ماهنامه بازی نما

majidsnake

کاربر سایت
Oct 22, 2013
243
نام
MAjID
همین الان از دوتا دکه پرسیدم هر دوتا گفتن دوشنبه شماره ی جدید منتشر میشه.پس هنوز نیومده تو فیس. بوک هم درباره تاخیر به خاطر کاغذ این جمله رو گفتن.

احتمالا اگر قرار باشد وضعیت کاغذ در بازار به همین شکل ادامه پیدا کند، پس از شماره‌ی صدم بازی‌نما، قطع مجله را تغییر خواهیم داد که دیگر از این بابت مشکلی نداشته باشیم. ممنون که این تاخیرها را تحمل می‌کنید

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
هر کاری دوست دارن با قطع و سایز مجله بکنن ، فقط بازینما دیگه نخواد تعطیل کنه که به کل نابود میشم من یکی دیگه !
همه جور تاخیری هم تحمل میکنیم فقط شما پایدار بمونید دیگه تو رو خدا :|
شما چاپ کنید مجله رو ، اصلا رو دستمال کاغذی باشه ! ما همه جوره استقبال میکنیم

آخرین ویرایش:

majidsnake

کاربر سایت
Oct 22, 2013
243
نام
MAjID
شماره ی ۹۹ مجله امروز منتشر شد.هم با DVD و هم ساده. اولین نکته ای که بعد از خرید مجله متوجه میشین سنگینی مجله هست و دلیلش هم کاهی شدن کاغذ هست که شاید مثل من جا بخورید اما یه نکته رو بگم جنس کاغذ عالی هست و به قدری رنگ ها پر و زیاد کار شده که کاملا رضایت بخشه و انگار نه انگار گلاسه نیست و قطعا از کیفیت کاغذ کاهی لذت هم میبرید.

پوستر: یه پوستر قدی از بازی Blood borne
پوشش خبری گیمزکام\ چندمقاله که بهترینش یه مقاله ی جذاب درباره پایان بازی های معروف هست .یعنی بازی هایی که داستانشون در پایان بازی هنرمندانه بوده که Tlou هم جزوشه.
نقد و بررسی:
Sniper E3
5&The wolf among us E 4
Enemy front
U street fighter IV
Valiant Hearts
Abyss Odyssey
Road not Taken
THE LAST OF US :REMASTERED
Infamous First Light
Shovel knight
Rooster wars
Whispering willows
Fist of awesome
The walking dead pinball
Phoenix wright
Pocket heroes
Arcanesoul
Mach jumper
BioShock
Hellraid:The Escape

پیش نمایش​

Battle Born
Assassins creed Unity
FarCry 4
Call Of Duty AW
Bayonetta

خیلی وقت بود که از بازینما انقدر لذت نبرده بودم امیدوارم این تاخیرها دست از سر مجله برداره و شماره های بعدی هم با همین کیفیت منتشر بشه

در سرمقاله هم درباره ی تاخیر و راه حلش صحبت شده:

چون سایز مجله از استاندار بزرگتره قراره قطع مجله کوچکتر بشه اما نه از شماره بعد.در واقع گفتن قراره که برای شماره ی ۱۰۰ بترکونن و شماره ی ویژه ای هست و برای کسانی که دارن مجله رو آرشیو میکنن نمیان این شماره رو کوچک کنن و از شماره ی بعدش به بعد اگه بحران کاغذ حل شد که هیچ وگرنه یه قطع استاندارد پیدا میکنن و به اندازه ی یک سال کاغذ میخرن تا تاخیر برطرف بشه.

آخرین ویرایش:

Super Hazrd

کاربر سایت
Oct 7, 2014
48
دوستان تو اين شماره 99 پيش نمايش اساسين چند صفحه هستش؟

دوستاني كه اين پيش نمايشو خوندن راضي بودن؟ آخه من خيلي طرفدار اين بازيم و به خاطر وجود اين پيش نمايش ميخوام بخرمش.

majidsnake

کاربر سایت
Oct 22, 2013
243
نام
MAjID
دوستان تو اين شماره 99 پيش نمايش اساسين چند صفحه هستش؟

دوستاني كه اين پيش نمايشو خوندن راضي بودن؟ آخه من خيلي طرفدار اين بازيم و به خاطر وجود اين پيش نمايش ميخوام بخرمش.

پیش‌نمایش بازی 9 صفحه ست و تقریبا کامله

majidsnake

کاربر سایت
Oct 22, 2013
243
نام
MAjID
ممنون داداش. پس يعني ارزششو داره بخرم؟
خواهش داداش. والا من که راضی بودم و از پیش نمایشش خودم آورد به خصوص اینکه درباره یک پیشینه یک شخصیت اول بازی توضیحات کاملی داده شده راضی کننده بود.

leon kennedy

کاربر سایت
Jun 30, 2010
428
نام
هادی
دوستان کسی میدونه بازینما تو یزد نمایندگی داره یا نه؟
کسی میدونه شماره های مرجوعی را از کجا میشه تهیه کرد؟؟

آخرین ویرایش:

pbgame

کاربر سایت
May 9, 2014
228
نام
peyman
دوستان عزیز من مجله شماره 98 رو گرفته بودم حالا می خواستم بازی valiant hearts رو نصب کنم اما فرمت فایلش bin هستش هر کاری کردم نشد که نشد .ممنون میشم کسی راهنمایی کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر