قرارهای Online در Killzone 2

Perspective

کاربر سایت
Sep 10, 2008
1,363
نام
هادی
حال داد اونم چه حالی:)):)):)) همه لگ میزدن اونم در حد تیم ملی.این میوفتاد بیرون اون یکی میومد داخل. حالا اینش به کنار بچه های ISA همه از تو helghast base میومدن بیرون تازه اصلا تو فکر ماموریت نبودن. در کل خیلی عجیب بود من spectator بودم.خدا خیرتون بده کلی خندیدم=))=))=))

راست میگه , من جزء ISA بودم نمیدونم کی بود همه ی respawn point ها رو دمِ درِ بیسِ هلگست ها مینداخت :-o ری..ه بود تو بازی...

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,183
نام
عارف واعظ قائمی
اره خیلی خوب بود من aref1993 بودم ولی لگ زیاد نداشت من حتی یه بار هم از بازی نیفتادم بیرون دو تا اقا شاتگان بدستم بودن خیلی باهاشون خوش گذشت البته من isa بودم اونا هلگاست می گم هر از گاهی از این قرار ها بزاریم ایرانی با ایرانی ولی من خودم تو سال تحصیلی زیاد نمی تونم بیام ولی خوش میگذره بعد چرا انقدر زود رفتید می موندیم یه دو سه دست میزدیم

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
این بازی خیلی جالب بود!از 3 روز قبلش همه تو کامنتشون گذاشته بودن ساعت 9 بعد فقط یه تعداد محدود اومدن از اون باحال تر اون نابغه ی بود که تو مقر ISA اسموک مینداخت،عملا بازیو نابود کرده بود فقط باید حواسمون رو جمع میکردیم که تو مقر هلگاست ها کمپ نکنن!

Perspective

کاربر سایت
Sep 10, 2008
1,363
نام
هادی
این بازی خیلی جالب بود!از 3 روز قبلش همه تو کامنتشون گذاشته بودن ساعت 9 بعد فقط یه تعداد محدود اومدن از اون باحال تر اون نابغه ی بود که تو مقر ISA اسموک مینداخت،عملا بازیو نابود کرده بود فقط باید حواسمون رو جمع میکردیم که تو مقر هلگاست ها کمپ نکنن!

بنده خدا تازه به اسموک تجهیز شده بود , خیلی حال میکرد , بی خیال بازی شده بودم داشتم نیگاش میکردم , همچی که دود تموم میشد بلافاصله بعدی رو مینداخت...احتمالا بادیکانت باز بود

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
بنده خدا تازه به اسموک تجهیز شده بود , خیلی حال میکرد , بی خیال بازی شده بودم داشتم نیگاش میکردم , همچی که دود تموم میشد بلافاصله بعدی رو مینداخت...احتمالا بادیکانت باز بود
بادیکانت باز هم نبود اخه هنوز نیومده بود یه حال بهش میدادم فکر کنم یه مشکل دیگه داشت بنده خدا;)

mohsen_radec

کاربر سایت
Jul 8, 2009
116
نام
Mael Radec
پایه بودی بگو بریم تو یه روم 2 نفری تبانی کنیم برا مدالا
اگه خواستید 2 نفری مدال بگیرید واسه بازیت نباید password بزاری چون moderator بعد از چند دست میندازتون بیرون.ولی در کل مدال گرفتن توی بازیه عادی بدون تبانی کاری نداره فقط صبر و حوصله میخاد من که اینجوری همشونو گرفتم:d

mohsen_radec

کاربر سایت
Jul 8, 2009
116
نام
Mael Radec
اره خیلی خوب بود من aref1993 بودم ولی لگ زیاد نداشت من حتی یه بار هم از بازی نیفتادم بیرون دو تا اقا شاتگان بدستم بودن خیلی باهاشون خوش گذشت البته من isa بودم اونا هلگاست می گم هر از گاهی از این قرار ها بزاریم ایرانی با ایرانی ولی من خودم تو سال تحصیلی زیاد نمی تونم بیام ولی خوش میگذره بعد چرا انقدر زود رفتید می موندیم یه دو سه دست میزدیم
قربونت برم ناراحت نشی ولی عامل اصلی لگ تو بودی.دوست داری از اون شاتگان بدستا سوال کن تا بهت بگن چه زجری از لگت کشیدن.=))=))=))

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,183
نام
عارف واعظ قائمی
سلام ببخشید ناراحت شدید من فکر می کردم با این سرعت می شه online زد حالا چه شکلی بودم راستی با این ping لگ داره با چی خوبه

سرعتم 256 هست سرعتم رو 512 کنم چی درست می شه حالا من دیگه حق اومدن ندارم اگه قراری بود ولی کسی برای من گیر نداشت بازم ببخشید

آخرین ویرایش:

mohsen_radec

کاربر سایت
Jul 8, 2009
116
نام
Mael Radec
سلام ببخشید ناراحت شدید من فکر می کردم با این سرعت می شه online زد حالا چه شکلی بودم راستی با این ping لگ داره با چی خوبه
http://www.pingtest.net
سرعتم 256 هست سرعتم رو 512 کنم چی درست می شه حالا من دیگه حق اومدن ندارم اگه قراری بود ولی کسی برای من گیر نداشت بازم ببخشید
سلام.کی ناراحت شده؟اتفاقا خیلی با حال بود.فقط وقتی headshoT میشدی 2 نفر رو میکشتی بعد میمردی.:d

Perspective

کاربر سایت
Sep 10, 2008
1,363
نام
هادی
اگه قراری بود منم خبر کنید!×!

کلن ایرانی همیشه استندبایِ , مگر اینکه خارجیها برای حضور در کلنشون برات دعوت بفرستند من خودم تو یه کلن عضوم که همیشه یوزراش فعالن , میریم با کلن های دیگه بازی میکنیم ...

mohsen_radec

کاربر سایت
Jul 8, 2009
116
نام
Mael Radec
کلن ایرانی همیشه استندبایِ , مگر اینکه خارجیها برای حضور در کلنشون برات دعوت بفرستند من خودم تو یه کلن عضوم که همیشه یوزراش فعالن , میریم با کلن های دیگه بازی میکنیم ...
اسم کلنتون چیه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر