قرارهای Online در Killzone 2

Trico

کاربر سایت
Jul 6, 2010
369
نام
ایمان
سلا به دوستان جدید وقدیمی
اگه هنوزم یه کم غیرت کیلزون2ی توی وجودتون هست جون مادرتون بیایید کیلزون2
نه کیلزون3
اینجا چرا همه میایید اسم اکانت میذارید؟!!!
یه قرار آنلاین بذارید همه باهم بیایید تا همدیگرو بشناسیمو با هم یکی دو دستی کیلزون2 بازی کنیم
هم فال هم تماشا.امیدوارم این حرفای من یه تکونی به همه کیلزون2 بازها چه قدیم چه جدید بده.
درسته بازیش یه کم قدیمیه ولی باورکنید سگش شرف داره به 1000تا از این مولتی پلیرهای آشغال جدید
توروخدا یه حرکتی اساسی بکنید.آدم میاد توی بازی دلش میگیره تنها.
به جون خودم اگه یه روم32نفره هم بسازیم با بچه های ایرانی پر میشه .
تمام مشکلات رو هم میدونم . همه لگ داریم چون توی ایران زندگی میکنیم با این اینترنت هندلی از این بهتر نمیشه اما بازم خیلی خیلی حال میده کلی میخندیم
من که هر شب ساعت11به بعدهستم.اگه هم همه شما صلاح میدونید یه روز رو به من بگید ساعت رو مشخص کنید تا من خودم به بقیه دوستان تا جایی که برسم میگم ولی بد قولی نکیند

به امید دیداروسط حیاط رادک آکادمی و تارسیس دپوت
کیلزون2بازها آدرس رو بلدن:-*[/

foxy

کاربر سایت
Apr 17, 2010
362
نام
محمد
اين قد KZ2 باز ميشناسم كه حد نداره ...
نفر 400 رنك جهاني ...
اگه خيلي علاقه داري تا به دوستم بگم ادت كنه ، 20 تا از فرندام بودن كه فقط KZ2 بازي ميكردن ( يه چيزي تو مايه هاي كانتر كه بعضيا ميچسبن بش ديگه ول نميكنن )
KZ2 پرچمش بالاس
I Love RADEC :)

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
من هم بعضی وقتا اگه فرصت بشه هستم.اگه خواستید ADD کنید ولی خیلی نوبم باید هوامو داشته باشید :">
icon9.png

Trico

کاربر سایت
Jul 6, 2010
369
نام
ایمان
نفر 400 رنك جهاني ...
اگه خيلي علاقه داري تا به دوستم بگم ادت كنه ، 20 تا از فرندام بودن كه فقط KZ2 بازي ميكردن ( يه چيزي تو مايه هاي كانتر كه بعضيا ميچسبن بش ديگه ول نميكنن )
KZ2 پرچمش بالاس
ببخشید این دوستتون که رنکش حدود400 اسمش چیه ؟ایرانیه یا خارجی بگو ماهم ادد کنیم
نه اینطوری فایده نداره باید یه قرار بازیسنتری بذاریم تا همه بیان
شعار همیشگیه من Killzone 2 will never die

foxy

کاربر سایت
Apr 17, 2010
362
نام
محمد
زنگ زدم به دوستم ... هم شهريته !!‌ من با رنك 400 دوس نيستم ،‌با QQ رفيقم ;) !!!!‌ ديگه واسه چي دنبال KZ باز ميگردي ؟؟؟

Trico

کاربر سایت
Jul 6, 2010
369
نام
ایمان
زنگ زدم به دوستم ... هم شهريته !!‌ من با رنك 400 دوس نيستم ،‌با QQ رفيقم ;) !!!!‌ ديگه واسه چي دنبال KZ باز ميگردي ؟؟؟
چرا انقدر مجهول حرف میزنی؟/:):)
به کی زنگ زدی ؟ همشهریم کیه؟
QQکیه دیگه؟ نکنه رسول رو میگی؟
کیلزون باز کمه بازم ایرانیها باید بیشتر بشن مخصوصا بچه های بازیسنتر

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
چرا انقدر مجهول حرف میزنی؟/:):)
به کی زنگ زدی ؟ همشهریم کیه؟
QQکیه دیگه؟ نکنه رسول رو میگی؟
کیلزون باز کمه بازم ایرانیها باید بیشتر بشن مخصوصا بچه های بازیسنتر
خب از همون اول هم مشخص بود منظورش QQBANGBAG بود:d
کیلزون بازای ایرانی رو قراره چجوری بیشتر کنی.میشه یکم توضیح بدی؟نکنه باید زاد و ولد کنن تا زیاد بشن!:))
دیگه الان کسی به اون صورت که قبلا بود kz2 بازی نمیکنه حتی فنهای دو آتیشه هم دیگه زیاد بازیش نمیکنن(منظورم فنهای خارجیه kz2 هستش) حالا تو انتظار داری ایرانیهای بیشتری رو بتونی توی kz2 پیدا کنی.درسته که kz2 توی زمان خودش بازیه خفنی بود ولی الان دیگه متاسفانه زمانش گذشته و مطمئن باش بعد از مدتی همین تعداد کمی هم که الان بازیش میکنن دیگه طرفش نمیرن.البته من تا وقتی که سرورای بازی پابرجا باشه واسه تجدید خاطره هم که شده چند دستی بازی میکنم ولی خب روزگار رو نمیشه کاری کرد چون بالاخره هر چیزی یه روزی کهنه میشه :(.فک کنم خیلی دیر به فکر جمع کردن گیمر واسه kz2 اونم از نوع ایرانیش افتادی.باید 2 سال پیش اینکارو انجام میدادی که kz2 توی اوج شهرت بود نه الان. البته تا اونجایی که من یادم میاد kz2 واسه ایرانیا تا همون 3 ماه اول عرضه بازی تازگی داشت چون بعد از اون دلیلی واسه بازی کردنش نداشتن بیشترشون بازی رو فروختن.خودت میدونی منم مثل تو عاشق kz2 هستم ولی مطمئن باش پست دادن توی تاپیکی که تاریخ شروعش به دوره ژوراسیک برمیگرده وقت تلف کردنه.حالا از من گفتن بود بعد نگی که نگفتی.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: I AM XBOX

foxy

کاربر سایت
Apr 17, 2010
362
نام
محمد
شماها كه خودتون 20-10 نفري هستين بازي مي كنين ! خوبه ديگه ...
خيلي سخته واسه يه بازي كلي آدم كه دايم آنلاين هستن و فقط اونو بازي ميكنن جمع كني ... من كه واسه GT5 كه هر چي زور زدم نشد .
منم بعضي وقتا با رسول ميام KZ2 ( فقط به دليل Low Level بودن ميرم تو يه اتاق تو بيس هلگاست ، سيگار ميكشم )

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
دوستان شرمنده اما حرف هاتون رو بايد رد كرد
در حال حاضر بعد از فاجعه KZ3 خيلي از هارد كور هاي KZ2 كه خودشون رو تا KZ3 بازنشسته كرده بودن برگشتن و امار 24 ساعته KZ2 نشون دهنده اينه كه دست كم 1500 نفر در روز بازي مي كنن (اين امار به نظرم تا 3000 نفر هم راه داره)
در ضمن ما داريم توي فروم اون وري بچه هارو جمع مي كنيم براي KZ2 موقعي كه جمع شدن مي تونم بيام اين جا هم خبر بدم كلي بيايم بازي كنيم خودم هم مسئول جمع كردن افراد توي اون ور تا الان هم دست كم 5-6 نفر شديم كم هست اما كاچي بهتر از هيچي اين جا هم گمونم 5-6 تايي پيدا بشن

هان و در باب تو رفيق عزيز KZ2 ايي مون محسن جون بايد گفت
شير شير است گر چه پير بود ;)

• Like
Reactions: Trico

thefury2009

کاربر سایت
Oct 8, 2009
178
نفر 400 رنك جهاني ...
KZ2 پرچمش بالاس
این رنک 400 که میگی کی هست؟؟؟ایرانیه یا خارجی؟؟ میشه IDشو بدی ادش کنیم؟؟
خب از همون اول هم مشخص بود منظورش QQBANGBAG بود:d
کیلزون بازای ایرانی رو قراره چجوری بیشتر کنی.میشه یکم توضیح بدی؟نکنه باید زاد و ولد کنن تا زیاد بشن!:))
دیگه الان کسی به اون صورت که قبلا بود kz2 بازی نمیکنه حتی فنهای دو آتیشه هم دیگه زیاد بازیش نمیکنن(منظورم فنهای خارجیه kz2 هستش) حالا تو انتظار داری ایرانیهای بیشتری رو بتونی توی kz2 پیدا کنی.درسته که kz2 توی زمان خودش بازیه خفنی بود ولی الان دیگه متاسفانه زمانش گذشته و مطمئن باش بعد از مدتی همین تعداد کمی هم که الان بازیش میکنن دیگه طرفش نمیرن.البته من تا وقتی که سرورای بازی پابرجا باشه واسه تجدید خاطره هم که شده چند دستی بازی میکنم ولی خب روزگار رو نمیشه کاری کرد چون بالاخره هر چیزی یه روزی کهنه میشه :(.فک کنم خیلی دیر به فکر جمع کردن گیمر واسه kz2 اونم از نوع ایرانیش افتادی.باید 2 سال پیش اینکارو انجام میدادی که kz2 توی اوج شهرت بود نه الان. البته تا اونجایی که من یادم میاد kz2 واسه ایرانیا تا همون 3 ماه اول عرضه بازی تازگی داشت چون بعد از اون دلیلی واسه بازی کردنش نداشتن بیشترشون بازی رو فروختن.خودت میدونی منم مثل تو عاشق kz2 هستم ولی مطمئن باش پست دادن توی تاپیکی که تاریخ شروعش به دوره ژوراسیک برمیگرده وقت تلف کردنه.حالا از من گفتن بود بعد نگی که نگفتی.
حرف شما هم تایید میشه هم رد.
تایید میشه چون الان بیش از دو سال از ارزه این اثر ماندگار میگزره و تعداد بازی کننده هاش نسبت به اون موقع خیلی کاهش یافته و راست میگی چون مثلا 10 سال دیگه بعید میدونم بازی هیی که میان جایی واسه بازی های قدیمی بزاره
رد میشه چون با گندی که تو شماره3 زده شد خیلی ها برگشتن به 2.روزی نیست که نبینی رومهای کیلزون خالیه. درست اکثرشون نوبن ولی بازم هستن کسایی که بازی بلد باشن. بعدشم ما چیکار داریم به 10 سال دیگه. الانو بچسب که بازی روبورسه

سلام به دوستان جدید وقدیمی
اگه هنوزم یه کم غیرت کیلزون2ی توی وجودتون هست جون مادرتون بیایید کیلزون2 متن پنهان:
نه کیلزون3

اینجا چرا همه میایید اسم اکانت میذارید؟!!!
یه قرار آنلاین بذارید همه باهم بیایید تا همدیگرو بشناسیمو با هم یکی دو دستی کیلزون2 بازی کنیم
هم فال هم تماشا.امیدوارم این حرفای من یه تکونی به همه کیلزون2 بازها چه قدیم چه جدید بده.
درسته بازیش یه کم قدیمیه ولی باورکنید سگش شرف داره به 1000تا از این مولتی پلیرهای آشغال جدید
توروخدا یه حرکتی اساسی بکنید.آدم میاد توی بازی دلش میگیره تنها.
به جون خودم اگه یه روم32نفره هم بسازیم با بچه های ایرانی پر میشه .
تمام مشکلات رو هم میدونم . همه لگ داریم چون توی ایران زندگی میکنیم با این اینترنت هندلی از این بهتر نمیشه اما بازم خیلی خیلی حال میده کلی میخندیم
من که هر شب ساعت11به بعدهستم.اگه هم همه شما صلاح میدونید یه روز رو به من بگید ساعت رو مشخص کنید تا من خودم به بقیه دوستان تا جایی که برسم میگم ولی بد قولی نکیند

به امید دیداروسط حیاط رادک آکادمی و تارسیس دپوت​

ایمان داری با غیرت ما بازی میکنی ها!!!!!:d
حیف که من مرغم وگرنه میومدم اون موقع با هم بازی کنیم(آخه11 شبم وقته واسه بازی کردن؟؟؟:ranting:)

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
دوستان شرمنده اما حرف هاتون رو بايد رد كرد
در حال حاضر بعد از فاجعه KZ3 خيلي از هارد كور هاي KZ2 كه خودشون رو تا KZ3 بازنشسته كرده بودن برگشتن و امار 24 ساعته KZ2 نشون دهنده اينه كه دست كم 1500 نفر در روز بازي مي كنن (اين امار به نظرم تا 3000 نفر هم راه داره)
در ضمن ما داريم توي فروم اون وري بچه هارو جمع مي كنيم براي KZ2 موقعي كه جمع شدن مي تونم بيام اين جا هم خبر بدم كلي بيايم بازي كنيم خودم هم مسئول جمع كردن افراد توي اون ور تا الان هم دست كم 5-6 نفر شديم كم هست اما كاچي بهتر از هيچي اين جا هم گمونم 5-6 تايي پيدا بشن

هان و در باب تو رفيق عزيز KZ2 ايي مون محسن جون بايد گفت
شير شير است گر چه پير بود ;)
والا من همین دیروز 1 ساعتی kz2 بازی کردم ولی تنها چیزی که اونجا نتونستم پیدا کنم همین هاردکورهایی هستن که داری در موردشون صحبت میکنی.درسته که اکثرا ار لحاظ رنکینگ جهانی خوب بودن ولی از پس کشتن target تیم ما هم برنیومدن.جالب اینجاست که تیم ما اکثرا مثل من نوب بودن به راحتی تونست تیم مقابل رو که نفرات مطرحی توش بود رو لت و پار کنه.اگه هاردکورهای kz2 اینایی بودن که من دیروز دیدم وای به حال نوبش که من باشم:)).
راستی قرار بود منو ADD کنی.چرا هنوز ADD نکردی؟

foxy

کاربر سایت
Apr 17, 2010
362
نام
محمد
این رنک 400 که میگی کی هست؟؟؟ایرانیه یا خارجی؟؟ میشه IDشو بدی ادش کنیم؟؟
...
گير دادينا :d ... خودتون هميشه با هم KZ2 بازي ميكنين ، كامل هم همديگه رو ميشناسيد بعد ما اومديم تو تاپيكش يه حرفي زديم ول كن نيستين ، اتفاقا رسول گفت كه يه Fury هم هست اونم خيلي كارش درسته ... رنك 400 هم حالا IDش رو از رسول ميپرسم ميگم ( حالا اگه 500 بود ديگه به من گير ندين )
RASOOL : QQBANGBANG

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
نميدونم والا:d
شايد به صورت اختصاصي بازي مي كنن
فردا كه نت ام وصل مي شه تا دو شنبه سه شنبه هم ميام توي سرور هاي KZ2 يه يكي دوتايي هم از اين ادم خطري هارو خبر كردم بيان يه كم غير نوب ببيني :d يارو از اون هاست كه مدال خاص هم داره

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
نميدونم والا:d
شايد به صورت اختصاصي بازي مي كنن
فردا كه نت ام وصل مي شه تا دو شنبه سه شنبه هم ميام توي سرور هاي KZ2 يه يكي دوتايي هم از اين ادم خطري هارو خبر كردم بيان يه كم غير نوب ببيني :d يارو از اون هاست كه مدال خاص هم داره
مدال خاص دیگه چیه؟ طرف ترسناکه که این مدال رو بهش دادن یا شاید با رادک نسبتی داره؟ دوستاتو با خودت نیار من میترسم:-s.
اتفاقا رسول گفت كه يه Fury هم هست اونم خيلي كارش درسته ...
خب این Fury رو اگه دقت کنی همینجا میتونی پیداش کنی ولی کارش زیاد درست نیست:))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر