سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

p.h.d

کاربر سایت
Feb 18, 2012
412
نام
Rez
باید کنسولت ال تی 3 باشه دوست عزیز همین.

دوستان گرامی دمتون گرم سوال بالایی منو زودتر جواب بدید.باید برم زود وصل کنم بازی کنم.

مارک deep cool معروفه ولی بازم از آقا هومن بپرس ایشون بهتر میدونن

---------- نوشته در 09:47 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:42 PM ارسال شده بود ----------

سلام يه سوال ايكس باكس چند وقتي خاموش بوده اماlt3 هستش بازيبرنر مكس pro evolation ميگذارم ميخونه تا كونامي هم ميره بعدش صفحه سياه مياد ديگه تو بازي نميره البته بگم بازي گذاشتم اپديت كرد دستگاه و به 2.0.15574.0 رفته و اينكه batman game of year edition برنرمكس هم گذاشتم گفت ديسك ناخوانا هستش البته بعد ريست خوندش ميشه بگيد دستگاهم چه اشكالي پيدا كرده يا داره ميكنه بگم قبلا از برنر مكس استفاده نميكردم

ممکنه لنز ضعیف یا کثیف شده باشه . از کیفیت دیسک هم میتونه باشه

hic.shayan

کاربر سایت
Mar 27, 2012
66
نام
شایان
سلام يه سوال ايكس باكس چند وقتي خاموش بوده اماlt3 هستش بازيبرنر مكس pro evolation ميگذارم ميخونه تا كونامي هم ميره بعدش صفحه سياه مياد ديگه تو بازي نميره البته بگم بازي گذاشتم اپديت كرد دستگاه و به 2.0.15574.0 رفته و اينكه batman game of year edition برنرمكس هم گذاشتم گفت ديسك ناخوانا هستش البته بعد ريست خوندش ميشه بگيد دستگاهم چه اشكالي پيدا كرده يا داره ميكنه بگم قبلا از برنر مكس استفاده نميكردم
قبلاً این بازی رو اجرا کردی و اومده؟
بازی های دیگه رو میخونه؟

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N

دوست عزیز شما چنتا بازی برنرمکس دیگم تست کنین و همون بازیارم رو یه کنسول دیگه اگه نیاورد تست کنین اگه اجرا نکرد برا شما حتما مشکل از لنز کنسولتون هستش پس .

Tophigh1368

کاربر سایت
Oct 12, 2011
71
نام
توفیق
چندتا دیگه امتحان کردم سه چهارتا borderland2 darksider sleeping dog triple pack limboاجرا شدند اما با یه ذره پرش تو borderland اما بتمن بسیار مشکل دار اجرا میشه و گیر میکنه

---------- نوشته در 10:02 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:00 PM ارسال شده بود ----------

تعمیرکار حرفه ای نیستش که اسلیم250 گیگ مارو تعمیر کنه لنزشو

▫ϩ₳Ϻ₳ИOϩɄҚƎ▫

کاربر سایت
Aug 27, 2012
21
خودمم نمیدونم:d.بیماری کنجکاوی دارم!
نگفتین خمیر چه مارکی بذارم و روش گذاشتنش.ممنون.

این خمیر سیلیکونه؟رایانه و ماشین های اداری :: قطعات داخلی کامپیوتر :: خنک کننده و فن :: خمیر انتقال حرارت Z5 - چاره: فروشگاه اینترنتی
خوبه؟

آقا هومن ما منتظر نظر شما هستیم.
اگه خوب نیست خودتون یدونه خوبشو معرفی کنید.ممنون.

ash!ash

کاربر سایت
Jun 13, 2012
237
آقا هومن ما منتظر نظر شما هستیم.
اگه خوب نیست خودتون یدونه خوبشو معرفی کنید.ممنون.

deepcool نخر برند خوبی نیست، توی ایران مثل مور و ملخ ریخته اما کلا مفت نمیزره
خمیر سیلیکون های خوبی که توی ایران هست ThermalTake هست و Cooler Master اگه گیر بیاد، در درجه بعدی Zalman بد نیست خوبه.
البته قیمت این ها کمی گرونه، من خودم روی دستگاه ام TT زدم مثل چی داره کار می کنه چندین ساله، ارزش خرج کردن داره

دوستان میشه از هارد کنسول فت واسه اسلیم استفاده کرد؟

شدنش می شه باید قاب هارد رو باز کنی خود هارد رو یا مستقیم بزنی به کنسول یا بزاریش توی قاب هارد اسلیم بزاریش توی کنسول

ash!ash

کاربر سایت
Jun 13, 2012
237
دوست عزیز میشه بگی قیمتش چنده؟ من یه چیزی میخوام که بیشتر از 10 تومن نباشه.حالا قیمت اینو بگو شاید خریدیم.اگه آدرس خرید اینترنتیشو داری ممنون میشم بهم بگی.

زمانی که من خریدم زمان دلار 1000 و خورده ای بود که سرنگی 18 تومن بود، الانش دیگه سر به فلک کشیده، فکر کنم دور و ور 30 تومنی باشه هر سرنگش

Zalman فکر کنم ارزونتر باشه باز، Zerotherm هم باز بهتر از deepcool هست و ارزون هم هست به نسبت

اینترنتی هم متاسفانه جایی رو سراغ ندارم

▫ϩ₳Ϻ₳ИOϩɄҚƎ▫

کاربر سایت
Aug 27, 2012
21
زمانی که من خریدم زمان دلار 1000 و خورده ای بود که سرنگی 18 تومن بود، الانش دیگه سر به فلک کشیده، فکر کنم دور و ور 30 تومنی باشه هر سرنگش

Zalman فکر کنم ارزونتر باشه باز، Zerotherm هم باز بهتر از deepcool هست و ارزون هم هست به نسبت

اینترنتی هم متاسفانه جایی رو سراغ ندارم

زیر 10 تومن چه مارکی و چه مدلی رو معرفی میکنید؟

این چطوره؟http://lioncomputer.ir/product/1531/Thermalright Chill Factor 2 Thermal Paste/#!prettyPhoto

آخرین ویرایش:

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا

hic.shayan

کاربر سایت
Mar 27, 2012
66
نام
شایان
چندتا دیگه امتحان کردم سه چهارتا borderland2 darksider sleeping dog triple pack limboاجرا شدند اما با یه ذره پرش تو borderland اما بتمن بسیار مشکل دار اجرا میشه و گیر میکنه

---------- نوشته در 10:02 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:00 PM ارسال شده بود ----------

تعمیرکار حرفه ای نیستش که اسلیم250 گیگ مارو تعمیر کنه لنزشو
فراوونه شما کدوم شهر هستید؟؟؟

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,279
خودمم نمیدونم:d.بیماری کنجکاوی دارم!
نگفتین خمیر چه مارکی بذارم و روش گذاشتنش.ممنون.

این خمیر سیلیکونه؟رایانه و ماشین های اداری :: قطعات داخلی کامپیوتر :: خنک کننده و فن :: خمیر انتقال حرارت Z5 - چاره: فروشگاه اینترنتی
خوبه؟

حالا که گذشته ولی واقعا دستی دستی دستگاه خودت رو خراب کردی.

اگر میتونی، Arctic Silver 5 خیلی عالیه. این هم یه عکس از مقایسه انواع مختلف خمیرهای گرمایی

fibgraph2.gif

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر