قرارهای Online در Killzone 2

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
اینا یعنی لگ داری لگ داری اقا لگ داری:ranting: :ranting::ranting:
من و مهدی همیشه توی یه تیم بازی میکنیم پس هیچ وقت واسه من لگ نداره.اصل ماجرای این عصبانیت واسه اینه که من هر کس رو میخوام بزنم همون لحظه مهدی کلشو میاره جلوی تیر من.با اینکارش هم امتیاز رو از چنگ من در میاره هم باعث مرگ من میشه واسه همین من اینجوری میشم:ranting::ranting::ranting:.

thefury2009

کاربر سایت
Oct 8, 2009
178
الان که کسی اینجا زیاد سر نمیزنه میخوام یه خاطره تعریف کنم براتون به صورت مصور از من و محسن
الان محسن خیلی وقته voice نداره دلیلش هم اینه که زد نابودش کرد ولی اینکه چرا نابودش کرد رو که من نمیدونم!!:>>:)
بگذریم
یه روز من تو یه بازی مثل جوجه اردکه که دنبال ننشون هستن دنبال محسن بودم اینطوری::baby:~:>
بعد هی با محسن حرف میزدم که فلانی اونجاس. فلانی رو بزن. اااا من مردم و...:-@ بعد یه سری که من داشتم حرف میزدم محسنم نزدیک بود دشمن از رو صدای من فهمید کجاییم اومد جفتمونو زد:devil: ولی فقط همین نبود باز من حرف میزدم باز میمردیم. حالا جالبیش اینجاست جای من اونا بیشتر محسن رو میزدن>:)>:) محسنم که میدونست واسه چی میخوره ولی صدایی نداشت که قربزنه اینکارو میکرد: :angel::twisted: ...:punish:اینم من:silenced: (این یعنی منو mute میکرد تا صدامو نشنوه)
بعدش میدید جواب نمیده :.....:book::book::book::twisted::twisted:...:banned:....بعد من ....:ban:
آخرشم زنگ میزد و :-w:-w...:wallbash::angry::ranting::ranting::ranting:......b-(b-(....:hurted1:
و....:-l:-l:-l
پایان.

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
باو ما يه رفيق داريم بهش مي شه گفت غول :d كه اون هم هنوز از دانشگاه نيمده :d
اون مدال رو هم خودش گفت به من كم يابه و تا جايي هم كه من ديدم هست اون هم مدال هد شات كردنه گفت يه بار توي يه بازي 5-6 تا رو پشت سرهم هدشات كرده البته كلا" حرفه اي به نظر مياد
اين نت ما هم شده دردسر :d وصل شده اما SEN و RECIVED ندارم :d كسي مي دونه مشكل از كجاست :d

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
اون زمان که من بازی می کردم یادمه مدال میدادن منم دو سه تایی گرفتم:d

محسن تو چی ؟
والا امیر جون به منم مدال میدادن ولی زیاد هم مدالش چیز خاصی نبود.نامردا به من از این مدال حلبیا یا یه چیزی تو همین مایه ها میدادن:))

اون مدال رو هم خودش گفت به من كم يابه و تا جايي هم كه من ديدم هست اون هم مدال هد شات كردنه گفت يه بار توي يه بازي 5-6 تا رو پشت سرهم هدشات كرده

وای گفت توی یه بازی 5-6 نفر رو پشت سر هم هدشات میکرده:-o.وای عجب جونور خفنیه بهش بگو حواسش باشه یه بار چشم نخوره:>:d

اين نت ما هم شده دردسر :d وصل شده اما SEN و RECIVED ندارم

خب اگه send , recive نداری کجای نتت وصل شده؟ میشه یکم توضیح بدی.نکنه فقط کابلش وصله.مگه میشه نتت وصل باشه ولی اینجوری باشه.بنظر من زنگ بزن ISP اونا خودشون میدونن قضیه چیه.
راستی اکانت دوستتو بده برم توی سایت آمارشو ببینم باید جالب باشه.میخوام باهاش عکس یادگاری بگیرم قاب کنم بزنم به دیوار:d

آخرین ویرایش:

thefury2009

کاربر سایت
Oct 8, 2009
178
باو ما يه رفيق داريم بهش مي شه گفت غول :d كه اون هم هنوز از دانشگاه نيمده :d
اون مدال رو هم خودش گفت به من كم يابه و تا جايي هم كه من ديدم هست اون هم مدال هد شات كردنه گفت يه بار توي يه بازي 5-6 تا رو پشت سرهم هدشات كرده البته كلا" حرفه اي به نظر مياد
اين نت ما هم شده دردسر :d وصل شده اما SEN و RECIVED ندارم :d كسي مي دونه مشكل از كجاست :d
hmmm.../:)/:)/:)
محسن این مدالایی که دوستمون میگه خیلی آشناست...ای خدا کجا بود:-?:-?:-?
اهان!:devil::devil:یادم اومد
مدال انجینیر حرفه ای از دستان محسن... اینم مراسمش:b-):victory::hug:....:guitar::guitar:.....:punish:....:hurted1:

آخرین ویرایش:

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
حالا هي دست نندازيد :d
محسن خودت بايد يارو رو ببيني براي ما كه دست كم خيلي گفته :d
اسمش هم والا درست نمي دونم WANDER بعدش يه سري شماره بود اسمش مصطفي است اما كوروش صداش مي زنيم :d با سيستم سرچ kz2 هم عمرا" بتوني پيداش كني :d

در مورد نت خودم هم درست نمي دونم چه مرگشه ! send دارم receive ندارم :d مودم رو هم كانفيگ كردم خير سرش همه كار كرديم اماهيچي نداريم
isp ايم هم پارس انلاين ه كه مي دوني نوشته ظرف 72 ساعت !!!:-s:((:((:((:-/:(:d

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
حالا هي دست نندازيد :d
محسن خودت بايد يارو رو ببيني براي ما كه دست كم خيلي گفته :d
اسمش هم والا درست نمي دونم WANDER بعدش يه سري شماره بود اسمش مصطفي است اما كوروش صداش مي زنيم :d با سيستم سرچ kz2 هم عمرا" بتوني پيداش كني :d

در مورد نت خودم هم درست نمي دونم چه مرگشه ! send دارم receive ندارم :d مودم رو هم كانفيگ كردم خير سرش همه كار كرديم اماهيچي نداريم
isp ايم هم پارس انلاين ه كه مي دوني نوشته ظرف 72 ساعت !!!:-s:((:((:((:-/:(:d
نه بابا کی خواسته دست بندازه.من فقط داشتم شوخی میکردم یکم شاد بشیم :d.والا من فقط 1 دونه WANDER توی kz2 یادم میاد که این آخریا دیدمش تازه اون بنده خدا هم که کتک خورش خیلی ملس بود.نمیدونم شاید اون دوستت باشه که میگی:-/.
واسه مشکل ADSL همونجوری که بهت گفتم زنگ بزن به ISP خودشون بهتر میدونن چکار کنن.

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
محسن راهت نمي ديم تو بازي مياي هم مون رو مي خوري يه ليوان شربت سكنجبين هم روش :d
اگر با رنك 2000 و خورده اي نوبي ! پس ديگه واي بر احوال ما :d

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
محسن راهت نمي ديم تو بازي مياي هم مون رو مي خوري يه ليوان شربت سكنجبين هم روش :d
اگر با رنك 2000 و خورده اي نوبي ! پس ديگه واي بر احوال ما :d
این دیگه چه حرفیه میزنی.2000 توی رنکینگ یه چیزی هم به نوب بدهکاره اونوقت تو داری در موردش اینجوری میگی.
جهت اطلاع میگم که این دوستمون جناب AmiR2C که همینجا میتونید پستشون رو ببینید تا وقتیکه kz2 بازی میکردن رنکشون زیر 50 بود ولی چون الان خیلی وقته که بازی نمیکنن رنکشون خیلی تغییر کرده یا مثلا همین مهدی( thefury2009) گرچه الان زیاد kz2 بازی نمیکنه ولی رنکشون 400 هستش.البته زیبا بازی کردن هیچ ربطی به رنکینگ نداره چون خیلی از دوستان هستن که با وجود اینکه رنکشون مثل من هستش ولی به زیبایی بازی میکنن.به عنوان مثال میتونم دوست عزیزم ایمان(Trico) رو بهت معرفی کنم که خیلی زیبا بازی میکنه.
پس وقتی بهت میگم من در مقابل دوستان نوبم مطمئن باش که دروغ نمیگم.

آخرین ویرایش:

thefury2009

کاربر سایت
Oct 8, 2009
178
مهدی این قدر پز نده یکی ندونه فک میکنه تمام عمرت داشتی انلاین KZ2 میزدی:d
پز چیه؟؟ کتک خوردن از محسن کبیر پز دادن داره؟؟؟(البته برای من داره>:))
من اصلا اهل پز دادن نیستم. حداقل محسن اینو خوب میدونه. شما ظاهرا دوست داری بحث هارو به تشنج بکشونی!!!!
یکی ندونه یا بدونه به حالم فرقی نمیکنه.اونایی که میدونن،میدونن که من از اول تو kz2 بودم. اونایی هم که نمی دونن هم حالا دونستن!!!! این محسنم که میبینید خودشو زده به موش مردگی بیشتر از 4،5تا ID فقط واسه کیلزون داره که اکثرشون رو پر ستاره کرده(3ستاره خط دار:d) که اگه همشونو با هم یجا بازی میکرد الان جزء top 100 بود.
ولی بازم میگم من به اینکه دوست صمیمیه mohsen_radec هستم افتخار میکنم پزشم به همه میدم!!!! این mohsen_radec که میگم خودشو تو رنک 300 بازنشسته کرد. چون دیگه بازی نمیکنه الان فکر کنم 600 اینا باشه.
اگه این پست شوخی هم بود شوخیه بسیار بی مزه ای بود. اگه هم جدی بود که دیگه بدتر. ما اون بالا چارتا جک گفتیم شما فکرت به کجا ها میره!!!!! حالا واسه شما خنده نداره قرار نیست بیای حال مارو بگیری که.....

آخرین ویرایش:

AMIN-3

کاربر سایت
Oct 25, 2008
202
نام
امین
پز چیه؟؟ کتک خوردن از محسن کبیر پز دادن داره؟؟؟(البته برای من داره>:))
من اصلا اهل پز دادن نیستم. حداقل محسن اینو خوب میدونه. شما ظاهرا دوست داری بحث هارو به تشنج بکشونی!!!!
یکی ندونه یا بدونه به حالم فرقی نمیکنه.اونایی که میدونن،میدونن که من از اول تو kz2 بودم. اونایی هم که نمی دونن هم حالا دونستن!!!! این محسنم که میبینید خودشو زده به موش مردگی بیشتر از 4،5تا ID فقط واسه کیلزون داره که اکثرشون رو پر ستاره کرده(3ستاره خط دار:d) که اگه همشونو با هم یجا بازی میکرد الان جزء top 100 بود.
ولی بازم میگم من به اینکه دوست صمیمیه mohsen_radec هستم افتخار میکنم پزشم به همه میدم!!!! این mohsen_radec که میگم خودشو تو رنک 300 بازنشسته کرد. چون دیگه بازی نمیکنه الان فکر کنم 600 اینا باشه.
متن پنهان:
ببخشید اشتباه شد:d،روی صحبتم با NERO 7 بود.

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
باو اين رفيق مون امين با من بود ما اون ور دنياي تيكه انداختن داريم به هم :d اخه براي چي بايد بياد بي خود و بي جهت به شما تيكه بندازه :d

امين تو خودت حرف نزن كه ملت بيشتر ازت به عنوان منبع مهمات استفاده مي كنن چون تا مياي وسط مي تركي :d
امين تو رو هم بعدا" بهت عمري بازي كردن رو نشون مي دم :d

مي دونم محسن اما KILL RATIO 2 چيز كمي نيست مي دونم دوستان قوي ديگه اي هم هستن اما الان بحث سر تو بود كه داشتي مي گفتي شنا بلد نيستم اما همه مي دونن مايكل فلپس پيش تو مهد كودك ميره :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر