ماهنامه بازی نما

majidsnake

کاربر سایت
Oct 22, 2013
243
نام
MAjID
پوستر مجله همUncharted 4 هست و مطالب مجله با اینکه بسیار جذاب نوشته شده اما با توجه به تاخیر بسیار زیاد بیات بیاته!!!!
اگه از وقایع E3 و بازی های معرفی شده ش اطلاعات کافی ندارید عاشق این شماره میشین چون توضیحات مفصلی درباره ی بازی های E3 با نگارش خوب وجود داره

king862

کاربر سایت
Jul 10, 2014
78
پوستر مجله همUncharted 4 هست و مطالب مجله با اینکه بسیار جذاب نوشته شده اما با توجه به تاخیر بسیار زیاد بیات بیاته!!!!
اگه از وقایع E3 و بازی های معرفی شده ش اطلاعات کافی ندارید عاشق این شماره میشین چون توضیحات مفصلی درباره ی بازی های E3 با نگارش خوب وجود داره

چند صفحه از مجله به e3 اختصاص داشت ؟ محتویات dvd رو هم بگو:x

majidsnake

کاربر سایت
Oct 22, 2013
243
نام
MAjID
چند صفحه از مجله به e3 اختصاص داشت ؟ محتویات dvd رو هم بگو:x
شرمنده من بدون DVD گرفتم از محتویاتش خبر ندارم اما طبق معمول باید تریلر های مهم E3 و یکی دوبازی iOS داشته باشه.
اما نقدوبررسی های Watch dogs / Transistor / wildstar / Luftrausers / Among the Sleep /Murdered:as / Alienrive me crazy / /99 bricks/ TrialFrontierer و چندبازی دیگه موجوده و از صفحه ی ۴۰ تا ۸۵ پرونده ی E3 هست و بعد یه مقاله درباره ی بهترین بازی های مستقل هست و یه مقاله درباره ی هوش مصنوعی بازی ها.

آخرین ویرایش:

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
منم گرفتم

فعلا فقط مطلب Evolve رو خوندم که خوب بود و فقط مشکلی که داشت این بود که موتور بازی رو نوشتن UE4 در صورتی که بازی با Cry Engine 3 ساخته میشه

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
منم گرفتم

فعلا فقط مطلب Evolve رو خوندم که خوب بود و فقط مشکلی که داشت این بود که موتور بازی رو نوشتن UE4 در صورتی که بازی با Cry Engine 3 ساخته میشه

سلام بر دوست عزيز.

اين مطلب Evolve در مورد پيش نمايشش هست يا توضيح نمايش بازي تو e3 هستش؟

آخه اگه اشتباه نكنم پيش نمايشش تو دو شماره قبلي بود.

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
سلام بر دوست عزيز.

اين مطلب Evolve در مورد پيش نمايشش هست يا توضيح نمايش بازي تو e3 هستش؟

آخه اگه اشتباه نكنم پيش نمايشش تو دو شماره قبلي بود.

مربوط به نمایش e3 هست با یه سری اطلاعات تکمیلی

king862

کاربر سایت
Jul 10, 2014
78
دوستان امروز مجله به دستم رسید . فرصت نکردم بخونمش اما مطمئنم مثل همیشه عالیه ! محتویات dvd هم اینه :
PC : Valiant Hearts The Great War
Mobile : Modern Combat 5 : blachout (ios & android) . micromon ios
game trailers

kamkar

کاربر سایت
Oct 19, 2006
434
من تمومش کردم.
در کل خوب بود، فقط حیف که قدیمی بود.........
تبلیغ سایت هم باید از تهش بردارن، چیزی از سایت بازینما باقی نمونده....

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,588
نام
Alireza
این شماره خیلی خوب بود ولی مطالبش قدیمی شد بود. dvd رو دوست داشتم.پوستر هم که ترکوندن انصافا

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
من فیل.تر شکن ندارم ، از بچه ها هر کی میتونه صفحه فیس بوک بازینما رو چک کنه ببینه خبری از شماره جدید نشده هنوز ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر