قرارهای Online در Killzone 2

bdgunn

کاربر سایت
Aug 15, 2007
594
نام
behzad
بچه ها یه سوال
من اگه بخام اپدیت killzone رو با pc بگیرم از کدوم سایت باید دانلود کنم ؟
اخه هرچی با ps3 میگیرم ارور میده

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
سلام من هم هستم هر کسی خواست ما در خدمتیم نگاهی هم به امضا بندازید درجه ها رو الکی بهم ندادن کسی کیل زون باز باشه میفهمه

میثم کوتاه بیا ... اینجا هم اومدی پز درجت رو میدی ... این بندگان خدا در مورد چی دارن حرف میزنن تو کجای کاری !!
------------------------------------------
در مورد دوستان دیگه : من داشتم ID هاشون رو نگاه می کردم کسی بجزء میثم و آرش آشنا ندیدم ... اونایی که می گن ما هستیم میشه بگن توی چه دست هایی بازی می کنن !؟

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
میثم کوتاه بیا ... اینجا هم اومدی پز درجت رو میدی ... این بندگان خدا در مورد چی دارن حرف میزنن تو کجای کاری !!
------------------------------------------
در مورد دوستان دیگه : من داشتم ID هاشون رو نگاه می کردم کسی بجزء میثم و آرش آشنا ندیدم ... اونایی که می گن ما هستیم میشه بگن توی چه دست هایی بازی می کنن !؟

این ماله زوده :love::love:
مدتی میشه گذاشتم کنار البته بازی کلنی میزارم بهتره دیگه خیلی تکراری شده بادی کانت بچه ها هم ماشالله همه حرفه ای شدن دیگه هم حوصله ندارم 24 ساعته بازی کنم روزی دو دست شاید ولی کلن مچ یه چیز دیگست :love::) موفق باشید خودمونو برای بازی های دیگه گرم میکنیم هاهاها :biggrin1::cool:

erfan poet

کاربر سایت
Oct 13, 2008
115
نام
عرفان
يه سوال داشتم من ميخواستم يه بازي بگيرم كه باهاش online حال بده حالا به نظر شما آنلاين kz به آنلاين cod 4 ميرسه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
يه سوال داشتم من ميخواستم يه بازي بگيرم كه باهاش online حال بده حالا به نظر شما آنلاين kz به آنلاين cod 4 ميرسه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بله ، 100 % من جفتشو خیلی بازی کردم البته COD 4 رو بیشتر از KZ2 ولی به نظر من واقعا KZ2 توی Multiplayer عالیه الان 6 7 ماهه شب و روز بازی می کنم یه ذره برام تکراری نشده .
البته COD 4 هم عالیه ولی به پای KZ2 نمیرسه .
ایشالا Modern Warfare 2 :D
در ضمن توی KZ2 ایرانی خیلی زیاده ، هر شب 15 16 نفر ایرانی هستیم جمع میشیم بازی می کنیم . :smile:

erfan poet

کاربر سایت
Oct 13, 2008
115
نام
عرفان
بله ، 100 % من جفتشو خیلی بازی کردم البته COD 4 رو بیشتر از KZ2 ولی به نظر من واقعا KZ2 توی Multiplayer عالیه الان 6 7 ماهه شب و روز بازی می کنم یه ذره برام تکراری نشده .
البته COD 4 هم عالیه ولی به پای KZ2 نمیرسه .
ایشالا Modern Warfare 2 :D
در ضمن توی KZ2 ایرانی خیلی زیاده ، هر شب 15 16 نفر ایرانی هستیم جمع میشیم بازی می کنیم . :smile:
امروز رفتم يه KZ گرفتم از اين پس هستم
اينم از من : FANAEI541

erfan poet

کاربر سایت
Oct 13, 2008
115
نام
عرفان
آمدم مصل بشم به آنلاين كيلزون گفت بايد آپديت كنيد زدم آپديت كنه داره دو فايل دانلود ميكنه يكي كه از ديشب تا لان داره ميره 310 مگ هست بعدي چنده ؟؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر