شما از (nfs) بعدي چه انتظاراتی داريد؟

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,091
نام
آریا
قربونه آدم چيز فهم :love: :love: :love:

حال ميكنيييييييييييييييم :-"

با هر چي كه گفتي موافقم ولي ديگه تو موست وانتد پليسا خودشون اعصاب خورد كن بودن ديگه لازم نبود بري دنبالشون ;)

اينجا رو ديگه يكم اغراق كردي :eek:
تا نفر 5 , 6 منظورمه !:biggrin1: قبل از نفر 5 پلیسا یه جورایی از دست آدم در میرن و یه جاهایی ما می افتیم دنبالشون ! :biggrin1:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
تا نفر 5 , 6 منظورمه !:biggrin1: قبل از نفر 5 پلیسا یه جورایی از دست آدم در میرن و یه جاهایی ما می افتیم دنبالشون ! :biggrin1:

اریا راست میگه!
بعضی وقتها پلیس ها زات میزدن جلو:):eek:

من موندم كجايه اين GOW بهتر از DMC هست كه اينقدر رو سر ميگردوننش ؟؟؟؟؟؟ :confused: :eek:

مگه gow هم بازی کردی؟!

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
مگه gow هم بازی کردی؟!
در اینجا منظور از gow یعنی god of war نه gears of war !!
البته در مقایسه این دو هم باز god of war یه شاهکاره چون gears of war فقط از نظر گرافیک و جلوه های ویژه از god of war بالاتره در حالی که همه چیز گرافیک نیست.

best gamer

کاربر سایت
Apr 22, 2008
25
هرچی میسازن فقط ریدج ریسر نسازن چون این پرو استریت دقیقاَ منو یاد ریدج ریسر مینداخت :sick: به قول قدیمیا مورچه چیه که کله پاچش چی باشه :sick:. یا مثل ماست وانتد درست کنن یا اصلاَ درست نکنن به نظرم گرافیکش در حد ماست وانتد هم باشه کافیه چون هیجان این بازی هنوزم به نظرم توی هیچ ماشین بازی نیست مخصوصاَ با آهنگهای پلیساش :biggrin1:

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,661
نام
سهيل
بنظر من بايد يك تغيير كلي توي بازي بدن.يك نواوري .با يك شب رو روز كردن يا تغيير پيست هاي بازي كه نميشه بازي رو بهتر كرد.واگرنه همين روند نزولي ادامه ميابه.از نظر من هم بهترين ها تا الان به اين ترتيب بودن.در ضمن من همه ي اونهارو تموم كردم.حتي pro street رو.
Underground 1
Underground 2
Carbon
Most wanted
Pro street

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر