سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

p.h.d

کاربر سایت
Feb 18, 2012
412
نام
Rez
سلام.ممنونم که جوابم رو کامل دادید.یه سوال دیگه هم داشتم.اینکه نوشتید کابل شما 1.4 هست منظورتون ورژن کابل هست؟چون من تو سایت خرید اینترنتی مشخصات کابل رو زده بود1.4 panasonic version.اگر منظورتون این هست واسه خرید اقدام کنم.(25 تومن بود)

1.4 همون ورژن کابل هستش

.:Mahdi:.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,614
نام
ʍʎɦɖї
سلام دوستان
من یه هارد اینترنال دارم 80 گیگ افتاده کنار.میشه به عنوان هارد ایکس باکس ازش استفاده کنم؟
چطوری میشه؟

Roozbeh psp

کاربر سایت
Nov 20, 2010
617
نام
روزبه
سلام دوستان
من یه هارد اینترنال دارم 80 گیگ افتاده کنار.میشه به عنوان هارد ایکس باکس ازش استفاده کنم؟
چطوری میشه؟

خب usb دیگه وصلش کن..بعد با ایکس باکس فرمتش کن..
خب حالا ازش استفاده کن دیگه!
به همین سادگی :D

hic.shayan

کاربر سایت
Mar 27, 2012
66
نام
شایان
سلام.ممنونم که جوابم رو کامل دادید.یه سوال دیگه هم داشتم.اینکه نوشتید کابل شما 1.4 هست منظورتون ورژن کابل هست؟چون من تو سایت خرید اینترنتی مشخصات کابل رو زده بود1.4 panasonic version.اگر منظورتون این هست واسه خرید اقدام کنم.(25 تومن بود)
فکر نکنم ورژن ربطی به قطر سیم های کابل hdmi داشته باشه.
مال من که اینجور نوشته: HDMI 1.4 Certified و 40 تومن گرفتم.
درضمن به نظر خودت پاناسونیک اصلی اونم 1.4 قیمتش 25 تومنه؟

آخرین ویرایش:

.jozef

کاربر سایت
Jul 9, 2012
396
نام
پارسا
دستگاه من اسلیم هست و مشکل نخوندن بازیها با پیغام play dvd می داد. رفتم بردش عوض کردم 120 تومان خرجش شد. بعد از دو روز همونطوری شد.
حالا کسی می دونه مشکل از چیه؟
قبل از اینکه بردش عوض کنم تعمیرکاره گفت بد آنلاک شده بردش عوض کنی درست می شه.
ولی بعد از دو روز همونطوری شد.
آقا من این جواب رو به چند نفر دادم بازم میگم اکثر اسلیم های lt3این مشکل رو دارن شما دیسک رو دربیار کنسول رو خاموش روشن کن بازی رو بذار درست میشه اگه نشد دوباره این کار رو تکرار کن.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,614
نام
ʍʎɦɖї
سلام دوستان
چطوری میشه؟
خب usb دیگه وصلش کن..بعد با ایکس باکس فرمتش کن..
خب حالا ازش استفاده کن دیگه!
به همین سادگی :D

usb نیست دارم میگم اینترنال هستش نه اکسترنال

hic.shayan

کاربر سایت
Mar 27, 2012
66
نام
شایان
سلام دوستان
چطوری میشه؟
یه کم بیشتر توضیح بده شاید بتونم راهنماییت کنم/
اگه منظورت هارد اینترنال pc هستش:
اگه دستگاهت اسلیمه میشه ولی اگه فت یا ارکید هست اونو دیگه من نمیتونم!!!
میتونی بری یه ساتا و یه کابل برقشو بگیری و با دمباریک جاش بده تو دستگاه از اونورم بزنی به هارد!!!
اگرم هاردت قدیمیه باید برا ساتا تبدیل بگیری.
البته حواست باشه که یه طرف ساتا نر و طرف دیگه ماده باشه!!!

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,614
نام
ʍʎɦɖї
یه کم بیشتر توضیح بده شاید بتونم راهنماییت کنم/
اگه منظورت هارد اینترنال pc هستش:
اگه دستگاهت اسلیمه میشه ولی اگه فت یا ارکید هست اونو دیگه من نمیتونم!!!
میتونی بری یه ساتا و یه کابل برقشو بگیری و با دمباریک جاش بده تو دستگاه از اونورم بزنی به هارد!!!
اگرم هاردت قدیمیه باید برا ساتا تبدیل بگیری.
البته حواست باشه که یه طرف ساتا نر و طرف دیگه ماده باشه!!!
آره برای pc هست
میخوام وصل کنم به فت
اگه از این باکس هایی که اینترنال رو به اکسترنال تبدیل میکنه بگیرم بعد با usb بزنم به دستگاه چند گیگ میشناسه؟

ArAg

کاربر سایت
Jul 9, 2008
471
نام
Armin
آره برای pc هست
میخوام وصل کنم به فت
اگه از این باکس هایی که اینترنال رو به اکسترنال تبدیل میکنه بگیرم بعد با usb بزنم به دستگاه چند گیگ میشناسه؟
داداش تا jtag نکنی فقط 16گیگش رو میشناسه بقیش بی استفاده است!

hic.shayan

کاربر سایت
Mar 27, 2012
66
نام
شایان
آره برای pc هست
میخوام وصل کنم به فت
این راهی که میگم احتمالیه:
فکر کنم ساتا به usb هست. یکی از اینا بگیر یکی هم برا برقش. سیم برقو از وسط ببر و به اندازه کیس تا 360 سیم بش اضافه کن.
بعد usb رو به 360 بزن. یکی از دوستام این کارو کرد میگه خونده ولی خودم ندیدم!!!

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
سلام این درایوی رو که من رو pc م دارمو می تونم باسه رایت برنرمکس فلش کنم؟8-|
ASUS DRW-1814BL 1.10
من برایه بازی کردنه بازیی هایه قبله LT3 رویه لایو باید چه کارایی انجام بدم روش؟کاری نیاز داره؟
اپدیتی که رو PES13 هست اپدیته لایومو می پرونه؟کلا خطریه؟
:)

آخرین ویرایش:

hic.shayan

کاربر سایت
Mar 27, 2012
66
نام
شایان
سلام این درایوی رو که من دارم می تونم باسه برنرمکس رایت کردن ممیشه فلش کرد؟8-|
ASUS DRW-1814BL 1.10
من برایه بازی کردنه بازیی هایه قبله LT3 رویه لایو باید چه کارایی انجام بدم روش؟کاری نیاز داره؟
اپدیته PES13 اپدیته لایومو می پرونه؟کلا خطریه؟
:)
خیلی بد نوشتی!!!

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
فکر نکنم ورژن ربطی به قطر سیم های کابل htmi داشته باشه.
مال من که اینجور نوشته: HTMI 1.4 Certified و 40 تومن گرفتم.
درضمن به نظر خودت پاناسونیک اصلی اونم 1.4 قیمتش 25 تومنه؟

بچه ها بتون پیشنهاد میکنم هیچ وقت واسه کابل HDMI هزینه نکنید! من TV 3D 6980سامسونگ دارم جدید ترین مدل سامسونگ امساله.
هیچ تفاوتی تو کیفیت چه از نظر رنگ و تصویر چه از نظر تماشای سه بعدی و بالاترین کیفیت فیلم ها که BLUERAY باشه نیست.

اینا همش فیلم مغازه دار ها و شرکت های مختلف هستن که این کابل هارو می سازن گول تبلیغات رو نخورید
کابل HDMI دیجیتال هست یا تصویر رو نشون می ده یا نمی ده مثل انتن دیجیتال یا دایره زنگی .:D
به هر حال انتخاب با خودتونه سایت های انگلیسی زبان معروفی هم سرچ کنید گوگل ازمایشات زیادی با کابل ها گرون قیمت انجام دادن نتیجش رو برید ببنید.

hic.shayan

کاربر سایت
Mar 27, 2012
66
نام
شایان
بچه ها بتون پیشنهاد میکنم هیچ وقت واسه کابل HDMI هزینه نکنید! من TV 3D 6980سامسونگ دارم جدید ترین مدل سامسونگ امساله.
هیچ تفاوتی تو کیفیت چه از نظر رنگ و تصویر چه از نظر تماشای سه بعدی و بالاترین کیفیت فیلم ها که BLUERAY باشه نیست.

اینا همش فیلم مغازه دار ها و شرکت های مختلف هستن که این کابل هارو می سازن گول تبلیغات رو نخورید
کابل HDMI دیجیتال هست یا تصویر رو نشون می ده یا نمی ده مثل انتن دیجیتال یا دایره زنگی .:D
به هر حال انتخاب با خودتونه سایت های انگلیسی زبان معروفی هم سرچ کنید گوگل ازمایشات زیادی با کابل ها گرون قیمت انجام دادن نتیجش رو برید ببنید.
اگه منظورتون اینه که hdmi با hdmi فرق نمیکنه خوب برید تحقیق کنید!!!
اتفاقا خیلی فرق میکنه اگه خواستی یه سر به صفحه قبل بزن...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر