سوالاتي در مورد خريد xbox 360

تا چه حد از XBOX 360 خود راضي هستيد ؟

• خيلي زياد

رای‌ها: 48 60.0%
  • زياد

رای‌ها: 14 17.5%
  • متوسط

رای‌ها: 11 13.8%
  • كم

رای‌ها: 7 8.8%

• مجموع رای دهنده‌ها
    80

vbigdeli

کاربر سایت
Aug 2, 2006
473
متاسفانه الان قیمت هارو 5 تومان 5 تومان بالا و پایین می برن!!

یعنی ایکس باکس از 510 میره 500 دسته بازی از 60 میره به 55 یا 50 و فقط بازیها 1 تومان 1 تومان ارزون میشن!!

بنازم به این انصاف و خوش حسابی فروشنده ها;)

vbigdeli

کاربر سایت
Aug 2, 2006
473
اين x360 خودش هارد داره يا مثل ps2 بايد جداگانه بخريم؟!!!

دوست عزیز شما اگه مبتدی هستید بهتره یا تاپیک هارو بخونید یا برید سایت خود ایکس باکس همه این سوالات با پاسخ هستش،یا اینکه می تونید از کسانی که ایکس باکس دارن از طریق پی ام سوال کنید.

مدل پریمیوم که 500 تومانه هارد دیسک داره و بیخودی نیست که دوستان مدل پریمیوم رو پیشنهاد می دن.;)

yu123

کاربر سایت
Sep 8, 2006
79
دوست عزیز شما اگه مبتدی هستید بهتره یا تاپیک هارو بخونید یا برید سایت خود ایکس باکس همه این سوالات با پاسخ هستش،یا اینکه می تونید از کسانی که ایکس باکس دارن از طریق پی ام سوال کنید.

مدل پریمیوم که 500 تومانه هارد دیسک داره و بیخودی نیست که دوستان مدل پریمیوم رو پیشنهاد می دن.;)

(پس اينجا نپرسم كچا بپرسم؟!!! تايپيك هم برا همين موضوعه زده شده)
خيلي ممنون. پس پريموم ميخرم.:love:

vbigdeli

کاربر سایت
Aug 2, 2006
473
دوست عزیز من هم مثله شما خدا میدونه 4 روز نیستش که تصمیم به خرید ایکس باکس گرفتم!!!

ولی خوب بهرحال هم بچه های فروم کمک کردن و هم رفتم سایت ایکس باکس همه چی حل شد.

من فردا یا 2شنبه 100% ایکس باکس پریمیوم رو خریدم،شما اونموقع هر چی سوال داشتی درخدمتیم;)

Blaze

کاربر سایت
Nov 6, 2006
117
doostan salam,man taze ozv shodam,kheyly ham khooshhalam ke dar jam'e shoma doostanam,man mikham doostani ke x360 daran mano ro rahnamaye konan,ke razi hastan ya na?chon man mikham ye done begiram amma yekam shak daram?dar zemn akharin console man ham xbox bood azash ham khely razi boodam.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,804
نام
امین
doostan salam,man taze ozv shodam,kheyly ham khooshhalam ke dar jam'e shoma doostanam,man mikham doostani ke x360 daran mano ro rahnamaye konan,ke razi hastan ya na?chon man mikham ye done begiram amma yekam shak daram?dar zemn akharin console man ham xbox bood azash ham khely razi boodam.
سلام.
اگه از xbox راضی بودی اگه 360 رو بگیری دیوونه میشی:cheesygri
شک نکن من تا حالا کسی رو ندیدم ناراضی باشه:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر