سوالاتي در مورد خريد xbox 360

تا چه حد از XBOX 360 خود راضي هستيد ؟

• خيلي زياد

رای‌ها: 48 60.0%
  • زياد

رای‌ها: 14 17.5%
  • متوسط

رای‌ها: 11 13.8%
  • كم

رای‌ها: 7 8.8%

• مجموع رای دهنده‌ها
    80

Taher

مدیر سابق
کاربر سایت
Nov 6, 2005
649
نام
طاهر
کسی نمیدونه Elite کی میاد واسش صب کنم یا بی خیال elite شم
Elite قراره در اواخر همین ماه عرضه بشه و فعلاً هم فقط در آمریکای شمالی. با این تفاصیری که من در اینترنت خوندم اگر به پورت HDMI نیازی ندارید، خریدش اصلاً به کار کاربران عادی نمی خوره. چون هارد 120 گیگ تقریباً بدرد کسی نمی خوره مگر کسی که بخواد از Live استفاده کنه و روی هارد پر از دمو و ... کنه.

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
آقا این 360 های Elite مگه قرار نبود از درایو Benq استفاده کنه چرا کسی ازش حرف نمی زنه نکنه از همون درایوهای قدیمی استفاده می کنه .

A l i

کاربر سایت
Oct 21, 2006
260
نام
علی امامی
سلام بر گرامیان عزیز
می خواستم ببینم من برای 360 چه چیزای دیگه ای باید بخرم این طور که معلومه فقط هزینه کنسول در کار نیست:confused:

اول یه کنسول پریمیوم j سامسونگ =520
دوم یه کابل مانیتور = 25
سوم یه فن 3نیکون= 40
چهارم شارژر دسته =؟؟
پنجم یدونه :(گرس آووار دیسک VE... = ده تومن ناقابل:biggrin1:
تا حالا از 610 زده بالا (چون شارژر رو قیمتشونمیدونم)

حالا خواهشا ببینید محاسبات من درسته؟ (امیدوارم نباشه)

به جر ONLY FOR JAP چطوری باید بفهمم که این ASIA هست؟ از توی ترانسش چطوری باید فهمید که این رو خود دستگا بوده یا بعدا گذاشتند؟
بعد اینکه فروشنده به من گفته که بازیهاش روی دیسک Ve... میزنه و 10 تومنه میگه که اینقدر مامان اجرا میشه که دیگه دستگاه نیازی به فن نداره فکر نمی کنم ربطی داشته باشه به هرحال محاسبات CPU در حال انجام است نظر شما چیه؟
و درآخر اینکه این دیسک فلان را باید چطوری تشخیص بدهم که روی همون زده؟

منتظر جوابتونم.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,804
نام
امین
آقا این 360 های Elite مگه قرار نبود از درایو Benq استفاده کنه چرا کسی ازش حرف نمی زنه نکنه از همون درایوهای قدیمی استفاده می کنه .

تا اونجایی که یادمه دقیقا معلوم نبود از کدوم درایو استفاده میکنن ولی میگفتن احتمال خیلی زیاد همین benq هست;)

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
آقا به نظر من این elite به درد کسی نمیخوره (ایران)چون نه گرماییش حل شده نه صداش به نظر من hdmi هم خیلی دیگه چیز بزرگی نیست کسی که hd داره با همین کابل ها هم hdمیگیره حال میکنه پس طذخط معمولی خوبه فقط تاریخش 100 مال بعد از فوریه باشه هرچی جدیدتر بهتر ntsc j \ asia من خودم هیچ مشکلی ندارم همه بازیها ( همه بازی ها خوب)فکر هم نمیکنم کسی که 360 داره به غیر از بازی خوب بازی دیگه ای بخره (آخه 8 هزار تومن کم پولی نیست) که مثلا اینقدر بازی عطیقه باشه که روی asia اجرا نشه بعدشم اینطوری دستگاه برقش فابریک هست در ضمن من که خودم نفهمیدم دستگاه را چجوری بزارم ولی یکن که فکر کردم دیدم افقی بهتره حالا دوستان دیگه هم بگن البته من با اینکه فن دارم اینقدر حساسم شما هم در رابطه با این قضیه بپرس از فروشنده نه از سایت

LeGolaS

کاربر سایت
Feb 2, 2007
1,006
نام
علي
من مي خواستم تو عيد بگيرم ولي وقتي خبر تاييد شدن عرضه x-elite شنيدم پشيمون شدم كسي مي دونه تو ايران كي مياد و قيمتش حدودا چنده؟
ديگه واسه بازي كردن gow و lost plant و..... صبر ندارم!!!! :((

m.sarsh

کاربر سایت
Aug 20, 2006
463
نام
محمدرضا
بابا اگه شماها میدونستید این Hdmi چه اهمیتی داره این حرفها رو نمیزدید ( البته برای اونایی که تلوزیون یا مانیتور Hdcp دارند)

اون کیفیتی که آدم از Hdmi میگیره خیلی بهتر از بقیه هست.

A l i

کاربر سایت
Oct 21, 2006
260
نام
علی امامی
سلام بر گرامیان عزیز
می خواستم ببینم من برای 360 چه چیزای دیگه ای باید بخرم این طور که معلومه فقط هزینه کنسول در کار نیست:confused:

اول یه کنسول پریمیوم j سامسونگ =520
دوم یه کابل مانیتور = 25
سوم یه فن 3نیکون= 40
چهارم شارژر دسته =؟؟
پنجم یدونه :(گرس آووار دیسک VE... = ده تومن ناقابل:biggrin1:
تا حالا از 610 زده بالا (چون شارژر رو قیمتشونمیدونم)

حالا خواهشا ببینید محاسبات من درسته؟ (امیدوارم نباشه)

به جر ONLY FOR JAP چطوری باید بفهمم که این ASIA هست؟ از توی ترانسش چطوری باید فهمید که این رو خود دستگا بوده یا بعدا گذاشتند؟
بعد اینکه فروشنده به من گفته که بازیهاش روی دیسک Ve... میزنه و 10 تومنه میگه که اینقدر مامان اجرا میشه که دیگه دستگاه نیازی به فن نداره فکر نمی کنم ربطی داشته باشه به هرحال محاسبات CPU در حال انجام است نظر شما چیه؟
و درآخر اینکه این دیسک فلان را باید چطوری تشخیص بدهم که روی همون زده؟

منتظر جوابتونم.

یکی منو راهنمایی کنه؟ لطفا

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,804
نام
امین

only for japon یعنی j ماله ژاپن هست نه اینکه asia باشه!;)
اگه چیزی ننوشته بود باید asia باشه!
بابا اگه شماها میدونستید این Hdmi چه اهمیتی داره این حرفها رو نمیزدید ( البته برای اونایی که تلوزیون یا مانیتور Hdcp دارند)

خودت جواب خودت رو دادی:cheesygri
اخه فقط تعداد کمی از بچه ها hd tv دارن!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر