قرارهای Online در Killzone 2

thefury2009

کاربر سایت
Oct 8, 2009
178
منم اصلا اینجا چیزی نمیبینم که بخوام بهت شک کنم:-"
icon19.png
icon21.png

پیس....پیس.... آدمو یاد زندانیها میندازی که میخوان از پشت میله ها یه چیزی رو رد و بدل کنن =))
:eek:ها؟؟؟!!!:blushing::blushing:
من....من...:-s...بخدا تقصیر من نبود...:crying1::((اینا منو گولم زدن گفتن بیا رادک آکادمی بهت شوکولات میدیم....:crying1:منو با وعده و وعیداشون فریب دادن...

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
راست مي گه بهش گفتيم تو بيا ما برات يه PSN CARD مجاني جور مي كنيم :d

اقا امشب ساعت 12 هر كي حال و حوصله داشت و خواست بياد اسم مپ هم همونطور كه گفتيم مي ذاريم احتمالا" COLONEL RADEC حالا اگر چيز ديگه اي شد پيغام دوستي بديد تا 12 كه بعد بفهميد كجاييم تا شما هم بياييد :d

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
دوستان امشب راس ساعت 12 (حالا يه 10-15 دقيقه دير و زود) در سرور هاي KZ2 پذيراي شما خواهيم بود :)

بازي 3 راند احتمالا" 15 دقيقه اي و ماد اون بادي كانت يا همون TEAM DEATHMATCH خواهد بود
هر كسي مرد ميدونه بياد اون جا :D
اسم مچ هم KING MEHTAK 2 خواهد بود (اگر ديديد موجود نيست توي ليست دوستان بذاريد من يا MEHTAK رو و بعد جوين بشيد به بازي

امشب دست گرمي خواهد بود تا هفته هاي اينده كه به احتمال زياد تعداد مون بيشتر خواهد شد

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
دوستان امشب راس ساعت 12 (حالا يه 10-15 دقيقه دير و زود) در سرور هاي KZ2 پذيراي شما خواهيم بود :)

بازي 3 راند احتمالا" 15 دقيقه اي و ماد اون بادي كانت يا همون TEAM DEATHMATCH خواهد بود
هر كسي مرد ميدونه بياد اون جا :D
اسم مچ هم KING MEHTAK 2 خواهد بود (اگر ديديد موجود نيست توي ليست دوستان بذاريد من يا MEHTAK رو و بعد جوين بشيد به بازي

امشب دست گرمي خواهد بود تا هفته هاي اينده كه به احتمال زياد تعداد مون بيشتر خواهد شد
پس این دوستات نیومدن چرا؟
قدیمیها خوب گفتن سالی که خوش است از بهارش پیداست.اگه قرار باشه که دوستات از همین اول کار بدقولی کنن وای به حال باقی ماجرا....!
میگم بیا یه کاری کنیم حالش بیشتر باشه.تیم BC در مقابل تیم شما بازی میکنه.مثلا 3vs3(البته تا وقتی که تعدادمون بیشتر بشه).بازی فقط Body count نباشه و همه ماموریتها رو داشته باشه.مپهای بازی هم Radec,Tharsis,Blood.نظرت چیه؟
میخوام ببینم این دوستانیکه توی فروم همسایه فن kz2 هستن و اینقدر بدقولی میکنن فن بودنشون در حدیه.
اسم این دوستت چقدر منو یاد بستنی میندازه.امیدوارم توی بازی عین بستنی یهو آب نشه:d

آخرین ویرایش:

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
اقايون من شرمنده ام #:-s#:-s#:-s
اوني كه م يخواست مچ بسازه رفته بوده مهموني ساعت 2:30 برگشته يكي ديگه اومده بوده بياد ديده اسم مچ نيست من رو هم توي فرند هاش نداشته رفته اون رفيق مون كوروش هم فكر كنم دوباره رفت دانشگاه تا 3 شنبه كه برگرده اميدم الان به مازياره كه بلكه بياد (اين جا اسم كاربري اش RAY ه) كه شب ها نمي ياد
من خودم اومدم اما نميدونم فقط من لگ داشتم يا شماها هم داشتيد من كه نتونستم بازي كن اصلا" فقط اخرهاي راند اول

نه باو محسن بچه هاي ما مقابل ستاره هاي شما كم مي يارن :d

ولي از حق نگذريم بازيتون خيلي در هم بر هم بود ما تا ري اسپاون مي شديم يه راكت تخت سينه مون بود :d

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
اتفاقا وقتی که میدیدم یه ایرانی به این زیبایی بازی میکنه و رنکینگ خوبی هم داره خیلی حال میکردم.داش امیر اینا تعریف نیست عین حقیقته.

واقعا اون موقع kz2 بازیخورهای عجیبی داشت که مینشستن شب و روز بازیش میکردن.کاش میتونستیم زمان رو به عقب برگردونیم چون اون اواِیل kz2 یه حال عجیبی میداد.

sarakate تا همین چند ماه پیش هم بازی میکرد ولی الان خیلی کم on میشه.من و مهدی یه مدتی با sapegad هم کلنی بودیم ولی وقتی دیدم حرف زیادی میزنه زدم چپش کردم توی block list واسه همین الان خیلی وقته ازش خبر ندارم.:d

ای بابا ... ولی هنوزم از بهترین دوستای من هستن و خیلی باهاشون حال می کنم:d

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
دوستان من الان دارم ميرم KZ2 هر كي هست بياد فقط مارو قبلش اد كنه گرا مون رو داشته باشه كه بياد توي بازي جوين بشه بهمون

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
حالا چرا nemesis !! بابا ابن دو تا با شماها چی کار کردن مگه !!؟
داش امیر این 2تا کاری نمیتونن بکنن مخصوصا sapegad که فقط بلد بود واسه امتیاز گرفتن بره با نوبا بازی کنه.البته بیشتر Top rankهای kz واسه اینکه به راحتی امتیاز بگیرن از این حرکتها انجام میدن.
من از این sapegad به شدت متنفرم چون بعد از این همه مدت اصلا نمیدونه kz2 رو چجوری بازی میکنن ولی مساله اینجاست که خیلی هم ادعا داره.یادمه اون آخریها که باهاش حرفم شد داشت تریپ لیدر بودن به خودش میگرفت بهم گفت که بریم تمرین.جالب اینجاست که توی تمرین اصلا نمیذاشتم تکون بخوره چه برسه به اینکه بخواد ماموریت انجام بده.بعد از بازی یکم عصبی شد شروع کرد به چرت و پرت گفتن منم شستم گذاشتمش کنار.بعد از اون قضیه همه از کلنش رفتن چون دیدن خیلی بی جنبه و نوب تشریف داره.
در مورد sarakate باید بگم که هنوزم توی لیست دوستام دارمش.دوست با معرفتیه ولی این بنده خدا هر وقت که میومد با ما بازی کنه از شانس بدش تیم ما پر بود میوفتاد تیم مقابل.چشمت روز بد نبینه اینقدر از دست منو مهدی میخورد که آخرش مجبور میشد از بازی بره بیرون.sarakate دوست خوبی هستش ولی بنده خدا خیلی بدشانسی میاره:d.

thefury2009

کاربر سایت
Oct 8, 2009
178
داش امیر این 2تا کاری نمیتونن بکنن مخصوصا sapegad که فقط بلد بود واسه امتیاز گرفتن بره با نوبا بازی کنه.البته بیشتر Top rankهای kz واسه اینکه به راحتی امتیاز بگیرن از این حرکتها انجام میدن.
من از این sapegad به شدت متنفرم چون بعد از این همه مدت اصلا نمیدونه kz2 رو چجوری بازی میکنن ولی مساله اینجاست که خیلی هم ادعا داره.یادمه اون آخریها که باهاش حرفم شد داشت تریپ لیدر بودن به خودش میگرفت بهم گفت که بریم تمرین.جالب اینجاست که توی تمرین اصلا نمیذاشتم تکون بخوره چه برسه به اینکه بخواد ماموریت انجام بده.بعد از بازی یکم عصبی شد شروع کرد به چرت و پرت گفتن منم شستم گذاشتمش کنار.بعد از اون قضیه همه از کلنش رفتن چون دیدن خیلی بی جنبه و نوب تشریف داره.
در مورد sarakate باید بگم که هنوزم توی لیست دوستام دارمش.دوست با معرفتیه ولی این بنده خدا هر وقت که میومد با ما بازی کنه از شانس بدش تیم ما پر بود میوفتاد تیم مقابل.چشمت روز بد نبینه اینقدر از دست منو مهدی میخورد که آخرش مجبور میشد از بازی بره بیرون.sarakate دوست خوبی هستش ولی بنده خدا خیلی بدشانسی میاره:d.
تایید میشه. اون واسه من تو kz2 برای من nemesis هستش چون خیلی در مقابلش بازی کردم. جالبیش اینجاس هر موقع ما تو یه بازی بودیم تا دو سه دست باهم(یعنی علیه هم) بازی نمیکردیم رضایت نمیدادیم. واقعا ازش خوشم میاد چون انقدر مرد بود که اگه یه دست میبرد در نره و واسته جوابشم بگیره:dولی نمی دونم چرا هر وقت منو محسن با هم میوفتادیم این بدبختا تیکه بزرگشون گوششون میشد. >:)

Trico

کاربر سایت
Jul 6, 2010
369
نام
ایمان
آقا دیشب ما اومدیم اما جز محسن و مهدی و neroکسی رو ندیدیدم
امیدوارم جمعه هفته بعد اینجوری نباشه
ساختن روم رو هم به احتمال زیاد خودم به عهده میگیرم که نه مهمونی خونه خاله و عمه میرم نه دانشگاه
چون درسم دیگه تموم شده;;):d
بازم از شما دوستان همینجا دعوت میشه بیایید
آقا امیر شما هم بیایید
قلب تپنده کیلزون 2 هنوزم به سرعت در حال تپشه

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
باو ساعت 11 نذار من بخوام او موقع برم سمت PS3 يه چند تايي VC9 مي خوره وسط پيشوني ايم :d
مارو هم ادد كنيد حداقل داشتيد بازي مي كرديد پيداتون كنيم جوين شيم بهتون بلكه VC9 استفاده نكردين :d

12 من اين چند شب بازي كردم تونستم يعني نت ام پايدار بوده لگ هم كم داشتم
ديشب بازي كردم در حد صفا سيتي بود يعني شوت نشدم بيرون دو دست بازي كردم يه دور دوم شدم و پيروز شديم و دور بعد سوم چهارم شدم و باختيم دور سوم هم شوت شديم :d

خدايي با بچه هاي هم سطح بازي كردن خيلي بهتره مثلا" يه دور رفتم با دوستان اين محسن بازي كرديم همه VC9 داشتن :d هم اين كه بالا ميومدي مي زدن شل و پل ات مي كردن تنها كسي هم كه كار گروهي و كلاس خودش رو انجام مي داد محسن بود كه بوت مي ذاشت :d

اما خداييش ديشب جمعه نبود شنبه بود :d

دوستان راستي يه مورد ديگه اگر يم شه باز ي هارو زمان كوتاه بذاريد وسط كار شوت نشيم يعني همون روال عادي همه ماد ها باشند و زمان هر كدوم 5 دقيقه نه فقط بادي كانت باشه و نيم ساعت ما تا اخر اين بازي نت مون دووم نمي ياره اخرش شوت مي شيم

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر