طرفداران سری Tekken

کدام شخصیت تکن؟!

• مجموع رای دهنده‌ها
    578

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
ناراحت نباشيد!بازيه خدايي نبوده كه حالا ناراحتش باشيد!;)
مسئله ناراحتی ما این نیست که این بازی ممنوع شده موضوع رو آینده گیم در ایرانه که از این به بعد چی میشه منم گفتم بازی خاصی نبوده ، بازی بوده برای طرفداران تیکن .;)

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
ببینید

اینجور که معلومه جناب رادان دارن هر چی بازیه کامپیوتری جمع میکنند و فقط گفتن که بازیها باید از ایران تولید شه

پس منتظر این باشید بازیهای نظیر Gta به زودی جمع میشن و مانع فروش این بازیها میشن

موضوع ممنوع شدن این بازی نیست موضوع اینه که دیگه اکثر بازیها داره جمع میشه و فقط باید از شرکت های ایرانی تولید بشه

پس توقع نداشته باشید که اینجور بازیها به بازار بیاد

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
اینم عکسای فیلم تیکن

امیدوارم این مثل دراگون بال نشه:((

Jin

JIN+11.jpg

JIN10c.jpg

Bryan

ae00b943bf12f9714bfe3777a5b78dd4.jpg

BRYAN+7.jpg

Jin Kazama VS Bryan Fury

TEKKEN+MOVIE+3.jpg

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
بریان خوبه ولی موهای جین در مقبل جین توی بازی خیلی کوتاهه! :D

آره راست میگی موهاش یکم کوتاهه

حالا بگردم ببینم بازم میتونم عکس از فیلمش پیدا کنم

فقط این که Wasley Snipes در نقش Raven و Jackie Chan در نقش Lei هستشن رو میدونم

تو یوتوب هم میتونین سرچ کنین

person_vs_pixel_5.jpg

person_vs_pixel_71.jpg

person_vs_pixel_15.jpg

هیچ کدوم از اینا معلوم نیستا

پس فردا گفتن نیستن دادشو سره من نزنین

آخرین ویرایش:

Ironfist

کاربر سایت
Sep 1, 2007
203
نام
سندراسکی
سلام بچه ها:biggrin1: من 2 3 روزی نبودم تلفن خونمون قطع شده بود اما حالا اومدم...در مورده Nina و Steve سناشون را Asuka درست گفت اما رابطه اون 2 تا با هم این هستش که Steve Biologic هستش و مثلا از Nina تخمک را گرفتن و حالا از کسه دیگه که معلوم نیست اسپرم را و اون را درستش کردن من قبلا هم گفتم Nina که steve را نزاییده که یک نوزاد باشه بعد بزرگ شده الان از همون اول همین قدری بوده برای همین هم هست Nina هیچ حسی نسبت بهش نداره.

در مورده Death By Degress هم اگه Tekkenرا دوست داشته باشید 100% این هم دوست دارید من که خیلی خوشم میومد بازی قشنگی بود اما امتیازهای خیلی کمی گرفت و خیلی از سایت ها گفتن مزرخرفه.
به غیر از Nina , انا هم کاراکتره قابل بازی هستش و همچنین Heihachi...بازی جالبیه و خیلی چیزها درباره ی Nina و Anna رو فاش میکنه... اون ممنوع شدنش هم که تابلو هستش :cheesygri اصلا یک جاهایی از بازی باید با Bikini بری جلو و مبارزه کنی, دقیقا مثل این عکسش
http://allyoucanupload.webshots.com/v/2004333572093167580

Trunks اون عکس های کاراکترها هم همش Fake هستش و 1 کی 2 سال داده بودن بیرون نه اخه تو این را نگاه کن :sick: این چیش به Bryan میخوره؟!؟!؟!؟!؟!؟؟!؟!؟!؟!؟!؟؟!؟!؟!؟

2004308933811039291_rs.jpg

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
زیاد شبیش نیست

بیشتر شبیه افشین قطبیه!!

میتونی تو همون آدرس یوتوب سرچ کن و ببین بازیگرای فیلمش که گفته میشه سال 2009 میاد کیان..؟

ولی جکی جان رو مطمئنم چون تو Trailerبود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر