ماکروسافت : کینکت مانند فشار دادن دکمه سریع عمل می کند

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
ماکرو سافت ادعا کرده است که کینکت توانایی 1:1 عمل کردن را داراست و مانند فشار دادن دکمه سریع عمل میکند . (!)

MTV/Harmonix شرکت سازنده Dance central اوایل این ماه گفته بود که بازی حرکت شما رو دنبال می کنه به مانند این که جلوی یک آینه هستید .

Kudo Tsunoda گفته که کینکت هم اکنون توانایی 1:1 عمل کردن را داراست و نیازی به ارتقا و یا تغییر دادن ندارد تا اینگونه عمل کند .

او به Xbox360Achievements گفته : " ما تستهایی در دفتری انجام دادیم که در ان یک تلویزیون یک چراغ قوه . یک نفر همراه با کنترلر(که به محض دیدن نور دکمه فشار میدهد) و یک نفر روبروی کینکت( که به محض دیدن نور دست می زند) بود. هر دوی کنترلر و کینکت همزمان عمل می کردند و هیچگونه تاخیری در عملکرد کینکت مشاهد نشد"

او اضافه کرد " ما هم اکنون دستگاهی داریم که بصورت 1:1 به خوبی عمل می کند و سرعت پاسخ آن هم اندازه سرعت پاسخ کنترلر می باشد "

منبع

ویرایش : تازگیا یه خبر که در مورد Move و کینکت زده میشه میشه اسپم بازار :|

پ.ن: این همه آدم اینجا رو میخونه یکیشون هم اعتبار ندادن
251.gif

آخرین ویرایش:

PAUSE

کاربر سایت
Jun 9, 2008
3,631
نام
سعید
ممنون بابت خبر.اگه واقعا 1:1 باشه كه عاليه

mroohnikan

کاربر سایت
Oct 29, 2008
163
نام
مهدی
قطعا 1:1 هست ولی باید دید درحال چه پردازشی مثلا اون دمویی که از استار وارز نشون دادن یک به یک باشه باید گفت
WOOOOW:-o

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,185
امیدوارم زود پیشرفت کنه و مام بتونیم باهاش بازی کنیم
ممنون از بابت خبر

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,726
نام
وحید
اين خبر اگه درست باشه دهن خيليا بسته ميشه اميدوارم همينطور باشه

A . ZoN[i]X

کاربر سایت
Aug 15, 2010
298
نام
ⒶⓁⒾ
ایشااااالا , چشم حسودا بترکه :p
خدا کنه جدان همین طوری باشه .

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
خبر واقعا خوبی بود.
من که نمیتونم واسه اومدنش صبر کنم.

JUAREZ

کاربر سایت
Jul 9, 2009
516
نام
امیر
به نظر من با کینکت فقط میشه بازی هایی مثل dance central رو بازی کرد. و فکر نمیکنم هیچوقت بتونیم بازی هایی مثل gears of war 3 رو باهاش بازی کنیم.

mohammd007

کاربر سایت
Sep 12, 2006
1,470
بنده از ماکروسافت خواهش می کنم که یه تریلر نشون بدن تا ما هم ۱به۱ بودن کینکت رو ببینیم!!
نمی دونم چرا ماکرو کینکتی که میاره نمایشګاه ها یکم تاخیر داره اما توی استدیو های خودش هیچ تاخیری نداره!!!
اګر دوستان تریلری از کینکت بدون تاخیر دارند به من نشون بدن تا بنده هم استفاده کنم!!!

• Like
Reactions: mehdihoo

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
بنده از ماکروسافت خواهش می کنم که یه تریلر نشون بدن تا ما هم ۱به۱ بودن کینکت رو ببینیم!!
نمی دونم چرا ماکرو کینکتی که میاره نمایشګاه ها یکم تاخیر داره اما توی استدیو های خودش هیچ تاخیری نداره!!!
اګر دوستان تریلری از کینکت بدون تاخیر دارند به من نشون بدن تا بنده هم استفاده کنم!!!

مگه تریلر Star Wars توی سیرک E3 رو ندیدی؟ نه تنها 1:1 بود بلکه حرکات طرف رو جلو جلو پیش بینی می کرد طوری که از خود یارو هم زودتر عکس العمل نشون میداد :))

• Like
Reactions: mehdihoo

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,696
نام
امیر
اسم آزمایش آزمایش گالیله هست با این تفاوت که اون برای اندازه گیری سرعت نور بود این برا اندازه گیری سرعت کینکت!:d

مطمئنید شوخی نکرده؟؟!:d

ps3 lover

کاربر سایت
Feb 24, 2009
1,066
نام
عليرضا
اولین باری نیست که از MS دروغ میشنویم ! :))
یه سوال ؟!؟
چرا با اینکه کینکت 1:1 هست + این همه بازی هاردکور (!) داره براش میاد ولی توی Gamescom بهترین سخت افزار move شد ؟!؟ :p

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
اسم آزمایش آزمایش گالیله هست با این تفاوت که اون برای اندازه گیری سرعت نور بود این برا اندازه گیری سرعت کینکت!:d

مطمئنید شوخی نکرده؟؟!:d

نه بابا شوخی کجا بود جوک بود:d فکر کنم روز ها رو با ماه رو اشتباه گرفته روز دروغ گفتن یه تایخ دیگه بود تا اون جا که یادمه .=))فکر کنم APRIL بود.

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
اولین باری نیست که از MS دروغ میشنویم ! :))
یه سوال ؟!؟
چرا با اینکه کینکت 1:1 هست + این همه بازی هاردکور (!) داره براش میاد ولی توی Gamescom بهترین سخت افزار move شد ؟!؟ :p
لابد سونی پارتی داره :))

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر