سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

Gow

کاربر سایت
Nov 28, 2007
1,368
نام
حامد
من یه چند وقتی هست که وقتی بازی میکنم دمای کنسول پایین تره روی 35 هست ! قبلا روی 39 بود به نظرتون مشکلی وجود داره !؟

lovly_boy_sajad

کاربر سایت
Aug 17, 2007
49
حدودا گفتم ولی مثلا اگه یه خش روی دیسک باشه هنگ میکنه بعضی از بازیهارو اولش اجرا میکنه ولی دیسکو عوض کنم یه بازی دیگه بذارم بعد از چند دقیقه دوباره همون بازیو بذارم هنگ میکنه{فکر نکنم فهمیده باشی ببخشید بد توضیح میدم ولی همین اتفاق می افته}[/quote]
اگه میشه یکی جوابه مارو بده ؟

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
با سلام
دوستان من یه 3-4 مماهی هست که کنسولم رو 12 ولته کردم حالا بعد از این مدت یه صدایی داره از فنها میاد که نشون میده دارن مشکل پیدا می کنن؟میتونم فنهاشو پیدا کنم؟قیمتشون چنده؟

amir-yorke

کاربر سایت
Mar 11, 2007
170
نام
امیر
با سلام.یه سوال دارم:
360 من وقتی داشت 3چراغه میشد هیچ دیسکی رو نمیخوند هی ارور ناخوانا بودن دیسک رو میداد.الان یه دونه آرکید میخوام بگیرم بنظر شما میتونم از درایو اون قبلیه استفاده کنم؟آخه هیچ بازیی رو بالا نمی آورد.لنزش ضعیف نشده؟

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,585
نام
امیر
با سلام.یه سوال دارم:
360 من وقتی داشت 3چراغه میشد هیچ دیسکی رو نمیخوند هی ارور ناخوانا بودن دیسک رو میداد.الان یه دونه آرکید میخوام بگیرم بنظر شما میتونم از درایو اون قبلیه استفاده کنم؟آخه هیچ بازیی رو بالا نمی آورد.لنزش ضعیف نشده؟
می شه استفاده کرد ولی باید بدی نکست جن و یا... درایو قبلیت را چک کنند!

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
با سلام
دوستان من یه 3-4 مماهی هست که کنسولم رو 12 ولته کردم حالا بعد از این مدت یه صدایی داره از فنها میاد که نشون میده دارن مشکل پیدا می کنن؟میتونم فنهاشو پیدا کنم؟قیمتشون چنده؟

همشهری عزیز
مگه فن هم خراب میشه؟؟
اگه فن میخای ببین کیا 360شون رو اوراق کردن از اونا بگیر;)

death_shadow2

کاربر سایت
Oct 8, 2008
154
نام
امیر
ببخشید ولی من یه مشکله بدتر از سه چراغه با کنسولم پیدا کردم تازگیا وقتی تو کنسول بازی میزارم در حدود 10 بار چراغ power چشمک میزنه (منظورم eject هست) اونم دقیقا جاهای حساس بازی که دور گردش dvd میره بالا البته این اتفاق در هنگام اجرای بازی هم میوفته حالا کسی میدونه راه حل تعمیرش چیه؟کمکم کنید.

kod89

کاربر سایت
Oct 12, 2008
17
دوستان 3 چراغ شدم:(:(. بازی رو اجرا میکنه یه دفعه هنگ میکنه و بعدش هم 3 تا چراغ میده:(.
به نظرتون بدم جایی تعمیر کنه یا خودم ترتیبشو بدم؟
از وقتی دادم next gen فریمور بریزه کنسول به گند کشیده شد!! اولش که درایو مشکل پیدا کرد حالام که کلا کنسول.
انقدر اعصابم خورد شد که فکر کردم شاید کاره خودشونه! کنسولو دست کاری کردن که............. :confused:

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
من 360 بعد از 3 4 ساعت بازی یکدفه قفل کرد طوری که دیگه اون دکمه ی xbox وسط دسته هم کار نکرد مجبور شدم برق 360 رو قط کنم
دوستان تا حالا به این مشکل برخوردند ؟؟؟مشکل از کجاست؟؟
راستی یه بارم وقتی روشن کردم 3 چراغ داد کابل برقو در اوردم دوباره جا زدم که درست شد خداروشکر
ممنون

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,279
من 360 بعد از 3 4 ساعت بازی یکدفه قفل کرد طوری که دیگه اون دکمه ی xbox وسط دسته هم کار نکرد مجبور شدم برق 360 رو قط کنم
دوستان تا حالا به این مشکل برخوردند ؟؟؟مشکل از کجاست؟؟
راستی یه بارم وقتی روشن کردم 3 چراغ داد کابل برقو در اوردم دوباره جا زدم که درست شد خداروشکر
ممنون

مال من هم وسط یه بازی همینطوری میشد ولی کنسول رو از جلو میشد خاموش کرد و احتیاجی به قطع کردن برق نبود. احتمالا مال شما هم از دیسکتونه.

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
باسه منم امروز اینجوری شد
ایراد از چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ پر شدن کش یا چیز دیگه؟
باسه من بعد 15دقیقه اینطوری شد
البته دیسک 3 4 روز بود توی درایو بود و دستگاه هم عمودی بود
ایرادش چیه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر