سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
مال من کهنیست مال دوستمه
خوب چرا نمیشه خیلی وقته
درست میشه؟
چیکارش کنه؟
مگه خود به خود باید درست بشه!
تا الآن وضعش خیلی وخیم شده! که تو داشبورد گیر می کنه! تا سه چراغ نداده اصلا دست به کنسول نزنه ویه سر ببر تعمیرش کنه که مشکلش تا حدودی رفع بشه

blackmetal

کاربر سایت
Oct 2, 2005
6
سلام
من چد وقتی هست که از دو نفر از دوستان بازی می خرم ولی بعضی وقتا که dvd رو میزارم تو دستگان یه ساعتی بازی می کنم بعد dvdrom یه لحظه یه صدای زییییی (دقیقا مثل صدای لامپ وقتی که که شل بسته باشید به سرپیچ)اما بعضی از بازی های مثل nfs اینا راخت و بدون مشکل حل میشه اما بعضی ها هام این طوری میشه و بعد از چند دقیقه اون خطای this disc is unreadable .... رو میده بعد که چند باز میرم اون تیکه رو رد می کنه...
من فکر می کنم از کسایی که میگیرم بد رایت می کنن.. نظر شما چیه ؟ به نظرتون همین طوره یا dvdrom من مرخصه؟
اگر هم مرخص فقط dvdrom رو عوض کنم درست میشه این مشکل؟
ممنون
منتظمر
بای

safir_filth

کاربر سایت
Dec 22, 2007
64
من يك كنسول xbox 360 premium با فرمتPAl خريدم به نظر شما چرا من كه يك بازي با قيمت 7000 تومان خريدم(battle field) كه فرمتش همpal بود ولي در ذزايو كه گذاشتم به محض signd in شدن صفحه ي سفيدي ظاهر مي شد كه بسيار شبيه صفحه ي پخش فيلم بود وعملا بازي را اجرا نمي كرد.

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,436
نام
علی
سلام
من یه 360 با بورد لانچ دارم (حدود 2 سالی میشه)
تقریبا 1 سال و نیم هست فنش رو 12 ولت کردم تا حالا هم هیچ مشکلی باهاش نداشتم تا اینکه امروز توی بازی NFS کنسول فریز شد منم خاموش کردم 2 دقیقه بعد روشن کردم 3 چراغ داد!چندین بار تست کردم بازم 3 چراغ داد!
پیغام 0102 میده چی کار کنم درست بشو هست؟
چه روشی رو پیشنهاد میکنید؟

آخرین ویرایش:

soheil_black

عضو جدید
Sep 27, 2006
124
نام
Soheil
سلام
من یه 360 با بورد لانچ دارم (حدود 2 سالی میشه)
تقریبا 1 سال و نیم هست فنش رو 12 ولت کردم تا حالا هم هیچ مشکلی باهاش نداشتم تا اینکه امروز توی بازی NFS کنسول فریز شد منم خاموش کردم 2 دقیقه بعد روشن کردم 3 چراغ داد!چندین بار تست کردم بازم 3 چراغ داد!
پیغام 0102 میده چی کار کنم درست بشو هست؟
چه روشی رو پیشنهاد میکنید؟
بله دوست عزیز به احتمال زیاد با x-clamp مشکل شما حل میشه زیاد نگران نباش اکثر 0102 ها با x-clamp مشکلشون رفع شده;)

blackmetal

کاربر سایت
Oct 2, 2005
6
سلام
من چد وقتی هست که از دو نفر از دوستان بازی می خرم ولی بعضی وقتا که dvd رو میزارم تو دستگان یه ساعتی بازی می کنم بعد dvdrom یه لحظه یه صدای زییییی (دقیقا مثل صدای لامپ وقتی که که شل بسته باشید به سرپیچ)اما بعضی از بازی های مثل nfs اینا راخت و بدون مشکل حل میشه اما بعضی ها هام این طوری میشه و بعد از چند دقیقه اون خطای this disc is unreadable .... رو میده بعد که چند باز میرم اون تیکه رو رد می کنه...
من فکر می کنم از کسایی که میگیرم بد رایت می کنن.. نظر شما چیه ؟ به نظرتون همین طوره یا dvdrom من مرخصه؟
اگر هم مرخص فقط dvdrom رو عوض کنم درست میشه این مشکل؟
ممنون
منتظمر
بای
کسی از دوستان هم می تونه مشکل مارو بگه؟:cheesygri:laughing:

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,436
نام
علی
ممنون میشم یه توضیح بدید که از کدوم روش x-clamp استفاده کنم بهتره؟
به جز x-clamp کار دیگه ای هم هست انجام بدم که دوباره 3 چراغ نشه؟
الان فن کنسول 12 ولت هست!

soheil_black

عضو جدید
Sep 27, 2006
124
نام
Soheil
ممنون میشم یه توضیح بدید که از کدوم روش x-clamp استفاده کنم بهتره؟
به جز x-clamp کار دیگه ای هم هست انجام بدم که دوباره 3 چراغ نشه؟
الان فن کنسول 12 ولت هست!
من پیشنهاد میکنم روش دوم انجام بدی;) Air Flow پیشنهاد میکنم انجام بدی

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
من يك كنسول xbox 360 premium با فرمتPAl خريدم به نظر شما چرا من كه يك بازي با قيمت 7000 تومان خريدم(battle field) كه فرمتش همpal بود ولي در ذزايو كه گذاشتم به محض signd in شدن صفحه ي سفيدي ظاهر مي شد كه بسيار شبيه صفحه ي پخش فيلم بود وعملا بازي را اجرا نمي كرد.
دستگاهت كپي خور نيست .

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
سلام
360بنده ارور 0110داده که پرسییدم گفتن که ارورش از رم هست وتعمیر نمیشه خواستم بدونم کسی قبلا همچین مشکلی داشته؟
ضمنا کنسولم 2007هست ومادربوردش لانچه

Ramin_x360

کاربر سایت
Aug 9, 2007
169
مگه خود به خود باید درست بشه!
تا الآن وضعش خیلی وخیم شده! که تو داشبورد گیر می کنه! تا سه چراغ نداده اصلا دست به کنسول نزنه ویه سر ببر تعمیرش کنه که مشکلش تا حدودی رفع بشه
دقیقا چشه؟
اون اصلا زیاد بازی نمیکرد
چقدر در میاد؟

MaysaM

کاربر سایت
Oct 4, 2007
494
نام
ميثم قرباني

سلام

دستگاهت رو وقتي خريدي تست نكردي؟
اگر تست كردي و بازي كپي برات گذاشت و اجرا شد نتيجه ميشه كه فرمور دستگاهت يا ايراد داره و بايد آپديتش كني.

اگر بازي نگذاشت و تست نكردي كمي اشتباه كردي.
دستگاهت احتملا كپي خور نشده.
و بايد كپي خورش كني.

يا حق

MaysaM

کاربر سایت
Oct 4, 2007
494
نام
ميثم قرباني
سلام
360بنده ارور 0110داده که پرسییدم گفتن که ارورش از رم هست وتعمیر نمیشه خواستم بدونم کسی قبلا همچین مشکلی داشته؟
ضمنا کنسولم 2007هست ومادربوردش لانچه

سلام
احتمال 50 درصد درست ميشه.دقيقا 50 درصد.
2 دستگاه براي من فرستادند براي تعمير و ارورشون 0110 هست.
يكيشون درست نشد با اينكه همه رمها رو ريبال كردم.
ولي اون يكي درست شد.بعد از در اووردن دومين چيپ رم دستگاه تصوير داد.رم اصلا اتصال كوتاه زيرش نداشت بلكه خود چيپ رم سوخته بود.عوضش كردم.

دقيقا 50 درصد شانس درست شدن داره.

يا حق

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر