قرارهای Online در Killzone 2

thefury2009

کاربر سایت
Oct 8, 2009
178
بنده هم واسه شما متاسفم که اینقدر بی جنبه تشریف دارید! این وضعیت فکر کنم برای چند دقیقه پیش اومده بود که دوستان تازه Join شده بودن. تعجب میکنم اکثرا بدون هدست بودن!خب شمایی که اینقدر این مسئله برات مهمه یه هدست تهیه کن چهار کلام حرف بزن که آقا تیم ما کمه دو نفر بیاید اینور بعد تاسف بخور!
خود من به پیشنهاد بکی از دوستان اومدم تو بازی فقط برای تفریح و خنده با بچه های ایرانی! متاسفم که میبینم یه همچین مسائلی اینقدر براتون مهمه تا اونجایی که ازش عکس گرفتید! (با فکر اینکه مثلا چه صحنه ای رو شکار کردید!)

سعی کنید یه کم بزرگ شید این بازیهای دوستانه فقط برای فان و سرگرمیه نه بیشتر....
من نه قصد توهین دارم نه بی ادبی ولی از اونجایی که تو کیلزون چارتا پیراهن بیشتر از شما پاره کردم گفتم یه نکته ای عرض کنم. از زمانی که روم ساخته میشه و بازیکنا میان داخل باید یار کشی و فکشن بالانس انجام بگیره. این روم بیشتر از 10 دقیقه بود ساخته شده بود. نمیدونم چرا همه دوست داشتن آی.اس.ای باشن. حالا این به کنار من نمیدونم چرا وقتی وضع اینجوری بود یکی از بچه های آی.اس.ای بازی رو شروع کرد. تا 5،6 دقیقه هم که من تو روم بودم همینطور بود. حالا دیگه به بعدش کار ندارم. ولی همیشه یه چیزی اگه اولش به دل آدم نشینه دیگه نمیتونه راحت باهاش کنار بیاد. اینم هیچ ربطی به بی جنبگی نداره. من موندم یه دو نفر میومدن اونور قرآن غلط میشد؟؟
والا تا اونجایی که من یادمه بازیه جوان مردانه همیشه تو کیلزون2 بود(تا قبل از اومدن کیلزون3) حتی تو کلن مچ ها هم که یه بازیه مهم هستن وقتی یار حریف می افتاد بیرون. یک نفر از تیم مقابل هم میرفت کنار تا بازی جوان مردانه باشه. حالا شاید از این حرف من کسی خوشش نیاد ولی دیگه الان همه رفتن دنبال امتیاز.استراتژی و فکر و کار گروهی و... تعطیل. به قول شما فقط واسه تفریح و خنده بازی میکنن. اصلا قصد لذت بردن از بازی رو ندارن.
چه بازی هایی که نباختم ولی انقدر قشنگ بودن که هنوزم بهشون فکر میکنم مو به تنم سیخ میشه.

آخرین ویرایش:

Trico

کاربر سایت
Jul 6, 2010
369
نام
ایمان
خود من به پیشنهاد بکی از دوستان اومدم تو بازی فقط برای تفریح و خنده با بچه های ایرانی! متاسفم که میبینم یه همچین مسائلی اینقدر براتون مهمه تا اونجایی که ازش عکس گرفتید! سعی کنید یه کم بزرگ شید این بازیهای دوستانه فقط برای فان و سرگرمیه نه بیشتر....
با این قسمت حرفتون 100% موافقم. ایول به شما که خوش قول بودیت.خوشحالم یکی حرف دله منو فهمیده.واقعا هم هدف این روم همین هست که شما گفتید
همون اولین دست که اومدیم و منتظر چند نفر دیگه هم بودیم بعد تکمیل شدن تقریبی من با یکی دیگه از دوستان در مورد اینکه تیم ها مساوی باشن صحبت کردیم و 6 به 6 کردیم.

اگر میتونید رعایت کنید که هیچ, اگر نه که بهتره اصلا اینجور قرارها هم گذاشته نشه تا برخی دوستان برای یه سری از بچه ها تاسف نخورن و باعث ناراحتی و اینا هم نشه!
امیر جون نه توروخدا این حرفو نزن.به خدا به زور بچه هارو جمع کردیم.اشکال نداره .من خوبه قبلا به همه گفتم که هفته اول به قول معروف امتحانی بود.تا اشکالات کار مشخص شه. ایشالا هفته های بعد درست میشه.
بابا امیر راس میگه به خدا اون فقط لحظه اول بود که اونجوری بود بعدش همه چی درست شد.

من نه قصد توهین دارم نه بی ادبی ولی از اونجایی که تو کیلزون چارتا پیراهن بیشتر از شما پاره کردم گفتم یه نکته ای عرض کنم. از زمانی که روم ساخته میشه و بازیکنا میان داخل باید یار کشی و فکشن بالانس انجام بگیره. این روم بیشتر از 10 دقیقه بود ساخته شده بود. نمیدونم چرا همه دوست داشتن آی.اس.ای باشن. حالا این به کنار من نمیدونم چرا وقتی وضع اینجوری بود یکی از بچه های آی.اس.ای بازی رو شروع کرد. تا 5،6 دقیقه هم که من تو روم بودم همینطور بود. حالا دیگه به بعدش کار ندارم. ولی همیشه یه چیزی اگه اولش به دل آدم نشینه دیگه نمیتونه راحت باهاش کنار بیاد. اینم هیچ ربطی به بی جنبگی نداره.
ای بابا مهدی تو که دیشب گفتی به خاطر اون نبود که از روم رفتی بیرون . تو به من گفتی فردا امتحان داری:(
من فکر کردم از اون قضیه فکشن بالانس ناراحت نشدی.
ولی خب حق داری .هرکه دیگه هم جای تو بود ناراحت میشد.من بهت قول میدم هفته های بعد به این شکل نشه.اینو به حساب این بذار که هنوز بچه ها به اینجور رومی عادت نکردن.
ولی یکمی هم زود تصمیم گرفتی هنوز اول بازی بود 6تا ماموریت دیگه مونده بود. عجله کردی رفتی
انشالا هفته های بعد درست میشه
دوستان نگران نباشید

satamirosat

کاربر سایت
Sep 10, 2007
391
نام
sina
من نه قصد توهین دارم نه بی ادبی ولی از اونجایی که تو کیلزون چارتا پیراهن بیشتر از شما پاره کردم گفتم یه نکته ای عرض کنم. از زمانی که روم ساخته میشه و بازیکنا میان داخل باید یار کشی و فکشن بالانس انجام بگیره. این روم بیشتر از 10 دقیقه بود ساخته شده بود. نمیدونم چرا همه دوست داشتن آی.اس.ای باشن. حالا این به کنار من نمیدونم چرا وقتی وضع اینجوری بود یکی از بچه های آی.اس.ای بازی رو شروع کرد. تا 5،6 دقیقه هم که من تو روم بودم همینطور بود. حالا دیگه به بعدش کار ندارم. ولی همیشه یه چیزی اگه اولش به دل آدم نشینه دیگه نمیتونه راحت باهاش کنار بیاد. اینم هیچ ربطی به بی جنبگی نداره. من موندم یه دو نفر میومدن اونور قرآن غلط میشد؟؟
والا تا اونجایی که من یادمه بازیه جوان مردانه همیشه تو کیلزون2 بود(تا قبل از اومدن کیلزون3) حتی تو کلن مچ ها هم که یه بازیه مهم هستن وقتی یار حریف می افتاد بیرون. یک نفر از تیم مقابل هم میرفت کنار تا بازی جوان مردانه باشه. حالا شاید از این حرف من کسی خوشش نیاد ولی دیگه الان همه رفتن دنبال امتیاز.استراژی و فکر و کار گروهی و... تعطیل. به قول شما فقط واسه تفریح و خنده بازی میکنن. اصلا قصد لذت بردن از بازی رو ندارن.
چه بازی هایی که نباختم ولی انقدر قشنگ بودن که هنوزم بهشون فکر میکنم مو به تنم سیخ میشه.

والا درست میگی/...:|

Trico

کاربر سایت
Jul 6, 2010
369
نام
ایمان
راستی به پیشنهاد چندتا از دوستان روز قرار از جمعه 11 شب به پنج شنبه 11 شب تغییر داده شده
چون ملت شنبه صبح کارو زندگی دارن باید جمعه شب زود بخوابن
پس میوفته پنج شنبه ساعت 11 شب. چونکه فرداش تعطیله مشکلی نیست تا لنگه ظهر بخوابید:d

Last edited by a moderator:

thefury2009

کاربر سایت
Oct 8, 2009
178
ای بابا مهدی تو که دیشب گفتی به خاطر اون نبود که از روم رفتی بیرون . تو به من گفتی فردا امتحان داری:(
من فکر کردم از اون قضیه فکشن بالانس ناراحت نشدی.
ولی خب حق داری .هرکه دیگه هم جای تو بود ناراحت میشد.من بهت قول میدم هفته های بعد به این شکل نشه.اینو به حساب این بذار که هنوز بچه ها به اینجور رومی عادت نکردن.
ولی یکمی هم زود تصمیم گرفتی هنوز اول بازی بود 6تا ماموریت دیگه مونده بود. عجله کردی رفتی
انشالا هفته های بعد درست میشه
دوستان نگران نباشید
ایمان جان من به هر دوی اون دلیل ها رفتم. هم امروز(ببخشید الان دیگه میشه دیروز:d) امتحان داشتم. هم اینکه ...گفتم دیگه.
من سر بسته میگم. من باشم یا نباشم بهتون میگم که با نوبا بازی نکنید. بازیه خودتون خراب میشه. از من به شما نصیحت.

Trico

کاربر سایت
Jul 6, 2010
369
نام
ایمان
ایمان جان من به هر دوی اون دلیل ها رفتم. هم امروز(ببخشید الان دیگه میشه دیروز:d) امتحان داشتم. هم اینکه ...گفتم دیگه.
من سر بسته میگم. من باشم یا نباشم بهتون میگم که با نوبا بازی نکنید. بازیه خودتون خراب میشه. از من به شما نصیحت.
مرسی از راهنماییت ولی مگه بده دوره همیم 4تا نوب میزنیم دیگه .خوش میگذره:d
آقا منظور من از نوب شخص خاصی نیست . سوءتفاهم پیش نیادها

thefury2009

کاربر سایت
Oct 8, 2009
178
داشتم صفحات اول رو میخوندم یه پست جالب دیدم گفتم شاید ببینید خوشتون بیاد:
سلام
من فکر میکنم ما یه ذره هماهنگ تر عمل کنیم بهتر باشه .
برنامه مسابقات و ... رو حامد جان زحمتشو میکشه . منم کمکش میکنم .
ما الان Clan هم دست کردیم Persian Zone که تو این چند روز 18 تا عضو گرفته که واقعا قابل توجه هستش .
این تاپیک ها هم فکر نکنم به نتیجه برسه .
حالاهر جور که خودتون صلاح میدونید .

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
چه بند و بساطی ـه اینجا :|

گویا خدا خواست که کنترلم نقص پیدا کنه که به قرار ـه جمعه نرسم، به غیر از این الان مسلماً به درد ـه امید گرفتار شده بودم.

یه گفته ی کلی هم دارم، وقتی شما قرار می زارین که با بچه های ایرانی جمع بشین و بازی کنین به طور قطع قصدتون این بوده که محیط دوستانه و Fun ـی رو تجربه کنین. پس نمی دونم چرا دارین از Noob بودن حرف می زنین چون به غیر از این اکثر ـه Room های خارجی پر از افراد ـه Har.d Core ـه . :|

• Like
Reactions: Robin Hood

thefury2009

کاربر سایت
Oct 8, 2009
178
چه بند و بساطی ـه اینجا :|

گویا خدا خواست که کنترلم نقص پیدا کنه که به قرار ـه جمعه نرسم، به غیر از این الان مسلماً به درد ـه امید گرفتار شده بودم.

یه گفته ی کلی هم دارم، وقتی شما قرار می زارین که با بچه های ایرانی جمع بشین و بازی کنین به طور قطع قصدتون این بوده که محیط دوستانه و Fun ـی رو تجربه کنین. پس نمی دونم چرا دارین از Noob بودن حرف می زنین چون به غیر از این اکثر ـه Room های خارجی پر از افراد ـه Har.d Core ـه . :|
راست میگید. من از بچه های ایرانی توقعم بالا بوده. اصلا به این نکته دقت نکرده بودم. واسه من لذت تو قشنگ بازی کردنه. واسه بعضی از دوستان دیگه هم فقط دور هم بودن وخندنیدن لذت هست.و همونطور که گفتم صحبت های من حالت توهین و بی ادبی به هیچ کس رو ندارن. فقط نظر های شخصیم و احساسم راجع به بازیی هست که یک عمر(بیش از 2سال) وقتمو پاش گذاشتم، هیچ وقتم پشیمون نمیشم ازش.

G

!Game Over

ایول داش ایمان

الهم عاقبته کله انسانا خیرا

خدایا آخر عاقبت همه رو به خیر کن

---------- نوشته 22-08-2011 در 12:01 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی 21-08-2011 در 11:59 PM ارسال شده بود ----------

خیلی زیاد. از اون شب که روبه روت بازی کردم اینو فهمیدم

سلام خدمت همه عزیزان.
آقا ایمان منم دقیقا باهات موافقم. این آقا اصلا جنبه باخت نداره. اسم نمیارم (TheFury2009) :d همین امروز توی یه روم شانسی شانسی زدمش. دیگه مگه ولمون میکرد. بازی رو بیخیال شده بود چسبیده بود در سوی ما. تا لود میشدم میگفت: زارت. TheFury2009 با فلان اسلحه Garne Over رو کشت. یعنی من اگه با Radec روی Veteran بازی میکردم اینقدر منو نمیزدن. اصلا کلا فکر کنم بازی رو بیخیال شده بود فقط دنبال من میگشت. آقا مهدی، دادا تو که ادعای حرفه ای بودنت گوش فلک رو کر کرده بذار یه چیز رو یادت بدم.
"توی اوج قدرت مرد باش"
من کلا چند ماهه دارم KZ2 بازی میکنم و همین الانم میگم Noobe Noob هستم اما یه ذره از همین پلیرهای ایرانی یاد بگیر. بازیشون عالیه ولی ادعاشون کمه یه به قول گفتنی شکسته نفسی رو خوب بلدن نه مثل بعضی ها که دوباره اسم نمیارم "TheFury2009" :d
والسلام
حرف آخرم:
هرشخصی به میزانی انسان است. دکتر شریعتی

با نهایت تشکر
کوچکترین
!Game Over

Trico

کاربر سایت
Jul 6, 2010
369
نام
ایمان
بچه ها خودتون رو واسه فردا آماده کنید من با اجازه شما همه map هارو گذاشتم و ماموریت هارو هم 5min گذاشتم ولی فقط RPG وشخصیتش رو بستم

Trico

کاربر سایت
Jul 6, 2010
369
نام
ایمان
دوستان گویا از تغییر روز بازی خبر ندارین .؟؟
پس امشب چرا انقدر کم بودیم؟؟؟!!!
شاید هم فکر کردین همون جمعه است!!
آقا قرار شد 5شنبه باشه دیگه

Trico

کاربر سایت
Jul 6, 2010
369
نام
ایمان
به دلیل بی جنبه بازی چندتا از دوستان من رسما از کیلزون با ایرانی ها کناره گیری میکنم
دیگه هیچ رومی در کار نیست .هرکه خواست هر طوری که دوس داره سرچ کنه بازی کنه.
من چرا الکی خودمو اذیت کنم وقتی خودتون نمیخوایید.
وقتی این روم رو ساختم با خودم خدا خدا میکردم از این کار پشیمون نشم ولی الان پشیمون شدم.
رسما غلط کردم این کارو انجام دادم
به امید دیدار توی بازیهای آنلاین دیگه به جز کیلزون 2
)x:-s:(

T.M.D.B.B

کاربر سایت
Oct 4, 2010
357
نام
اسفندیار
از بعد از اون دعوا ها و بگو مگو ها و بی جنبه بازی چند نفر و به دنبالش بن شدن دو نفر از بچه های این تاپیک معلوم بود آخرش چی میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر