قرارهای Online در Killzone 2

The Punisher

کاربر سایت
Feb 1, 2008
1,628
نام
Ali
سلام به همه بچه ها
این Id منه: Gun4Punishment
انقدر نگید منو اد کنید, سرور های این بازی حتی در سطح جهانی هم خیلی محدوده پس راحت میتونید یه سرور به نام BazicenteR بسازید راحت هم همه پیدا میکنن هر کی هم میخواد بازیکنه Join شه. اگرم بیشتر از 32 نفر شدید یه سرور دیگه به نام Bazicenter 2 بسازید که بقیه هم بازیکنن.
Setting رو هم بزرگای کیلزون سایت بیان یه setting خوب بزارن که توی سرور ساختن ازش استفاده بشه
از 5 تا 10 هم ساعت بازی باشه, هرکی هم که آن میشه و می بینه که سرور Bazicenter تو لیست سرور ها نیست 2تا Refresh بکنه بعد یه سرور به همین نام بسازه.
این جوری خیلی خوب میشه. نه؟:biggrin1:

N.S.A

کاربر سایت
Aug 31, 2009
55
پس چرا کسی سرور بازیسنتر رو نمیسازه؟
بابا بگید ساعت چند هستید و این سرور رو میسازید که ما هم بیایم بازی کنیم

The Punisher

کاربر سایت
Feb 1, 2008
1,628
نام
Ali
پس چرا کسی سرور بازیسنتر رو نمیسازه؟
بابا بگید ساعت چند هستید و این سرور رو میسازید که ما هم بیایم بازی کنیم
من پیشنهاد دادم ولی مثل اینکه کسی استقبال نکرد ه کی هست یه P.M به خوده من بده ببینم چند نفریم, اگه از 6 تا بالاتر شدیم یکی سرور رو راه بندازه. این چند روز هم من خیلی گرفتارم نمی تونم خودم سرور بسازم.

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
دوست عزیز سرور که درست کنی pass نداشته باشه 10 دقیقه طول نمی شه که پر میشه اگه pass هم بزاری شاید تا 3 ساعت کسی نیاد از بچه ها پس فکر ناجوری هستش من هر شب هستم تیم یا کلن ما هم امشب شد کلن اول جهان از دوستان ایرانی اگه کلن دارن بیان با ما یه مسابقه بزارن در کل ایدی من اینه در دنیای کیل زون معروفه meysam_GOW
:laughing:

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,860
نام
کیارش
دوست عزیز سرور که درست کنی pass نداشته باشه 10 دقیقه طول نمی شه که پر میشه اگه pass هم بزاری شاید تا 3 ساعت کسی نیاد از بچه ها پس فکر ناجوری هستش من هر شب هستم تیم یا کلن ما هم امشب شد کلن اول جهان از دوستان ایرانی اگه کلن دارن بیان با ما یه مسابقه بزارن در کل ایدی من اینه در دنیای کیل زون معروفه meysam_GOW
میثم، جون من دیگه از این حرفا نزن، هر کی ندونه فکر میکنه بهترین بازیکنه کیلزونی:sick:
چند دفعه بهت گفتم یه تک به تک بزنیم نیومدی!!

آخرین ویرایش:

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
میثم، جون من دیگه از این حرفا نزن، هر کی ندونه فکر میکنه بهترین بازیکنه کیلزونی:sick:
چند دفعه بهت گفتم یه تک به تک بزنیم نیومدی!!

باز تو امدی
حتما هستم که داخل کلن اول جهان هستم :love: بعدش تو خوب یه بار باختی اگه یادته هی از پشت می زدمت گفتی رادار رو ان بزار اقای نوب ببینم از کجا می زنیم هه هه هه :love::love::biggrin1:
با با وللش :love: موفق باشی :biggrin1:

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,860
نام
کیارش
باز تو امدی
حتما هستم که داخل کلن اول جهان هستم :love: بعدش تو خوب یه بار باختی اگه یادته هی از پشت می زدمت گفتی رادار رو ان بزار اقای نوب ببینم از کجا می زنیم هه هه هه :love::love::biggrin1:
عجب رویی داری بابا!!
خوب منم اگه بخوام کل Valor هام رو بدم به یه کلن دیگه راحت میرم تو اون کلن!!
بعدش هم من یادم نمیاد تو اون دست 1 به 1 تو منو کشته باشی تازه من جلو بودم که تو یه بار منو کشتی مساوی شدیم.(تازه خودت نکشتی اون ربات ها کشتن:cheesygri) بعد من فقط سه ساعت داشتم دنبالت میگشتم معلوم نبود کجا قایم شده بودی.(برای همین گفتم رادار را On کن،که ترسیدی:laughing:) همه هم میدونن کی Noob هست :laughing:.تو اون کلن Iranian helghast هم وقتی بازی 1 به 1 میکردی رادار رو On نمیکردی میرفتی مثل ترسو ها یه جا قایم میشدی اون بنده خداهارو از پشت میزدی!
من دیوونه نیستم که بیام تو یه Match تک به تک 30 دقیقه وقتم رو تلف کنم که دنبال تو بگردم.
چون Kills per hour ام میاد پایین. البته این چیزا برای تو زیاد مهم نیست. تو برو راکتت رو بزن.
اگه هم خیلی ادعات میشه بیا یه دست دیگه 1 به 1 بزنیم. (البته با رادار)

ps3 lover

کاربر سایت
Feb 24, 2009
1,066
نام
عليرضا
باز تو امدی
ميثم جون داداش تو اصلا شاخ كيلي ايران :biggrin1:
خوبه همه شاهد هستن منو فوضول 2v2 اشكتون رو در مياورديم...
الان هم خيلي وقته كيلي نميزنم ولي خيلي دوست دارم 1v1 بزنيم شاخ همتون رو بشكونم...
:biggrin1:
امروز 800 بار بهت گفتم بيا 1v1 بزنيم اخر سر چي گفتي ؟!؟
نميخوام اينجا بگم داداش ابروت ميره !!! :-"

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
هه هه
تو فضول هه
تا جایی که من یادمه 3 بار باهاتون زدم نتیجه هم همیشه 6 به یک شد انوقت اصلا تو نبودی یار های دیگه فضول بودن دوتای اولی فضول بود اخری هم نمی دونم کی بود که منو محسن رادک 7 به هیچ بردیمتون میگی
دوتا نامه دادی یکی گفتی با فضول صحبت کن یکی هم می خوایی بگم چی نوشتی هه ه بزار بگم نوشتی من در برابر شما هیچ پشمکی نیستم وسلام موفق باشی

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
عجب رویی داری بابا!!
خوب منم اگه بخوام کل Valor هام رو بدم به یه کلن دیگه راحت میرم تو اون کلن!!
بعدش هم من یادم نمیاد تو اون دست 1 به 1 تو منو کشته باشی تازه من جلو بودم که تو یه بار منو کشتی مساوی شدیم.(تازه خودت نکشتی اون ربات ها کشتن:cheesygri) بعد من فقط سه ساعت داشتم دنبالت میگشتم معلوم نبود کجا قایم شده بودی.(برای همین گفتم رادار را On کن،که ترسیدی:laughing:) همه هم میدونن کی Noob هست :laughing:.تو اون کلن Iranian helghast هم وقتی بازی 1 به 1 میکردی رادار رو On نمیکردی میرفتی مثل ترسو ها یه جا قایم میشدی اون بنده خداهارو از پشت میزدی!
من دیوونه نیستم که بیام تو یه Match تک به تک 30 دقیقه وقتم رو تلف کنم که دنبال تو بگردم.
چون Kills per hour ام میاد پایین. البته این چیزا برای تو زیاد مهم نیست. تو برو راکتت رو بزن.
اگه هم خیلی ادعات میشه بیا یه دست دیگه 1 به 1 بزنیم. (البته با رادار)

دردم نمی خورد والور ها :laughing: دوم تو از خودت 0 والور نداری همیشه خاطرات خوب یادت می مونن خاطرات بد زود از یادتون میره بعدش من قایم شده بوده هه یا تو :biggrin1: دیگه همهمیدونن تو چه طور بازی میکردی میشینی درب مقر هلگاست تا یکی بیاد زوم قفل کنه بزنیش:biggrin1: انوقت اگه رادار هم ان باشه کارت راحت تر میشه دیگه زحمتی نداری همون جا بشین خیالت هم راحت میشه بعدش اون سرعتی که تو داری اگه من داشتم الان نفر اول جهان بودم Kills per hour میاد پایین :biggrin1::biggrin1: درجه ای که تو داری درجه 7 ماه پیشه منه :biggrin1: به جان تو کسانی که با من بازی کردن می دونن من اصلا راکت دستم نیست بعدش بیکار نیستم مسابقات زیاده :-" باید من هم باهاشون بشم شنبه ها هم روز کلن هستش خیلی مسابقه می زاریم :biggrin1: بقیه روز ها بیکار شدم باهات می زنم وقت قبلی بگیرید :biggrin1::biggrin1: شوخی بود ناراحت نشی رادار هم اف نبوده عزیز رو وضعیت وسط بود یادم نیست اسمش :biggrin1: تو هلو بیا برو تو گلو کار می کنی:sick::sick:
انوقت هم کل بازی بادی کانت نیست :biggrin1:
در کل کسی ناراحت نشه از دست من باید می گفتم :biggrin1:

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,860
نام
کیارش
دردم نمی خورد والور ها :laughing: دوم تو از خودت 0 والور نداری همیشه خاطرات خوب یادت می مونن خاطرات بد زود از یادتون میره بعدش من قایم شده بوده هه یا تو :biggrin1: دیگه همهمیدونن تو چه طور بازی میکردی میشینی درب مقر هلگاست تا یکی بیاد زوم قفل کنه بزنیش:biggrin1: انوقت اگه رادار هم ان باشه کارت راحت تر میشه دیگه زحمتی نداری همون جا بشین خیالت هم راحت میشه بعدش اون سرعتی که تو داری اگه من داشتم الان نفر اول جهان بودم Kills per hour میاد پایین :biggrin1::biggrin1: درجه ای که تو داری درجه 7 ماه پیشه منه :biggrin1: به جان تو کسانی که با من بازی کردن می دونن من اصلا راکت دستم نیست بعدش بیکار نیستم مسابقات زیاده :-" باید من هم باهاشون بشم شنبه ها هم روز کلن هستش خیلی مسابقه می زاریم :biggrin1: بقیه روز ها بیکار شدم باهات می زنم وقت قبلی بگیرید :biggrin1::biggrin1: شوخی بود ناراحت نشی رادار هم اف نبوده عزیز رو وضعیت وسط بود یادم نیست اسمش :biggrin1: تو هلو بیا برو تو گلو کار می کنی:sick::sick:
انوقت هم کل بازی بادی کانت نیست :biggrin1:
در کل کسی ناراحت نشه از دست من باید می گفتم :biggrin1:
چی میگی بابا! یکی بیاد ترجمه کنه.
در ضمن چرا حرف الکی میزنی؟ الکی هم تفره نرو. یه ذره فکر کن تو وقتی رادار رو آن کنی میتونی ببینی من تو BASe هستم یا نه. بعدشم وقتی همه جا رو مثل نوب ها پر روبات کردی من کجا بیام بیرون.نکنه انتظار داری وقتی من نمیدونم تو کجایی بیام وسط رادک وایستم؟؟ اگه خیلی ادعا داری فردا صبح بیا یه دست بازی کنیم. Replay بازی هم بذاریم اینجا. اگه موافقی بیا همینجا بگو
در کل ترسیدی اگه نمیخوای بازی کنی(میخوام تحریکت کنم!)
همه هم میدونن بازی کی بهتره. تو اگه بازیت خوب بود که با اون اینترنت توپت رنکت اون نبود. اگه اینترنت من خوب بود الان جزو 50 تای اول بودم.اینقدر هم برای این بنده های خدا خالی نبند. فکر میکنن چه خبره

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر