سوالات و مشکلات برنامه PSX Download Helper

amir200h

کاربر سایت
Jan 14, 2016
129
دوستان من ی ps4 خریدم،
الآن ی سری بازی تو ps5 دارم که دیتاهاش مال ps4 هست،
آیا میشه از این دیتا تو ps4 استفاده کرد که نخوام دوباره دانلود کنم؟

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,951
نام
امین پاشاپور
دوستان من ی ps4 خریدم،
سلام و درود،
نه خیر نمیشه
مگه اینکه اکانت بازی رو انتقال بدی بهps4 و بعد بازی های همون اکانت رو از رو 5 انتقال بدی به 4
طور دیگه ای نمیشه،

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

amir200h

کاربر سایت
Jan 14, 2016
129
سلام و درود،
نه خیر نمیشه
مگه اینکه اکانت بازی رو انتقال بدی بهps4 و بعد بازی های همون اکانت رو از رو 5 انتقال بدی به 4
طور دیگه ای نمیشه،

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk
ممنون از پاسختون.
چطوری میتونم این کارو کنم؟
الان اکانتم رو جفت دستگاها اکتیوه

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,535
دوستان من ی ps4 خریدم،

فک کنم اگه یه هارد بزنی به ps5 و تو تنظیمات به عنوان extended storge فرمتش کنی میتونی از روی ps5 کپی کنی روی هارد .
حالا اینکه بشه از روی هارد ریختش روی ps4 دیگه باید امتحان کنی

Arash-S212

کاربر سایت
Dec 18, 2021
412
نام
Ara$h
سلام دوستان وقت بخیر من دیتا سکیرو رو دانلود کردم . فقط من مودم ندارم چطور باید دیتا رو با psx انتقال بدم؟ کابل لن هم خریدم cat6
سلام رفیق
اول از همه گوشی رو با کابل وصل کن به سیستم (USB tethering) بعد برو تو نتورک ستینگ سیستم ، تو اداپتور ستینگ کنترل پنل ، روی اینترنت گوشی که معمولا با نام network 1 یا ۲ و غیره نشون داده میشه ، کلیک راست کن ، از بالا sharing رو بزن ، گزینه allow sharing رو فعال کن ، بعد کابل لن رو از پیسی به کنسول وصل کن ، PSX رو باز کن ، اینجا اگر کار ها رو درست انجام داده باشی باید IP: 192.168.137.1 (ممکنه یه جاییش رو اشتباه نوشته باشم ، فقط در همین حد بدون یه عددی تو همین مایه هاست) و پورت رو هم رو ۸۰۸۰ تنظیم کن ، حالا برو تو تنظیمات کنسول ، پورت و ایپی رو تو قسمت پروکسی وارد کن ، استارت PSX رو بزن ، حالا اینجا برو تو ستینگ file folder رو جایی که دیتا ذخیره هست براش وارد کن و تیک autofind یا autofill بود فکر کنم اونم بزن ، apply و تمام (موقع نصب دیتا بهتره تو همین تب ستینگ باشی نرم افزار باگ نخوره ) حالا اگر قبلش از رو کنسول با نت عادی سکیرو رو چند مگش رو دان کردی دیگه ادامه اش رو میزنی و تو چند دقیقه کلش اوکی میشه و چک هم بکن موقع نصب شدن سرعت بین ۹۰ تا ۱۰۰ مگ در ثانیه باشه ، بعد نصب تنظیمات پروکسی رو به حالت اولیه برگردونید و لذت ببرید :D
ببخشید خیلی طولانی شد سعی کردم خلاصه کنمش اگر مشکلی داشتی خصوصی پیام بده اوکیش میکنیم .

mikami.pro

کاربر سایت
Jan 31, 2017
692
سلام رفیق
اول از همه گوشی رو با کابل وصل کن به سیستم (USB tethering) بعد برو تو نتورک ستینگ سیستم ، تو اداپتور ستینگ کنترل پنل ، روی اینترنت گوشی که معمولا با نام network 1 یا ۲ و غیره نشون داده میشه ، کلیک راست کن ، از بالا sharing رو بزن ، گزینه allow sharing رو فعال کن ، بعد کابل لن رو از پیسی به کنسول وصل کن ، PSX رو باز کن ، اینجا اگر کار ها رو درست انجام داده باشی باید IP: 192.168.137.1 (ممکنه یه جاییش رو اشتباه نوشته باشم ، فقط در همین حد بدون یه عددی تو همین مایه هاست) و پورت رو هم رو ۸۰۸۰ تنظیم کن ، حالا برو تو تنظیمات کنسول ، پورت و ایپی رو تو قسمت پروکسی وارد کن ، استارت PSX رو بزن ، حالا اینجا برو تو ستینگ file folder رو جایی که دیتا ذخیره هست براش وارد کن و تیک autofind یا autofill بود فکر کنم اونم بزن ، apply و تمام (موقع نصب دیتا بهتره تو همین تب ستینگ باشی نرم افزار باگ نخوره ) حالا اگر قبلش از رو کنسول با نت عادی سکیرو رو چند مگش رو دان کردی دیگه ادامه اش رو میزنی و تو چند دقیقه کلش اوکی میشه و چک هم بکن موقع نصب شدن سرعت بین ۹۰ تا ۱۰۰ مگ در ثانیه باشه ، بعد نصب تنظیمات پروکسی رو به حالت اولیه برگردونید و لذت ببرید :D
ببخشید خیلی طولانی شد سعی کردم خلاصه کنمش اگر مشکلی داشتی خصوصی پیام بده اوکیش میکنیم .
بابا حلال اوسون👍🏻🏅💎

• Cool
Reactions: Arash-S212

Masih60

کاربر سایت
Jan 8, 2023
3
دوستان سلام. من تازه از این نرم افزار شروع کردم به استفاده و قبلاً ازش استفاده نکرده بودم. در مراحل وصل شدن به اینترنت و وصل شدن به کامپیوتر هیچ مشکلی وجود نداره و Test Internet Connection هم به درستی انجام میشه ولی وقتی بازی شروع به دانلود روی PS5 میکنه، هیچ اتفاقی توی خود برنامه نمیفته و لینکی اضافه نمیشه. مشکل از کجاست به نظرتون؟

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
دوستان سلام. من تازه از این نرم افزار شروع کردم به استفاده و قبلاً ازش استفاده نکرده بودم. در مراحل وصل شدن به اینترنت و وصل شدن به کامپیوتر هیچ مشکلی وجود نداره و Test Internet Connection هم به درستی انجام میشه ولی وقتی بازی شروع به دانلود روی PS5 میکنه، هیچ اتفاقی توی خود برنامه نمیفته و لینکی اضافه نمیشه. مشکل از کجاست به نظرتون؟
سلام برشما
موقع اجرای PSX از run as administrator شروع کن
ممکنه مشکلت حل بشه
تست کنید

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,535
امتحان کردم. متاسفانه تاثیری نداشت.
اولین بار که برنامه رو اجرا میکنی یه پیغام فایروال میده که باید یه تیک دوم هم بزنی . بعد allow رو بزنی در غیر اینصورت باید فایروال رو خاموش کنی .
مورد دیگه چون دیدم میگم. پروکسی رو توی کنسول ست کردی یا نه؟ و به چه روشی میخوای بریزی؟ کنسول به لب تاب و لب تاب به وای فای یا هر دو به یه مودم
و اینکه توی کنسول قبل ست کردن psx باید بازی از حالت calculating خارج شده باشه و حجم نشون بده

bob_omniscient

کاربر سایت
Apr 23, 2010
175
نام
babak
سلام عزیزان،
من جدیدا تو دانلود بازیا با psx دچار مشکل شدم.
تنظیمات رو انجام میدم و شروع به دانلود میکنه ولی فقط یکی دوتا لینک میگیره و بعد کنسول ارور میده که can't download.
سرعت دانلود هم خیلی پایینه.
.
.
.
خب با تنظیمات dns بهتر شد، ولی کلا با توجه به وضعیت نت خیلی سخت شده دانلود کردن.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر