سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

versus

کاربر سایت
Sep 12, 2008
1,496
نام
سینا
سلام بچه ها
من از اون موقعی که داشبورت جدید نصب کردم یه مشکلی پیش اومده ولی تو اون داشبورد قبلی این مشکل نبود !
مشکل من اینه که وقتی کنسول رو خاموش میکنم با تاخییر خاموش میشه(5ثانیه)ولی تون داشبورت قبلی تا خاموش میکردم در جا خواموش میشد!می خوام بفهمم این مشکله یا تو هر کنسولی این هست!

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
سلام بچه ها
من از اون موقعی که داشبورت جدید نصب کردم یه مشکلی پیش اومده ولی تو اون داشبورد قبلی این مشکل نبود !
مشکل من اینه که وقتی کنسول رو خاموش میکنم با تاخییر خاموش میشه(5ثانیه)ولی تون داشبورت قبلی تا خاموش میکردم در جا خواموش میشد!می خوام بفهمم این مشکله یا تو هر کنسولی این هست!
خیر این مشکل نیست.این اپدیت موقع خاموش شدن کنسول یک چیزهایی رو چک میکنه برای همینه دیر خاموش میشه.

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,841
نام
علی متالیکا
سلام من بعد از نصب کردن داشبورد جدید هیچ مشکلی نداشتم ولی بعد از 20, 30 روز یه مشکلایی مثل فریز شدن تصویر, نبود تصویر و ... برام پیش اومد ولی تمام اینا با یه بار خاموش روشن کردن درست میشد ولی کم کم مشکل به جایی رسید که مرحوم xbox ام 3 چراغ شد و دیگه هرچی روشن خاموشش کردم هرچی تو سر خودم زدم درست نشد (بوردش lunch ) حالا میخواستم بدونم
1.چه بلایی سرش اومده:biggrin1:؟
2.میشه درستش کرد یا باید فکر یکی دیگه باشم:(( ؟
3.اگه درست میشه چقدر هزینشه؟؟

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,841
نام
علی متالیکا
سلام من بعد از نصب کردن داشبورد جدید هیچ مشکلی نداشتم ولی بعد از 20, 30 روز یه مشکلایی مثل فریز شدن تصویر, نبود تصویر و ... برام پیش اومد ولی تمام اینا با یه بار خاموش روشن کردن درست میشد ولی کم کم مشکل به جایی رسید که مرحوم xbox ام 3 چراغ شد و دیگه هرچی روشن خاموشش کردم هرچی تو سر خودم زدم درست نشد (بوردش lunch ) حالا میخواستم بدونم
کسی نبود؟؟؟:((:((:((

MaysaM

کاربر سایت
Oct 4, 2007
494
نام
ميثم قرباني

سلام

درست ميشه.90 درصد.
هزينه اش متفاوته.بستگي به جايي كه ميدي و كاري كه روش انجام ميده داره.

يا حق

esisuzuki

کاربر سایت
Oct 12, 2008
138
نام
RIP
با سلام . اگه فلش مموری ویروس داشته باشه و اونو به 360 وصل کنم ایا ممکنه که کنسول ویروس بگیره چون از وقتی فلش مموری رو به 360 وصل کردم از اون موقع به بعد درایوم با خوندن دیسک ها مشکل پیدا کرد اصلا ربطی به درایو داره . با تشکر .

skull-face

کاربر سایت
Jul 1, 2008
24
نام
Ashkan
سلام دوستان صاحب فن . من دستگاهم چند وقته هنگام بازی کردن صدای عجیبی شبیه جارو برقی میده اشکال از چیه؟ خطری در کمینه؟ راستش من میترسم زیاد بازی کنم

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
دسته ام سوخت :( کمک کمک

من یه مدتی بود که از باطری عوض کردن برای دسته های فوق پیشرفته :sick: 360 خسته شده بودم
که اداپتور معمولی بهش وصل کردم (گیر ندید که کار احمقانه ای کردم. احمقانه تر از اون باطری قلمی برای دسته ی کنسولِ)
خلاصه دو ماهی بود اینجوری استفاده میکردم تا امروز
بعد از بازی کردن
یادم رفت اداپتورو خاموش کنم.مشغول کارای دیگه بودم که یه دفعه صداهای عجیب غریب اومد و
بله باتری تخلیه شد.شانس اوردم نترکید :biggrin1:
و دیگه دسته روشن نمیشه:(
----------------
امیدی هست برای تعمیر؟
یه کاری میشه کرد؟ :D play & charge kit بگیرم شاید مدارش فرق داشته یاشه با اون درست بشه؟!

مرسی

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
با سلام به همه دوستان
من می خوام هاردم رو بفروشم. با چیا می تونم پروفایلم رو برای بعد نگه دارم؟غیر از مموری 360 با چیز دیگه ای این کار میشه انجام بشه؟ مثلا فلش مموری؟
ویه چیز دیگه .میشه با هارد های وسترن یه هارد 120 جور کرد.می خوام بدونم این هارد ها چنده وآیا ارزش داره این هارد 20 رو نفروشم و یه 120 وسترن بگیرم تبدیلش کنم به هارد 360؟
این آقا میثم هارد 120 فکر می کنم خودش درست میکنه 100 میده ولی من اوضام خرابه.فکر نمی کنم این هارد 120 وسترن از 50 تومن بیشتر باشه؟

آخرین ویرایش:

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
دوستان من یه مشکلی برام یش اومده.
درایو کنسولم لایتونه و تا همین چند وقت پیش درست بود.تا اینکه بعد از یک مدتی وسط بازیها یک دفعه چراغ کنسول چشمک زن میشد و کنسول ریست میسد و درایو کار نمیکرد چند بار که کنسولو خاموش روشن میکردم درست میشد ولی چند دقیقه بعد همین اتفاق می افتاد تا اینکه امروز هر چی کنسولو روشن میکنم درایو کار نمیکنه و چراغ سبز کنسول فقط چشمک میزنه و میره توی داشبورد.یه حالتیه انگار درایو نمیتونه راه بیوفته و شروع به کار کنه دیگه هر چقدر هم کنسولو خاموش روشن میکنم اتفاقی نمییوفته و همینجوری میمونه.تمام کابلها و همه چیز رو هم چک کردم درست بودن!
این سومین درایو این کنسول هست که به مشکل بر میخوره!
ممنون میشم سریع جواب بدید.

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
دوستان چند دقیقه پیش برق ضعیف قوی شد الیتم 3 چراغ داد بعد چند دقیقه روشن کردم سالم بود مشکلی نیست؟؟؟
نه دوست عزیز.نوسان برق یه چیز معمولی هست و باعث میشه دستگاه سه چراغ بده که هیچ مشکلی وجود نداره.
کسی نیست یه جواب به ما بده؟

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
دوستان چند دقیقه پیش برق ضعیف قوی شد الیتم 3 چراغ داد بعد چند دقیقه روشن کردم سالم بود مشکلی نیست؟؟؟
در کل موقعه نوسان شدید برق این 3 چراغ نشون داده میشه اگر نوسان بسیار شدید باشه ممکنه به کنسول اسیب برسونه اما در حالت کلی ضرر خاصی برای دستگاه نداره .شما بهتره یه محافظ تهیه کنید با این نوسانات شدید برق ایران

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر