید تو هر زمینه استودیوی قدر تاسیس کرده از استودیویهایی که فقط نظارت به بخش انلاین دارند از استودیوی فقط نظارت و کمک به بخش کیفت بازی دارند از استودیوی بازی های ارکد ساز و ................ مشکل شما چیه ؟!

ایشالا که این وضعیت منفی گرایی تموم بشه !

آخرین ویرایش:

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
بهترین اپراتور ایران دیگه! ایرانسل;;)

من ایران نیستم:)

پ.ن: اگه وبکم HD برای ایران نیست پس چرا این همه کلاس اچ دی بودن کینکت رو میزارن؟!!!
بهترین اپراتور رایتله (ژنده باد بهار و این حرفا)
حالا مثلا" اون سریال های *** خیلی برای ایرانه که سرش دعوا دارن؟

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
یه نکته خیلی جالب کینکت نسبت به موشن کنترل ها سایر کنسول ها که خیلی کم بهش توجه شده ، صرفه ی اونــه ، قطعا عمده استفاده این موشن کنترل ها برای قشر کاژوال می باشد که این عمده گیمر ترجیح می دن به صورت چند نفره (در جمع دوستان و خانواده) بازی کنند تا این که تک نفره بازی کنند . این توضیحات را دادم که کینکت به تنهایی با پشتیبانی همزمان از 4 نفر این امکان را بدون صرف هیچ هزینه ای به شما پرداخت خواهد کرد ، در صورتی که برای استفاده از Move باید از جیب مبارک خود خرج کرده و سه عدد Move دیگر خریداری کنید ، که این نکتــه بسیار بسیار مهم برای قشر گیمر کاژوال می باشد .

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
کلا به خيال بعضی ها هر قدمی که ماکروسافت بر ميداره راه چپکی رفته ؟!!!
کافی بود اين تکنولوژيه کينکت دست سونی يا apple ميوفتاده مشخصه که با چه قيمتی در ميومد
اون وقت چه کلاسی هم ميزاشتند ....
قضيه گربه و گوشته شده ....

هميشه اين بحث ها يک نقطه کوری داره
زمانی که دروغ خودمون را باور ميکنيم

kourosh4

کاربر سایت
May 22, 2013
52
منظورتون اینه دیگه

من که اینجا رقیبی واسه کینکت نمیبینم...!
این مووی هم که هر شرکتی میتونه نمونش رو بسازه و از همه بدتر فقط یک نفر رو راه میندازه.... اگه بخواین 4 نفره والیبال بزنید فکر کنم دو برابر پول کنسول رو باید بدید مووی بخرید...!

- - -ویرایش - - -

شما چطوری اینقدر زود به این نتیجه رسیدی!!:-/

شما هم اگه هر دو (مووی و کینکت ) رو تجربه کنید به این نتیجه میرسید...!

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,038
نام
مازیار
من گیمرم و فقط میخوام بازی کنم برام مهم نیست یه چیزی چه توانایی های خارق العاده غیر گیمی در صنعت رباتیک .. هوا فضا و یا جراحی داشته ... تو گیم چی کار میکنه برام ... ???

- - -ویرایش - - -

یه نکته خیلی جالب کینکت نسبت به موشن کنترل ها سایر کنسول ها که خیلی کم بهش توجه شده ، صرفه ی اونــه ، قطعا عمده استفاده این موشن کنترل ها برای قشر کاژوال می باشد که این عمده گیمر ترجیح می دن به صورت چند نفره (در جمع دوستان و خانواده) بازی کنند تا این که تک نفره بازی کنند . این توضیحات را دادم که کینکت به تنهایی با پشتیبانی همزمان از 4 نفر این امکان را بدون صرف هیچ هزینه ای به شما پرداخت خواهد کرد ، در صورتی که برای استفاده از Move باید از جیب مبارک خود خرج کرده و سه عدد Move دیگر خریداری کنید ، که این نکتــه بسیار بسیار مهم برای قشر گیمر کاژوال می باشد .

عزیز من وقتی موو ندیدی نظرات جالب انگیز نده ... باشه عزیز ؟؟؟‌ اولا که موو بیشترین جذابیتش تو بازی های هاردکوری مثل کیلزونه که برای خیلی ها رویا شده .... دوما اکثر بازی های موو به صورت نوبتی طراحی شده ... که با یه دونه موو چندین نفر میتونن به صورت نوبتی بازی کنن ... بازی خیلی کمی هست که نیاز به دو یا 4 موو دارن ... کلا قیمت 3 تا موو راست یه کینکته ... پس هیچ مشکلی هم نیست ... ((البته اون موقع که من خریدم . اینطوری بود ))) پس keep calm

- - -ویرایش - - -

من که اینجا رقیبی واسه کینکت نمیبینم...!
این مووی هم که هر شرکتی میتونه نمونش رو بسازه و از همه بدتر فقط یک نفر رو راه میندازه.... اگه بخواین 4 نفره والیبال بزنید فکر کنم دو برابر پول کنسول رو باید بدید مووی بخرید...!

- - -ویرایش - - -

شما هم اگه هر دو (مووی و کینکت ) رو تجربه کنید به این نتیجه میرسید...!

من باور کردم ... شما حتی اسم و قیمت موو هم نمیدونید ... ;;)

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
عزیز من وقتی موو ندیدی نظرات جالب انگیز نده ... باشه عزیز ؟؟؟‌ اولا که موو بیشترین جذابیتش تو بازی های هاردکوری مثل کیلزونه که برای خیلی ها رویا شده .... دوما اکثر بازی های موو به صورت نوبتی طراحی شده ... که با یه دونه موو چندین نفر میتونن به صورت نوبتی بازی کنن ... بازی خیلی کمی هست که نیاز به دو یا 4 موو دارن ... کلا قیمت 3 تا موو راست یه کینکته ... پس هیچ مشکلی هم نیست ... ((البته اون موقع که من خریدم . اینطوری بود ))) پس keep calm

نمی دونم این PSــفن ها چزا همش فکر می کنن پلی استیشن از فضا اومده ولی Xbox رو بغالی سر کوچه می فروشه . من Move نگرفتم دستم .! lol :d

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
تو e3 که اکس باکس وان معرفی شد + چند تا بازی مثل کال و ... اصلا گرافیک در حد نسل بعد نبود ...یعنی ارزش نداره واسه این مقدار اختلاف 3-4 میلیون پول کنسول داد . تنها قسمتیش که واقعا خوب بود طراحی چهره ها بود و فیزیک بازی . ولی از نظر گرافیکی واقعا حرفی برای گفتن نداشت ... امیدوارم سونی چند تا بازی نسل بعدی با گرافیک بالا معرفی کنه

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
تو e3 که اکس باکس وان معرفی شد + چند تا بازی مثل کال و ... اصلا گرافیک در حد نسل بعد نبود ...یعنی ارزش نداره واسه این مقدار اختلاف 3-4 میلیون پول کنسول داد . تنها قسمتیش که واقعا خوب بود طراحی چهره ها بود و فیزیک بازی . ولی از نظر گرافیکی واقعا حرفی برای گفتن نداشت ... امیدوارم سونی چند تا بازی نسل بعدی با گرافیک بالا معرفی کنه

بیشتر از E3 برامون می گی ؟ آخه اینجا هنوز E3 واسمون شروع نشده . :(

kourosh4

کاربر سایت
May 22, 2013
52
- - -ویرایش - - -

- - -ویرایش - - -

من باور کردم ... شما حتی اسم و قیمت موو هم نمیدونید ... ;;)

خب وقتی حرف حساب باشه و نشه بهش جواب داد این جور جملات نمایان میشه....;)
خود ایکس باکس به تنهایی برای رقابت با سونی کافی هست و کینکت برگ برنده ماکروسافت هست و اینکه توی فضا و اتاق عمل و جای چشم ربات ها هم ازش استفاده میکنن بیانگر خلاقیت و نواوری بسیار بالای ماکروسافت داره چیزی که الان سونی بهش نیاز داره....
موقعی که سونی میلیاردی ضرر میداد و ساختمون زیر پاش رو میفروخت و کارمنداش رو اخراج میکرد ماکروسافت داشت پول پارو میزد ..... !
هر چند کسی منکر توانایی سونی در ضمینته کنسول نیست و مطمانا ps4 هم چیزی کم از وان نداره اما نمیدونم شما فن های سونی چرا اینقدر اسرار دارین که ماکروسافت خیلی عقب تر از سونی هست....!!! و این چیزی جز فن بازی نیست و بهتره منطقی برخورد کنید....!

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
ایشلا میدونی که بتا ماکس تو زمینه مصرف خونگی فقط شکست خورد ولی در بخش صنعتی و حرفه ای(betacam) خیلی خیلی موفق بود
خیلی چیزای دیگه هست که موفقه مثل ویندوز , sql , ویژوآل استودیو , آفیس خوب ربطش به بحث چیه؟ مثلا فرمت بردکستینگ بتاکم چه ربطی به vhs و betamax که فرمت ویدئوی برای سرگرمی خونگیه داره؟

به صورت کلی هر چند بتاکم بین شبکه های بردکستینگ تلویزیونی فرمت موفقی بود (دلیلش پشتیبانی و آموزش خیلی خوب و رایگان و عرضه زودتر) ولی از نظر کیفیت تصویر خیلی پایین تر از S-VHS که مد حرفه ای VHS هست قرار میگیره دلیل اینکه کیفیت برنامه های آنالوگ تلویزیونی همیشه از فیلمهای اورجینال S-VHS و مواردی VHS کمتر بود هم همینه حتی Superior Performance بتاکم (Betacam SP) که چند سال بعد عرضه شد (فکر میکنم 4 سال بعد از بتاکم) کیفیتش کمتر از S-VHS که به فاصله چند ماه بعد عرضه شد هست به همین دلیل بدون هیچ شکی فرمت S-VHS بین همه فرمتهای آنالوگ حرفه ای بالاترین کیفیت رو داشت هر چند تو مارکتینگ بین شبکه های بردکستینگ موفق نبود ولی اکثر فیلم سازای مستقل از این فرمت استفاده میکردن و حتی تو ایران کسایی که از قدیم تو کار فیلمبرداری هستن دوربینها M3000 تا M9000 از Panasonic رو که فرمت S-VHS بود به خوبی یادشون هست , در مواردی که با Premium tape ضبط میشد کیفیت حتی با DVD قابل قیاس بودن.
مقایسه رزولوشن و تعداد لاینهای فرمتهای بتاکم با S-VHS

• 400×480 لاین 300 Betacam
  • 440×480 لاین 340-330 BetacamSP
  • 560×480 لاین 420 S-VHS قابل قیاس با Laser Disk

- - -ویرایش - - -

کلا به خيال بعضی ها هر قدمی که ماکروسافت بر ميداره راه چپکی رفته ؟!!!
کافی بود اين تکنولوژيه کينکت دست سونی يا apple ميوفتاده مشخصه که با چه قيمتی در ميومد
اون وقت چه کلاسی هم ميزاشتند ....
قضيه گربه و گوشته شده ....

هميشه اين بحث ها يک نقطه کوری داره
زمانی که دروغ خودمون را باور ميکنيم

با اون تیکه که بلد کردم خیلی حال کردم , دمت گرم!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر