شبکه سراسری گیم سیستک (کاهش چند برابری پینگ تایم)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
View attachment 47937
برای من رو adsl عصر تلکام خیلی تاثیر مثبتی داشت...پینگ از 250 به 85 رسید...
دوستان ps3 باز میتونند از طریق proxy با pc و کنسول هم این پینگ رو تو گیم داشته باشند..البته خودم چون سرویس رو نگرفتم مطمئن نیستم ولی چون مثل وی.پی.ان عمل میکنه ، خودم با ps3 قبلا v.pn زدم پس احتمال زیاد این هم عمل میکنه...
ولی اگه یه اکانت تست 1 هفته ای یا حتی 2 روزه باشه که قبل خرید بشه امتحان کرد خیلی خوب میشه... بهرحال ریسک داره که واقعا تو گیم عملکرد خوبی داره یا نه...

این مال سیستک هست یا اون یکی دوستمون اقای gargarak ?

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین
بدون تست به هیچ وجه منل وجوه نگیرید بر فرض مثلا ماله منه قبل از استفاده قرمز بعد از استفاده از اکانت تست سیستک نارنجی قصد تخریب ندارم ولی شاید برا بعضی ها فقط عمل میکنه برا من که بد تر شد

POPY

کاربر سایت
Jul 19, 2012
325
من از گرفتم
Gargarak راضی هستم پینگ واقعن میاره پایین .........250 رو میاره رو 100

GodΩΩWar

کاربر سایت
May 3, 2009
2,696
نام
حمید
بدون تست به هیچ وجه منل وجوه نگیرید بر فرض مثلا ماله منه قبل از استفاده قرمز بعد از استفاده از اکانت تست سیستک نارنجی قصد تخریب ندارم ولی شاید برا بعضی ها فقط عمل میکنه برا من که بد تر شد

حسین جان فقط واسه تو این اتفاق نیافتاده ، منم کانکشن اش رو گرفتم کانکت شدم پینگ رفت رو 160 ، کلی هم تایم اوت داشت !

aryaeiboy

کاربر سایت
Oct 20, 2011
51
نام
Ramin
حسین جان فقط واسه تو این اتفاق نیافتاده ، منم کانکشن اش رو گرفتم کانکت شدم پینگ رفت رو 160 ، کلی هم تایم اوت داشت !
دوست گلم شما پینگ تایمت با شبکه داخلی خیلی مهمه اگه پینگ تایمت با داخل بالا باشه در کل باعث می شه بعد از استفاده از این روترینگ٬ پینگ تایمتون بالا بره. اصلا شما که پینگ 4.2.2.4 ات خودت 110 هست چه نیازی با این داری اصلا تست می کنی؟!

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
View attachment 47937
اکنت تست سیستک برای من رو adsl عصر تلکام خیلی تاثیر مثبتی داشت...پینگ از 250 به 85 رسید...
دوستان ps3 باز میتونند از طریق proxy با pc و کنسول هم این پینگ رو تو گیم داشته باشند..البته خودم چون سرویس رو نگرفتم مطمئن نیستم ولی چون مثل وی.پی.ان عمل میکنه ، خودم با ps3 قبلا v.pn زدم پس احتمال زیاد این هم عمل میکنه...
ولی اگه یه اکانت تست 1 هفته ای یا حتی 2 روزه باشه که قبل خرید بشه امتحان کرد خیلی خوب میشه... بهرحال ریسک داره که واقعا تو گیم عملکرد خوبی داره یا نه...
میشه یه مقدار راجبه وصل کردنش به Ps3 بیشتر توضیح بدی؟!

جواب دادم
اگه کنسول l2tp pptp ساپورت کنه میتونید مستقیم استفاده کنید اگه نه باید از pc‌بهش share‌کنید
ماهیانه بدون محدودیت حجمی امکان نداره چون واسه ما هم محدودیت داره

خب در مورد قیمت ها میشه بگی!؟ مثلا چقد مصرف میکنه!! چند ماهه دارین؟! کدومش به صرفه اس

don_strife

کاربر سایت
Aug 22, 2009
271
نام
Arian
از جناب Gargarak اکانت گرفتم از 260 کرد 93 رو دی ان اس :)

Pouyaq

کاربر سایت
Jan 9, 2013
7
سلام
احتمالا کپی کارت ملی ارسال نشده

- - -ویرایش - - -

دوست عزیز من فرم درخواست سرویس رو 2 روزه پر کردم ولی هنوز هیچکی باهام تماس نگرفته! داستان چیه؟! سرکاریم؟!
احتمالا کپی کارت ملی ارسال نشده

- - -ویرایش - - -

این کانکشن فقط دستورات پینگ تایم را اجرا می کند و استفاده از سرویس پس از سفارش و دریافت اشتراک مقدور می باشد.
من فقط تونستم باهاش 4.2.2.4 و 8.8.8.8 رو پینگ کنم, حتی Google رو هم پینگ نمیکنه, سرورا Blizzard هم همینطور.

سرور بیلیزارد و خیلی از سرورهای گیم پینگ سرور و می بندن
4.2.2.4 و 8.8.8.8 از سرورهای معتبر اروپا هستن ، وقتی پینگتون به یه سرور تو اروپا خوب باشه یعنی به 99% بقیه هم خوبه، مگر اینکه ضعف از سرور اونطرف باشه

- - -ویرایش - - -

سلام رفیق
چند تا سوال داشتم اون gargarak جواب نداد :D
این سرویس مختص کامپیوتره؟! یه کنسول هم میشه ازش استفاده کنه؟! چطور:|
و اینکه این سرویس ماله شهرای بزرگه؟! یا شامل حال همه میشه
اگه هم بتونین سرویس یک ماهه 2 ماهه بذارین! شده به صورت تست خودش خیلی کمک میکنه

روی کنسول هم میشه استفاده کرد

- - -ویرایش - - -

دوست عزیز این خیلی بدیهیه!
شما کانکشن مارو کانکت می کنی یه روت دیگه به شبکه خودت اضافه می کنی، پینگ تایمت تا سرور ما با پینگ خودت جمع میشه میره بالا!

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
روی کنسول هم میشه استفاده کرد
مرسی که جواب دادی
میشه یه توضیح راجبش بدی؟!
یا مثل گفته دوستمون باید از ps3proxy استفاده کرد!؟
آیا امکانش هست سرویس های ماهیانه هم بزارین؟
و غرب کشور هم پشتیبانی میکنین یا نه

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
تاپیک رو میبندم تا با یکی از مدیرها مشورت کنم چون تاپیک تبدیل شده به تاپیک خرید و فروش و معامله.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر