سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
داداش اشتباه میکنی من یه پرمیوم قبله این جدیده داشتم اونو که تنظیم میکردم میموند. بدشم مگه الکیه کنسول به این پیشرفتگی تنظیم ساعتش نمونه؟! ps2 تنظیمه ساعتش میموند حالا 360 نمونه؟!
بله اگه 360 رو از برق نکشید ساعتش میمونه! اما به محض اینکه از برق بکشید میپره!(نکردن 0.5 دلار خرج کنن یه باطری بزارن روش)

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
سلام
من وقتی 360 با 5 فیش به تلویزیون وصل میکنم(lcd) تصویر بیشتر اوقات نمیاد یا با تاخیر میاد ولی اگه با 3 فیش وصل کنم(سفید قرمز زرد) تصویر میاد :confused:
کسی میدونه مشکل چیه;)

goldenuser

کاربر سایت
Feb 11, 2007
102
درود
بالاخره امروز برای اولین بار کنسولم هنگ کرد.این چقدر می تونه بد باشه؟
در ضمن مینش فالکونه و وهیچ روشی برای خنک شدن روش اجرا نکردم.باید چه کار کنم؟
با تشکر

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,570
نام
امیر
درود
با تشکر
کار خاصی نمی خواد بکنی! من قبلا لانچ داشتم و 1 سال هم قبل از بن شدن همراهیم کرد! این کنسول نزدیک 20 بار هنگ کرد ولی انگار نه انگار باید 3 چراغ بشه...:biggrin1:
خلاصه سعی کن یکم محیطش را خنک کنی و اگر بودجه داشتی یک فنی چیزی براش بگیر...
هنگ کردن های متداول یکی از علائم 3 چراغ هست ولی در مورد مادربورد فالکون 3 چراغ خیلی کم پیش می یاد!

goldenuser

کاربر سایت
Feb 11, 2007
102
باور می کنید که محیطش اینقدر خنکه که خودم با کاپشن جلوش میشینم.این زمستونی به خاطر 360 بخاری کار نگذاشتم.
به نظر شما یه فن بخرم یا 12 ولت کردن را امتحان کنم؟
با تشکر

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
من نمی دونم شما چرا تا کنسولتون هنگ می کنه میاید اینجا میگید مشکلی پیش میاد یا نه.
همیشه این هنگ کردنا نمی تونه بد باشه که.
با این هنگ کردن ها نگران نشید.اگر هنگ کردن ها زیاد شد باید اون موقع ابراز نگرانی کنید.

persian hero

کاربر سایت
Jun 18, 2008
167
نام
امیرحسین
درود
با تشکر

مهم نیست گاهی پیش میاد مال منم فالکونه 7 ماهه که فالکونرو دارم 5بارم هنگ کرده یکیش میتونه به خاطر دی وی دی باشه یکی واسه ......کلا یه بار دو بار مهم نیست مهم اینه که 3چراغ نده.
منم مثل شما بخاری رو بیخیال شدم و با پتو بازی میکنم تازه هر 45 دقیقه 1 ساعت استراحت میدم(فکر کنم اینجوری منو شما رو باس بعد اسفند بدن تعمیر تا کنسولامونو):cheesygri:laughing:

goldenuser

کاربر سایت
Feb 11, 2007
102
مهم نیست گاهی پیش میاد مال منم فالکونه 7 ماهه که فالکونرو دارم 5بارم هنگ کرده یکیش میتونه به خاطر دی وی دی باشه یکی واسه ......کلا یه بار دو بار مهم نیست مهم اینه که 3چراغ نده.
منم مثل شما بخاری رو بیخیال شدم و با پتو بازی میکنم تازه هر 45 دقیقه 1 ساعت استراحت میدم(فکر کنم اینجوری منو شما رو باس بعد اسفند بدن تعمیر تا کنسولامونو):cheesygri:laughing:
دقیقا;)

از پاسخ دوستان ممنونم.حالا برای اطمینان بیشتر من فن بخرم یا 12 ولت انجام بدم؟
با تشکر

*Mohammad*

کاربر سایت
Mar 6, 2007
674
نام
محمد
من نمی دونم شما چرا تا کنسولتون هنگ می کنه میاید اینجا میگید مشکلی پیش میاد یا نه.
همیشه این هنگ کردنا نمی تونه بد باشه که.
با این هنگ کردن ها نگران نشید.اگر هنگ کردن ها زیاد شد باید اون موقع ابراز نگرانی کنید.

کنسول من هم قبلا تو یه بار تموم کردن بازی مثلا ، یه بار هنگ میکرد !
این چن روزه gow 2 بازی میکردم ( یعنی تا امروز عصر :biggrin1: ) حدودو 70 درصد از بازی رو که رفته بودم هیچ هنگی اتفاق نیفتاد ولی از اون به بعد تا بازی رو تموم کنم حدود 6 بار کنسول هنگ کرد ! :confused:
بازی که تموم شد کنسول رو خاموش نکردم و دوباره برگشتم اون قسمتهایی که بازی کرده بودم و هنگ نشده بود رو بازی کردم ، ولی هنگ نشد ! نظره شما چیه ؟ ( میتونه دیسک خراب باشه ؟ )
راستی اولای gow 2 رو شروع کرده بودم یه دوبار کنسول دو چراغ داد و از بازی خارج شد .( کنسول خاوش شد ! )
و یه بار هم کنسول 1 چراغ داد ! ( ارورو e 74 ) من هم کابل av رو عوض کردم درست شد ! ( دوباره اومدم کابل قبلی رو زدم یه بار کار کرد ، بار دوم دوباره 1 چراغ داد . من هم کابل جدید رو دوباره انداختم ! و درست شد ! )
نظرتون چیه ؟ مشکل از gpu یا ram ها نیست ؟
( تمام روشهای کولینگ رو هم روی کنسول انجام دادم )

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,570
نام
امیر
کنسول من هم قبلا تو یه بار تموم کردن بازی مثلا ، یه بار هنگ میکرد !
این چن روزه gow 2 بازی میکردم ( یعنی تا امروز عصر :biggrin1: ) حدودو 70 درصد از بازی رو که رفته بودم هیچ هنگی اتفاق نیفتاد ولی از اون به بعد تا بازی رو تموم کنم حدود 6 بار کنسول هنگ کرد ! :confused:
بازی که تموم شد کنسول رو خاموش نکردم و دوباره برگشتم اون قسمتهایی که بازی کرده بودم و هنگ نشده بود رو بازی کردم ، ولی هنگ نشد ! نظره شما چیه ؟ ( میتونه دیسک خراب باشه ؟ )
راستی اولای gow 2 رو شروع کرده بودم یه دوبار کنسول دو چراغ داد و از بازی خارج شد .( کنسول خاوش شد ! )
و یه بار هم کنسول 1 چراغ داد ! ( ارورو e 74 ) من هم کابل av رو عوض کردم درست شد ! ( دوباره اومدم کابل قبلی رو زدم یه بار کار کرد ، بار دوم دوباره 1 چراغ داد . من هم کابل جدید رو دوباره انداختم ! و درست شد ! )
نظرتون چیه ؟ مشکل از gpu یا ram ها نیست ؟
( تمام روشهای کولینگ رو هم روی کنسول انجام دادم )
احتمال داره دیسک های شما مشکل داشته باشه و یا کلا GOW2 یکم بیش از حد سنگینه!
در مورد 2 چراغ و... یکم مشکوک می زنه.می تونی نکست جن ببری یک چکی برات بکنه!چون اینجا به صورت مجازی است و ما نمی تونیم خود کنسول را ببینیم!

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,570
نام
امیر
مشکلش با gta حتی با هارد هم وجود داره
صدای درایو !
وقتی با این آپدیت جدید شما بازی را روی درایو بریزید دیگه دیسک مثل شماره رمز عمل می کنه و اصلا کنسول با دیسک کاری نداره که بخواهد صدا داشته باشه و صدای کمی هم که هست برای فعالیت های داخلی کنسول هست!

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
وقتی با این آپدیت جدید شما بازی را روی درایو بریزید دیگه دیسک مثل شماره رمز عمل می کنه و اصلا کنسول با دیسک کاری نداره که بخواهد صدا داشته باشه و صدای کمی هم که هست برای فعالیت های داخلی کنسول هست!

من یکی از رفیقام در 360 و حتی در درایو رو هم باز کرده بود و وقتی یه بازیو از رو هارد اجرا کردیم دیسک نمیچرخید ولی چرا نمیدونم چی شد که یه بار چرخید:confused:!!!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر