شبکه سراسری گیم سیستک (کاهش چند برابری پینگ تایم)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
دوست عزیز ارائه اکانت 1 ماهه و 3 ماهه فعلا مقدور نیست
شما اکانت و تهیه کنید یه هفته فرصت تست داره
دوست عزیز این سرویس روی کنسول هم جواب میده ...
چون خیلی ها مثل من هستن که با کنسول بازی میکنن....

don_strife

کاربر سایت
Aug 22, 2009
271
نام
Arian
من دارم از Gargarak اکانت میگیرم تست کردم میام میزارم اینجا . ولی با توجه به گیلد و پراگرس شون تو wow معلومه که پینگ خوبی دارن مطمئنم کیفیت خوبی داره سرویسی که میدن هم :)

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
دوستان حجم سرویس ها رو افزایش دادیم

اکانت 6 ماهه با 70 گیگا بایت و یکساله با 140 گیگابایت حجم و "سرعت نامحدود" ارائه می شود

درود پویای عزیز.
خوشحال شدم که به فروم خودت اومدی عزیز.
از شما درخواست دارم برای اینکه دوستان بتونن سرویس شمارو تهیه کنن اکانت های یک ماهه ارائه بدین! متاسفانه از بس وضعیت اینترنت کشرور بهم ریخته هست که اغلب دوستان که در پیغام خصوصی باهام حرف زدن یا توی یاهو میگفتن ریسک بزرگی هست! حقم دارن!
شما سرویس 1 ماهه ارائه بدین بدون محدودیت پهنای باند و حجم معقول مثل 5 تا 10 گیگ با قیمت مناسب تر.

don_strife

کاربر سایت
Aug 22, 2009
271
نام
Arian
من فکر کنم بهتر جای شلوغ کردن اینجا ، انتخاب به خود گیمرها بسپاریم :
1) خرید اکانت از یک شرکت
2) خرید اکانت از یه آی دی تو یه فروم!

تشخیص این که کدومشون هم سودجو هست با خود گیمرها
یه ایدی که نمیشه گفت گیلدشون معتبره

aminda

کاربر سایت
Dec 18, 2011
225
آقا پویا من هم نظرم اینه که اکانت یک ماهه با قیمت معقول ارائه بدین

raow

کاربر سایت
May 23, 2012
151
نام
player
واسه من که سایتتون باز نمی شه اقا پویا چیکار کنم :d

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,465
نام
Nimo
من فکر کنم بهتر جای شلوغ کردن اینجا ، انتخاب به خود گیمرها بسپاریم :
1) خرید اکانت از یک شرکت
2) خرید اکانت از یه آی دی تو یه فروم!

تشخیص این که کدومشون هم سودجو هست با خود گیمرها

راستش من یه چیزی بگم کلا تمامی isp ها تو ایران کلاهبردار و دزد هستن به هیچ isp اعتمادی نیست. اون دوستمون رو هم خیلی ها تایید میکنن.

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,439
نام
علی
این کانکشن فقط دستورات پینگ تایم را اجرا می کند و استفاده از سرویس پس از سفارش و دریافت اشتراک مقدور می باشد.
من فقط تونستم باهاش 4.2.2.4 و 8.8.8.8 رو پینگ کنم, حتی Google رو هم پینگ نمیکنه, سرورا Blizzard هم همینطور.

DotPy

کاربر سایت
Jun 8, 2012
524
نام
سعید
دوستان شما میتونید با کمترین هزینه این کاهش دهنده پینگ رو برای خودتون راه اندازی کنید.
یا یه چند نفر جمع بشید باهم اینکار رو بکنید.
این دوستانی که این سرویس رو به شما میدن
اولن قیمت های خیلی فضایی دارند.
شما میتونید با 30 هزار تومان در ماه یا کمتر بتونید یک سرور شخصی برای کاهش پینگ داشته باشید یا دسته جمعی این سرویس رو راه اندازی کنید.
اینجوری که میبینم این دوستان از vp *n استفاده میکنند که این روشی کمترین نتیجه رو میده یعنی 20-30 درصد پینگ شما رو کاهش میده.
برای اینکه بتونید بهترین نتیجه رو بگیرید باید از نرم افزار های بهترین برای ایجاد سرور استفاده کنید.

aryaeiboy

کاربر سایت
Oct 20, 2011
51
نام
Ramin
دوستان یه اکانت از همین دوستمون gargarak گرفتم پینگش خوبه ولی بنا به دلایلی پشیمون شدم من اگه کسی از دوستان خواست بگه بهش بدم همین الان. دیشب گرفتم دو سه بار هم بیشتر باهاش کانکت نشدم تا الان یعنی هیچ حجمی مصرف نشده

POPY

کاربر سایت
Jul 19, 2012
325
دوستان شما میتونید با کمترین هزینه این کاهش دهنده پینگ رو برای خودتون راه اندازی کنید.
یا یه چند نفر جمع بشید باهم اینکار رو بکنید.
این دوستانی که این سرویس رو به شما میدن
اولن قیمت های خیلی فضایی دارند.
شما میتونید با 30 هزار تومان در ماه یا کمتر بتونید یک سرور شخصی برای کاهش پینگ داشته باشید یا دسته جمعی این سرویس رو راه اندازی کنید.
اینجوری که میبینم این دوستان از vp *n استفاده میکنند که این روشی کمترین نتیجه رو میده یعنی 20-30 درصد پینگ شما رو کاهش میده.
برای اینکه بتونید بهترین نتیجه رو بگیرید باید از نرم افزار های بهترین برای ایجاد سرور استفاده کنید.

برادر گرامی سرور گرفتن و ساختن چیز پی ان کاری نداره مهم پهنای باندیه که سرور داشته باشه که سرور هایه ایرانی کمتر همچین پهنایه باندی دارن

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
دوست عزیز
بنده مدیر فروش شرکت سیستک هستم
کاش به جای این همه توهین و تهمت و نشر اکاذیب ، خودت و شرکتتو معرفی می کردی
به هر حال ، دو تا سوال از شما دارم :
1) سرویسی که هیچ اطلاع رسانی و تبلیغی ازش نشده و فکر کنم برای اولین بار تو این تاپیک داره راجع بهش صحبت میشه رو ما از کجا کپی کردیم؟!
2) "شرکت" سیستک که رنک یک گوگل داره و الان داره با این وسعت تبلیغ این سرویس و می کنه "سودجویی" می کنه یا شمای "شخص" که میای زیر تبلیغ من تاپیک میذاری تبلیغ خودتو می کنی؟
اما بحث سرور! ما یه ISP هستیم عضو RIPE با مجوز سازمان تنظیم مقررات ، سرور هم توی دیتاسنتر شرکت سیستک مستقر هست و احتیاجی نداریم تو یه دیتا سنتر دولتی بذاریمش
سلام رفیق
چند تا سوال داشتم اون gargarak جواب نداد :D
این سرویس مختص کامپیوتره؟! یه کنسول هم میشه ازش استفاده کنه؟! چطور:|
و اینکه این سرویس ماله شهرای بزرگه؟! یا شامل حال همه میشه
اگه هم بتونین سرویس یک ماهه 2 ماهه بذارین! شده به صورت تست خودش خیلی کمک میکنه

Gargarak

کاربر سایت
Jul 27, 2013
109
سلام رفیق
چند تا سوال داشتم اون gargarak جواب نداد :D
این سرویس مختص کامپیوتره؟! یه کنسول هم میشه ازش استفاده کنه؟! چطور:|
و اینکه این سرویس ماله شهرای بزرگه؟! یا شامل حال همه میشه
اگه هم بتونین سرویس یک ماهه 2 ماهه بذارین! شده به صورت تست خودش خیلی کمک میکنه

جواب دادم
اگه کنسول l2tp pptp ساپورت کنه میتونید مستقیم استفاده کنید اگه نه باید از pc‌بهش share‌کنید
ماهیانه بدون محدودیت حجمی امکان نداره چون واسه ما هم محدودیت داره

DotPy

کاربر سایت
Jun 8, 2012
524
نام
سعید
برادر گرامی سرور گرفتن و ساختن چیز پی ان کاری نداره مهم پهنای باندیه که سرور داشته باشه که سرور هایه ایرانی کمتر همچین پهنایه باندی دارن

چرا کار داره شما یه سرور بزنی و روش یه سرویس وی پی ا ن راه اندازی کنی این به درد هیچ چیزی نمیخوره چه برسه به گیم
پهنای باند شما هرچقدر بخوای میدن
مهم اون طرفیه که ازش میخواید سرویس بخرید.
الان سایت هایی مثل wtfast من با سرور ترکیه این سایت تست کردم پینگ زیر 50 گرفتم.مثلا این ها با نرم افزار های خاصی دارن کار میکنن که با وجود یوزر زیاد اما بهترین پینگ رو میده
اما این دوست عزیز از یک سرویس وی پی ا ن استفاده میکنه که 20-30 درصد کاهش میده.
اگر این دوست عزیز بتونه سرویسی مثل wtfast راه اندازی کنه اولین نفر خودم هستم که میخرم.

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
Untsaitled.png
اکنت تست سیستک برای من رو adsl عصر تلکام خیلی تاثیر مثبتی داشت...پینگ از 250 به 85 رسید...
دوستان ps3 باز میتونند از طریق proxy با pc و کنسول هم این پینگ رو تو گیم داشته باشند..البته خودم چون سرویس رو نگرفتم مطمئن نیستم ولی چون مثل وی.پی.ان عمل میکنه ، خودم با ps3 قبلا v.pn زدم پس احتمال زیاد این هم عمل میکنه...
ولی اگه یه اکانت تست 1 هفته ای یا حتی 2 روزه باشه که قبل خرید بشه امتحان کرد خیلی خوب میشه... بهرحال ریسک داره که واقعا تو گیم عملکرد خوبی داره یا نه...

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر