قرارهای Online در Killzone 2

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
پز چیه؟؟ کتک خوردن از محسن کبیر پز دادن داره؟؟؟(البته برای من داره>:))
من اصلا اهل پز دادن نیستم. حداقل محسن اینو خوب میدونه. شما ظاهرا دوست داری بحث هارو به تشنج بکشونی!!!!
یکی ندونه یا بدونه به حالم فرقی نمیکنه.اونایی که میدونن،میدونن که من از اول تو kz2 بودم. اونایی هم که نمی دونن هم حالا دونستن!!!! این محسنم که میبینید خودشو زده به موش مردگی بیشتر از 4،5تا ID فقط واسه کیلزون داره که اکثرشون رو پر ستاره کرده(3ستاره خط دار:d) که اگه همشونو با هم یجا بازی میکرد الان جزء top 100 بود.
ولی بازم میگم من به اینکه دوست صمیمیه mohsen_radec هستم افتخار میکنم پزشم به همه میدم!!!! این mohsen_radec که میگم خودشو تو رنک 300 بازنشسته کرد. چون دیگه بازی نمیکنه الان فکر کنم 600 اینا باشه.
اگه این پست شوخی هم بود شوخیه بسیار بی مزه ای بود. اگه هم جدی بود که دیگه بدتر. ما اون بالا چارتا جک گفتیم شما فکرت به کجا ها میره!!!!! حالا واسه شما خنده نداره قرار نیست بیای حال مارو بگیری که.....
ازت ممنونم مهدی جون دوستی با تو واسه من باعث افتخاره.خودت بهتر از بقیه میدونی که من هر چی توی kz2 یاد گرفتم استادم تو بودی:x.این دوستمون از همون اول که پستشون رو دیدم فهمیدم که منظورش اون یکی مهدی هستش.تو خودتو عصبی نکن.در ضمن موقع بازنشستگی رنکم 300 نبود.تو هم پیر شدی آلزایمر گرفتی:d.

مي دونم محسن اما KILL RATIO 2 چيز كمي نيست مي دونم دوستان قوي ديگه اي هم هستن اما الان بحث سر تو بود كه داشتي مي گفتي شنا بلد نيستم اما همه مي دونن مايكل فلپس پيش تو مهد كودك ميره :d

مطمئن باش من در مقابل دوستان همیشه نوبم.

آخرین ویرایش:

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
این دیگه چه حرفیه میزنی.2000 توی رنکینگ یه چیزی هم به نوب بدهکاره اونوقت تو داری در موردش اینجوری میگی.
جهت اطلاع میگم که این دوستمون جناب AmiR2C که همینجا میتونید پستشون رو ببینید تا وقتیکه kz2 بازی میکردن رنکشون زیر 50 بود ولی چون الان خیلی وقته که بازی نمیکنن رنکشون خیلی تغییر کرده یا مثلا همین مهدی( thefury2009) گرچه الان زیاد kz2 بازی نمیکنه ولی رنکشون 400 هستش.البته زیبا بازی کردن هیچ ربطی به رنکینگ نداره چون خیلی از دوستان هستن که با وجود اینکه رنکشون مثل من هستش ولی به زیبایی بازی میکنن.به عنوان مثال میتونم دوست عزیزم ایمان(Trico) رو بهت معرفی کنم که خیلی زیبا بازی میکنه.
پس وقتی بهت میگم من در مقابل دوستان نوبم مطمئن باش که دروغ نمیگم.

وای محسن یادش بخیر چه روز و شبهایی بود تا ساعت 4 نصفه شب بازی میکردم با Sapegad و Sarakate

فکر کنم بشناسیش ... اون موقع رنک 2 بود منم 47:d و ساراکیت هم 12

هیچ بازی بهم مثل اون دیگه حال نمیده البته من توی این چند ماه اینقدر مشکلات داشتم که زندگی هم دیگه حال نمیده:(

درضمن من اونقدر بازیم خوب نیست داداش که تعریف می کنی

thefury2009

کاربر سایت
Oct 8, 2009
178
وای محسن یادش بخیر چه روز و شبهایی بود تا ساعت 4 نصفه شب بازی میکردم با Sapegad و Sarakate

هیچ بازی بهم مثل اون دیگه حال نمیده البته من توی این چند ماه اینقدر مشکلات داشتم که زندگی هم دیگه حال نمیده:(

آقا امیر این حرفا رو نزن. شاید من برای شما شناخته شده نباشم ولی شما رو خوب میشناسم. حداقل تو kz2. شما همیشه جزو بهترین های ایران بودی و هنوزم هستی. من به شخصه یکی از انگیزه های زیاد کیلزون بازی کردنم رسیدن به شما بود. محسنم شاهده:d
ولی حیف که خودتونو زود بازنشسته کردید
:(
باو اين رفيق مون امين با من بود ما اون ور دنياي تيكه انداختن داريم به هم :d اخه براي چي بايد بياد بي خود و بي جهت به شما تيكه بندازه :d

امين تو خودت حرف نزن كه ملت بيشتر ازت به عنوان منبع مهمات استفاده مي كنن چون تا مياي وسط مي تركي :d
امين تو رو هم بعدا" بهت عمري بازي كردن رو نشون مي دم :d

مي دونم محسن اما KILL RATIO 2 چيز كمي نيست مي دونم دوستان قوي ديگه اي هم هستن اما الان بحث سر تو بود كه داشتي مي گفتي شنا بلد نيستم اما همه مي دونن مايكل فلپس پيش تو مهد كودك ميره :d​
اینجا اشتباه از من بود. دچار سوءتفاهم شدم. از همه معزرت میخوام. بخصوص آقا امین

• Like
Reactions: AMIN-3

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen

اتفاقا وقتی که میدیدم یه ایرانی به این زیبایی بازی میکنه و رنکینگ خوبی هم داره خیلی حال میکردم.داش امیر اینا تعریف نیست عین حقیقته.

واقعا اون موقع kz2 بازیخورهای عجیبی داشت که مینشستن شب و روز بازیش میکردن.کاش میتونستیم زمان رو به عقب برگردونیم چون اون اواِیل kz2 یه حال عجیبی میداد.

sarakate تا همین چند ماه پیش هم بازی میکرد ولی الان خیلی کم on میشه.من و مهدی یه مدتی با sapegad هم کلنی بودیم ولی وقتی دیدم حرف زیادی میزنه زدم چپش کردم توی block list واسه همین الان خیلی وقته ازش خبر ندارم.:d

آخرین ویرایش:

Trico

کاربر سایت
Jul 6, 2010
369
نام
ایمان

آقا امیر شکست نفسی نکن دیگه انقدر محسنو میثم و... ازت تعریف کردن من احساس میکنم کامل میشناسمت با هم قبلا رفیق بودیم:d;)
حالا هم پا بذار توی معرفت بیا با ما هم بازی کن
میدونم دیگه واست تکراری شده قدیمیه ولی اگه همه باشن با حال میشه .خاطره میشه!

ازدوستمون NERO هم خواهش میکنم دوستانش رو به قول گفتنی invite کنن کیلزون2 که کامل جمع ایرانیها جمع بشه

من یه کارخاص میخوام بکنم که شاید قبلا یکی دو بار انجام شده ولی امید وارم این روند همیشه ادامه داشته باشه خواهشا شما هم منو یاری کنید
هرجمعه ساعت 10 شب به بعد همه و همه وهمه بچه های بازیسنتری ودوستاشون اگه خارجی هم بودن مشکلی نیست فقط بد قولی نکنید بیایید
یه روم میسازیم پسورد میذاریم حالشو میبریم
تکرار میکنم هرجمعه ساعت 10 شب به بعد
حالا اگه موافقت کردید من بعدا اسم روم و پسورد رو بهتون میگم
چطوره؟؟

راستی تا یادم نرفته اینم بگم این جمعه برگزار نمیشه به چنددلیل:
1.اینترنتم چند روزه در اعماق سرویس بهداشتی مردانه سیر میکنه=))
2.این یک هفته فرصتی باشه واسه جمع شدن دوستان
3.اصلا شاید بر اساس رای اکثریت جمعه لغو بشه
4.برای سلامتی خودتون تا هفته بعد صلوات بفرستید

آخرین ویرایش:

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
دوستان جاي شما خالي :d
امروز گفتيم جهنم از ترافيك دل رو زديم به دريا و بازي رو اپديت كرديم كلا" 106 مگ بود :)
سپس به داخل بازي رفتيم و بعد از سرچ كردن يه دو تا مچ قابل بازي پيدا كرديم
رفتيم توي يكي كه 6 نفر بودن :d توي 3-4 دقيقه 8 امتياز به دست اورديم تازه داشتيم گرم مي شديم يهو كيك شديم يعني نت كفاف نداد :d
بعد ديديم يه جا توي مپ 32 نفره باز شده سريع پريديم توش و شورع كرديم به بازي كردن
نمي دونم اشكال كار از من بود يا دو نفر مي خواستن لوس بازي دربيارن يا فكر مي كردن من سابتور ام :d هي مي اومدن با قنداق مارو مي زدن ما جنگ رو وسط كورينت كراسينگ ول كرده بوديم هي اين دوتا ... رو نگاه مي كرديم :d
تازه 15 امتياز گرته بوديم از وسط اين هم كيك شديم :d دوباره رفتيم توش بعد گرفتن 10 امتياز باز كيك شديم :d خلاصه سرتون رو درد نيارم كلا" ما كيك شديم :d لگ نداشتم اما يه بازيكن بود نصف خشاب رو روش خالي كرديم نمرد

به هر حال سرور هاي KZ2 هنوز نفس مي كشن گر چند به سختي اما با صلابت تمام و با افتخاري فراتر از KZ3

بچه هايي كه اين جا ميان بازي اعلام امادگي كنند من بچه هاي سمت فروم خودمون رو خبر دار مي كنم فقط يك مردي بياد بگه ساعت چند ؟
نظر من راس ساعت 12 :d

ويرايش:

من اون ور دست كم به 10-12 نفر گفتم ساعت 12 بيان
البته با در نظر گرفتن اين كه همه مي گن ميايم اما همه نمي يان پس فوقش روي 6 تا حساب كنيد :d
مي خوام ببينم بچه هاي كدوم فروم BC يا اون فروم كدوم بيشتر مرام دارن:d
يكي كه نت اش خوبه بياد اعلام كنه كه مي تونه مچ رو بسازه بعد اسم اش رو هم بذاريد مثلا" COLONEL RADEC (يه پاس و ياد رشادت هاي او در جنگ :d)
مپ هم اكادمي رادك و بلاد گرچت (حال انگليسي نوشتن ندارم :d)
اقا فقط خداييش يه كاري كنيد من هي كيك نشم و اين كه مچ رنك باشه ان رنك نذاريد الكي بازي كنيم :d

---------- نوشته در 06:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:35 PM ارسال شده بود ----------

اقايون يه اشكال فني :d
تا يكي دو ساعت ديگه PSN ميره مرخصي :d متاسفانه اين موضوع الان يادم افتاد :d

قرار رو بذاريد براي جمعه شب ساعت 12 اون ور هم گفتم :d

آخرین ویرایش:

Trico

کاربر سایت
Jul 6, 2010
369
نام
ایمان
خب من با اجازه بزرگترا یه چند نکته ای عرض کنم
اول اینکه ساعت 12 به نظر من یکم دیره نه 12 شما نه 10 من
11 بهتره خب این از این.
بعدش آره یکی از بچه ها که اینترنتش ار همه بهتره باید زحمت ساختن روم رو بکشه چون اگه هاست بازی مشکل دار باشه یه هو همه شیرجه میزنن بیرون درون بیرون درون ..... یعنی هی error دهن آدمو سرویس میکنه
حالا دیگه بیخیال لگ بشیم
هرکه خواست روم رو بسازه همینجا اعلام آمادگی کنه چون من چند نکته در مورد بستن فلان اسلحه وفلان قابلیت باید بهش بگم که خیلی ضروریه
حالا اسم روم هرچی بود... بود ولی حتما یه پسورد داشته باشه
از دوستانی که با منوی ساخت روم در کیلزون آشنایی ندارن خواهش میشه تقاضای ساخت روم رو نکنن چون حوصله توضیح دادن ندارم:)
یه نکته دیگه اگه انشالا جمعه هفته بعد جمع شدیم هرکه error داشت افتاد بیرون دوباره join بشه خواهشا خواهشا خواهشا

فقط بدقولی نکنید

راستی این جمعه خبری نیست ها نگید بدقولی کردیم
اگه عمری بود از جمعه هفته بعد شروع میشه و هر جمعه هم ادامه داره

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
اي بابا حالا فردا شب مگر بده :d
چي بگم ساعت اش رو خواستيم به طور بگيم به ترافيك و شلوغي ISP ها نخوريم بعدش اگر هم كشدار شد بخوره به ساعت ترافيك اريگان
در مورد نت خوب هم كه گفتم و شما تاكيد كرديد و اين مسئله مهميه ولي رمز نذاريم بهتره ! بذارين ملت دل شاد شن حالا چه خارجي باشه چه داخلي :d
ولي خوب بايد اسم رو يه چيزي بذاريم بچه ها راحت تر بفهمن هي دنبال دوست نگردن :d

حالا اگر فردا شب مي خوايد متمركز نباشه يعني قول و قرار سفت و سخت و جمعي مشكلي نيست فردا شب هر كي خواست بياد يه جايي مي ريم بالاخره . بعد از هفته ديگه متمركز كار مي كنيم

thefury2009

کاربر سایت
Oct 8, 2009
178
:-sپیس....پیس....
هی.... آقای nero7
اینو حتما بخون!!!
آقا تا محسن نیومده اینجا منم اد کنید بیام باهاتون بازی کنم. فقط جان من به محسن نگیدا!!!! اگه بفهمه بدون اجازش اومدم کیلزون پوستمو میکنه!!!!

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
:-sپیس....پیس....
هی.... آقای nero7
اینو حتما بخون!!!
آقا تا محسن نیومده اینجا منم اد کنید بیام باهاتون بازی کنم. فقط جان من به محسن نگیدا!!!! اگه بفهمه بدون اجازش اومدم کیلزون پوستمو میکنه!!!!
منم اصلا اینجا چیزی نمیبینم که بخوام بهت شک کنم:-"
icon19.png
icon21.png

پیس....پیس.... آدمو یاد زندانیها میندازی که میخوان از پشت میله ها یه چیزی رو رد و بدل کنن =))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر