قرارهای Online در Killzone 2

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
اخیش چه قدر بازی کردم مردم
کسه زیاد هم نبود ولی خوب بود بازیم داره خوب میشه کم کم :d
کی؟ با بچه های ایرانی؟! چرا منو خبر نکردی؟!!! نامرد!!!
79.gif

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
خوب من تا همین الانم داشتم بازی میکردم
جاتون خالی خوش گذشت و حالی هم کردیم
من فردا از بین ساعت 5 تا 7 انلاین میشم و تا ساعت 12 شب یا شایدم 12:30 باشم
هر کی خواست بیا
حودم هم یک کلن میزارم که فقط ما ایرانی ها بازی کنیم
اسمشه نمیدونم چی بزارم احتمالا اسمه ایدیم باشه و پسوردش هم hussain هست
فقط اگر امدی ایدی من را ادد کنید و بعدش جوین من بشید و پسورد هم که دارید
البته من یک دوسته خارجکی دارم اون هم میاد مشکلی نداره اون طرف منه و میدانه که من ایرانیم مشکلی نیست
پس قرارمون ساعته 5 فردا
فقط من اینجا این را بگم و تمام
من وقتی زیاد با دستگاهم بازی میکنم دستگاه یا هنگ میکنه یا من را از بازی میندازه بیرون اگر این اتفاق افتاد ناراحت نباشید من زود برمیگردم و میام داخله کلن
:d:d:d:d

mohsen_radec

کاربر سایت
Jul 8, 2009
116
نام
Mael Radec

من که ترکیدم از بس killzone بازی کردم ولی تا حالا ندیدم کلن بسازی password بذاری روش بری بازی کنی:-o.اونی که تو میگی بهش میگن match چون کلن یه چیز دیگست:)). id خودتو به من بده با هم بازی کنیم.

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین

من که ترکیدم از بس killzone بازی کردم ولی تا حالا ندیدم کلن بسازی password بذاری روش بری بازی کنی:-o.اونی که تو میگی بهش میگن match چون کلن یه چیز دیگست:)). id خودتو به من بده با هم بازی کنیم.
حالا هر چی که هست همون که خودتت میگی :d
بیا اینم ایدیم
sephiroth747

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
من دیشب بازی کردم زیاد نبودیم ولی خوب بهتره از هیچی هست خلاصه اگر خواستید بیایی بیاید
mohsen_radec بابا راستی تو چرا این قدر گیر میدی و هی دستور میده:d بابا من میخوام تمامی مدال ها را بگیرم که دارم یواش یواش میگیرمشون ولی خیلی سخته اگر بخواهی همین طوری بگیری خیلی طول میکشه =((
بذار من هر وقت میخوام بازی کنم تمامی حالتها را میزارم و تمامی مرحله ها هم میزارم تا همه با هم بازیکنیم
اگر امروز امدی یادتت نره که بیایی طرفه من:d

mohsen_radec

کاربر سایت
Jul 8, 2009
116
نام
Mael Radec
من دیشب بازی کردم زیاد نبودیم ولی خوب بهتره از هیچی هست خلاصه اگر خواستید بیایی بیاید
mohsen_radec بابا راستی تو چرا این قدر گیر میدی و هی دستور میده:d بابا من میخوام تمامی مدال ها را بگیرم که دارم یواش یواش میگیرمشون ولی خیلی سخته اگر بخواهی همین طوری بگیری خیلی طول میکشه =((
بذار من هر وقت میخوام بازی کنم تمامی حالتها را میزارم و تمامی مرحله ها هم میزارم تا همه با هم بازیکنیم
اگر امروز امدی یادتت نره که بیایی طرفه من:d
کجا گیر دادم؟ :(اگه میگم بازیو توی radec academy بساز واسه اینه که یه چیزایی میدونم که تو نمیدونی.در ضمن اگه میخای kz یاد بگیری روی match به هیچ وجه password نزار تا هر کس خواست بتونه join بشه.اونوقته که میفهمی kz beasts یعنی چی.دیشب هم با این lag سرویسمون کردی.عین جن حرکت میکردی:)):)):))

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
کجا گیر دادم؟ :(اگه میگم بازیو توی radec academy بساز واسه اینه که یه چیزایی میدونم که تو نمیدونی.در ضمن اگه میخای kz یاد بگیری روی match به هیچ وجه password نزار تا هر کس خواست بتونه join بشه.اونوقته که میفهمی kz beasts یعنی چی.دیشب هم با این lag سرویسمون کردی.عین جن حرکت میکردی:)):)):))
Lag راست میگی و متوجه نمیشدم کسی بهم شلیک میکنه و یا من دارم به کسی شلیک میکم!:d

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
نه اصلا کی با تو بود تو اصلا گیر نمیدی به هیچ عنوان:d:d:p
خوب بود بازی کردیم ولی چرا تو هی قطع میکنی و هی میری و میایی پینگت مشکل داره این طوری زیاد خوب نیست عصابت خراب نمیشه اخه میدونی که خودتت هم که امتیازهایی که میگری اگر یک دفعه بیایی بیرون ذخیره نمیشه و برایت حساب نمیکنه
بدی که کیل زون انلاین داره اینکه اگر کسی بخواد بیاد بیرون نمیتوانه چون کارهایی که کرده را سیو نمیکنه و باید صبر کنه تا بازی تمام بشه بعد بره بیرون خیلی بده این طوری ای کاش توی کیل زونه 3 دیگه این طوری نباشه
من امروز هم میرم بازی میکنم تا شب هستم اگر زنده بودم:d

mohsen_radec

کاربر سایت
Jul 8, 2009
116
نام
Mael Radec
نه اصلا کی با تو بود تو اصلا گیر نمیدی به هیچ عنوان:d:d:p
خوب بود بازی کردیم ولی چرا تو هی قطع میکنی و هی میری و میایی پینگت مشکل داره این طوری زیاد خوب نیست عصابت خراب نمیشه اخه میدونی که خودتت هم که امتیازهایی که میگری اگر یک دفعه بیایی بیرون ذخیره نمیشه و برایت حساب نمیکنه
بدی که کیل زون انلاین داره اینکه اگر کسی بخواد بیاد بیرون نمیتوانه چون کارهایی که کرده را سیو نمیکنه و باید صبر کنه تا بازی تمام بشه بعد بره بیرون خیلی بده این طوری ای کاش توی کیل زونه 3 دیگه این طوری نباشه
من امروز هم میرم بازی میکنم تا شب هستم اگر زنده بودم:d
نه مشکلی نداره.مشکل از سرور kz هستش که هی error میده (مخصوصا 4512 )بازی فریز میشه مجبور میشم sign out کنم.دیروز 2 بار اینجوری شد.

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
radec academy تو در اینجا چه چیزی هایی فهمیدی که من نمیدانم بهمان بگو تا همیشه برم اونجا اگراین طوری که تو میگی زاری توش هست چه رازی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر