قرارهای Online در Killzone 2

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
من یه خرده از میادین دور بودم قول میدم مرتب بیام الان 11 اومدم کسی نبود یه خرده با خارجکی ها زدم رفتنم;)

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
خداییش همتون فقط حرف میزنید!
الان 11:20 دقیقس هیشکی نیومده!
محمد حرف میزنید چیه
دقیقا 7 نفر بودیم که فقط بچه های کلن بودن Kenji هم بود تا ساعت یه ربع به 11 داشتیم بازی میکردیم من که دیشب اینترنتم قاطی بود رفتم 90 دیدم .
دیشب با اینکه هماهنگ نشده بود ولی 7 نفری رفتم خودمو با بچه های کلن بازی کردیم .
بچه ها هر کی میخواد عضو بشه دبره تو Club PSN اونجا مشخصات رو بگه .
الان 22 نفریم .

kawa-ps3

کاربر سایت
Oct 27, 2008
286
نام
kawe
سلام.
دیشب خیلی حال داد تا ساعت 3شب با محمود خان بازی کردیم تک به تک .
آقا امشب ساعت 11 حتما بیاید منم که DSL رو خوب کردم دیشب کمی مشکل واسش پیش اوومد.
ساعت 11 منتظریم .
راستی 16مگ هست

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
والا حسام به من گفت ساعت 9 بیا. حالا نمیدونم شما چطوری تنظیم میکنین. ما که 9 میریم تو میدون :D

پ.ن: اما عجب چیز خری این بازی ها :D

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
سلام
امشب همه دوستان که میخوان بازی کنن ساعت 9 بیان که اگر زیاد شدیم میتونیم بریم Persian Warzone که فقط بچه های کلن با هم بازی کنیم واسه این کار همه تا به من Join شن رمز هم BC .
محمد جان شما رو هم امشب ADD میکنم یادت نره Accept کنی .

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
نمیدونم دیشب چرا اینقدر لگ بود تو کلون پرشین. اول فکر کردم مشکل از منه. اما بعد رفتم با آمریکایی ها بازی کردم عجب حالی داد :D

همشونم خلن هی رنک می گرفتم در صدر جدول بودم :D ایرانی ها رو ماشالاه بزنم به تخته نمیشه کشت :D

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
نمیدونم دیشب چرا اینقدر لگ بود تو کلون پرشین. اول فکر کردم مشکل از منه. اما بعد رفتم با آمریکایی ها بازی کردم عجب حالی داد :D

همشونم خلن هی رنک می گرفتم در صدر جدول بودم :D ایرانی ها رو ماشالاه بزنم به تخته نمیشه کشت :D

من ديشب تو يه جا رفتم مال اروپا بود...
واقعاً خنگ بودن.... همه رو کشتم :biggrin1: ... البته منو هم زدن :biggrin1: ... حوصله ام نکشيد ديگه قطع کردم!!!!:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر