سیستم امتیاز دهی معاملات بازارچه

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
الان تکلیف منی که دوتا ایتم فروختم ولی نمیتونم اعتبارش رو دریافت کنم چیه؟ چون دوستانی که خریدن عضو Premium نیستن.
فکر کنم اشتباه متوجه شدی جریان رو!! شما نمی تونی به کابر عادی اعتبار بدی نه اینکه کاربر عادی نتونه به شما اعتبار بده! اینکه دیگران نمی خوان به شما اعتبار بدن دیگه مشکل ما نیست.
فریدون دفعه بعد بهت توصیه می کنم قبل از اینکه انتقادی بکنی اول چک کنی حرفاتو بعد بیای بنویس.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
فکر کنم اشتباه متوجه شدی جریان رو!! شما نمی تونی به کابر عادی اعتبار بدی نه اینکه کاربر عادی نتونه به شما اعتبار بده! اینکه دیگران نمی خوان به شما اعتبار بدن دیگه مشکل ما نیست.
فریدون دفعه بعد بهت توصیه می کنم قبل از اینکه انتقادی بکنی اول چک کنی حرفاتو بعد بیای بنویس.
Aʍir Rәzʌ هرکاری کرد نشد بعد این ترد رو خوند و گفت نمیشه چون پریمیوم نیستم. منم اینچا گفتم. احتمالان واسشون پیچیده س چون قبلان به کاربر mgs3 اعتبار دادم.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
ببخشيد كاربران ميتونند معامله اي رو كه قبل از اين شيوه جديد اعتبار بازارچه احداث بشه مورد ارزيابي قرار بدن؟

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
Aʍir Rәzʌ هرکاری کرد نشد بعد این ترد رو خوند و گفت نمیشه چون پریمیوم نیستم. منم اینچا گفتم. احتمالان واسشون پیچیده س چون قبلان به کاربر mgs3 اعتبار دادم.
چک کردم الان. دسترسی هیئت تحریره فقط یه مشکل داشت که درست کردم. شامل کاربران عادی نمی شد اصلا.
ببخشيد كاربران ميتونند معامله اي رو كه قبل از اين شيوه جديد اعتبار بازارچه احداث بشه مورد ارزيابي قرار بدن؟
اگر تاپیکش موجود باشه، بله می تونن.

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
ببخشید شاید سوالم تکراری باشه ولی تو این سه صفحه جواب سوالم رو پیدا نکردم
اگر جنس رو ارسال کردیم و طرف کل پول رو خورد ، میشه به مدیران انجمن گزارش داد یا فقط باید ثبتش کرد ؟

blackfox2526

کاربر سایت
Sep 18, 2008
62
نام
Farhad
با سلام
من یه مشکل دارم . من با وجود اینکه عضو گروه پریمیوم هستم اما سیستم امتیاز دهی بازارچه رو نمیتونم ببینم. میشه چک کنید؟ ممنون

b3da

کاربر سایت
May 20, 2009
703
نام
عـلیـــــرضــا
خوب یه سری امتیازا واقعا بی اساس بود .
بودن کسانی که تو پیام خصوصی میگفتن یه اعتبار به من بده . مثلا منم جبران مب کنم
نمیگم تبانی ( از اسمش خوشم نمیاد )
اما واقعا دیگه داشت از دست در میرفت .
به قول پژمان نیاز به یه هم اندیشی داره .

nathan mckane

کاربر سایت
Jul 14, 2009
979
نام
عباس
به هر حال هميشه كسايي هستن كه به دنبال سواستفاده هستن .الان اين سيستم مدتهاس تو پرشين تولز داره اجرا ميشه. كار خاصي نميشه كرد. ولي تو بازيسنتر متاسفانه اگه عده ي كمي از يه سيستم جديد سواستفاده كنن تنها كاري كه انجام ميشه اينه كه اون سيستم رو كلا برميدارن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر