سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

*Mohammad*

کاربر سایت
Mar 6, 2007
674
نام
محمد
این اشکال از گرمای زیاده،هر دو فن دستگاهت کار میکنن؟ممکنه خمیر سیلیکون خاصیت خودش رو از دست داده باشه

شما مطمئن هستین که مشکل از گرماس ؟ ( یا خمیر سلیکون )
چون دمای خروجی کنسول که چیزه دیگه ای رو میگه ! یعنی متعادله !
بهر حال دو سه بار این 2 چراغ روشن شد ، من هم تموم کابلا و سیما و هارد رو دوباره زدم یه ، ساعتی هم بازی کردم خوشبختانه دوباره تکرار نشد .

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
سلام .وقتی دارم بازی میکنم چراغ سبز player1میره رو 2 وقتی دو نفره میشه هم از 1 به 3 میره سبز هم هستش.دستگاه قبلی هم همینطوری بود مچکل شیه؟؟ یه جا تو این تاپیک بود یانه نمیدونم در موردش صحبت شد

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
mohammad alone boy

این error تا اونجا که من میدونم مال گرمای زیاده حالا شاید دستگاه قاط زده بوده

m360x

اگه در حال گردش باطریت داره تموم میشه ولی اگه ثابت میمونه یه بار دکمه تنظیم امواج رو روی دسته بزن احتمال قوی درست میشه

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
سلام بچه ها دستگاه من وقتی با دسته بیسیم خاموشش کردم دستگاه خاموش شده بود اما دسته روشن بود بعد دستگاه رو روشن کردم 3 چراغ داد خاموش کرد کابل برق رو که جدا کردم زدم درست شد!!! حالا چیکار کنم به نظر شما دستگاه منم به لیست 3 چراغ های بچه های سایت اضافه شد یا چون حرارت زیاد بود اینجوری شده آخه پشت دستگاه بسته هست دمای دستگاه هم با اینکه اینترکولر داشتم باد گرمی ازش بیرون می یومد!!! خاموش کردم روشن کردم درست شد!!! :(:((

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام بچه ها دستگاه من وقتی با دسته بیسیم خاموشش کردم دستگاه خاموش شده بود اما دسته روشن بود بعد دستگاه رو روشن کردم 3 چراغ داد خاموش کرد کابل برق رو که جدا کردم زدم درست شد!!! حالا چیکار کنم به نظر شما دستگاه منم به لیست 3 چراغ های بچه های سایت اضافه شد یا چون حرارت زیاد بود اینجوری شده آخه پشت دستگاه بسته هست دمای دستگاه هم با اینکه اینترکولر داشتم باد گرمی ازش بیرون می یومد!!! خاموش کردم روشن کردم درست شد!!! :(:((

شما کنسولت رو اولا که نباید جایی بذاری که بسته باشه.محیط دور کنسول باید باز باشه.
بعدشم اینترکولر نباید استفاده کنی وقتی توی همچین موقعیتی هست.خود اینترکولر واکنش برعکس داره.
حق داشته 3 چراغ بشه ...

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
یعنی باید بفرستم تعمیر یا محیطش رو عوض کنم خوب می شه؟ دستگاه الیت فالکون هست آخه قبلا خونه بود پشتش باز بود اما الان گذاشتم تو ویترین مغازه پشتش بسته هست جاشو عوض کنم ردیفه دیگه نیازی به تعمیر نیست؟!!!

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
یعنی باید بفرستم تعمیر یا محیطش رو عوض کنم خوب می شه؟ دستگاه الیت فالکون هست آخه قبلا خونه بود پشتش باز بود اما الان گذاشتم تو ویترین مغازه پشتش بسته هست جاشو عوض کنم ردیفه دیگه نیازی به تعمیر نیست؟!!!

شما فعلا بذارش بیرون از ویترین.اصلا هم اینترکولر وصل نکن.برق رو هم که وصل می کنی کابل رو چک کن.ممکنه دلیل 3 چراغ شدن کابل بوده باشه.
اگر دوباره 3 چراغ داد ببرش نشون بده.

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
آره کابل چون روز اول یه سوکت بود پشت اینترکولر شکستمش تا کابل داخل ایترکولر جا بره کابل همش قطع وصل می شه!!!! همش دستگاه به محضی اینکه تکون می خوره کابله برقش قطع می شه!!!

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
آره کابل چون روز اول یه سوکت بود پشت اینترکولر شکستمش تا کابل داخل ایترکولر جا بره کابل همش قطع وصل می شه!!!! همش دستگاه به محضی اینکه تکون می خوره کابله برقش قطع می شه!!!

خوب مشکل از همونه.بهتر هست یکی دیگه براش بخری که آسیب نرسونه به کنسولت.
بازم میگم تا بیشتر به کنسولت خسارت وارد نشده این اینترکولر رو بردار.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
اینترکولر نیکو اصل بگیرم خوبه نه؟

من میگم اینترکولر اصلا استفاده نکن.بعد میگی Niko اصل بگیرم ؟
خود قطعه اینترکولر اصلا از طرف مایکروسافت تایید نشده.تاثیر منفری روی کنسول داره.
اصلا نیازی به استفاده از اینترکولر نیست.

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
ببخشید پدرام جان!!! آخه ترسیدم دستگاه 3 چراغه شه اینتکولر گذاشتم بچه ها گفتن 12 ولت کن چون تهران نبودم بیخیال دردسرش شدم اینترکولر گذاشتم!!!

silent_hill54

کاربر سایت
Jan 6, 2008
913
دوستان من یه مشکل با تنظیم تاریخ و زمان کنسول دارم هر وقت تنظیمش میکنم فرداش میام میبینم تاریخش برگشته به ساله 2005 زمانشم همینطور. هی اوزش میکنم هی بر میگرده!!!!
کسی تجربه ای داره؟

RaPBoY

کاربر سایت
Mar 14, 2008
312
نام
رامتین
360 باطری نداره که ساعت رو نگه داره اگه به live وصل شی درست میکنه بعد اگه خاموش روشن شه دوباره خراب میشه بیخیال شی بهتره!

silent_hill54

کاربر سایت
Jan 6, 2008
913
360 باطری نداره که ساعت رو نگه داره اگه به live وصل شی درست میکنه بعد اگه خاموش روشن شه دوباره خراب میشه بیخیال شی بهتره!
داداش اشتباه میکنی من یه پرمیوم قبله این جدیده داشتم اونو که تنظیم میکردم میموند. بدشم مگه الکیه کنسول به این پیشرفتگی تنظیم ساعتش نمونه؟! ps2 تنظیمه ساعتش میموند حالا 360 نمونه؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر