طرفداران سری Tekken

کدام شخصیت تکن؟!

• مجموع رای دهنده‌ها
    578

funboy

کاربر سایت
May 29, 2007
300
نام
Amin
نكنه شما پسر خاله من هستي..!!؟/
اخه يه پسر خاله داشتم كه طرفدار Eddy بود و با من كه طرفدار Hwarang بودم رقابت داشت.:gathering:
مطمئنا پسر خاله من که نیستید :biggrin1:چون من با رفیقم کل داشتیم در ضمن من طرفدار ادی نیستم (جان کازوما) موفق باشی:love:

Ironfist

کاربر سایت
Sep 1, 2007
203
نام
سندراسکی
الان یک خبر دیدم درباره ی اینکه قراره دوتا کاراکتر جدید توی Soul Calibur IV بیارن که اون 2 تا Darth Vader و Master Yoda دو تا از کاراکترهای Star Wars:eek::eek::eek:
برای نسخه ی Ps3 میخوان Darth Vader را بزارن به خاطره سیاه پوش بودن اون و برای نسخه ی x360 هم Yoda را چون سبز رنگه...خیلی ایده ی جالب و خوبیه و حتما خیلی هارو به سمت SC میکشونه (چی کار میکنه این Namco توی بازی های Fighting:eek::eek::eek::love::eek::eek::eek:)
من چند وقته تو فکر زدن یک تاپیک درباره ی Soul Calibur هستم اما هنوز موقعیت پیش نیومده, من عاشق این بازی هستم این هم چند تا عکس ازش چه گرافیکی هم داره ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه :love:

2000024510164661134_rs.jpg

2000038105898838472_rs.jpg

2000032974313700035_rs.jpg

ویرایش: من عکس هارو دوباره Upload کردم الان فکر کنم دیگه میبینید.
این بازی فقط برای کنسول Xbox360 و Ps3 میاد و همون طور که گفتم هر کنسول دارای یکی از این 2 تا کاراکتر است...دقیقا مثل نسخه ی 2دوم این بازی که روی Ps2 Heihachi را داشت و روی Xbox Spawn را داشت و روی Gamecube هم کاراکتر Legend of Zelda یعنی Link...من ps3 بگیرم فقط برای این 2 تا بازی هستش (البته با یک چند تا دیگه) :D:
02.jpg

آخرین ویرایش:

funboy

کاربر سایت
May 29, 2007
300
نام
Amin
با تشکر از دوست خوبم Ironfist ولی عکسهاش نمی دونم چرا نیومد ولی ممنون از اطلاعاتت من دیدم همه طرفدار بازی تیکن هستید یه سری والپیپر بازی می زارم اینجا بابا نگید باید تو قسمت والپیپر بازی بذارید این والپیپر ها فرق می کنند مخصوص تیکن بازها هستند;)

.
حا ل کنید تا بعد:love:

hjl

کاربر سایت
Dec 10, 2007
80
سلام adslخراب شده بود نتونستم بیام:biggrin1:
فکرشو می کردم نقش ریون رو به بازیگر بلید بدن:biggrin1:
چقدر بازیگر jinبهش نمی یاد:biggrin1:
با اجازه دو تا سوال دیگه
نقش hwoarang رو کی بازی می کنه:confused:
بیک دو سان چرا استادش رو کشت:confused:

Ironfist

کاربر سایت
Sep 1, 2007
203
نام
سندراسکی
سلام adslخراب شده بود نتونستم بیام:biggrin1:
فکرشو می کردم نقش ریون رو به بازیگر بلید بدن:biggrin1:
چقدر بازیگر jinبهش نمی یاد:biggrin1:
با اجازه دو تا سوال دیگه
نقش hwoarang رو کی بازی می کنه:confused:
بیک دو سان چرا استادش رو کشت:confused:

اتفاقا برای منم خراب شده بود منتها مشکل از خط تلفن بود.

نقش Raven را به بازیگر Blade ندادن این ها همه شایعه هستش و فقط مردم میان این ها رو شبیه میکنن...میگن Marduk شبیه Goldberg میمونه Lei شبیه Chacky Chan و Marshal Law مثل Bruce Lee و امثال این هنوز هیچ خبری از فیلم Tekken و اینکه کیا قراره بازی کنن نیست.

ج.س1: نقش Hwoarang را معلوم نیست کی قراره بازی کنه یک کره ای میارن بجاش دیگه یا شاید هم اومدن هادی ساعی را بردن.

ج.س2:Baek به طوری اتفاقی در حین تمرین میزنه پدره خودش را میکشه و به مهارت خودش شک میکنه, بعده این اتفاق هم روانی میشه و میره چندین باشگاه را به هم میریزه که از شانسش یکی از اون باشگاه ها برای Marshal Law از اب در میاد و بعد این جریان به Marshal Law میگه بیا تو تورنومنت 2دوم اونجا تصفیه حساب کنیم که میره و شکست میخوره از Law.
توی Tekken 3 هم Ogre به Baek حمله میکنه و اون را میکشه که Hwoarang میاد تو Tekken 3 از Ogre انتقام استاده خودش را بگیره.
توی Tekken 5 هم که معلوم میشه Baek نمرده بوده و 2 سال توی کما بوده.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
ظاهرا جناب OGRE دارن هرکی جلوشون میبینن رو میکشون

اون از جون بعد کینگ بعدشم Baek البته Baek جون سالم بدر برد

حالا میخوام ببینم OGRE رو کی کشت؟

hjl

کاربر سایت
Dec 10, 2007
80
ظاهرا جناب OGRE دارن هرکی جلوشون میبینن رو میکشون

اون از جون بعد کینگ بعدشم Baek البته Baek جون سالم بدر برد

حالا میخوام ببینم OGRE رو کی کشت؟

jin kazamaبرای گرفتن انتقام ازش (بخاطر مادرش jun kazama)می کشه البته قبلش پاول اوگر
کشت ولی نمی دونست که اوگر به یک درجه قوی ترم تبدیل میشه:biggrin1:

D@SHR3ZA

کاربر سایت
Nov 4, 2006
1,812
نام
محمد رضا
نقش hwoarang رو کی بازی می کنه

فقط Jet lee نباشه هر کی میخاد باشه آخه جت لی هم قدش کوتاه است و طبیعتا پاهش هم کوتاس دیگه اما ازاین Hollywood هیچ بعیدی نیست.

آخرین ویرایش:

funboy

کاربر سایت
May 29, 2007
300
نام
Amin
به جت لی که نمی یاد ولی مثلا اگر جت لی هم بذارن مهم نیست چون براش مو مصنوعی می زارنالبته اگرم بدون مو باشه بهتره(هاوارانگ بی مو چی می شه!!!):-" باموشو نمی تونستیم تحمل کنیم چه برسه به بی مو:biggrin1:

hjl

کاربر سایت
Dec 10, 2007
80
به جت لی که نمی یاد ولی مثلا اگر جت لی هم بذارن مهم نیست چون براش مو مصنوعی می زارنالبته اگرم بدون مو باشه بهتره(هاوارانگ بی مو چی می شه!!!):-" باموشو نمی تونستیم تحمل کنیم چه برسه به بی مو:biggrin1:

اولا جت لی به گفته ی خودش دیگه فیلم بازی نمی کنه :biggrin1:
دوم hwoarang چه با مو چه بدون مو قشنگه و بهترینه وهیچی هم کم نداره هم قدش بلنده هم
تیپش عالیه هم خوش هم بهترین فنا رو داره و...:blushing:
تو رو خدا دیگه به hwoarang چیزی نگید :unsure::thanks:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر