سوالات، مشکلات و بحث در مورد Nintendo Switch

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
NintendoSwitchLogo_svg.png

از این تاپیک ها برای همه کنسول ها داریم
توی این تاپیک سوالات و مشکلاتتون رو در مورد کنسول Switch مطرح کنید
مطلبی هم هست بگید :D

مشکلات تایید شده توسط نینتندو:

1- قطع شدن Joy-Con سمت جپ

Joy-Con سمت چپ ارتباط وایرلس خود را با کنسول از دست می دهد، این مشکل از سمت نینتندو تایید شده اما هنوز راهکار قطعی ای برای آن ارائه نشده
راه حل موقت برای حل این مشکل، نزدیک شدن به کنسول، عدم استفاده از Skin های Joy-Con، عدم قرار دادن گوشی موبایل و وسایلی که امواج الکترومغناطیس تولید می کنند در نزدیکی Joy-Con در زمان استفاده می باشد.
UPDATE1: به نظر این مشکل به دلیل این است که آنتن Joy-Con سمت جپ بر روی برد قرار دارد اما برای Joy-Con سمت راست یک آنتن مجزا در داخل آن تعبیه شده است.
راهکار های ابداعی کاربران باز کردن Joy-Con و تغییرات در بخش آنتن Joy-Con با لحیم برد می باشد.

2- پیکسل سوخته

صفحه نمایش برخی از کنسول ها دارای پیکسل سوخته هست.
نینتندو این مورد رو طبیعی می دونه و طبق اطلاعات مندرج در وب سایت نینتندو چند پیکسل سوخته معمولا در LCD ها دیده می شن و از نظز نینتندو این مورد، مورد خاصی نیست!!!

مشکلات گزارش شده توسط کاربران:

1- خط و خش انداختن داک بر روی صفحه نمایش

مشکلاتی توسط کاربران گزارش شده که صفحه نمایش کنسول بعد از چندین بار ورود و خروج به داک، خط و خش بر می دارد.
برای جلوگیری از بروز خط و خش می توان با قرار دادن دستمال میکروفایبر در بخش جلویی داک مانع تماس مستقیم صفحه نمایش با بدنه داک شد و به این ترتیب از خط و خش جلوگیری کرد.
همچنین راهکار دیگر استفاده از محافظ صفحه های Glass هست.
UPDATE1: به نظر این مشکل به دلیل خم بودن جلوی داک هست.
برخی از داک ها در بخش جلویی خودشون خمیدگی دارند و صاف نیستند.

2- مشکلات باند وایرلس 2.4Ghz

این باند که در حال حاضر محبوب ترین باند فرکانسی وایرلس می باشد، با مشکلاتی در کنسول سویچ مواجه هست.
کاربران گزارشاتی مبنی بر قطعی و وصلی وایرلس، عدم اتصال به وایرلس و کندی سرعت وایرلس در این باند گزارش کرده اند.
در حال حاضر راهکاری برای حل این مشکل وجود ندارد و استفاده از باند 5Ghz (که نیاز به پشتیبانی مودم/روتر/اکسس پوینت شما از این باند را دارد) توصیه می گردد.

مشکلات گزارش شده با فراوانی کم و به صورت نادر: (عموما توسط یک کاربر گزارش شده اند)

1- صفحه آبی مرگ

صفحه نمایش کنسول بعد از روشن شدن صفحه آبی به نمایش در می آورد.
در حال حاضر راهکاری برای این مشکل نیست

2- صفحه نارنجی مرگ

صفحه نمایش در زمان کار ناگهان به رنگ نارجی در میاید.
راهکار این مشکل ریست کردن کنسول با نگه داشتن دکمه پاور است.

3- رنگ صفحه نمایش

رنگ صفحه نمایش به زردی و یا قرمزی متمایل است.
در حال حاضر راهکاری برای حل این مشکل نیست

4- پریدن صفحه نمایش

صفحه نمایش در زمان بازی به صورت مکرر پرش پیدا می کند، اصطلاحا Flicker
در حال حاضر راهکاری برای حل این مشکل نیست

آخرین ویرایش:

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار
نه لایت خوب نیست چون خیلی تصویرش کوچیکه و اگه مشکل دریفت یا خرابی دسته پیش بیاد باید دستگاه باز بشه تعمیرش کنی
فقط اولد خوبه چون هم کیفیت ساختش خیلی بهتر شده هم خیلی خنک تره و می شه بیشتر اورکلاکش کرد دسته هاشم قابل تعویضه حتی می شه ترد پارتی های خیلی خوش دست تر و بهتر براش انداخت
لایت به تی وی وصل نمی شه بشه هم ممکنه کلاکش تغییری نکنه
سوییچ یک کنسول دستیه تی وی رو بیخیال شو اصلا جالب نمی شه خیلی از بازی هاش 1080 نیتیو هم نمی دن پس بهتره اگه تی وی مد نظرته اصلا برید سمت شبیه سازش
قطعا بعد از خرید اولد نظرت عوض می شه دائما در تخت در حال بازی هستی لذت حالت دستیش حرف نداره

سوییچ بدون کپی خور فاجعه س خیلی از بازی هاش افت فریم دارن و حتی زیر 30 میان
خیلی کارها با کپی خورش می شه انجام داد حتی برای pikmin 4 اپشن گرافیکی گذاشتن عین پی سی low medium high داره حتی توی اپشن هاش ssr taa msaa draw distance همچین چیزهایی هم دارن اپشن گرافیکیش از بازی های پی سی هم بیشتره
یا 3 گانه gta de اپشن گرافیکی پی سی براش باز کردن با ماد کردن
یا خیلی از بازی هاش تقریبا اکثرشون می شه 60 فریم کرد

لایت صفحه ش خیلی کوچیکه و خیلیم بیشتر داغ می کنه و باتریشم جالب نیست به علاوه دسته هاش قابل تعویضم دیگه نیست
توی ایران اختلاف 150 دلاریشون به جای 7.5 میلیون فقط 4.5 میلیونه اولد خیلی ارزش خرید بیشتری داره خیلیم بد فروش تره

ممنونم از راهنمایی
تلویزیون سونی براویا برای گیم دارم صفحه نمایش ۶.۲ اینچی و .... کجا براویا کجا

برای من کنسول خونگی اولویت اوله پول اضافه می‌مون و ..... اولویت‌های بعدی می‌شد کنسول دستی
کلی کنسول دستی داشتم بار اولم که نیست
که مثلاً بگی لذت بازی در تخت 😁
من چنتا psp داشتم ، چنتا 3ds , چنتا ds lite ,
dsi , gameboy micro و ......

با این توضیحاتی که کلاً دادی آدم پشیمون می‌شه از خرید لایت

Saul.Hudson

کاربر سایت
Dec 16, 2012
56
لایت صفحه ش خیلی کوچیکه و خیلیم بیشتر داغ می کنه و باتریشم جالب نیست به علاوه دسته هاش قابل تعویضم دیگه نیست
توی ایران اختلاف 150 دلاریشون به جای 7.5 میلیون فقط 4.5 میلیونه اولد خیلی ارزش خرید بیشتری داره خیلیم بد فروش تره

صفحه کوچیکه, بهمین خاطر خوش دست تره, سبک تره, قابل حمل تره. لایت برای حمل ساخته شده.
پردازنده, فن و هیت سینک لایت و OLED دقیقا یکی هستن پس قطعا لایت بیشتر داغ نمی کنه. البته اولد تو حالت داک به خاطر بالا رفتن فرکانس بیشتر داغ می کنه.
اختلاف قیمت 150 دلار نیست, 100 دلاره که حدود همون 5 تومن میشه. البته قبول دارم لایت نسبت به اولد بد فروشه. من از نگاه مصرف کننده گفتم نه کاسبی.

Aminem22

کاربر سایت
Aug 7, 2023
71
ممنونم از شما که وقت گذاشتی و پاسخ دادی
آره رفتم لینکی که گذاشتی خوندم

البته من تو تصاویر وقتی مقایسه می‌کردم سوئیچ عادی با لایت ، به نظرم تصویر سوئیچ عادی بهتر بود شاید اشتباه می‌کنم ولی تو بررسی که نوشتی گفتی شارپ‌تره تازه سوئیچ لایت

ببین من اولویتم وصل شدن به تلویزیون و بازی با تلویزیونه
اصلاً حالت پرتاب برام مهم نیست
ولی از نظر قیمتی خوب لایک به صرفه‌تره
از اونور اگه بخوام یه دونه v2 آکبند پلمپ واقعی بخرم تو بازار دیگه نیست الان
تک توک تو اینترنت دیدم که اونم معلوم نیست واقعاً کنسول آکبند یا نه همونو نزدیک قیمت oled گذاشتن
همش الان شده oled
چون حالت پرتاب برام مهم نیست پس oled بودن هم برام کارایی نداره

پس یکی از کنسول‌هایی که می‌مونه همین لایته دیگه قناعت کنیم
با ۸ میلیون و خورده‌ای الان میشه یه دونه آکبندشو خرید
در صورتی که کنسول‌های نسل ۸ دست دوم رو دارن این قیمت یا حتی بالاتر می‌فروشن
پس از نظر اقتصادی لایت بهتره حداقل آکبنده

من هم می‌ترسم هم دلم نمیاد بدم کنسول به این ظریفی رو باز کنن

پلی استیشن ۴ هم هک نرم‌افزاری شده ولی میگن دردسر داره من زیاد سر در نمیارم چون نداشتم
از اونور خب آکبند اونم گرونه فکر کنم تو یکی از فروشگاه‌ها گذاشته بود ۱۵ میلیون تومان تو یه فروشگاه دیگه حدوداً نزدیک ۱۲ میلیون

که اونم واقعاً معلوم نیست آک بنده یا نه
اگر اشتباه نکنم و درست خاطرم باشه یه بنده خدایی تو همین فرعون گفت اصلاً آکبند نداره دنبال آکبند نرو

بعد قیمت بازی‌های سوئیچم زیاده آخه ۳ میلیون تومان ۴ میلیون تومان یهو
اگه میخواین به تلویزیون وصل کنید شخصا کنسول نینتندو رو پیشنهاد نمیکنم
چون رزولوشن و فریم ریت مطلوبی رو دریافت نخواهید کرد و قیمت بازی ها فوق العاده بالا
لایت باز صرفه اقتصادیش بیشتره یکی از دوستان هم فرمودند بنظرم کوچیک بودن صفحش جزو مزایا این مدل هست،و من ندیدم داغ کنه دستگاه،باتریشم خوبه ضعیف نیست کنسول من هم تابحال دچار دریفت جویکان نشده و فکر میکنم تو این سری احتمال وقوعش کمتر باشه.

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار
اگه میخواین به تلویزیون وصل کنید شخصا کنسول نینتندو رو پیشنهاد نمیکنم
چون رزولوشن و فریم ریت مطلوبی رو دریافت نخواهید کرد و قیمت بازی ها فوق العاده بالا
لایت باز صرفه اقتصادیش بیشتره یکی از دوستان هم فرمودند بنظرم کوچیک بودن صفحش جزو مزایا این مدل هست،و من ندیدم داغ کنه دستگاه،باتریشم خوبه ضعیف نیست کنسول من هم تابحال دچار دریفت جویکان نشده و فکر میکنم تو این سری احتمال وقوعش کمتر باشه.

یعنی مثلاً حالا سوئیچ هر مدلیش وصل کنیم به تلویزیون افت فریم و افت رزولوشن شدید داره؟

دیگه تو رنج قیمت پایین فقط سه تا کنسول هست
یا ایکس باکس سری اس ، یا نینتندو سوییچ لایت یا oled , یا ps4
تو سوئیچ چون مدل لایت زیادی ارزونه یه گزینه خیلی خوبه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Aminem22

Saul.Hudson

کاربر سایت
Dec 16, 2012
56
فریم ریت بستگی به بازی داره. ولی شرایط سوییچ از کنسولی مثل Xbox series s بهتره.
مثلا ماریو آدیسی که گرافیک خیلی خوبی داره با رزولوشن 1080 و 60 فریم در ثانیه اجرا میشه که عالیه
زلدا هم که جز بهترین گرافیک هاشه 30 فریم هست که قابل قبوله. (افت فریم تو بعضی قسمت های بازی هست ولی اذیت کننده نیست)
در کل بیشتر بازی ها روی تی وی (داک) با رزولوشن بهتری نسبت به دستی اجرا میشن و فریم ریت هم در اکثر بازی ها مشکلی نداره.

Aminem22

کاربر سایت
Aug 7, 2023
71
یعنی مثلاً حالا سوئیچ هر مدلیش وصل کنیم به تلویزیون افت فریم و افت رزولوشن شدید داره؟

دیگه تو رنج قیمت پایین فردا فقط سه تا کنسول هست
یا ایکس باکس سری اس ، یا نینتندو سوییچ لایت یا oled , یا ps4
تو سوئیچ چون مدل لایت زیادی ارزونه یه گزینه خیلی خوبه
به نینتندو سوییچ لایت به چشم یه کنسول خونگی نگاه نکنین باید درکنار کنسول خونگی باشه نه جای اون،کنسولی که موقع نوشیدن قهوه،بعد مطالعه،بعد خواب ظهر روی تخت تو دستتون بگیرید و خودتون رو سرگرم کنید و عشق پرتابل بودنشو کنید
گول ارزونیش هم نخورین چون قیمت بازی هاش جدیدا وحشتناک شده
کنسول ps4 کپی خور فلشی اگه بگیرید که بازیا مفت درمیاد
سری اس هم اکانتی دیدم میزنن ولی حجم دستگاه کمه نیازمند هارد اکسترنال هستین ولی شخصا بازم به ps4 ترجیح میدمش چون هم نسل جدیده و هم خودم 4 داشتم و دیگه جذابیتی برام نداره.

Saul.Hudson

کاربر سایت
Dec 16, 2012
56
قبول دارم نینتندو سوییچ رو برای ارزونیش اصلا نخرید چون اگه کپی خور نباشه اصلا ارزون نیست. به خاطر بازی های فوق الاده اش بخرین.
بازی اکانتی هم هست که ارزون تر میوفته. من چون خودم کپی خور دارم اطلاعی از قیمتاش ندارم

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار
فریم ریت بستگی به بازی داره. ولی شرایط سوییچ از کنسولی مثل Xbox series s بهتره.
مثلا ماریو آدیسی که گرافیک خیلی خوبی داره با رزولوشن 1080 و 60 فریم در ثانیه اجرا میشه که عالیه
زلدا هم که جز بهترین گرافیک هاشه 30 فریم هست که قابل قبوله. (افت فریم تو بعضی قسمت های بازی هست ولی اذیت کننده نیست)
در کل بیشتر بازی ها روی تی وی (داک) با رزولوشن بهتری نسبت به دستی اجرا میشن و فریم ریت هم در اکثر بازی ها مشکلی نداره.
به نینتندو سوییچ لایت به چشم یه کنسول خونگی نگاه نکنین باید درکنار کنسول خونگی باشه نه جای اون،کنسولی که موقع نوشیدن قهوه،بعد مطالعه،بعد خواب ظهر روی تخت تو دستتون بگیرید و خودتون رو سرگرم کنید و عشق پرتابل بودنشو کنید
گول ارزونیش هم نخورین چون قیمت بازی هاش جدیدا وحشتناک شده
کنسول ps4 کپی خور فلشی اگه بگیرید که بازیا مفت درمیاد
سری اس هم اکانتی دیدم میزنن ولی حجم دستگاه کمه نیازمند هارد اکسترنال هستین ولی شخصا بازم به ps4 ترجیح میدمش چون هم نسل جدیده و هم خودم 4 داشتم و دیگه جذابیتی برام نداره.
قبول دارم نینتندو سوییچ رو برای ارزونیش اصلا نخرید چون اگه کپی خور نباشه اصلا ارزون نیست. به خاطر بازی های فوق الاده اش بخرین.
بازی اکانتی هم هست که ارزون تر میوفته. من چون خودم کپی خور دارم اطلاعی از قیمتاش ندارم

ممنون از این آگاهی که به من می‌دید و بقیه هم دارن می‌خونن و استفاده می‌کنند و حتی ماه‌ها بعد حتی سال‌ها بعد کسی دنبال خرید سوئیچ باشه این اطلاعات بهش کمک کنه

تو پیام‌های قبل نوشتم من این کنسول رو به عنوان کنسول خونگی می‌خوام استفاده کنم اصلاً اولویت من کنسول خونگیه
ولی oled نمی‌خوام چون اولویتم کنسول خونگیه حالا صفحه نمایش بهتر برای من کاربردی نداره

دنبال v2 هستم اونم کاملاً آکمن و پلمپ واقعی
و قیمت مناسب نه اینکه نزدیک نزدیک قیمت oled بدن

شما دوستان فرمودید که v2 خوب نیست نخرید
پس گزینه می‌مونه فقط لایت اونم تلویزیون وصل نمی‌شه
ولی به خاطر اینکه قیمتش پایینه زیر ۹ میلیون تومان آکبندش پیدا میشه و خیلی خوش قیمته و واقعاً
گفتم بخرم یعنی این قیمت پایین باعث شد که من از وصل نشدن به تلویزیون چشم پوشی کنم

که باز منو راهنمایی کردید که سوئیچ افت فریم و ... داره به خصوص اگر می‌خوای رو تلویزیون بازی کنید و سراغ این کنسول نرید
و اینکه کپی خورشم خب داستان داره

خوب گزینه‌های مونده می‌مونه xss , ps4 , xbox one
که ایکس باکس‌ها کلاً هک نشدن و فقط پلی استیشن هک شده
از نظر سلیقه بخوام بگم xbox one fat باب سلیقه منه اًصلا می‌بینمش حال می‌کنم

حالا باید بشینم تحقیق کنم فکر کنم که کدوم از این سه کنسول باقی مونده رو باید بخرم

• Like
Reactions: Z-fan and Aminem22

Aminem22

کاربر سایت
Aug 7, 2023
71
ممنون از این آگاهی که به من می‌دید و بقیه هم دارن می‌خونن و استفاده می‌کنند و حتی ماه‌ها بعد حتی سال‌ها بعد کسی دنبال خرید سوئیچ باشه این اطلاعات بهش کمک کنه

تو پیام‌های قبل نوشتم من این کنسول رو به عنوان کنسول خونگی می‌خوام استفاده کنم اصلاً اولویت من کنسول خونگیه
ولی oled نمی‌خوام چون اولویتم کنسول خونگیه حالا صفحه نمایش بهتر برای من کاربردی نداره

دنبال v2 هستم اونم کاملاً آکمن و پلمپ واقعی
و قیمت مناسب نه اینکه نزدیک نزدیک قیمت oled بدن

شما دوستان فرمودید که v2 خوب نیست نخرید
پس گزینه می‌مونه فقط لایت اونم تلویزیون وصل نمی‌شه
ولی به خاطر اینکه قیمتش پایینه زیر ۹ میلیون تومان آکبندش پیدا میشه و خیلی خوش قیمته و واقعاً
گفتم بخرم یعنی این قیمت پایین باعث شد که من از وصل نشدن به تلویزیون چشم پوشی کنم

که باز منو راهنمایی کردید که سوئیچ افت فریم و ... داره به خصوص اگر می‌خوای رو تلویزیون بازی کنید و سراغ این کنسول نرید
و اینکه کپی خورشم خب داستان داره

خوب گزینه‌های مونده می‌مونه xss , ps4 , xbox one
که ایکس باکس‌ها کلاً هک نشدن و فقط پلی استیشن هک شده
از نظر سلیقه بخوام بگم xbox one fat باب سلیقه منه اًصلا می‌بینمش حال می‌کنم

حالا باید بشینم تحقیق کنم فکر کنم که کدوم از این سه کنسول باقی مونده رو باید بخرم
اگه نسل ۸ رو بازی نکردی یه ps4 بگیر کلی بازی محشر هست که باید پلی بدی (حواست باشه کپی خور فلشی ورژن ۹ بگیری، بعضا به اشتباه دستگاه های اکانتی رو هم کپی خور میگن) که کنسولای کپی خور گرون ترن حدود ۱۳،۱۴ پیدا میشه اگه پرو خوش قیمت هم یافتی که چه بهتر
اگه هم پلی دادی که هچ یه سری اس بگرد دست دومش تا ۱۰ تومن هست،فقط حواست باشه آکبندا هم ریفیر توشون زیاده و دستگاه ریفیر رو تو پک اصلی میزارن پلمپ میکنن به اسم آکبند میفروشن،برای گیم هم میگن استفاده از اکانت هکی بهتره تا خرید گیم پس هکی که باعث بن شدن دستگاه میشه.
راستی وان فت بنظرم سمتش نری بهتره چون نسبت به پلی ۴ به مراتب ضعیف تره و برای اثباتش گیم پلی سایبرپانک روی دستگاه رو سرچ بزن.
(نهایتا وان ایکس که اونم با وجود سری اس صرفه اقتصادی نداره)

• Like
Reactions: Sega_genesis

pouria.sh

کاربر سایت
Nov 13, 2020
316
دوستان من هفته دیگه کنسولم به دستم میرسه(لایت).فعلا تا آخر ماه باید صبر کنم و بعدش 1.5 بدم تا کپی خور بشه.از کسی که گرفتم یک اکانت داخل دستگاهش هست که یکی از بازیهاش رو میخوام تا زمانی که کپی خور کنم بازی کنم.( wolfenstein : youngblood) . از سایت های دانلود که چک کردم دیدم حجمش 20 فاکینگ گیگ هستش .من مودم ندارم و از طریق گوشی برای لپ تاپم share میکنم و نت شبانه همراه اول دارم.حجمش خیلی بالاس تا از روی کنسول دانلودش کنم.میخواستم بدونم امکانش هست بازی رو روی کامپیوتر دانلود کنم بعد به دستگاه منتقلش کنم و از روی اکانت اریجینال بازی رو ادامه بدم؟
من یادمه برای ps4 و حتی اگه اشتباه نکنم برای ps5 یه قابلیت هست که میشه دیتای بازی رو به هارد انتقال داد و از این چیزا.دقیق یادم نیست چون هیچکدوم رو نداشتم.میخواستم بدونم برای سوئیچ میشه همچین کاری کرد؟

• Like

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,240
صفحه کوچیکه, بهمین خاطر خوش دست تره, سبک تره, قابل حمل تره. لایت برای حمل ساخته شده.
پردازنده, فن و هیت سینک لایت و OLED دقیقا یکی هستن پس قطعا لایت بیشتر داغ نمی کنه. البته اولد تو حالت داک به خاطر بالا رفتن فرکانس بیشتر داغ می کنه.
اختلاف قیمت 150 دلار نیست, 100 دلاره که حدود همون 5 تومن میشه. البته قبول دارم لایت نسبت به اولد بد فروشه. من از نگاه مصرف کننده گفتم نه کاسبی.
سوییچ لایت قیمت رسمیش 200 دلاره اولد 350 تاس توی سایت خودشم که برید همینه قیمت اولد 50 دلار گرون تره
کلا چون لایت حالت داک مد نداره برای همین کولینکش ضعیف تره برای اورکلاک اختلاف دمایی محسوسی داره طبق یوتیوب
ضمنا حافظه لایت 32 گیگه و اولد 64 گیگه
کلا من قابل حمل به معنای اینکه اکثرا ببریش بیرون برای این دستگاه ها قبول ندارم چون همشون توی جیب جا نمی شن بهتره گوشی موبایل ادم برای گیمنیگ این شرایط مناسب باشه برای سفر هم که فرقی سایزشون نمی کنه
کلا من هر کنسول قابل حملی با LCD محکوم به فنا می دونم و ارزش خرید نداره دیگه گوشی های زیر 200 دلار حتی سامسونگ های جدید اولد دارن می شن جایی برای IPS های بی کیفیت نیست مخصوصا اینکه بازی 30 فریم روی LCD فاجعه س به خاطر تاخیر چندین برابری پاسخ دهی تصویرش

• Like

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,240
کنسول های ps3 اکثرا باز شدن تا ترمال پیست (خمیر سیلیکون) عوض بشه. برای کنسولی که بیش از 10 سال کار کرده طبیعیه.
نو بخرید قطعا بهتره
من تقریبا از زیر سنگ یک دونه پلمپش پیدا کردم اما تقریبا پیدا کردنش غیر ممکنه اکثرا تعمیری هستن حتی
بدبختی PS3 ار 90 نانو برای CPU GPU داره تا 45 نانوییش که تازه هر سریش یکی CPU کم شده یکی GPU یعنی داستان زیاد داره تا سری جدید کپی خور پلمپ نشده که خنکم کار کنه بشه پیدا کرد

• Like

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,240
ممنونم از راهنمایی
تلویزیون سونی براویا برای گیم دارم صفحه نمایش ۶.۲ اینچی و .... کجا براویا کجا

برای من کنسول خونگی اولویت اوله پول اضافه می‌مون و ..... اولویت‌های بعدی می‌شد کنسول دستی
کلی کنسول دستی داشتم بار اولم که نیست
که مثلاً بگی لذت بازی در تخت 😁
من چنتا psp داشتم ، چنتا 3ds , چنتا ds lite ,
dsi , gameboy micro و ......

با این توضیحاتی که کلاً دادی آدم پشیمون می‌شه از خرید لایت
6.2؟ اشتباه ننوشتی؟ تی وی این سایزی نداریم مگه برای PS1 یادمه یک مدل قابل حمل بود قبلا
به هر حال بازم با اختلاف قیمتی کمی که در ایران زیر 100 دلار اختلاف دارن اولد بگیری بهتره لایت بخری بعد بری براش داک فیک بخری حالا ایا بشه ایا نشه بعد هر سری باید از تنظیمات حالت داک مدش فعال کنی به ازای هر اجرای بازی کابل HDMI با کیفیت جعبه ش از دست می ده چه کاریه اخه
حداقل V2 بخر که 1.5 ارزون تره تا 2 تومن
کنسول خونگی می خوای اما بری سمت ایکس باکس یا پلی بهتره سوییچ در اصل یک کنسول قابل حمله که خونگی هم شده

• Like

Saul.Hudson

کاربر سایت
Dec 16, 2012
56
سوییچ لایت قیمت رسمیش 200 دلاره اولد 350 تاس توی سایت خودشم که برید همینه قیمت اولد 50 دلار گرون تره
کلا چون لایت حالت داک مد نداره برای همین کولینکش ضعیف تره برای اورکلاک اختلاف دمایی محسوسی داره طبق یوتیوب
ضمنا حافظه لایت 32 گیگه و اولد 64 گیگه
کلا من قابل حمل به معنای اینکه اکثرا ببریش بیرون برای این دستگاه ها قبول ندارم چون همشون توی جیب جا نمی شن بهتره گوشی موبایل ادم برای گیمنیگ این شرایط مناسب باشه برای سفر هم که فرقی سایزشون نمی کنه
کلا من هر کنسول قابل حملی با LCD محکوم به فنا می دونم و ارزش خرید نداره دیگه گوشی های زیر 200 دلار حتی سامسونگ های جدید اولد دارن می شن جایی برای IPS های بی کیفیت نیست مخصوصا اینکه بازی 30 فریم روی LCD فاجعه س به خاطر تاخیر چندین برابری پاسخ دهی تصویرش

قیمت رسمی لانچ 350 دلار بود اما کافیه یه سر به آمازون بزنید, مخصوصا آمازون امارات (کنسول های ایران از امارات وارد میشن), خواهید دید که بین 280 تا 299 دلار فروخته میشه. لایت هم 199.
همانطور که در پست قبل هم گفتم کولینگ لایت و اولد تفاوتی ندارند. soc هر دو mariko هست. در حالت handheld دمای لایت و اولد یکی است. کلا دمای سوییچ به ندرت به 50 درجه میرسه, نمیدونم نگرانی شما بابت دما چیه.

در مورد موبایل گیمینگ, ips بی کیفیت و نرخ 30 فریم با تاخیر چندین برابری فاجعه و ... هم نظر خاصی ندارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر