سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
سلام
ميخواستم بدونم ميشه سيو هاي بازي رو از يه پروفايل به پروفايل ديگه انتقال داد؟
اره میشه آموزشش رو تو صفحه قبل توضیح دادم
1)اول این برنامه رو دانلود کن:
XboxMB - Xbox Message Boards - Horizon
2)یه پروفایل دیگه بساز
3)یه فلش بردار کانفیگیورش کن با ایکس باکس و سیو هات و پروفایل رو بریز رو فلش
4)فلش رو وصل کن به پی سی
5)رو گیمز کلیک کن بعد رو اون سیوی که میخوای انتقال بدی دابل کلیک کن.
6)یه پنجره باز میشه که مشخصات سیو رو نوشته.
7)پروفایل ای دی کنسول ای دی و دیوایس ای دی پروفایل جدید رو بجای پروفایل ای دی کنسول ای دی و دیوایس ای دی پروفایل قبلی بزار(عوض کن)
8)برا پیدا کردن پروفایل ای دی جدید برو تو دیوایس اکس پرورل-پروفایل-رو پروفایل جدید دابل کلیک کن تا مشخصاتش بیاد.
9)موقغ اجرای بازی بعد از زدن استارت بازی رو فلشی که سیو ها رو ریختی بزن
بازم اگه سوالی بود بپرس در خدمتم.

Play

کاربر سایت
Jul 23, 2011
43
اره میشه آموزشش رو تو صفحه قبل توضیح دادم
1)اول این برنامه رو دانلود کن:
XboxMB - Xbox Message Boards - Horizon
2)یه پروفایل دیگه بساز
3)یه فلش بردار کانفیگیورش کن با ایکس باکس و سیو هات و پروفایل رو بریز رو فلش
4)فلش رو وصل کن به پی سی
5)رو گیمز کلیک کن بعد رو اون سیوی که میخوای انتقال بدی دابل کلیک کن.
6)یه پنجره باز میشه که مشخصات سیو رو نوشته.
7)پروفایل ای دی کنسول ای دی و دیوایس ای دی پروفایل جدید رو بجای پروفایل ای دی کنسول ای دی و دیوایس ای دی پروفایل قبلی بزار(عوض کن)
8)برا پیدا کردن پروفایل ای دی جدید برو تو دیوایس اکس پرورل-پروفایل-رو پروفایل جدید دابل کلیک کن تا مشخصاتش بیاد.
9)موقغ اجرای بازی بعد از زدن استارت بازی رو فلشی که سیو ها رو ریختی بزن
بازم اگه سوالی بود بپرس در خدمتم.
ممنونم
ببخشید صفحه ی قبل رو نگاه نکرده بودم. دو سوال دیگه! با این کار سیو های پروفایل اصلی که از بین نمیره؟ و سوال بعدی اینکه من بن شدم سر بازی هیلو 4 بعدش الان خیلی دوست دارم GTA Online بزنم. اگه ایکس باکسم رو جی تگ کنم امکان داره باز بتونم به لایو وصل شم یا نه؟

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
ممنونم
ببخشید صفحه ی قبل رو نگاه نکرده بودم. دو سوال دیگه! با این کار سیو های پروفایل اصلی که از بین نمیره؟ و سوال بعدی اینکه من بن شدم سر بازی هیلو 4 بعدش الان خیلی دوست دارم GTA Online بزنم. اگه ایکس باکسم رو جی تگ کنم امکان داره باز بتونم به لایو وصل شم یا نه؟
میتونی 2 ساعت تو لایو بازی کنی کلی هم دردسر داره آنبن کردنش و برا دو ساعت نمیارزه سیو ها چیزیشون نمیشه.و بهتره یه ایکس باکس دیگه برا لایو بخری.

falah20

کاربر سایت
Dec 11, 2007
197
با سلام..دیروز میخواستم دستگاه رو روشن کنم دیدم سه چراغ قرمزش روشن میشه و دیگه کار نمیکنه...چیکار کنم ببرمش تعمیرگاه؟ اینم بگم که چراغ ادابتور نارنجی میمونه و سبز نمیشه موقع روشن شدن دستگاه...ممکنه از ادابتور باشه؟

آخرین ویرایش:

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام،از دوستان کسی تعمیرکار مطمئن در توپخانه می شناسه من این Xbox را ببرم پیشش برای تمیز کردن یا تعویض لنز دیگه هیچ بازی را نمیشه روش نصب کرد متاسفانه .این همه وقت را ول کرد دقیقا سر GTA این بلا را سرماآورد.از دوستان اگر کسی تعمیرکار مطمئن میشناسه ممنون میشم برای من پ.خ بزنه.
با تشکر

war6

کاربر سایت
Nov 22, 2012
2
سلام دوستان
امروز داشتم بازی میکردم یک باره دستگاه خاموش شد بعد دوباره زدم روشن شد اما بازی نکردم و خاموش کردم بعد چند ساعت دوباره که خواستم استفاده کنم هرچی میزنم یک ثانیه روشن میشه بعد خاموش.
کسی میدونه چی کار باید کرد ممنون میشم جواب بدید:-/

Sepax1

کاربر سایت
Jul 22, 2011
26
سلام به همه دوستان . چند تا سوال داشتم .

1- gta v رو بدون هارد هم میشه بازی کرد دیگه ؟؟

2- من نمی تونم آنلاین شم . حالا می خوام بازی ها رو آپدیت کنم . چه باید بکنم ؟؟

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید

1-آره به یک فلش 16 گیگ احتیاج هست عوض هارد .
موفق باشی.

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی

جی تی ای رو میشه بدون هارد اجرا کرد ولی اگه بریزی رو USB 16 گیگ بهتر اجرا میشه و اگه بریزی رو HDD بازی افت تکسچر و افت فریم پیدا میکنه درباره سوال دوم هم تاتل آپدیت ها نقش خاصی تو بازی افلاین زیاد ندارن شاید مثلا تعداد بازی کمی باگ های سینگل پلیر رو رفع کنن ولی در کل مربوط به لایو میشه و برای از بین بردن ماد ها و گلیچ ها هستن.
به هر حال از این سایت میتونی تاتل آپدیت ها رو دانلود کنی:XBUC: XBOX 360 Title Updates

Sepax1

کاربر سایت
Jul 22, 2011
26
جی تی ای رو میشه بدون هارد اجرا کرد ولی اگه بریزی رو USB 16 گیگ بهتر اجرا میشه و اگه بریزی رو HDD بازی افت تکسچر و افت فریم پیدا میکنه درباره سوال دوم هم تاتل آپدیت ها نقش خاصی تو بازی افلاین زیاد ندارن شاید مثلا تعداد بازی کمی باگ های سینگل پلیر رو رفع کنن ولی در کل مربوط به لایو میشه و برای از بین بردن ماد ها و گلیچ ها هستن.
به هر حال از این سایت میتونی تاتل آپدیت ها رو دانلود کنی:XBUC: XBOX 360 Title Updates

مثلا" میگن pes 2014 قراره چهره ها رو بعدا" تو آپدیت کامل کنن . من از این سایت اونی که میخوام دانلود کنم بعد چه کنم ؟
مرسی از پاسختون

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
مثلا" میگن pes 2014 قراره چهره ها رو بعدا" تو آپدیت کامل کنن . من از این سایت اونی که میخوام دانلود کنم بعد چه کنم ؟
مرسی از پاسختون
راستش من چون cod بازم از بازی های دیگه خبر ندارم :D
بعد اینکه اخرین آپدیت رو گرفتی یه فلش کانفیگیور شده بردار و وصلش کن به لپ تاپ بعد برنامه ی هرایزون رو از اینجا دانلود کنxboxmb.com بعد اون اپدیت رو درگ کن تو هرایزون و save to device رو بزن و فلش رو وصل کن به ایکس باکس.
اگه بازم سوالی داشتی در خدمتم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر