سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

mahyare

کاربر سایت
Jan 28, 2011
162
بچه ها من یه مشکل عجیب پیدا کردم

من وقتی با پروفایل خودم sign میکنم و وارد بازی pes 2014 میشم بعد از قسمتی که مینویسه loading برمیگرده تو dashboard و کلا تو بازی نمیره ولی وقتی با پروفایل برادرم میرم خیلی راحت وارد بازی میشه و اگر من بخوام بازی کنم مجبورم با پروفایل برادرم برم تو بازی بعد خودمو sign in کنم

ایا راهی هست که مشکل پروفایلم حل شه

اخه تا قبل این راحت بازی میکردم حتی الان gta v را هم به راحتیو بدون مشکل بازی میکنم

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
دوستان یه سوال مبتدیانه :

من بازی ها رو روی هاردم نصب میکنم و بعد از یه مدت که بازی کردم پاکشون میکنم ، بعضی از بازی ها مثلا مثل گیرز 3 یا فورزا 3 با این حال که روی هارد کنسول ریخته بودم و بعدا هم پاک کردم ولی الان یه فایل سیو ازشون توی هارد مونده که میشه بازی رو از جاهایی که تموم کردم ادامه بدم .
ولی بعضی بازی ها مثل گرید 2 که اخیرا گرفتم ، روی هارد ریختم و کلی هم پیشروی داشتم ولی بعد از یکی دو ماه که از روی هارد پاک کردم دیدم اون فایل سیو هم باقی نمونده و کلا الان انگار بازی از اول هست و همه پیشروی هام از بین رفته .
الان داستان دقیقا چیه و چرا بعضی باز ها سیوشون میمونه و بعضی ها نه ؟

ممنون میشم یکی یه توضیحی بده .

با تشکر

kasra2011

کاربر سایت
Jun 15, 2012
861
نام
kasra
سلام
دوستان بنده می خواستم یک هارد WD My Passpor1 tb برای 360 پرمیوم بخرم می خواستم بدونم کنسول از کل 1 ترا هارد می شناسه یا خیز؟

دستگاتون اگر جیتگ باشه میشناسه اما اگ نباشه خیر نمیشناسه

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 4

Royal_Star

کاربر سایت
Nov 19, 2012
461
نام
Saeed Star
دوستان با سلام .
عزیزان من تازه XBOX 360 Slim 250 GIG گرفتم به همراه کینکت ...
سوالم اینجاست که من می خوام دستگاهم رو با استفاده از کابل HDMI به تلویزیون وصل کنم . اما متاسفانه وقتی می زنم تو خود تلویزیون نمیشناسه و میزنه Mode Not Supported !!
مدل تلویزیون سامسونگ LCD 37 اینچ هست ...
البته با خود تلویزیون تا الان مشکلی نداشتم و هر دستگاهی که HDMI داشته بهش وصل کردم و جواب داده حتی ریسیور فول اچ دی ! اما نمی دونم چرا وقتی دستگاه XBOX رو می خوام بهش وصل کنم تصویر نمیاره و پیغام بالا رو میده !
حتی رفتم به تنظیمات Display کنسول و اونجا Format رو به Normal و Wide Screen تغییر دادم اما فایده نداشت . حتی به 50 Htz و سپس 60 Htz تغییر دادم فایده نداشت ...
حتی چند تا کابل مختلف هم از کیفیت بالا تست کردم فایده نداشت ...
هیچی هیچی !! چرا ؟؟ کمکم کنید ...

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
دوستان با سلام .
عزیزان من تازه XBOX 360 Slim 250 GIG گرفتم به همراه کینکت ...
سوالم اینجاست که من می خوام دستگاهم رو با استفاده از کابل HDMI به تلویزیون وصل کنم . اما متاسفانه وقتی می زنم تو خود تلویزیون نمیشناسه و میزنه Mode Not Supported !!
مدل تلویزیون سامسونگ LCD 37 اینچ هست ...
البته با خود تلویزیون تا الان مشکلی نداشتم و هر دستگاهی که HDMI داشته بهش وصل کردم و جواب داده حتی ریسیور فول اچ دی ! اما نمی دونم چرا وقتی دستگاه XBOX رو می خوام بهش وصل کنم تصویر نمیاره و پیغام بالا رو میده !
حتی رفتم به تنظیمات Display کنسول و اونجا Format رو به Normal و Wide Screen تغییر دادم اما فایده نداشت . حتی به 50 Htz و سپس 60 Htz تغییر دادم فایده نداشت ...
حتی چند تا کابل مختلف هم از کیفیت بالا تست کردم فایده نداشت ...
هیچی هیچی !! چرا ؟؟ کمکم کنید ...
احتمالا تی وی قدیمیه و ساپورت نمکنه.

pedram76

کاربر سایت
Jun 26, 2013
4
با تشکر از انجمن خوبتون،
من یه مشکلی دارم ممنون میشم راهنماییم کنید...
وقتی میخوام کنسول رو آپدیت کنم (چه با خود استفاده از وایرلس و چه با فایل های آپدیت) با یه ارور با این محتویات مواجه میشم:

cant process the update. If the problem persits, go to Welcome to Xbox Support - Xbox.com status code: 3f4a - 3f48 - 1781 - 0300 - c800 - 0036

ممنون میشم راهنماییم کنید، نمیدونم چیکار کنم..

Sepax1

کاربر سایت
Jul 22, 2011
26
من از یه فروشنده ی معتبر پرسیدم که میشه gta رو بدون هارد بازی کرد گفت نه باید حداقل فلش 16g بزنی ؟
درسته ؟؟ یعنی هیچ راهی نداره ؟

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
من از یه فروشنده ی معتبر پرسیدم که میشه gta رو بدون هارد بازی کرد گفت نه باید حداقل فلش 16g بزنی ؟
درسته ؟؟ یعنی هیچ راهی نداره ؟
نه اجباری نیست نصب دیسک 2 برای بهتر اجرا کردن بازی میتونی اونو رو فلش 16 گیگ بریزی.

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
با تشکر از انجمن خوبتون،
من یه مشکلی دارم ممنون میشم راهنماییم کنید...
وقتی میخوام کنسول رو آپدیت کنم (چه با خود استفاده از وایرلس و چه با فایل های آپدیت) با یه ارور با این محتویات مواجه میشم:

cant process the update. If the problem persits, go to Welcome to Xbox Support - Xbox.com status code: 3f4a - 3f48 - 1781 - 0300 - c800 - 0036

ممنون میشم راهنماییم کنید، نمیدونم چیکار کنم..

این مشکل معروف خطای آپدیت هست.
شما اول اگه کنسولت جی تگ و ریست کلیج نیست ببین میتونی به لایو وصل بشی اگه آره ببین چقد روی هارد 360 فضا داری اگه نداری که مشکل همینه و باید فضا آزاد کنی.
یه راه دیگه پاک کردن کش سیستم هست بدین صورت:How to Clear Xbox 360 System Cache | Xbox Support - Xbox.com - Xbox.com
اگه مشکل با این حل شد که ایول اگه نه برو برای روش بعدی که هست:
هارد و یا فلشی که وصل به کنسول رو در میاری دوباره میزنی سر جاش
یه روش دیگه اینه که فایل آپدیت رو روی سی دی و یا دی وی دی رایت کنی ابته فایل رو در مسیر روت و یا ریشه دیسک خام میریزی و میزاریش داخل کنسول تا پیغام رایت بیاد و y رو بزنی برای آپدیت.
و آخرین راه حل اینه که اینکارو کنی:
دکمه وسط دسته 360 رو فشار بدی و بری به settings و بعد به System Settings و بعد به Storage و بعد میای پایین تا هاردت رو به صورت هایلایت و پر رنگ دربیاد(با ایکس انتخاب نکن)با جهت انتخابش کن و بعد
آنالوگ سمت چپ رو فشار بده داخل و بعد و بعد آنالوگ راست و بعد ایکس رو بزن و بعد دوباره اینکارو تکرار کن و بعد یه گزینه میاد و بله رو فشار بده و این کار آپدیت ناقص رو از روی دستگاه پاک میکنه و به حالت قبل از اون در میاره.
امیدوارم کار کنه.

only4you_mehr

کاربر سایت
Jul 23, 2006
244
نام
مهرداد
سلام دوستان دسته ی بیسیم من دیگه فقط با کابل روشن میشه بدون کابل روشن نمیشه یکی دیگه از دسته هامم دکمه هاش هرز رفته . تعمیرگاه منصفی سراغ دارین ؟
دیویدی رامش هم باید فط سیدی توش باشه بیاد بیرون .
الان روی ال تی 2 هست ایکس باکسم مدلشم آرکید هست میشه جوری شه که بتونم باهاش لایو بازی کنم ؟
ممنون

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام دوستان دسته ی بیسیم من دیگه فقط با کابل روشن میشه بدون کابل روشن نمیشه یکی دیگه از دسته هامم دکمه هاش هرز رفته . تعمیرگاه منصفی سراغ دارین ؟
دیویدی رامش هم باید فط سیدی توش باشه بیاد بیرون .
الان روی ال تی 2 هست ایکس باکسم مدلشم آرکید هست میشه جوری شه که بتونم باهاش لایو بازی کنم ؟
ممنون

پاسخ دادم دوست عزیز در پیام خصوصی

K AN E

کاربر سایت
Nov 3, 2010
527
دوستان ایا جی استیک دسته قابل تعمیره ؟؟ چند روزی میشه بعد یه مدت بازی جی استیک دسته سمت چپیش کار نمیکنه و باید فشار زیادی بدم تا عمل کنه !!

Amir Hossein95

کاربر سایت
Sep 17, 2013
43
سلام و تشکر پیشاپیش

برایه XBOX ELITE هارد چی بگیرم ؟‌
اکسترنال چه مدل هایی بهش میخوره ؟‌
چه جور بهش میخوره ؟‌
چه بازی هایی رو میتونم بریزم رو هارد که بدونه نیاز به سی دیش اجرا شه ؟‌
آیا برایه اجرایه GTAV نیاز به آپدیت هست ؟‌ (‌آخرین بازیه اجرا شده فیفا ۱۳ و چند بازیه جدید تر از اون بوده . که فک نکنم بازی هایه ۲۰۱۳ جزوشون باشه )‌

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر