قرارهای Online در Killzone 2

foxy

کاربر سایت
Apr 17, 2010
362
نام
محمد
خب این Fury رو اگه دقت کنی همینجا میتونی پیداش کنی ولی کارش زیاد درست نیست
آگه دقتم نكنيم ميشه پيداش كرد ... اتفاقا خودتم گفت كه خفني !‌

thefury2009

کاربر سایت
Oct 8, 2009
178
گير دادينا :d ... خودتون هميشه با هم KZ2 بازي ميكنين ، كامل هم همديگه رو ميشناسيد بعد ما اومديم تو تاپيكش يه حرفي زديم ول كن نيستين ، اتفاقا رسول گفت كه يه Fury هم هست اونم خيلي كارش درسته ... رنك 400 هم حالا IDش رو از رسول ميپرسم ميگم ( حالا اگه 500 بود ديگه به من گير ندين )
RASOOL : QQBANGBANG
الان چی شد؟؟؟کی شد؟؟ FURY چیه؟؟ الان این یارو FURY رنک 400هست که گفتی؟؟ رسول کیه؟؟ کیو کیو کیه؟؟ من کیم؟؟ اینجا کجاس؟؟

Trico

کاربر سایت
Jul 6, 2010
369
نام
ایمان
خب از همون اول هم مشخص بود منظورش QQBANGBAG بود:d
کیلزون بازای ایرانی رو قراره چجوری بیشتر کنی.میشه یکم توضیح بدی؟نکنه باید زاد و ولد کنن تا زیاد بشن!:))
دیگه الان کسی به اون صورت که قبلا بود kz2 بازی نمیکنه حتی فنهای دو آتیشه هم دیگه زیاد بازیش نمیکنن(منظورم فنهای خارجیه kz2 هستش) حالا تو انتظار داری ایرانیهای بیشتری رو بتونی توی kz2 پیدا کنی.درسته که kz2 توی زمان خودش بازیه خفنی بود ولی الان دیگه متاسفانه زمانش گذشته و مطمئن باش بعد از مدتی همین تعداد کمی هم که الان بازیش میکنن دیگه طرفش نمیرن.البته من تا وقتی که سرورای بازی پابرجا باشه واسه تجدید خاطره هم که شده چند دستی بازی میکنم ولی خب روزگار رو نمیشه کاری کرد چون بالاخره هر چیزی یه روزی کهنه میشه :(.فک کنم خیلی دیر به فکر جمع کردن گیمر واسه kz2 اونم از نوع ایرانیش افتادی.باید 2 سال پیش اینکارو انجام میدادی که kz2 توی اوج شهرت بود نه الان. البته تا اونجایی که من یادم میاد kz2 واسه ایرانیا تا همون 3 ماه اول عرضه بازی تازگی داشت چون بعد از اون دلیلی واسه بازی کردنش نداشتن بیشترشون بازی رو فروختن.خودت میدونی منم مثل تو عاشق kz2 هستم ولی مطمئن باش پست دادن توی تاپیکی که تاریخ شروعش به دوره ژوراسیک برمیگرده وقت تلف کردنه.حالا از من گفتن بود بعد نگی که نگفتی.
والا اگه میدونستم این پست من 2صفحه بحث برانگیز میشه پست نمیدادم. ببین محسن جان من کار ندارم بازی واسه 10 سال پیشه واسه الانه واسه پریروزه...من فقط خواستم مثه قدیما بچه های ایرانی واسه خنده و سرگرمی دوره هم حال کنیم . دور از هرگونه حاشیه گفتم با خودم یه قرار بذاریم بچه ها بیان هرکه دوس داشت بیاد هرکه نه نیاد همین دیگه بحث تموم شد
وسلام اگه نخواستی بازی کنی داش محسن بورو همون بتل فیلد رو بازی کن کسی هم بهت نمیگه چرا نیومدی. خواهشا بحثو همینجا تموم کن
شماها كه خودتون 20-10 نفري هستين بازي مي كنين ! خوبه ديگه ...
خيلي سخته واسه يه بازي كلي آدم كه دايم آنلاين هستن و فقط اونو بازي ميكنن جمع كني ... من كه واسه GT5 كه هر چي زور زدم نشد .
منم بعضي وقتا با رسول ميام KZ2 ( فقط به دليل Low Level بودن ميرم تو يه اتاق تو بيس هلگاست ، سيگار ميكشم )
مگه بشتر بشیم اشکال داره؟! تیری در تاریکی میندازیم خدارو چه دیدی شاید32 نفرتکمیل شد
من خودم واسه اساسین آنلاین 5نفرجمع کردم این دیگه کیلزونه
ما بازی میکنیم شما یه گوشه از اتاق برو سیگارتو بکش:d
دوستان شرمنده اما حرف هاتون رو بايد رد كرد
در حال حاضر بعد از فاجعه KZ3 خيلي از هارد كور هاي KZ2 كه خودشون رو تا KZ3 بازنشسته كرده بودن برگشتن و امار 24 ساعته KZ2 نشون دهنده اينه كه دست كم 1500 نفر در روز بازي مي كنن (اين امار به نظرم تا 3000 نفر هم راه داره)
در ضمن ما داريم توي فروم اون وري بچه هارو جمع مي كنيم براي KZ2 موقعي كه جمع شدن مي تونم بيام اين جا هم خبر بدم كلي بيايم بازي كنيم خودم هم مسئول جمع كردن افراد توي اون ور تا الان هم دست كم 5-6 نفر شديم كم هست اما كاچي بهتر از هيچي اين جا هم گمونم 5-6 تايي پيدا بشن

هان و در باب تو رفيق عزيز KZ2 ايي مون محسن جون بايد گفت
شير شير است گر چه پير بود ;)
نه داداش شرمنده چرا حرفت درسته
حرف حق جواب نداره کیلزون هنوزم زنده است فقط اجباری در بازی کردنش نیست

ایمان داری با غیرت ما بازی میکنی ها!!!!!:d
حیف که من مرغم وگرنه میومدم اون موقع با هم بازی کنیم(آخه11 شبم وقته واسه بازی کردن؟؟؟:ranting:)
نه اختیار داری این چه حرفیه
غیرت شما محترمه فقط خواستم تلنگر بزنم که قبلا کیلزون باز بودیت
البته گفتم اختیار هرکس دست خودشه هرچی دوس دارید بازی کنیدمن پیشنهاد کردم
قبول نمیکنید خیلی ساده است join نشید
فقط همین

آخرین ویرایش:

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
داش محسن بورو همون بتل فیلد رو بازی کن کسی هم بهت نمیگه چرا نیومدی. خواهشا بحثو همینجا تموم کن
ببین دوست عزیز و قدیمیه من این حرف شما معنیش این میشه که شما دارید به من میگید برو بازیتو بکن و اینجا دخالت نکن در ضمن کسی هم به شما نگفته و نخواهد گفت که بیا با ما بازی کن.به هیچ وجه انتظار اینو از تو نداشتم اونم بعد از این همه سال دوستی.
ولی در مورد این قسمت که گفتید بحثو همینجا تموم کن باید خدمتت عرض کنم که اینجا یک فروم هستش و هر فروم ناظم داره و تنها اونه که میتونه بگه در مورد چیزی بحث نشه اونم در صورتی که خلاف قوانین باشه.اصلا این فروم رو واسه این گذاشتن که در مورد بازیه kz2 بحث کنیم و ما هم داریم اینکار رو انجام میدیم.اگه پست من مخالف نظر شما هستش میتونید اونو نخونید ولی نمیتونید به من بگید که بحث رو ادامه بدم یا نه.در ضمن خواهش میکنم واسه من تکلیف تعیین نکن که چی رو بازی بکنم یا نکنم.امیدوارم متوجه منظور من شده باشی.

آخرین ویرایش:

thefury2009

کاربر سایت
Oct 8, 2009
178
ببین دوست عزیز و قدیمیه من این حرف شما معنیش این میشه که شما دارید به من میگید برو بازیتو بکن و اینجا دخالت نکن در ضمن کسی هم به شما نگفته و نخواهد گفت که بیا با ما بازی کن.به هیچ وجه انتظار اینو از تو نداشتم اونم بعد از این همه سال دوستی.
ولی در مورد این قسمت که گفتید بحثو همینجا تموم کن باید خدمتت عرض کنم که اینجا یک فروم هستش و هر فروم ناظم داره و تنها اونه که میتونه بگه در مورد چیزی بحث نشه اونم در صورتی که خلاف قوانین باشه.اصلا این فروم رو واسه این گذاشتن که در مورد بازیه kz2 بحث کنیم و ما هم داریم اینکار رو انجام میدیم.اگه پست من مخالف نظر شما هستش میتونید اونو نخونید ولی نمیتونید به من بگید که بحث رو ادامه بدم یا نه.در ضمن خواهش میکنم واسه من تکلیف تعیین نکن که چی رو بازی بکنم یا نکنم.امیدوارم متوجه منظور من شده باشی.
عزیزم اوج نگیر...عزیزم اوج نگیر...عزیزم...اوج نگیر!!!عزیزم!!!اوج نگیر!!!عزیزززززززززززززززم!!!اوج نگیییییییییییییییییییر!!!!......اااااا دیدی اوج گرفت...
محسن جان!! یهو کنترلتو از دست ندی AMATERASU بزنی کار دستمون بدی!!!

ایمان جان! مگه نمیدونی محسن رو کیلزون حساس هست!!! من گفتم بیا یه سر بزن اینجا... نگفتم که بزن سر بشکون برادر من!!!! من به عنوان یک دوست(البته اگه قبولم داشته باشی) میگم حرفای تحریک کننده نزن.

آخرین ویرایش:

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
محسن جان خودت رو عصبانی نکن

میگم این کیلزون 2 هنوز هم حال میده اگر کیلزون 3 هم مثل 2 بود منم الان داشتم بازی می کردم

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
محسن جان خودت رو عصبانی نکن

میگم این کیلزون 2 هنوز هم حال میده اگر کیلزون 3 هم مثل 2 بود منم الان داشتم بازی می کردم
امیر جون من اصلا عصبانی نیستم.ایمان از دوستان خیلی قدیمیه و خاطرش واسه من خیلی عزیزه.واسه همین هر چی بگه ایراد نداره:d.
والا kz2 واسه من همیشه حال میده چون یه جورایی معتادش هستم.الان درسته که من دیگه زیاد kz2 بازی نمیکنم ولی هنوز هم kz2 بین بقیه بازیها واسم یه چیزه دیگس:x.

آخرین ویرایش:

satamirosat

کاربر سایت
Sep 10, 2007
391
نام
sina
سلام

پس اگر هنوز همه بچه ها با کیلزن 2 حال میکنن که می دونم میکنن یه قرار بزارید شاید 32 نفر روم پر از ایرانی ها + قدیمی هایه کیلزن شه.

اقا ایمان اقا محسن دست به کار شید.

I LOVE KILLZONE2:x:x:x

Trico

کاربر سایت
Jul 6, 2010
369
نام
ایمان
آخه عزیز دله من چرا همیشه برداشت منفی میکنی من منظوره بدی نداشتم :-s
شاید لحنم یکم اشتباه بود
بابا بیخیال محسن منو تو که پسو پیشه همو میدونم.منو تو که روزی 10بار باهم دعوا میکنیمو بعدش آشتی میکنم.
نه منظوره من این حرفای که زدی نیست فقط خواستم دوره هم جمع بشیم همینو بس
باز آتیشی شدی؟;):d

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
آخه عزیز دله من چرا همیشه برداشت منفی میکنی من منظوره بدی نداشتم :-s
شاید لحنم یکم اشتباه بود
بابا بیخیال محسن منو تو که پسو پیشه همو میدونم.منو تو که روزی 10بار باهم دعوا میکنیمو بعدش آشتی میکنم.
نه منظوره من این حرفای که زدی نیست فقط خواستم دوره هم جمع بشیم همینو بس
باز آتیشی شدی؟;):d
نه بابا این حرفا چیه.اختیار داری.من که گفتم خیلی وقته منو تو با هم دوستیم و خاطرت واسم عزیزه پس دیگه واسه چی بخوام آتیشی بشم:x.

پس اگر هنوز همه بچه ها با کیلزن 2 حال میکنن که می دونم میکنن یه قرار بزارید شاید 32 نفر روم پر از ایرانی ها + قدیمی هایه کیلزن شه.
اقا ایمان اقا محسن دست به کار شید.
سینا جان من فعلا منتظرم ببینم دوستمون NERO 7 چکار میکنه.چون قراره ایشون هم با چند نفر از دوستانشون که توی kz مدال خاص دارن به ما ملحق بشن;).

آخرین ویرایش:

thefury2009

کاربر سایت
Oct 8, 2009
178
نه بابا این حرفا چیه.اختیار داری.من که گفتم خیلی وقته منو تو با هم دوستیم و خاطرت واسم عزیزه پس دیگه واسه چی بخوام آتیشی بشم:x.

سینا جان من فعلا منتظرم ببینم دوستمون NERO 7 چکار میکنه.چون قراره ایشون هم با چند نفر از دوستانشون که توی kz مدال خاص دارن به ما ملحق بشن;).
این مدال خاص قضیش چیه؟؟؟ ما یک عمر کیلزون بازی کردیم هیچی بهمون ندادن!!!:ranting::angry: حالا اینا کین که مدال خاص دارن؟!!!
الان دقت کنید که من بهتون اخطار میدم. محسن بیاد این اتفاقا واستون میوفته
(از راست به چپ بخوانید)
یک روز من و محسن::x....=))...:))...:d...:)...>:)...:>...:-o...=((...:-s....:-ss...b-(b-(...:((...~x(~x(~x(~x(:angry:...:ranting:...:-l

محسن میدونه اینا چیه!! شاید بعضی از شما ها هم بدونی
ولی اگه بخوام محسن رو خلاصه کنم میشه این::ranting::ranting::ranting:

=))=))=))
محسن منتظر جوابت هستم. فقط خواهش میکنم آروم بزن. میدونی که من ریزه میزم

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
محسن منتظر جوابت هستم. فقط خواهش میکنم آروم بزن. میدونی که من ریزه میزم

یه روز مهدی توی بازی زیاد حرف میزد:-@بعد من اینجوری شدم%-(آخرش کار به اینجا کشید :discussion:...:punish:...:hurted1:...:crying1:...:ziped:.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر