سوالات و مشکلات برنامه PSX Download Helper

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
من الان با هارد SSD
کابل CAT 7 برند UGREEN
RAM 16
CPU Ryzen 7
سرعت انتقالم بالاتر از 40 نمیره
کارت شبکه هم که روی لپ‌تاپ هست نوشته گیگابایتی
سالهاست درگیر افزایش سرعت انتقالم هستم ولی هنوز به هیچ نتیجه ای نرسیدم
حتی رو سیستم قبلیم هم سرعتم همینقدر بود

wwewwe

کاربر سایت
Jun 13, 2009
135
نام
احسان
من خواستم ارتقا بدم هم تمدید کنم گفتش تا پلاست تموم بشه.
بش گفتم خودم تمدید کنم مشکلی نیست؟دیگ گفت نه میتونی خودت شارژ کنی ک دیگ لیر خریدم شارژ کردم.
اسم کانال هم بگید بچها بدونن

دوستان سایت ایکس گیم استور هم خرید نکنین چند نفر دیدم خرید کردن نه اکانت داد بشون نه پولوشونو بک داد.
همیشه نظرات تو اینستاشونو بخونین چی‌ میگن

آقا این مشکل سرعت انتقال پایین با psx کسی نمیدونه چجوری حل کنیم؟ هم کابلم اوکیه، هم کارت شبکه، هم ...

من همه روش ها رو امتحان کردم بیشتر از 10 یا 15 مگ نمیشه.
احتمال زیاد کارت شبکه سیستمم 1000 نیست شاید واسه شما هم همینجوری باشه .
وگرنه مودم . کابل مطمعن هستم

من الان با هارد SSD
کابل CAT 7 برند UGREEN
RAM 16
CPU Ryzen 7

من با سرعت تقریباً 100 مگابایت، فایل‌ها رو انتقال میدم

View attachment Speed.mp4
CAT 6.jpg
1.JPG

Mamalcracker

کاربر سایت
Aug 28, 2017
28
نام
محمد رضا
من الان با هارد SSD
کابل CAT 7 برند UGREEN
RAM 16
CPU Ryzen 7
واقعیت حوصله تایپ در اینجا رو ندارم شمارمو میزارم پیام بده تا رات بندازم فقط اگه پی سی هستش یه دانگل وای فای نیازه اگه لپ تاپه ک هیچ
09337935973 باقریان

• Like
Reactions: NINJѦ

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
واقعیت حوصله تایپ در اینجا رو ندارم شمارمو میزارم پیام بده تا رات بندازم فقط اگه پی سی هستش یه دانگل وای فای نیازه اگه لپ تاپه ک هیچ
09337935973 باقریان
کارت درسته
در حال حاضر عنوانی برا انتقال تو لپ‌تاپ ندارم به محض اینکه موردی دانلود کنم تماس میگیرم

Constantine

کاربر سایت
Apr 5, 2006
560
کابل شبکه رو cat6a بگیرین و یه کارت شبکه ۱۰/۱۰۰/۱۰۰ یا گیگابیتی بگیرین ، راحت با سرعت ۱۲۲ مگ دیتا بزنین..البته سرعت هارد خود سیستم هم مهمه

eandm

کاربر سایت
Oct 30, 2022
450
سلام دوستان من اولین بارم هست میخوام بازی از سایت روی کامپیوتر دانلود کنم و به کنسول ps5 منتقل کنم .

میخواستم ورژن پلاس یه بازی با ورژن دیگه فرقی نداره ؟ و اینکه چطور از کامپیوتر به کنسول منتقل میشه

17 پارت گوست اف سوشیما رو از p30day زدم دانلود بعدش psx هم میریزم .

آخرین ویرایش:

afshin192

کاربر سایت
Jan 5, 2019
38
سلام دوستان من اولین بارم هست میخوام بازی از سایت روی کامپیوتر دانلود کنم و به کنسول ps5 منتقل کنم .

میخواستم ورژن پلاس یه بازی با ورژن دیگه فرقی نداره ؟ و اینکه چطور از کامپیوتر به کنسول منتقل میشه

از سایت 17 پارت گوست اف سوشیما رو از p30day زدم دانلود بعدش psx هم میریزم .
سوالات و مشکلات برنامه PSX Download Helper

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,542
فکر کنم با همون کنسول دانلود کنم بهتر باشه

واقعا سخت نیست.

شاید ببینی مراحلش زیاد باشه اما آماده سازیش کلا در حد 3 دقیقه طول نمیکشه.
1. کنسول و سیستم رو به یک مودم با کابل وصل کن .
2. رو سیستم psx رو اجرا کن بهت یه ip و port میده یادداشت کن و استارتش رو بزن از تب setting زبان رو عوض کن و apply کن برنامه رو ببند و دوباره باز کن.
3. داخل کنسول بخش اینترنت p r o x y رو همون ip بزن و port هم بزن اوکی کنی به اینترنت وصل میشه بعد بازی رو که میخوای بزار دانلود تو تب اول PSX لینک بازی رو میاره. (یا میتونی همون فایل رو با عوض کردن عدد ها دانلود کنی یا کد بازی که تو لینک هست رو بردار و تو سایت های داخلی بگرد و دانلود کن) بهتره روی آیکن بازی تو کنسول هم بخش information ورژن بازی رو ببینی که موقع دانلود ورژن قدیمی دانلود نکنی.
4. فایل هاشو دانلود کردی تو برنامه PSX از تب setting قسمت auto replace رو بزن و آدرس پوشه فایل ها رو بده و داخل کنسول دانلود رو شروع کن حداقل سرعت 10 مگ هست و با توجه به تجهیزات تا 100 مگ هم میره .

اگر با لب تابی که کنسول رو با کابل به لب تاب وصل کن و لب تاب رو به wifi وصل کن بعد کانکشن wifi رو با پورتی که کنسول با کابل وصله share کن و باقی مراحل هم عین بالاست

eandm

کاربر سایت
Oct 30, 2022
450
واقعا سخت نیست.

شاید ببینی مراحلش زیاد باشه اما آماده سازیش کلا در حد 3 دقیقه طول نمیکشه.
1. کنسول و سیستم رو به یک مودم با کابل وصل کن .
2. رو سیستم psx رو اجرا کن بهت یه ip و port میده یادداشت کن و استارتش رو بزن از تب setting زبان رو عوض کن و apply کن برنامه رو ببند و دوباره باز کن.
3. داخل کنسول بخش اینترنت p r o x y رو همون ip بزن و port هم بزن اوکی کنی به اینترنت وصل میشه بعد بازی رو که میخوای بزار دانلود تو تب اول PSX لینک بازی رو میاره. (یا میتونی همون فایل رو با عوض کردن عدد ها دانلود کنی یا کد بازی که تو لینک هست رو بردار و تو سایت های داخلی بگرد و دانلود کن) بهتره روی آیکن بازی تو کنسول هم بخش information ورژن بازی رو ببینی که موقع دانلود ورژن قدیمی دانلود نکنی.
4. فایل هاشو دانلود کردی تو برنامه PSX از تب setting قسمت auto replace رو بزن و آدرس پوشه فایل ها رو بده و داخل کنسول دانلود رو شروع کن حداقل سرعت 10 مگ هست و با توجه به تجهیزات تا 100 مگ هم میره .

اگر با لب تابی که کنسول رو با کابل به لب تاب وصل کن و لب تاب رو به wifi وصل کن بعد کانکشن wifi رو با پورتی که کنسول با کابل وصله share کن و باقی مراحل هم عین بالاست
ممنون از توضیحات
الان من محل کار اینترنت نا محدود دارم میخوام اول دانلود کنم بریزم تو هارد اکسترنال بیارم خونه با لپتاپ ردیفش کنم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر