قرارهای Online در Killzone 2

mohsen_radec

کاربر سایت
Jul 8, 2009
116
نام
Mael Radec
radec academy تو در اینجا چه چیزی هایی فهمیدی که من نمیدانم بهمان بگو تا همیشه برم اونجا اگراین طوری که تو میگی زاری توش هست چه رازی
رازش اینه که الان دیگه همه radec بازی میکنن چون بالانسترین map هستش.تو یه match بساز البته بدون password و با تعداد مناسب(مثلا6به6)بعد خودت ببین ملت چه جوری join میشن.البته tharsis هم map خوبیه

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
رازش اینه که الان دیگه همه radec بازی میکنن چون بالانسترین map هستش.تو یه match بساز البته بدون password و با تعداد مناسب(مثلا6به6)بعد خودت ببین ملت چه جوری join میشن.البته tharsis هم map خوبیه
اخه اونجا کوچیک هست و ادم نمیتوانه نفس هم بکشه داخلش سخته
به نظر هم اگر همون 32 نفر بیاند خیلی بهتره چون راحتره البته نه برای مدال نه برای امتیاز خوبه

اتفاقا Radec از هر نظر بر ضد هلگست های بد بخت طراحی شده مخصوصا اگه RPG هم باز باشه همه ی هلگست ها اون تو اسیر میشند...
این را راست میگه البته شامل دوتاشون میشه چون واقعا جا تنگه
قرار امروزمون را یادتت نره:d

Perspective

کاربر سایت
Sep 10, 2008
1,363
نام
هادی
ببخشید شما فعلا برو با اون game host حال کن کسی نظرتو رو نخواست.)xاون بازی که شما بازی میکنید توش luncher بازه به درد اماتورایی مثل خودت میخوره.در ضمن من اندازه موهای سرت تو radec بازی کردم.اون تیمی که من توش باشم چه luncher باز باشه چه بسته میخاد helghast باشه یا isa هیچ فرقی نمیکنه همیشه برندس.

این ما نیستیم هاست داریم در اصل کرم از اینترنتِ خودتِ که همه رو با لگ میبینی و ریسیوت ضعیفِ وگرنه میتونی عکس العمل منو از Sephiroth بپرسی..حالا درجت چیه اینقدر پُز میدی...
نفر اول کیلزون یکی از فرندامه , اگر دیده باشیش به غیر از RPG کلاس دیگه ای رو بر نمیداره و اگر فکر میکنی حرفه ای هستی برو باهاش کل بنداز....

آخرین ویرایش:

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
اگر توانایی این رو ندارید که با هم درست صحبت کنید و اینجوری تو محیط انجمن به هم توهین نکنید، بگید شیوه ای عیر از اخطار رو در پیش بگیرم.

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
این ما نیستیم هاست داریم در اصل کرم از خودتِ که همه رو با لگ میبینی و ریسیوت ضعیفِ وگرنه میتونی عکس العمل منو از Sephiroth بپرسی..حالا درجت چیه اینقدر پُز میدی...
نفر اول کیلزون یکی از فرندامه , اگر دیده باشیش به غیر از RPG کلاس دیگه ای رو بر نمیداره و اگر فکر میکنی حرفه ای هستی برو باهاش کل بنداز....
تائید میشه، من باهاش بازی کردم و میدونم بازیش خیلی خوبه!:d

Perspective

کاربر سایت
Sep 10, 2008
1,363
نام
هادی
در ضمن با همه اون 10 نفر اول هم بازی کردم زیاد مالی نیستن فقط بیکارنو شب تا صبح بازی میکنن

پس به کیل دام برخورد نکردی تا با آرپی جی بفرستت فضا... یا اینکه اول بودنش رو تو هر مچ تسخیر کنی=))

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
ای بابا چه تونه یکمی خجالت بکشی امدم دیدم دارید دعوا میکنید ول کن حالا هر کی بازیش بهتر یا نه حالا این چه فرقی میکنه من نمیدونم بیخیاله این موضوع بشید تا بن نشید ای بابا
خلاصه اقا ما دیروز داشتیم بازی میکردم با Perspective یکدفعه دیدم بازیم قطع شد یک باره دیگه امتحان کردم باز هم قطع شد این قدر حالم گرفته شد بعد قبل از این که قطع بشه مینوشت مدیر میخواد بازیتان را قطع کنه یک همچنین چیزی بعد قطع میشد شما دوستان نظری ندارید برای اینکه چرا قطعش میکردند :((:((:((
داشتم مدال میگرفتم نه:-sحالمه بدطوری گرفته شد)x)x

mohsen_radec

کاربر سایت
Jul 8, 2009
116
نام
Mael Radec
ای بابا چه تونه یکمی خجالت بکشی امدم دیدم دارید دعوا میکنید ول کن حالا هر کی بازیش بهتر یا نه حالا این چه فرقی میکنه من نمیدونم بیخیاله این موضوع بشید تا بن نشید ای بابا
خلاصه اقا ما دیروز داشتیم بازی میکردم با Perspective یکدفعه دیدم بازیم قطع شد یک باره دیگه امتحان کردم باز هم قطع شد این قدر حالم گرفته شد بعد قبل از این که قطع بشه مینوشت مدیر میخواد بازیتان را قطع کنه یک همچنین چیزی بعد قطع میشد شما دوستان نظری ندارید برای اینکه چرا قطعش میکردند :((:((:((
داشتم مدال میگرفتم نه:-sحالمه بدطوری گرفته شد)x)x
اگه moderator بازی رو قطع کنه یعنی اینکه تقلب کردی مچت رو گرفتن:d.در صورتی moderator بازی رو میبنده که اسمی که واسه match میزاری با حروف صحیح توهین امیز باشه در این صورت اصلا اجازه وارد شدن بهMATCH رو نمیده یا اینکه واسه مدال یا امتیاز تقلب کنی.

آخرین ویرایش:

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
کیل دام رفیقمه اول توی یه کلن بودیم.چی؟نکنه kz اسلحه جدید داره و من خبر ندارم:)). به اون نمیگن RPG .اسمش اینه: LUNCHER .یاد بگیر 2 روز دیگه به کسی گفتی بهت نخنده=)).شاید تو LUNCHER نخورده بری فضا l-)ولی من مثل تو نیستم.دوست داری بیا امتحان کن.خیلی ها خواستن اینکارو بکنن ولی نتونستن.
میشه بحث تموم کنید!

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
اگه moderator بازی رو قطع کنه یعنی اینکه تقلب کردی مچت رو گرفتن:d.در صورتی moderator بازی رو میبنده که اسمی که واسه match میزاری با حروف صحیح توهین امیز باشه در این صورت اصلا اجازه وارد شدن بهMATCH رو نمیده یا اینکه واسه مدال یا امتیاز تقلب کنی.
اخ اخ اخ دیدی چی شد راست میگی ما هم داشتیم همین کار را میکردی خدا نعلتشان کنه
اخه یکی نیست بگه تو چه کاره هستی من زود میخوام مدال بگیرم به تو چه نامرد نه نه نه:((
خوب من هم دیگه نیستم تا حوله حوشه یک ماهه دیگه خوش باشید دوستان:-s

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
بلاخره منم نفر دوم شدم:p:x توی یک هفته دمار از روزگارم در امد فقط اون تروفی طلاش مونده که سخته بدبختی :((
حالا که من نیستم رفتم تا ایشاله تا یک هفته ای دیگه شایدم بیشتر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر