قرارهای Online در Killzone 2

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
دوست عزیز سرور که درست کنی pass نداشته باشه 10 دقیقه طول نمی شه که پر میشه اگه pass هم بزاری شاید تا 3 ساعت کسی نیاد از بچه ها پس فکر ناجوری هستش من هر شب هستم تیم یا کلن ما هم امشب شد کلن اول جهان از دوستان ایرانی اگه کلن دارن بیان با ما یه مسابقه بزارن در کل ایدی من اینه در دنیای کیل زون معروفه meysam_GOW
:laughing:
سلام
اولا که سرور رو نمیسازن تو بازی اون Matche هستش پسر خوب.
دوما من یادمه اون موقع که من توی کلن 21 دنیا بودم و شما داشتی تو کلنت تمرین میکردی هر بار که گفتم بیا مسابقه بدیم جواب ندادی و یه بارم که بحرف اومدی گفتی من با کلن های خارجی بازی نمی کنم .. یادته که !!
البته الان که دارم کلنتون رو نگاه می کنم فکر کنم تو رنکت از همشون بلاتر باشه 700 خورده ای هستی دیه !؟

باز تو امدی
حتما هستم که داخل کلن اول جهان هستم :sick:

درمورد بازیت هم هیچی نمیتونم بگم چون همه دوستان میدونن ...

اینم میزارم دوستان بدونن تویی که بازیت خوبه Kill Ratio و ... رو چند

card.jpg

-----------------------------------------

من کیلزون رو کنار گذاشتم فقط بخاطر اینکه خز شد ... همه هم میدونن که من رنک چندم دنیا بودم و اگر فرند لیست PSN ام رو بهت بدم ببینی خودت از حرفایی که اینجا داری میزنی خجالت می کشی ...
حاضر هستم الان بریم از نفر اول تا 10 دنیا رو از شون بپرسیم که منو میشناسن یا تو رو !!

آخرین ویرایش:

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
امیر دیگه Mr.Noob واسه همه شناخته شدست دیگه :D این که گفتن نداره .
جناب میثم خان یه بار دیگه بیای اینجا از این جفنگیات و مزخرفات بگی که از تازه به دوران رسیده بودن و عقده ای بودنت نشات میگیره جلوی همه یه چیزی میگم که هم نونت بشه هم آبت .
اون موقع که روز اولی که Killzone 2 اومد من کلن زدم و بهترین های ایران رو جمع کردم ، تو داشتی روی PS2 سونیک بازی میکردی :D نزار بیشتر از این آبروت رو ببریم . آفرین !
امیر تو هم حوصله داری با اینا بحث می کنی ها . همین امثال این پاشونو گذاشتن تو Killzone 2 و فضاش رو مسموم کردن و خر کردن که ما از KZ2 کشیدیم بیرون . ول کن . :D

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
تاپیک رفت تو قاضل آب رادک...
البته اینم هست..
حاصل ضرب توان در ادعا همیشه مقدار ثابتی داره...هر کی ادعاش بیشتر توانش کمتر و هر کی توانش بیشتر ،ادعاش کمتر...
===

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
فکر کنم همین Made in russia یه هفته پیش با کلن ما یه بازی 8 به 8 کرد. سر 2000 تا والور باختن.
کل کلنمون هم دختره ( KAMIKATEN KITTENZ )
نمیدونم این کلنا چه جوری رتبشون این میشه
شما خودتون رو ناراحت نکنین;)
هر آنچه عیان است چه حاجت به بیان است!

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
فکر کنم همین Made in russia یه هفته پیش با کلن ما یه بازی 8 به 8 کرد. سر 2000 تا والور باختن.
کل کلنمون هم دختره ( KAMIKATEN KITTENZ )
نمیدونم این کلنا چه جوری رتبشون این میشه
پانی من بهت میگم چجوری :D
یک نفر مثل جناب Mr.Noob با برادرش میشینه کلن های خالی میسازه هر یه ربع یک بار بازی میزاره و میبره .
با هر 50 برد یه 120000 تا والور جمع می کنه یه هفته بکوب بازی کنه میتونه 500000 تا والور جمع کنه . بعد میره اونا رو میده به یه کلن میگه منم راه بدید :D اون کلن هم از خدا خواسته میگه باشه راش میده نخودی هم حسابش نمی کنه .
منم اگر میخواستم میتونستم Persian Zone رو اینجوری بیارم بالا ولی هیچ فایده ای نداره .
چون اگر بازیت خوب باشه تو هر کلنی بخوای میتونی بری .
کل تاپیک های Killzone 2 و Resistance و Call of Duty و ... بگردی یه بار یه پست نمیبینی که من یا اصلان یا امیر و کیارش از خودمون یه چی خوب گفته باشیم در حالی که ... :D ولی بزارید برای اولین بار و آخرین بار از خودم خوب بگم تا همه یه چیزیو بفهمن :D بگم اون موقع که من میرفتم PSN و Resistance 1 و Motorstorm بازی میکردم اینا آقا داشت PS2 بازی میکرد و نمیدونست ADSL چیه . ولی امان از تازه به دوران رسیده بودن .
نمیخواستم این جملرو بگم ولی از قدیم گفتن : من من کردن Sh!t خوردنه :D
دیگه همتون بفیشو تا تهش برید . بحث رو هم ادامه ندید .

آخرین ویرایش:

panteA

کاربر سایت
Jul 1, 2009
90
کلن اول جهان از دوستان ایرانی اگه کلن دارن بیان با ما یه مسابقه بزارن در کل ایدی من اینه در دنیای کیل زون معروفه meysam_GOW
فکر کنم همین Made in russia که الان کلن دوم جهانه هفته ی قبل با کلن ما که همه دخترن ( KAMIKASE KITTENZ )بازی کرد 8 به 8 و 2000 تا باختن شما هم نبودی فکر کنم. کلی هم پشت هدست داشتن میخندیدن به یاراتون. (البته حیف که من هدست نداشتم.)
5-2 هم بردیم
کلنمون هم 5600 تا Valor داره.
نمیدونم چرا پست قبلی پاک شد

آخرین ویرایش:

The Punisher

کاربر سایت
Feb 1, 2008
1,628
نام
Ali
میثم، جون من دیگه از این حرفا نزن، هر کی ندونه فکر میکنه بهترین بازیکنه کیلزونی:sick:
چند دفعه بهت گفتم یه تک به تک بزنیم نیومدی!!

باز تو امدی
حتما هستم که داخل کلن اول جهان هستم :love: بعدش تو خوب یه بار باختی اگه یادته هی از پشت می زدمت گفتی رادار رو ان بزار اقای نوب ببینم از کجا می زنیم هه هه هه :love::love::biggrin1:
با با وللش :love: موفق باشی :biggrin1:

عجب رویی داری بابا!!
خوب منم اگه بخوام کل Valor هام رو بدم به یه کلن دیگه راحت میرم تو اون کلن!!
بعدش هم من یادم نمیاد تو اون دست 1 به 1 تو منو کشته باشی تازه من جلو بودم که تو یه بار منو کشتی مساوی شدیم.(تازه خودت نکشتی اون ربات ها کشتن:cheesygri) بعد من فقط سه ساعت داشتم دنبالت میگشتم معلوم نبود کجا قایم شده بودی.(برای همین گفتم رادار را On کن،که ترسیدی:laughing:) همه هم میدونن کی Noob هست :laughing:.تو اون کلن Iranian helghast هم وقتی بازی 1 به 1 میکردی رادار رو On نمیکردی میرفتی مثل ترسو ها یه جا قایم میشدی اون بنده خداهارو از پشت میزدی!
من دیوونه نیستم که بیام تو یه Match تک به تک 30 دقیقه وقتم رو تلف کنم که دنبال تو بگردم.
چون Kills per hour ام میاد پایین. البته این چیزا برای تو زیاد مهم نیست. تو برو راکتت رو بزن.
اگه هم خیلی ادعات میشه بیا یه دست دیگه 1 به 1 بزنیم. (البته با رادار)

ميثم جون داداش تو اصلا شاخ كيلي ايران :biggrin1:
خوبه همه شاهد هستن منو فوضول 2v2 اشكتون رو در مياورديم...
الان هم خيلي وقته كيلي نميزنم ولي خيلي دوست دارم 1v1 بزنيم شاخ همتون رو بشكونم...
:biggrin1:
امروز 800 بار بهت گفتم بيا 1v1 بزنيم اخر سر چي گفتي ؟!؟
نميخوام اينجا بگم داداش ابروت ميره !!! :-"

هه هه
تو فضول هه
تا جایی که من یادمه 3 بار باهاتون زدم نتیجه هم همیشه 6 به یک شد انوقت اصلا تو نبودی یار های دیگه فضول بودن دوتای اولی فضول بود اخری هم نمی دونم کی بود که منو محسن رادک 7 به هیچ بردیمتون میگی
دوتا نامه دادی یکی گفتی با فضول صحبت کن یکی هم می خوایی بگم چی نوشتی هه ه بزار بگم نوشتی من در برابر شما هیچ پشمکی نیستم وسلام موفق باشی

دردم نمی خورد والور ها :laughing: دوم تو از خودت 0 والور نداری همیشه خاطرات خوب یادت می مونن خاطرات بد زود از یادتون میره بعدش من قایم شده بوده هه یا تو :biggrin1: دیگه همهمیدونن تو چه طور بازی میکردی میشینی درب مقر هلگاست تا یکی بیاد زوم قفل کنه بزنیش:biggrin1: انوقت اگه رادار هم ان باشه کارت راحت تر میشه دیگه زحمتی نداری همون جا بشین خیالت هم راحت میشه بعدش اون سرعتی که تو داری اگه من داشتم الان نفر اول جهان بودم Kills per hour میاد پایین :biggrin1::biggrin1: درجه ای که تو داری درجه 7 ماه پیشه منه :biggrin1: به جان تو کسانی که با من بازی کردن می دونن من اصلا راکت دستم نیست بعدش بیکار نیستم مسابقات زیاده :-" باید من هم باهاشون بشم شنبه ها هم روز کلن هستش خیلی مسابقه می زاریم :biggrin1: بقیه روز ها بیکار شدم باهات می زنم وقت قبلی بگیرید :biggrin1::biggrin1: شوخی بود ناراحت نشی رادار هم اف نبوده عزیز رو وضعیت وسط بود یادم نیست اسمش :biggrin1: تو هلو بیا برو تو گلو کار می کنی:sick::sick:
انوقت هم کل بازی بادی کانت نیست :biggrin1:
در کل کسی ناراحت نشه از دست من باید می گفتم :biggrin1:

چی میگی بابا! یکی بیاد ترجمه کنه.
در ضمن چرا حرف الکی میزنی؟ الکی هم تفره نرو. یه ذره فکر کن تو وقتی رادار رو آن کنی میتونی ببینی من تو BASe هستم یا نه. بعدشم وقتی همه جا رو مثل نوب ها پر روبات کردی من کجا بیام بیرون.نکنه انتظار داری وقتی من نمیدونم تو کجایی بیام وسط رادک وایستم؟؟ اگه خیلی ادعا داری فردا صبح بیا یه دست بازی کنیم. Replay بازی هم بذاریم اینجا. اگه موافقی بیا همینجا بگو
در کل ترسیدی اگه نمیخوای بازی کنی(میخوام تحریکت کنم!)
همه هم میدونن بازی کی بهتره. تو اگه بازیت خوب بود که با اون اینترنت توپت رنکت اون نبود. اگه اینترنت من خوب بود الان جزو 50 تای اول بودم.اینقدر هم برای این بنده های خدا خالی نبند. فکر میکنن چه خبره

سلام
اولا که سرور رو نمیسازن تو بازی اون Matche هستش پسر خوب.
دوما من یادمه اون موقع که من توی کلن 21 دنیا بودم و شما داشتی تو کلنت تمرین میکردی هر بار که گفتم بیا مسابقه بدیم جواب ندادی و یه بارم که بحرف اومدی گفتی من با کلن های خارجی بازی نمی کنم .. یادته که !!
البته الان که دارم کلنتون رو نگاه می کنم فکر کنم تو رنکت از همشون بلاتر باشه 700 خورده ای هستی دیه !؟

درمورد بازیت هم هیچی نمیتونم بگم چون همه دوستان میدونن ...

اینم میزارم دوستان بدونن تویی که بازیت خوبه Kill Ratio و ... رو چند

card.jpg

-----------------------------------------

من کیلزون رو کنار گذاشتم فقط بخاطر اینکه خز شد ... همه هم میدونن که من رنک چندم دنیا بودم و اگر فرند لیست PSN ام رو بهت بدم ببینی خودت از حرفایی که اینجا داری میزنی خجالت می کشی ...
حاضر هستم الان بریم از نفر اول تا 10 دنیا رو از شون بپرسیم که منو میشناسن یا تو رو !!

امیر دیگه Mr.Noob واسه همه شناخته شدست دیگه :D این که گفتن نداره .
جناب میثم خان یه بار دیگه بیای اینجا از این جفنگیات و مزخرفات بگی که از تازه به دوران رسیده بودن و عقده ای بودنت نشات میگیره جلوی همه یه چیزی میگم که هم نونت بشه هم آبت .
اون موقع که روز اولی که Killzone 2 اومد من کلن زدم و بهترین های ایران رو جمع کردم ، تو داشتی روی PS2 سونیک بازی میکردی :D نزار بیشتر از این آبروت رو ببریم . آفرین !
امیر تو هم حوصله داری با اینا بحث می کنی ها . همین امثال این پاشونو گذاشتن تو Killzone 2 و فضاش رو مسموم کردن و خر کردن که ما از KZ2 کشیدیم بیرون . ول کن . :D

تاپیک رفت تو قاضل آب رادک...
البته اینم هست..
حاصل ضرب توان در ادعا همیشه مقدار ثابتی داره...هر کی ادعاش بیشتر توانش کمتر و هر کی توانش بیشتر ،ادعاش کمتر...
===

شما خودتون رو ناراحت نکنین;)
هر آنچه عیان است چه حاجت به بیان است!

پانی من بهت میگم چجوری :D
یک نفر مثل جناب Mr.Noob با برادرش میشینه کلن های خالی میسازه هر یه ربع یک بار بازی میزاره و میبره .
با هر 50 برد یه 120000 تا والور جمع می کنه یه هفته بکوب بازی کنه میتونه 500000 تا والور جمع کنه . بعد میره اونا رو میده به یه کلن میگه منم راه بدید :D اون کلن هم از خدا خواسته میگه باشه راش میده نخودی هم حسابش نمی کنه .
منم اگر میخواستم میتونستم Persian Zone رو اینجوری بیارم بالا ولی هیچ فایده ای نداره .
چون اگر بازیت خوب باشه تو هر کلنی بخوای میتونی بری .
کل تاپیک های Killzone 2 و Resistance و Call of Duty و ... بگردی یه بار یه پست نمیبینی که من یا اصلان یا امیر و کیارش از خودمون یه چی خوب گفته باشیم در حالی که ... :D ولی بزارید برای اولین بار و آخرین بار از خودم خوب بگم تا همه یه چیزیو بفهمن :D بگم اون موقع که من میرفتم PSN و Resistance 1 و Motorstorm بازی میکردم اینا آقا داشت PS2 بازی میکرد و نمیدونست ADSL چیه . ولی امان از تازه به دوران رسیده بودن .
نمیخواستم این جملرو بگم ولی از قدیم گفتن : من من کردن Sh!t خوردنه :D
دیگه همتون بفیشو تا تهش برید . بحث رو هم ادامه ندید .

فکر کنم همین Made in russia که الان کلن دوم جهانه هفته ی قبل با کلن ما که همه دخترن ( KAMIKASE KITTENZ )بازی کرد 8 به 8 و 2000 تا باختن شما هم نبودی فکر کنم. کلی هم پشت هدست داشتن میخندیدن به یاراتون. (البته حیف که من هدست نداشتم.)
5-2 هم بردیم
کلنمون هم 5600 تا Valor داره.
نمیدونم چرا پست قبلی پاک شد
قرارهای online بازی KILLZONE 2 برای دوستان بازی سنتر
?????؟؟؟؟؟

stonecold

کاربر سایت
Oct 26, 2005
991
خوش به حالتون که وقت می کنین بازی کنید. من که 2ماه یا 3ماهه که نتونستم بازی کنم. اگه وقت میکردم همه رو میپکوندم به هم:biggrin1:
ولی مثل اینکه تو این چندوقته خیلی از حرفه ای ها کشیدن بیرون!. انگار دیگه حال نمیده

ps3 lover

کاربر سایت
Feb 24, 2009
1,066
نام
عليرضا
ميثم جون حالا تو يه كلن خوب رفتي مياي پز ميدي !؟؟
يادت نيست ميومدي پيشم هي گريه ميكردي ميگفتي منو بازي نميدن ؟!؟
نذار بگم هر وقت ميخواستيم clan match بذاريم فقط ميگفتي free بازي ميكنم...

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
من هی می خواستم وارد این بحث نشم دیدم نشد:biggrin1:
میثم جان من خودم تو اون 3-4 روزی که برای کلن بازی میزاشتم همه چی رو به عینه دیدم. تو خودت به من میگفتی همه بازی ها رو Free بزار. در مورد بهترین کلن هم تو اگه Valor نداده بودی که عمرا رات هم نمیدادن. مگه هر کی تو کلن اول دنیا باشه بازیش خوبه؟ در کل بی خیالش شو. تو MAG همه دوباره به هم میرسیم.

ps3 lover

کاربر سایت
Feb 24, 2009
1,066
نام
عليرضا
میثم جان من خودم تو اون 3-4 روزی که برای کلن بازی میزاشتم همه چی رو به عینه دیدم. تو خودت به من میگفتی همه بازی ها رو Free بزار. در مورد بهترین کلن هم تو اگه Valor نداده بودی که عمرا رات هم نمیدادن. مگه هر کی تو کلن اول دنیا باشه بازیش خوبه؟ در کل بی خیالش شو. تو MAG همه دوباره به هم میرسیم.
دمت گرم برهان جون كه حرف هاي ما رو تاييد كردي...
راستي چرا توي اين مپ هاي خريدني كيلزون مگس هم پر نميزنه ؟!؟
هميشه خاليه...

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم

هه هه چون میدونستم امثالی مثل تو بقیه کلن رو به چیز میدادن ناراحت نشی :eek:
دوم اینکه قبل اینکه والور ها رو بدم اینویت دادن من خودم بهشون اول خواستم بدمشون ارش :love: دیدم بهتره ببرمشون توی کلنی که دارم میرم :love: بعدش هم حوصله جرو بحث ندارم وقتی من کیل میزم بعضی ها فرق دست چپو راستشو نمی دونست الان امده :biggrin1::biggrin1: ایرانی جماعت حسود تشریف داره :sick::sick:
هر شب مسابقه داریم بدونه در دسر :love::love:
این قانونی که شما میگی مگه هر کی تو کلن اول دنیا باشه بازیش خوبه؟ نه داداش باید بازیت بد باشه که بری کلن اول دنیا ما 14 نفریم همه هم بازیمون بد تشریف داره 2 نفرمون فقط کماندر نیستند
بعدش هم اصلا ارش تو کیارش رو همه مییشناسن استاد هستید ما شاگرد شما هستیم :biggrin1::biggrin1::biggrin1::sick::sick::sick:
والا هر بار امدم توی رومی که بازی می کردی هر چند تو زود تر بازی شروع شده بود ولی نزاشتم بشی اول اخریشم یادته که رفتی دیگه نیومدی توی روم :biggrin1::sick:
هر موقع کلن خارجی یا ایرانی خواست عرض اندام کنه یه اندای بده دوم ارش جون تو کیارش هم همه میدونن کلن پرشین زونو با کلن کی اوردید بالا همتون زیر زره بین بودید دو کلن شد یه کلن جریان 50 بازی بسته :biggrin1::biggrin1:
دیگه من نمی خوام با شما دهن به دهن بشم چون 90 درصد حرفاتون از ذلیل بودنتون میگه و10 درصد باقی هم از نوب بودنتون :sick::sick: اشاره میکنه :biggrin1::biggrin1:

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,860
نام
کیارش
هه هه چون میدونستم امثالی مثل تو بقیه کلن رو به چیز میدادن ناراحت نشی :eek:
دوم اینکه قبل اینکه والور ها رو بدم اینویت دادن من خودم بهشون اول خواستم بدمشون ارش :love: دیدم بهتره ببرمشون توی کلنی که دارم میرم :love: بعدش هم حوصله جرو بحث ندارم وقتی من کیل میزم بعضی ها فرق دست چپو راستشو نمی دونست الان امده :biggrin1::biggrin1: ایرانی جماعت حسود تشریف داره :sick::sick:
هر شب مسابقه داریم بدونه در دسر :love::love:
این قانونی که شما میگی مگه هر کی تو کلن اول دنیا باشه بازیش خوبه؟ نه داداش باید بازیت بد باشه که بری کلن اول دنیا ما 14 نفریم همه هم بازیمون بد تشریف داره 2 نفرمون فقط کماندر نیستند
بعدش هم اصلا ارش تو کیارش رو همه مییشناسن استاد هستید ما شاگرد شما هستیم :biggrin1::biggrin1::biggrin1::sick::sick::sick:
والا هر بار امدم توی رومی که بازی می کردی هر چند تو زود تر بازی شروع شده بود ولی نزاشتم بشی اول اخریشم یادته که رفتی دیگه نیومدی توی روم :biggrin1::sick:
هر موقع کلن خارجی یا ایرانی خواست عرض اندام کنه یه اندای بده دوم ارش جون تو کیارش هم همه میدونن کلن پرشین زونو با کلن کی اوردید بالا همتون زیر زره بین بودید دو کلن شد یه کلن جریان 50 بازی بسته :biggrin1::biggrin1:
دیگه من نمی خوام با شما دهن به دهن بشم چون 90 درصد حرفاتون از ذلیل بودنتون میگه و10 درصد باقی هم از نوب بودنتون :sick::sick: اشاره میکنه :biggrin1::biggrin1:
به یک مترجم حرفه ای نیازمندیم!!
عزیز من اون موقع که کلنم رو پاک کردم برگشتم پیش آرش کلنم 500 بیشتر نداشت!!

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
یعنی پسر خیلی پرو هستی. پسر من وقتی اومدم تو کلنتون شما 12 تا باخت و 12 تا برد و 2 تا مساوی داشتید. کی اومد هی بازی گذاشت و تو مسابقه ها شرکت می کرد. نمک نشناس تر از تو ندیدم تاحالا. من قبل از اینکه برم سفر کلنتون رو رسوندم به 40 برد و 22 باخت. بعدش هم که برگشتم دیدم آقا میثم زده همه چی رو تروکنده. 52 برد و 38 باخت. بقیه هم که از دستت ناراضی بودن
حسودی رو خوب اومدی. آخه تو چی داری که من بخوام بهت حسودی کنم؟ ما دست چپ و راستمون رو تشخیص نمیدیم یا تو؟ آخه بچه اون موقع که دستگاه های نسل جدید برای آنلاین بازی کردن اومده بود تو کجا بودی؟ 1 سال ADSL گرفتی فکر کردی خبری هست؟ اون موقع که من و امیر تو Live بودیم و آرش و اصلان توی PSN (کیا هم نمیدونم چی داشت) تو داشتی با آتاری و تفنگش مرغابی شکار میکردی و اون بازی رو انجام میدادی.

پ.ن: به خاطر گفته دوستان قسمتی از نوشتم رو حذف کردم. با تشکر

آخرین ویرایش:

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
یعنی پسر تو ته پرو هستی. پسر من وقتی اومدم تو کلنتون شما 12 تا باخت و 12 تا برد و 2 تا مساوی داشتید. کی اومد هی بازی گذاشت و تو مسابقه ها شرکت می کرد. نمک نشناس تر از تو ندیدم تاحالا. من قبل از اینکه برم سفر کلنتون رو رسوندم به 40 برد و 22 باخت. بعدش هم که برگشتم دیدم آقا میثم زده همه چی رو تروکنده. 52 برد و 38 باخت. بقیه هم که از دستت ناراضی بودن
حسودی رو خوب اومدی. آخه تو چی داری که من بخوام بهت حسودی کنم؟ ما دست چپ و راستمون رو تشخیص نمیدیم یا تو؟ آخه بچه اون موقع که دستگاه های نسل جدید برای آنلاین بازی کردن اومده بود تو کجا بودی؟ 1 سال ADSL گرفتی شاخ شدی؟ اون موقع که من تو Live بود و آرش و اصلان توی PSN و (امیر و کیا هم نمیدونم چی داشتن) تو داشتی با آتاری و تفنگش مرغابی شکار میکردی و اون بازی رو انجام میدادی.
برهان بابا ول کن دیگه ، من جوابشو دادم . این آقا فقط حرف زدن از روی معده رو بلده .
همین الان کیارش بهش میگه بیا 1 به 1 بزنیم اصلا PSN آفتابی نمیشه .
هر چیزی حدی داره دیگه هی ما هیچی نمیگیم میای تو تاپیک ها یه مشت جفنگیات میگی و میری . به یار دیگه از این پستا بدی خدا شاهده یه کاری می کنم دیگه نتونی بیای تو تاپیک ها پست بدی .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر