شما از (nfs) بعدي چه انتظاراتی داريد؟

Z.E.U.S

کاربر سایت
Jan 24, 2007
96
نام
میثاق
به نظر من اصلا ندن بهتره بابا هر سال که یه جدید میدن از قبلی بدتره :hurted1:

یکی نیست به این EA بگه یکم حوصله کنه بعد NFS بده بیرون .

فکر می کنه اگه نده یکی دیگه میده .

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
carbon که خوب بود یعنی واقعا از under grand 2بیشتر از carbon خوشت میاد؟
carbon رو من از همه بیشتر دوست دارم شاید نظر بیشتره شما ها این نباشه ولی under grand 2 تو زمان خودش خوب بود الان هیچه من که هیچ برتری ای نمیبینم چه برتری ای داره نصبت به carbon؟

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,436
نام
علی
به نظر من هرچی میره جلوتر بدتر می شه خدایش هیچ کدومشون مثل آندر گرند Under grand2 نمی شه
کاملا باهات موافقم NFSU2 واقعا زمان خودش خدا بود:love:
mw به نظر من اصلا جالب نبود carbon هم از mw بهتره وگرنه به پای nfsu2 نمیرسه !
خداییش صدا گزاری nfsu2 کربن و mw رو میرزه !
امیدوارم نسخه جدید nfs هم نو اوری بیشتری داشته باشه اخه کم کم داره خسته کننده میشه :(

آخرین ویرایش:

Dr_JavaD

کاربر سایت
Jan 7, 2007
456
carbon که خوب بود یعنی واقعا از under grand 2بیشتر از carbon خوشت میاد؟
carbon رو من از همه بیشتر دوست دارم شاید نظر بیشتره شما ها این نباشه ولی under grand 2 تو زمان خودش خوب بود الان هیچه من که هیچ برتری ای نمیبینم چه برتری ای داره نصبت به carbon؟

سمیر جان من کربن رو بازی کردم و تمومش کردم یعنی تمام nfs هارو رفتم و هیچ کدو ug2 نمی رسه
و بعدش هم most wanted و بعدش هم ug1

کربن هم به نظره من اصلا به درد نمی خورم من انقدر ug2 رو دوست دارم الان تنها بازی ماشینی که رو کامپیوترم نصب است ug2 هست

واگر ea اینجوری پیش بره دیگه کسی nfs را بازی نمی کنه

leoman

کاربر سایت
Sep 30, 2005
352
به نظر من most wanted از همه قشنگ تر بود (از نظر گرافیک) اونایی که رو x360 بازی کردن میفهمن من چی میگم
من دلم میخواد تو nfs بعدی هم شب باشه هم روز کامل بودنش هم اگه تو مایه های کربن باشه خوبه موتور گرافیکی رو باید عوض کنن چون دیگه به درد نمیخوره اهنگا رو هم اگه مثل hp2 کار کنن خیلی جیگره .

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
اه اه اه اين NFS:carbon چي بود زده بودن؟
خيلي افتضاح بود بابا. گندش رو در آورده بود اين يكي.......... ;)

هيچ بازي تو جهان (ماشيني) به پاي NFS:MW نميرسه.
بهترين و برترين و زيباترين بازي بين همه ي NFS ها همين موست وانتد بود.
بعدش هم آندرگروند 2 خوب بود. ديگه هيچيش بدرد نميخوره.
خداييش موست وانتد رو هيشكي رو دستش نميزنه نه آندرگروند نه كربن نه هيچ بازيه ديگه
دليلش هم همه ميدونن ديگه لازم به ذكر نيست. اگه كسي اعتراض داره بياد براش تو ضيح بدما....:biggrin1: :biggrin1:

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
اه اه اه اين NFS:carbon چي بود زده بودن؟
خيلي افتضاح بود بابا. گندش رو در آورده بود اين يكي.......... ;)

هيچ بازي تو جهان (ماشيني) به پاي NFS:MW نميرسه.
بهترين و برترين و زيباترين بازي بين همه ي NFS ها همين موست وانتد بود.
بعدش هم آندرگروند 2 خوب بود. ديگه هيچيش بدرد نميخوره.
خداييش موست وانتد رو هيشكي رو دستش نميزنه نه آندرگروند نه كربن نه هيچ بازيه ديگه
دليلش هم همه ميدونن ديگه لازم به ذكر نيست. اگه كسي اعتراض داره بياد براش تو ضيح بدما....:biggrin1: :biggrin1:
لطفا برتری most wanted نسبت به carbon رو برام توضیح بده
راستی بچه ها تا 2 ماه دیگه درایور 4 برای کامپیوتر هم میاد البته ubisoft میزنه چون امتیاز driver رو کلا خریده به نظر من driver 5 که یوبیسافت در آینده برای تمام دستگاه ها میزنه میتونه بهترین بازیه ماشینی باشه ubisoft همیشه بهترینه تا حالا بازیه بدی هم نزده.

آخرین ویرایش:

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,986
نام
Behzad
دوست دارم بازی بعدی nfs ماشینهای زیادی داشته باشه بطوری که از شرکتهای بزرگ مثل فراری وغیره ودر شهرهای بزرگ و معروف دنیا به قول دوستمون اقا سمیر پاریس یا نیویورک یا لندن و ...

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
لطفا برتری most wanted نسبت به carbon رو برام توضیح بده
راستی بچه ها تا 2 ماه دیگه درایور 4 برای کامپیوتر هم میاد البته ubisoft میزنه چون امتیاز driver رو کلا خریده به نظر من driver 5 که یوبیسافت در آینده برای تمام دستگاه ها میزنه میتونه بهترین بازیه ماشینی باشه ubisoft همیشه بهترینه تا حالا بازیه بدی هم نزده.

1- كربن همش شب بود ولي موست وانتد روز داشت كه خيلي بهتر از شبه
2- كربن اصلا ماشينايي كه موست وانتد داشت رو نداشت (مخصوصا لامبورگيني سياهه :love: ) ولي تو موست وانتد خيلي از ماشينايه باحال و زيادي رو دارا بود.
3- مدت زمان بازي تو كربن خيلي خيلي كم بود درحالي كه موست وانتد خيلي بازيخور رو مشغول ميكرد و كلا حالي ميبرد.
4- تو كربن پليس هيچ نقشي نداشت و مرحله ها رو مثل آب خوردن ميشد رد كني در حالي كه تو موست وانتد چند تا از بخشهاي اصليه بازي به پليسا اختصاص داده شده بود و واقعا يكي از بخشاي جذاب بازي بود كه متاسفانه حذف شد.
5- كربن 5 تا رئيس بيشتر نداشت و همش هم با يكي دو تا مرحله كه رد ميكردي تموم ميشد ولي موست وانتد 3 برابر كربن رئيس داشت و هر رئيس چهار تا شيش تا مرحله بايد باهاش مسابقه ميدادي.
6- كربن همش از مرحله ها و جاده هاي كليشه اي و تكراري استفاده ميكرد ولي موست وانتد هر مرحله رو كه رد ميكردي مرحله بعدي طولاني تر و جذاب تر و خلاصه باحال تر دنبال ميشد.
7- تو كربن كلا قسمت تنظيمات و تزئينات ماشينا به هم ريخته و كم شده بود ولي موست وانتد داراي بخش وسيعي از perfomance بود.
8- تو كربن بازم پليسا خيلي بد عمل ميكردن و دو تا از دسه هاي پليس توش حذف شده بود ولي تو موست وانتد حتي هلكوپتر هم ميومد رو خيابونا و خبر مكانت رو به ماشينا ميداد.

اگه خواستي بازم هست طعارف نكنيا :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر