سوالات، مشکلات و بحث در مورد Nintendo Switch

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
NintendoSwitchLogo_svg.png

از این تاپیک ها برای همه کنسول ها داریم
توی این تاپیک سوالات و مشکلاتتون رو در مورد کنسول Switch مطرح کنید
مطلبی هم هست بگید :D

مشکلات تایید شده توسط نینتندو:

1- قطع شدن Joy-Con سمت جپ

Joy-Con سمت چپ ارتباط وایرلس خود را با کنسول از دست می دهد، این مشکل از سمت نینتندو تایید شده اما هنوز راهکار قطعی ای برای آن ارائه نشده
راه حل موقت برای حل این مشکل، نزدیک شدن به کنسول، عدم استفاده از Skin های Joy-Con، عدم قرار دادن گوشی موبایل و وسایلی که امواج الکترومغناطیس تولید می کنند در نزدیکی Joy-Con در زمان استفاده می باشد.
UPDATE1: به نظر این مشکل به دلیل این است که آنتن Joy-Con سمت جپ بر روی برد قرار دارد اما برای Joy-Con سمت راست یک آنتن مجزا در داخل آن تعبیه شده است.
راهکار های ابداعی کاربران باز کردن Joy-Con و تغییرات در بخش آنتن Joy-Con با لحیم برد می باشد.

2- پیکسل سوخته

صفحه نمایش برخی از کنسول ها دارای پیکسل سوخته هست.
نینتندو این مورد رو طبیعی می دونه و طبق اطلاعات مندرج در وب سایت نینتندو چند پیکسل سوخته معمولا در LCD ها دیده می شن و از نظز نینتندو این مورد، مورد خاصی نیست!!!

مشکلات گزارش شده توسط کاربران:

1- خط و خش انداختن داک بر روی صفحه نمایش

مشکلاتی توسط کاربران گزارش شده که صفحه نمایش کنسول بعد از چندین بار ورود و خروج به داک، خط و خش بر می دارد.
برای جلوگیری از بروز خط و خش می توان با قرار دادن دستمال میکروفایبر در بخش جلویی داک مانع تماس مستقیم صفحه نمایش با بدنه داک شد و به این ترتیب از خط و خش جلوگیری کرد.
همچنین راهکار دیگر استفاده از محافظ صفحه های Glass هست.
UPDATE1: به نظر این مشکل به دلیل خم بودن جلوی داک هست.
برخی از داک ها در بخش جلویی خودشون خمیدگی دارند و صاف نیستند.

2- مشکلات باند وایرلس 2.4Ghz

این باند که در حال حاضر محبوب ترین باند فرکانسی وایرلس می باشد، با مشکلاتی در کنسول سویچ مواجه هست.
کاربران گزارشاتی مبنی بر قطعی و وصلی وایرلس، عدم اتصال به وایرلس و کندی سرعت وایرلس در این باند گزارش کرده اند.
در حال حاضر راهکاری برای حل این مشکل وجود ندارد و استفاده از باند 5Ghz (که نیاز به پشتیبانی مودم/روتر/اکسس پوینت شما از این باند را دارد) توصیه می گردد.

مشکلات گزارش شده با فراوانی کم و به صورت نادر: (عموما توسط یک کاربر گزارش شده اند)

1- صفحه آبی مرگ

صفحه نمایش کنسول بعد از روشن شدن صفحه آبی به نمایش در می آورد.
در حال حاضر راهکاری برای این مشکل نیست

2- صفحه نارنجی مرگ

صفحه نمایش در زمان کار ناگهان به رنگ نارجی در میاید.
راهکار این مشکل ریست کردن کنسول با نگه داشتن دکمه پاور است.

3- رنگ صفحه نمایش

رنگ صفحه نمایش به زردی و یا قرمزی متمایل است.
در حال حاضر راهکاری برای حل این مشکل نیست

4- پریدن صفحه نمایش

صفحه نمایش در زمان بازی به صورت مکرر پرش پیدا می کند، اصطلاحا Flicker
در حال حاضر راهکاری برای حل این مشکل نیست

آخرین ویرایش:

Aminem22

کاربر سایت
Aug 7, 2023
71
دوستان حقیقتش خودم خجالت میکشم اینو اینجا بگم ولی توی تاپیک xbox یه همچیم چیزی دیدم ، گفتم شاید اینجا هم امکان پذیر باشه:">
من فردا صبح کنسولم میرسه به دستم.از دیوار دسته دوم یک لایت آبی رنگ گرفتم 6.5 تومن.همین رو هم به سختی گرفت و حتی تا آخر ماه نه پول مموری دارم بدم و نه پول هک کنسول رو.یه 20 روزی مجبورم باهاش به سختی سر کنم.توی دستگاه یه چندتا بازی هست که فقط یکیش به درد من میخوره که اونم صفحه قبل کامل توضیحش دادم(wolfenestain youngblood).بازی حجمش 20 گیگ هستش و مجبورم از روی خود کنسول دانلودش کنم که متاسفانه من مودم ندارم و حتی برای لپ تاپ هم از روی گوشی share میکنم و اونم شبانه همراه اول دارم که خوشبختانه امروز طی افزایش قیمت ها، اون رو هم حذف کردند:| خیلی سخته 20گیگ رو از روی اینترنت گوشی اونم با نت شبانه که با دانلود منیجر به زور به سرعت دانلود 1.5 تا 2 مگ میرسه، دانلود کرد! پس بیخیال دانلود این بازی با حجم 20 گیگ شدم و ماه بعد که کپیخور کردم هرچی خواستم میتونم با لپ تاپ + دانلود منیجر دانلود کنم و بریزم روی دستگاه

میخواستم بدونم اینجا کسی هست که لطف به مدت 20 روز اکانتش رو بده به من؟ تا آخر ماه هم بیشتر نمیخوام دوستان و بعدش میرم و کنسول رو هک میکنم
بیشتر دنبال این بازی ها هستم که هم حجم کمی دارند و هم سرگرم کننده هستند
gris
a short hike
donut county
hallow knight
cocoon
limbo
inside
hades
tunic
ori
hellblade
و مهم تر از همه بازی bayonetta :D
و اگرم شد zelda

منظورم همه این بازی ها نیست ولی اگه مثلا 2 تا هم داخلش باشه خیلی عالیه. نمیتونم تا آخر ماه صبر کنم :D
فعلا حتی پول مموری کارت رو هم ندارم و حافظه دستگاه گویا 32 هستش که حدود 8 گیگ هم برای خود برنامه های دستگاه هستش:-w
دیدم تو تاپیک xbox بعضی از بچه ها گفته بودند که کسی هست یه مدت اکانتش رو که game pass داره رو باهام شیر کنه که چند نفر پاسخ مثبت دادن، نمیدونم در تاپیک نینتندو آیا فریاد رسی هست؟ :D بازم میگم فقط تا آخر همین ماه میخوام و بعدش میرم و کپی خور میکنم دوستان
مرسی :D
میتونید اکانت بازی های موردنظرتون رو اجاره کنید، یادمه دو تا چنل اکانت نینتندو سوییچ در تلگرام انجام میدادند البته شخصا خریداری نکردم و درمورد بحث اطمینان و ریسک و ایناش اطلاعی ندارم.
من خودم کارتریج تهیه میکردم، پارسال همرو فروختم و قیمتاشون ۳ برابر شد دیگه صرفا کنسول رو هرازگاهی شارژ میکنم که باتریش نخوابه فقط، بازیای آنلاین هم که با وضع اینترنت من تقریبا نشدنیه :)

Aminem22

کاربر سایت
Aug 7, 2023
71
اینطوری که شما نوشتید آدم اصلاً وحشت می‌کنه از خرید سوئیچ ☺️

هر چقدر @mqg1387 با من صحبت می‌کنه و داره منو راضی می‌کنه سوییچ بخرم
شما نظر دلهره آور میدید آدم وحشت می‌کنه از خرید سوییچ ☺️
اصلا نگران نباشید
سوییچ نسبت به قیمتش عملکرد فوق العاده قدرتمندی داره اما همونطور که عرض کردم به عنوان کنسولی دستی، و مهم تر از همه محصولات ژاپنی مرگ ندارن!
شما بنچمارک کارت گرافیک بازی hogwarts legacy از سایت techspot رو بررسی بفرمایید سپس نگاه کنید این بازی برای چه کنسول هایی ریلیز شده و نتیجه گیری با خودتون 😁
شخصا نظرم اینه که خروجی HDMI نینتندو رو آپشن ببینید و برخلاف کارت گرافیک وظیفه در نظر نگیرید! (منظورم این هست اگه کنسول رو صرفا برای اتصال به تیوی بخرید نباید انتظار خیلی زیادی ازش داشته باشید)
درمورد اورکلاک کردن و مادهای گرافیکی هم قطعا عملکرد بهتر میشه و برای عمر کنسول منطقا تاثیر مثبتی نخواهد داشت اما به این معنی نیست که اگه نینتندو رو اورکلاک نکنید افتضاح باشه و ....!

• Like
Reactions: mqg1387

pouria.sh

کاربر سایت
Nov 13, 2020
304
میتونید اکانت بازی های موردنظرتون رو اجاره کنید، یادمه دو تا چنل اکانت نینتندو سوییچ در تلگرام انجام میدادند البته شخصا خریداری نکردم و درمورد بحث اطمینان و ریسک و ایناش اطلاعی ندارم.
من خودم کارتریج تهیه میکردم، پارسال همرو فروختم و قیمتاشون ۳ برابر شد دیگه صرفا کنسول رو هرازگاهی شارژ میکنم که باتریش نخوابه فقط، بازیای آنلاین هم که با وضع اینترنت من تقریبا نشدنیه :)
والا داداش چندتایی رو چک کردم همشون قیمت یک اکانت بالای 1 و حتی 1200 تومن بود.من نسل قبل (8) هیچ کنسولی نداشتم.حالا میفهمم کسانی که از قیمت بالای اکانت های ps4 مینالیدن چه حسی داشتن :D
والا وضع انقدر تا آخر ماه خرابه که حتی یک مموری هم نمیتونم فعلا بخرم.گفتم شاید کسی بتونه این لطف رو بکنه(اگر هم نشه کاملا حق دارند و وظیفه ای کسی نداره)
بالاخره بعد از این 20 روز میرم و کپی خورش میکنم.اون موقع دیگه محدودیتی ندارم تقریبا.به جز این قیمت مسخره نت.قبلا با نامحدود همرا اول ماهی 100 گیگ داشتم ولی الان هیچ

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
مال من کپی خور سخت افزاریه
اونطوری که فروشنده (مایتندو) گفت،یه سیستم کپی خور و یه سیستم اورجینال خور داره
گفت میشه تو سیستم اورجینال خور آنلاین بازی کرد
درست گفتن می شه بین ناند اصلی و کاستوم فریمور سوییچ کرد اما کار حوصله سر بر و خسته کننده ای هست اما شدنیه درست گفتن
اینطوری که شما نوشتید آدم اصلاً وحشت می‌کنه از خرید سوئیچ ☺️

هر چقدر @mqg1387 با من صحبت می‌کنه و داره منو راضی می‌کنه سوییچ بخرم
شما نظر دلهره آور میدید آدم وحشت می‌کنه از خرید سوییچ ☺️
ببین من الان کنسول دارم دیگه اصلا هکش عین ویتا ضروری هست داری مقاومت بی خود می کنی :D
البته من پی سی بازم به این چیزا خیلی حساسم اما غیر از انحصاری های خود سوییچ که واقعا خوب ساخته شدن الباقی داستان دارن
با این حال همون انحصاری ها هم با هک چیز خیلی بهتری می شن و افت های کمشم دیگه ندارن
اما بازم می گم روی تی وی 4k فاجعه می شه ها حتما روی 1080p اجراش کن
کنسول خوبیه تا مفته بخرش
اورکلاکشم به معنای اورکلاک نیست به اون معنا مگه برید نسخه تا انتها انلاک بگیرید این کنسول روی کلاک داک مد کلا فقط 7 وات مصرفشه یعنی از 4 می شه 7 توی مد داک هم که باتری خارج می شه سیف اورکلاکش می شه 9 وات
دما هم که حدود 50 هست 2 بخش دیگه 47 اینا یعنی فول خنک
این در حالیه که موبایل ها تا 18 وات می رن استیم دک با راگ ally تا 30 وات هم می رن پس اورکلاکش عملا چیز خاصی نیست مگه خوندم مموری بالای 2000 ببری که ممکنه باعث خرابی سیستم فایل روی اس دی بشه باید فرمتش کنی بعد که منم نکردم هر چند یوتیوب اکثرا 2400 گذاشتن گفتن مشکلی پیش نیومده
می دونی گوشی های موبایل توانشون توی گیم بعد از ده دقیقه 1/3 می شه اما سوییچ ثابته برای همینم گرافیک بازی هاش از بهترین های موبایل هم بهتره
بعدشم همیشه خودت بخر تست کن علایق هر کسی با دیگری فرق می کنه تا خودت تست نکنی نمی فهمی نهایت خوشت نیومد 15 درصد زیر قیمت بده بره اما به جاش کرمت می خوابه

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار
اصلا نگران نباشید
سوییچ نسبت به قیمتش عملکرد فوق العاده قدرتمندی داره اما همونطور که عرض کردم به عنوان کنسولی دستی، و مهم تر از همه محصولات ژاپنی مرگ ندارن!
شما بنچمارک کارت گرافیک بازی hogwarts legacy از سایت techspot رو بررسی بفرمایید سپس نگاه کنید این بازی برای چه کنسول هایی ریلیز شده و نتیجه گیری با خودتون 😁
شخصا نظرم اینه که خروجی HDMI نینتندو رو آپشن ببینید و برخلاف کارت گرافیک وظیفه در نظر نگیرید! (منظورم این هست اگه کنسول رو صرفا برای اتصال به تیوی بخرید نباید انتظار خیلی زیادی ازش داشته باشید)
درمورد اورکلاک کردن و مادهای گرافیکی هم قطعا عملکرد بهتر میشه و برای عمر کنسول منطقا تاثیر مثبتی نخواهد داشت اما به این معنی نیست که اگه نینتندو رو اورکلاک نکنید افتضاح باشه و ....!

بله متوجه شدم از توضیحاتتون ، دیگه حتی فکرم سمت خرید این کنسول نمیره حتی خیالشم نمیکنم 😌

ببین من الان کنسول دارم دیگه اصلا هکش عین ویتا ضروری هست داری مقاومت بی خود می کنی :D
البته من پی سی بازم به این چیزا خیلی حساسم اما غیر از انحصاری های خود سوییچ که واقعا خوب ساخته شدن الباقی داستان دارن
با این حال همون انحصاری ها هم با هک چیز خیلی بهتری می شن و افت های کمشم دیگه ندارن
اما بازم می گم روی تی وی 4k فاجعه می شه ها حتما روی 1080p اجراش کن
کنسول خوبیه تا مفته بخرش
اورکلاکشم به معنای اورکلاک نیست به اون معنا مگه برید نسخه تا انتها انلاک بگیرید این کنسول روی کلاک داک مد کلا فقط 7 وات مصرفشه یعنی از 4 می شه 7 توی مد داک هم که باتری خارج می شه سیف اورکلاکش می شه 9 وات
دما هم که حدود 50 هست 2 بخش دیگه 47 اینا یعنی فول خنک
این در حالیه که موبایل ها تا 18 وات می رن استیم دک با راگ ally تا 30 وات هم می رن پس اورکلاکش عملا چیز خاصی نیست مگه خوندم مموری بالای 2000 ببری که ممکنه باعث خرابی سیستم فایل روی اس دی بشه باید فرمتش کنی بعد که منم نکردم هر چند یوتیوب اکثرا 2400 گذاشتن گفتن مشکلی پیش نیومده
می دونی گوشی های موبایل توانشون توی گیم بعد از ده دقیقه 1/3 می شه اما سوییچ ثابته برای همینم گرافیک بازی هاش از بهترین های موبایل هم بهتره
بعدشم همیشه خودت بخر تست کن علایق هر کسی با دیگری فرق می کنه تا خودت تست نکنی نمی فهمی نهایت خوشت نیومد 15 درصد زیر قیمت بده بره اما به جاش کرمت می خوابه

چه اورجینال خور چه کپی خور فرقی نمیکنه
تو میگی این کنسول از پایه مشکل داره
دقیقا گفتی : ارزشی نداره کوهی از افت فریم و تصاویر مات در انتظارتونه

خوب اگر انقدر فاجعه اس و کنسول معیوب و خراب دادن ، پس هک شدن یا نشدن فرقی نمیکنه از ریشه خرابه
خوب چه کاریه نمیخرم
از فکر خریدشم اومدم بیرون
بیخیالش

همون پلی استیشن یا ایکس باکس میخرم

آخرین ویرایش:
  • Like

Aminem22

کاربر سایت
Aug 7, 2023
71
والا داداش چندتایی رو چک کردم همشون قیمت یک اکانت بالای 1 و حتی 1200 تومن بود.من نسل قبل (8) هیچ کنسولی نداشتم.حالا میفهمم کسانی که از قیمت بالای اکانت های ps4 مینالیدن چه حسی داشتن :D
والا وضع انقدر تا آخر ماه خرابه که حتی یک مموری هم نمیتونم فعلا بخرم.گفتم شاید کسی بتونه این لطف رو بکنه(اگر هم نشه کاملا حق دارند و وظیفه ای کسی نداره)
بالاخره بعد از این 20 روز میرم و کپی خورش میکنم.اون موقع دیگه محدودیتی ندارم تقریبا.به جز این قیمت مسخره نت.قبلا با نامحدود همرا اول ماهی 100 گیگ داشتم ولی الان هیچ
جسارتا کجا میخواین دستگاه رو بدید کپی خور کنن؟

• Like

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
بله متوجه شدم از توضیحاتتون ، دیگه حتی فکرم سمت خرید این کنسول نمیره حتی خیالشم نمیکنم 😌

چه اورجینال خور چه کپی خور فرقی نمیکنه
تو میگی این کنسول از پایه مشکل داره
دقیقا گفتی : ارزشی نداره کوهی از افت فریم و تصاویر مات در انتظارتونه

خوب اگر انقدر فاجعه اس و کنسول معیوب و خراب دادن ، پس هک شدن یا نشدن فرقی نمیکنه از ریشه خرابه
خوب چه کاریه نمیخرم
از فکر خریدشم اومدم بیرون
بیخیالش

همون پلی استیشن یا ایکس باکس میخرم
من دیگه اینجوریم نگفتم که اشغاله برداشتت غلط بوده اما ترد پارتی های زیادی داره که فریم ثابت نمی دن عین پس اس ویتا هست دقیقا فریم دهی هاش دیگه خودت بررسی کن. اما اگه قراره حالت تی وی مد فقط بازی کن برو سمت شبیه سازش یک پی سی خوب جمع کنی به مراتب بهتره
کنسول PS XB هم حالا فکر کن ترد پارتی هاشون کم ایرادن اما اوضاع پورت به نسبت پی سی یا سوییچ بهتره اما هیچ کدوم پی سی نمی شه به نظرم بقیه شون در کنار یک پی سی خوب بهترین ترکیبه اما اوضاع اقتصادی بد دیگه اجازه داشتن همشون نمی ده برای همین اکثرا یکیش انتخاب می کنن برای گیمر سن و سال دار پی سی اقتصادی یا PS5 بهترین انتخابه اگرم بودجه خیلی کمه که XBOX SS بهترین انتخاب می تونه باشه بهترین کنسول قابل حمل که قطعا سوییچه
پی سی چون اکثر بازی هاش کرک می شن و اشتراکی بازی ها هم روش خیلی ارزون و بی داستانه خوب هزینه ی بیشترش بعدا با بازی هاش جبران می کنه
در نهایتم یک چیز دیگه هم بگم خلاقیت که در انحصاری های سوییچ هست ابدا در انحصاری های دیگه نیست اگه بازی های جدید برات تکراری و یکنواخت شدن انحصاری های سوییچ به مراتب تنوع بیشتری دارن

pouria.sh

کاربر سایت
Nov 13, 2020
304
داداش یه نکته ای رو میگم که مطمئن هستم دونستنش برای بچه ها خیلی مفیده
اونم چیزی نیست جز اینکه سوئیچ خیلی سخت، واقعا اغراق نمیکنم، به شدت سخت فروش میره
من متوجه هستم که نیت شما راهنمایی صادقانه هست و از همین بابت هم ممنونم از شما ولی اگه کسی مثلا اولد رو با حدود قیمت 15 بخره باید بدونه ممکنه اصلا فروش نره و ماه ها بمونه روی دستش(اگه ازش خوشش نیاد و بخواد بفروشه اون رو)
من خودم دیروز کنسولم رو از تهران برام با تیپاکس آوردن.دست فروشنده هم درد نکنه واقعا دستگاه سالم بود و از همه نظر اوکی بود ولی مجبور شد بفروشدش 6.5 تومن! اونم به این دلیل که کنسول رو چند ماه گذاشته بود برای فروش و فروش نمیرفت.حالا من اینو از کجا میدونم؟ چون به مدت 2 ماه از دیوار تمام آگهی های دیوار در شهر شیراز و تهران رو بررسی میکردم و چندبار آگهی ایشون و چند نفر دیگه رو هم دیده بودم خودم. از 100 تا آگهی شاید نهایت 15 تا 20 تاش(تازه اونم به زور) مربوط به سوئیچ باشه و بقیه اکثرا برای ps5 و ایکس باکس هستند.دیدم کسانی که حداقل 2ماه(شایدم بیشتر) آگهی کردن و کنسول فروش نرفته.تازه اونم مدل lite ! وگرنه اولد و سوئیچ معمولی از اینم سخت تر فروش میرن. بماند که افراد توی دیوار اغلب تخیلی قیمت میذارن و گاها حتی دسته دو رو از نو هم گرون تر میدن! یا بعضا دقیقا همون قیمت یک کنسول نو رو برای محصول دسته دومشون میذارن. من خودم پولم به اولد نمیرسید و مجبور شدم لایت بخرم.انصافا برای من عالیه این مدل و شکایتی ندارم .قیمت نو حدود 10 تا 11 هست و اغلب یا قیمت 7.5 تا 8 گذاشتن برای فروش .من دوتا دیدم که 6.5 گذاشته بودن و یکیشون گفت ارسال برای خارج از تهران نمیکنم ولی اون یکی گفت مشکلی نداره(که دستش هم دردنکنه انصافا)
همه این هارو گفتم که بگم به این امید نخرید که اگه خوشتون نیومد بعدا میتونید بفروشیدش.توی دیوار دیدم کسانی که سوئیچ خودشون رو چند ماهه گذاشتن (توی شیراز) و اصلا فروش نمیره.من یه زمانی دنبای سری اس ایکس باکس بودم میخوام بگم برای اون هم یه جورایی همینه هرچند که اون بهتر فروش میره.ولی درنهایت میخوام بگم سوئیچ رو به امید اینکه بعدا بفروشید نخرید.نمیگم اصلا فروش نمیره بلکه میگم خیلی سخت این اتفاق ممکنه بیافته.هرچند الان که میبینم ظاهرا دوستمون از خریدش پشیمون شده و واقعا امیدوارم بتون کنسول مورد علاقشون رو تهییه کنند
جسارتا کجا میخواین دستگاه رو بدید کپی خور کنن؟
داداش من شیراز هستم و همینجا کپیخور میخوام بکنم.خودمم تعجب کردم اینجا قیمت کپیخور چرا ارزون تره.یکی میگفت 1.5 یکی دیگه میگفت 1.2 !!! تو چندتا از سایت هایی که داخل تهران شعبه دارن نگاه کردم و همشون بالای 3 و حتی 4 میگیرن برای کپی خور! حالا امیدوارم که سالم بمونه دستگاهم :D
ببین راه دیگه ای هم ندارم من چون مطلقا پول برای بازی اریجینال ندارم(بالای 2 و 3 ملیون برای هر بازی یا هر اکانت!) و تنها راه برای من کپی کردن دستگاه هستش

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
اونم چیزی نیست جز اینکه سوئیچ خیلی سخت، واقعا اغراق نمیکنم، به شدت سخت فروش میره
من متوجه هستم که نیت شما راهنمایی صادقانه هست و از همین بابت هم ممنونم از شما ولی اگه کسی مثلا اولد رو با حدود قیمت 15 بخره باید بدونه ممکنه اصلا فروش نره و ماه ها بمونه روی دستش(اگه ازش خوشش نیاد و بخواد بفروشه اون رو)
من خودم دیروز کنسولم رو از تهران برام با تیپاکس آوردن.دست فروشنده هم درد نکنه واقعا دستگاه سالم بود و از همه نظر اوکی بود ولی مجبور شد بفروشدش 6.5 تومن! اونم به این دلیل که کنسول رو چند ماه گذاشته بود برای فروش و فروش نمیرفت.حالا من اینو از کجا میدونم؟ چون به مدت 2 ماه از دیوار تمام آگهی های دیوار در شهر شیراز و تهران رو بررسی میکردم و چندبار آگهی ایشون و چند نفر دیگه رو هم دیده بودم خودم. از 100 تا آگهی شاید نهایت 15 تا 20 تاش(تازه اونم به زور) مربوط به سوئیچ باشه و بقیه اکثرا برای ps5 و ایکس باکس هستند.دیدم کسانی که حداقل 2ماه(شایدم بیشتر) آگهی کردن و کنسول فروش نرفته.تازه اونم مدل lite ! وگرنه اولد و سوئیچ معمولی از اینم سخت تر فروش میرن. بماند که افراد توی دیوار اغلب تخیلی قیمت میذارن و گاها حتی دسته دو رو از نو هم گرون تر میدن! یا بعضا دقیقا همون قیمت یک کنسول نو رو برای محصول دسته دومشون میذارن. من خودم پولم به اولد نمیرسید و مجبور شدم لایت بخرم.انصافا برای من عالیه این مدل و شکایتی ندارم .قیمت نو حدود 10 تا 11 هست و اغلب یا قیمت 7.5 تا 8 گذاشتن برای فروش .من دوتا دیدم که 6.5 گذاشته بودن و یکیشون گفت ارسال برای خارج از تهران نمیکنم ولی اون یکی گفت مشکلی نداره(که دستش هم دردنکنه انصافا)
همه این هارو گفتم که بگم به این امید نخرید که اگه خوشتون نیومد بعدا میتونید بفروشیدش.توی دیوار دیدم کسانی که سوئیچ خودشون رو چند ماهه گذاشتن (توی شیراز) و اصلا فروش نمیره.من یه زمانی دنبای سری اس ایکس باکس بودم میخوام بگم برای اون هم یه جورایی همینه هرچند که اون بهتر فروش میره.ولی درنهایت میخوام بگم سوئیچ رو به امید اینکه بعدا بفروشید نخرید.نمیگم اصلا فروش نمیره بلکه میگم خیلی سخت این اتفاق ممکنه بیافته.هرچند الان که میبینم ظاهرا دوستمون از خریدش پشیمون شده و واقعا امیدوارم بتون کنسول مورد علاقشون رو تهییه کنند

داداش من شیراز هستم و همینجا کپیخور میخوام بکنم.خودمم تعجب کردم اینجا قیمت کپیخور چرا ارزون تره.یکی میگفت 1.5 یکی دیگه میگفت 1.2 !!! تو چندتا از سایت هایی که داخل تهران شعبه دارن نگاه کردم و همشون بالای 3 و حتی 4 میگیرن برای کپی خور! حالا امیدوارم که سالم بمونه دستگاهم :D
ببین راه دیگه ای هم ندارم من چون مطلقا پول برای بازی اریجینال ندارم(بالای 2 و 3 ملیون برای هر بازی یا هر اکانت!) و تنها راه برای من کپی کردن دستگاه هستش
ببین حرف شما تا حدودی درسته کلا نینتندو در ایران زیاد طرفدار نداره اما کنسول کپیخور داستانش فرق می کنه خیلی اوضاعش بهتره
برای همینم گفتم اولد بخرید اولد باز فروشش بدک نیست اینجا هم کپیخور سوییچ چند روزه همه فروختن سایت ها دیگه یا دیوارم همینه قیمت درست باشه چند روزه یا نهایت زیر 1 ماه می ره
البته این موضوع برای تهرانه اوضاع جاهای دیگه خوب قطعا سخت تره
سوییچ اگه کپی نرم افزاری می شد که خیلی بیش از این حرفا فروش می رفت
اما کپی سخت افزاری یعنی کاستوم فریمور که خیلی ارزشمنده
این کنسول صبر کن نسخه 2ش بیاد خیلی بیشتر از اینا بهش می رسن پی اس ویتا که 15 میلیون فروخت این حجم از ساپورته هنوز داره می گیره چون دیگه سونی کاری باهاشون نداره این کنسولم چند ساله دیگه با فروش فوق العاده ای که داشته خیلی اوضاعش هکش بهترم می شه احتمالا تا 3 4 سال اینده هم براش بازی بیاد کنسولی که 130 میلیون تقریبا فروخته حالا حالا ها ساپورت می شه
سوییچ تقریبا بهتر از چیزی بود که فکر می کردم بعیده کسی بخره پشیمون بشه اما بازم می گم کپیخور بخرید نه فقط برای بازی های کپیش که اصلا بازی های اصلشم خیلی سخت گیر میاد در ایران قیمتشم فضاییه به خاطر کلی قابلیتی که بهتون می ده

من اصلی ترین ایرادی که به سوییچ گرفتم نداشتن صفحه نمایش اولدش بود که حل شد کیفیت ساختشم مخصوصا اون پایه مسخره پشتش که راحت می شکست با اندازه صفحه نمایش با اسپیکرهاشم درست شدن که ارزشش بیشترم کرد هر چند به نظرم همچنان کیفیت صدای اسپیکرهاش خوب نیست اما با بلوتوث بر خلاف سونی به همه چیز متصل می شه جایگاه 3.5 هدفون هم داره که مشکل رو حل می کنه
اون حالت کلیکی هم که دوستمون گفتن کاملا درسته زیاد جالب نیست اما مشکلیم نیست عین پی اس ویتا حالت کلیکی داره که بعد از یک مدتی هم نرم تر می شه عین ویتا d-pad هم که درست گفتم چیز اشغالیه + لایت به مراتب بهتره
البته گفتم کلی دسته ترد پارتی خوش دست تر و بهتر براش زدن که حتی برخی به موبایل یا پی سی هم می خوره اما من به شخصه مشکلی باهاش نداره دسته های ps3 xbox ps4 ps5 هم در هک شده ش بهش می خورن

آخرین ویرایش:
  • Like

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار
من دیگه اینجوریم نگفتم که اشغاله برداشتت غلط بوده اما ترد پارتی های زیادی داره که فریم ثابت نمی دن عین پس اس ویتا هست دقیقا فریم دهی هاش دیگه خودت بررسی کن. اما اگه قراره حالت تی وی مد فقط بازی کن برو سمت شبیه سازش یک پی سی خوب جمع کنی به مراتب بهتره
کنسول PS XB هم حالا فکر کن ترد پارتی هاشون کم ایرادن اما اوضاع پورت به نسبت پی سی یا سوییچ بهتره اما هیچ کدوم پی سی نمی شه به نظرم بقیه شون در کنار یک پی سی خوب بهترین ترکیبه اما اوضاع اقتصادی بد دیگه اجازه داشتن همشون نمی ده برای همین اکثرا یکیش انتخاب می کنن برای گیمر سن و سال دار پی سی اقتصادی یا PS5 بهترین انتخابه اگرم بودجه خیلی کمه که XBOX SS بهترین انتخاب می تونه باشه بهترین کنسول قابل حمل که قطعا سوییچه
پی سی چون اکثر بازی هاش کرک می شن و اشتراکی بازی ها هم روش خیلی ارزون و بی داستانه خوب هزینه ی بیشترش بعدا با بازی هاش جبران می کنه
در نهایتم یک چیز دیگه هم بگم خلاقیت که در انحصاری های سوییچ هست ابدا در انحصاری های دیگه نیست اگه بازی های جدید برات تکراری و یکنواخت شدن انحصاری های سوییچ به مراتب تنوع بیشتری دارن

حالا شما که منو از خرید پشیمون کردید و منصرف کردید

ولی چند تا نکته اینجا مهمه
من اگه کامپیوتر داشتم که دنبال کنسول بازی برای خرید نبودم
و بازی خود کامپیوتر بازی می‌کردم چرا شبیه‌سازی کنم روی کامپیوتر

تا الان داشتی کنسولو با کامپیوتر مقایسه می‌کردی؟
حتی بهترین کنسول‌ها زمان خودشون با کامپیوتر زمان خودشون مقایسه کنی هیچ کدوم به پای کامپیوتر نمی‌رسن کسی که کنسول گیمره اصلاً این رو می‌دونه

اصلاً ماهیت کنسول همینه یه کامپیوتر خیلی محدود شده و ضعیف تر مخصوص گیم هست که بهینه شده فقط برای گیم
و از نظر قیمتی به صرفه‌تر هست
ماهیت کنسول اینه
کنسول‌ها رو با هم مقایسه می‌کنن ولی کسی کامپیوتر را با کنسول مقایسه نمی‌کنه هیچ وقت

از طرف دیگه کنسول‌های دستی ضعیف‌تر از کنسول‌های خونگی هستن
این یه چیز معموله و شناخته شده همه می‌دونن کسی نمیاد یه کنسول دستی رو با کامپیوتر روز مقایسه کنه

مثلا psp هم رسماً به تلویزیون وصل میشد
ولی کسی psp با کامپیوتر مقایسه میکرد ؟

dwh5b7aw6mk51_(1)_r2lf.jpg

تو گرونی‌های الان بخوای یه کامپیوتر اقتصادی جمع کنی باهاش بتونی گیم‌ها روز تجربه کنی حداقل حداقل به نظر من ۳۰ میلیون می‌خواد
در کمترین حالت

انتخاب بین کنسول ها هم سلیقه‌ایه بیشتر
یه بخش فن بازیه
یه بخشی سلیقه طرف تو طراحی کنسول و گیم پد و اینجور چیزهاست
یه بخشش گیم‌هایی که دارند مثلاً گیم‌هایی که روی سوئیچ هست با گیم های که رو ایکس باکس هست فرق داره

پس مقایسه کامپیوتر و استیم دک ( استیم دک کنسول بازی نیست ، pc پرتابله ) با کنسول اشتباهه
چه برسه با کنسول دستی یا هیبریدی

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار

بله موافقم
تازه کنسول سوئیچ یه کنسول شناخته شده و پرطرفدار نسبت به کنسول‌های دیگه نینتندو تو ایران

کنسول نینتندو تو ایران بازار نداره
برای مثال خودم Gameboy micro , gameboy color , چنتا ds lite داشتم dsi , چنتا 3ds لانچی ، wii اونم چنتا داشتم
دیگه فکر کنم نینتندو رو از همه بیشتر بشناسم اینجا
حتی روزی که رفتم پشت شهرداری و نینتندو گیم کیوب بنفش رو فروختم یادمه
یا روزی که رفتم پشت شهرداری ds lite دیدن اصلاً نمی‌دونست چی هست می‌گفت این mp4 player برو لاله‌زار بفروش

اصلاً خرید و فروشش نیست یا خیلی سخته نینتندو
دیگه آدم وقتی نیتندو می‌خره باید توقعش در حد نینتندو باشه دیگه
نیاد یه دفعه با pc مقایسه کنه من الان فهمیدم شوک شدم کلاً دوست گرامیمون داشته با کامپیوتر مقایسه می‌کرده
نینتندو تو بعضی مواقع حتی از کنسول‌های رقیبشم ضعیف‌تر کار می‌کنه
دیگه چه برسه به کامپیوتر
احتمالاً آگاهی نداشتن اصلاً دارن چی می‌خرن فقط گفته بخرم چون پرتابله

یادش بخیر کارتربج اورجینال گیم بوی ادونس داشتم
بازی اورجینال wii
و ....

کسی که دنبال نینتندو میره باید بدونه شاید کنسولش رو دست خودش بمونه یا با ضرر زیاد بفروشه
پس با این فکر خرید کنید که این کنسول رو قراره همیشه داشته باشید
و به قصد لذت بردن بخرید
نه اینکه بیایید با پلی استیشن و نمی‌دونم با کامپیوتر و با شاتل فضایی و اینا مقایسه کنید

Sai

کاربر سایت
Dec 23, 2020
12
بله هنوزم میگم این کار رو بکنید, چون اگه نتونید ثابت کنید, اون موقع من با شما کار دارم. شما برد سالم تحویل من دادید؟ دستگاه روشن بود؟ حیف اینجا نمیشه یه سری چیزا رو نوشت ولی حتما تلفنی از خجالتت در میام.
من در توانم نبوده؟ بله درست فکر کردی, در توانم نبوده گند شما رو درست کنم. ده بار پیام دادی گفتی بیا کنسول منو درست کن, نمیتونیم نصب کنیم, گفتم من وقت نصب ندارم, فقط فروش کیت دارم, بده جای دیگه برات درست کنن. اسکرین شات بذارم؟
تمام پیام هاتون موجوده که قبول داشتین برد روشن نمیشده. ده جا تو پیام ها نوشتید داداشم دست گل آب داده کنسولو خراب کرده. می خوای پیاماتو منتشر کنم؟
عجب زمونه ای شده. یادش رفته داشت واسه 200 تومن پول خمیر سیلیکون گریه میکرد, دلم براش سوخت پول اسنپ هم نگرفتم ازش.
زیاد انجمن نمیام این پیام رو دیدم تعجب کردم
فکر کنم خیلی وقته این پیام رو گذاشتین
هنوز زنگ نزدین خجالت بدین ما رو عجیبه
اگه منتشر کردی لطفاً کامل منتشر کن عکس برد اول که برات فرستادم بزار عکس بردی هم انداختی روش بزار عکسی که خودتون فرستادین در پیام هست لطف کنید کامل قرار بدین در گروه
.
این طرز صحبت معلومه فشار اومده که دستت رو شده
خمیر سیلیکون گریزلی دیجیکالا میده ۳۰۰ حداقل میشه سه با چهارتا دستگاه رو خمیر زد بعد من از کجا بدونم همین خمیر سیلیکون رو استفاده میکنید ۴۰۰ قیمت پول می‌خواستین
همینجور که دلت سوخت برد رو عوض کردی دلت سوخت پول اسنپ هم دادی
شما از یه برد نگذشتی پول اسنپ دادی
قرن ۱۹ نیستیم که
شماره حساب واریز هست و حتی خود اسنپ هم میشه پیگیری کرد که از کجا اومده و کی حساب کرده
.
دوستان من دیگه در این مورد پیام قرار نمیدم چون فایده ای نداره واقعا ببخشید

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
حالا شما که منو از خرید پشیمون کردید و منصرف کردید

ولی چند تا نکته اینجا مهمه
من اگه کامپیوتر داشتم که دنبال کنسول بازی برای خرید نبودم
و بازی خود کامپیوتر بازی می‌کردم چرا شبیه‌سازی کنم روی کامپیوتر

تا الان داشتی کنسولو با کامپیوتر مقایسه می‌کردی؟
حتی بهترین کنسول‌ها زمان خودشون با کامپیوتر زمان خودشون مقایسه کنی هیچ کدوم به پای کامپیوتر نمی‌رسن کسی که کنسول گیمره اصلاً این رو می‌دونه

اصلاً ماهیت کنسول همینه یه کامپیوتر خیلی محدود شده و ضعیف تر مخصوص گیم هست که بهینه شده فقط برای گیم
و از نظر قیمتی به صرفه‌تر هست
ماهیت کنسول اینه
کنسول‌ها رو با هم مقایسه می‌کنن ولی کسی کامپیوتر را با کنسول مقایسه نمی‌کنه هیچ وقت

از طرف دیگه کنسول‌های دستی ضعیف‌تر از کنسول‌های خونگی هستن
این یه چیز معموله و شناخته شده همه می‌دونن کسی نمیاد یه کنسول دستی رو با کامپیوتر روز مقایسه کنه

مثلا psp هم رسماً به تلویزیون وصل میشد
ولی کسی psp با کامپیوتر مقایسه میکرد ؟

dwh5b7aw6mk51_(1)_r2lf.jpg

تو گرونی‌های الان بخوای یه کامپیوتر اقتصادی جمع کنی باهاش بتونی گیم‌ها روز تجربه کنی حداقل حداقل به نظر من ۳۰ میلیون می‌خواد
در کمترین حالت

انتخاب بین کنسول ها هم سلیقه‌ایه بیشتر
یه بخش فن بازیه
یه بخشی سلیقه طرف تو طراحی کنسول و گیم پد و اینجور چیزهاست
یه بخشش گیم‌هایی که دارند مثلاً گیم‌هایی که روی سوئیچ هست با گیم های که رو ایکس باکس هست فرق داره

پس مقایسه کامپیوتر و استیم دک ( استیم دک کنسول بازی نیست ، pc پرتابله ) با کنسول اشتباهه
چه برسه با کنسول دستی یا هیبریدی
توی بی سی یک جوریه که برای یک سری زمانی که وقت با ارزشت می ذاری بعدش طلبکارتم می شن تیکه هم می ندازن انگاری سطح درک 4 تا پیام ساده هم یکسری ندارن
من نمی دونم سوییچ چیه؟ همینجوری یک چیزی خریدم؟ مرد مومن من از سال 2006 اینجا عضوم کلی مشاوره به خیلی ها دادم من نمی دونم چی می خرم؟ من حتی یک جنس 100 هزار تومنی هم می خرم کلی راجبش اول تحقیق می کنم
شما هنوز خودت با خودت درگیری می گی نمی دونم ایکس باکس بخرم PS5 بخرم سری اس بخرم سوییچ بخرم بعد من نمی دونم چی خریدم؟؟؟؟؟
شما حتی نمی فهمی که من مقایسه نکردم بلکه پیشنهاد دادم تا قبل از این فکر می کردم پی اس ایکس باکس پی سی یکیش داری دنبال دستگاه قابل حمل هستی
شما اومدی می گی من فقط می خوام به تی وی وصلش کنم بعد من می گم لایت که به تی وی وصل نمی شه می گی داک ترد پارتی براش بخرم با کلی داستان می گم چه کاریه خوب نسخه معمولیش بخر جای این کارا بعدشم گفتم شما با یک پی سی خیلی کم هزینه در حد 1060 یا حتی RX580 می تونی با شبیه ساز یوزو خروجی بهتری بگیری دیگه همه الان پی سی که دارن فقط کافیه 2 3 تومن بدی کارت گرافیک دست دوم اینا رو بخری راحت بازی کنی از اولم گفتم سوییچ ارزشش توی پرتابل(البته تلفظ درستش پرتیبل هست) بودنشه حالا یکی هست به منظور دو تا هدف می خری که گاهی پرتابل باشه گاهی وصلش کنی اما برای فقط حالت تی وی حتی سری اس گزینه ی بهتری هست شما حتی هنوز همین موضوع ساده هم داری راجبش بحث می کنی بعد به من تیکه می ندازی؟؟؟؟
حیف زمان که ادم برای شماها بذاره
من بعد از پی سی خوب بعد از PS5 این دستگاه خریدم فقطم برای حالت دستیش. کسیم اگر کنسول اصلیش هست به خاطر هزینه ها هست و قطعا هم حالت دستیش براش مهمه و الا می رفت سری اس می خرید تعجبمه که اومدی می گی من اصلا نه پی سی خوب دارم نه کنسول فقطم روی تی وی می خوام بازی کنم بعد توی فروم سوییچ دنبال پاسخی؟؟؟؟
می گم پی سی خوب جمع کن الان 6800 دارن تمیزش 10 تومن می دن 16 گیگم تازه وی رم داره حتی همون 30 تومنی هم که خودت حساب کردی در مقایسه با 25 تومن PS5 هم خروجی بهتری می گیری هم پول بابت بازی هاش نمی دی که در اینده قطعا به صرفه تره تازه قابل ارتقا هم هست پی سی اگه نه گفتم PS5 بعدش بهترین انتخابه. بودجه ت نمی رسه سری اس بخر. بار چندمه که می گم سوییچ برای کسی هست یا دنبال کنسول قابل حمله به دلایل سفرهای زیاد یا دلایل مشابه یا برای یک شخص کم سن و سال می خواد که بازی های بچه گانه بیشتری داشته باشه یا کنسول دومش می شه. حرف منو بر می داری عوض می کنی که به چی برسی؟؟؟؟

خیلی بده که ادم کلی رایگان برای کسی وقت بذاره تازه توهین و تمسخر هم بشنوه حتی زمان نذاره پست رو درست بخونه حرف های من یا دوستان عزیز برای کمک به شماست نه اینکه بیای از توش داستان در بیاری که دیگه کسی نخواد بهت هیچ کمکی بکنه حتی حرف منو عوض کردی گفتی سوییچ کنسول اشغالیه من نگفتم اشغاله گفتم هک شدش خیلی گزینه ی بهتری هست به خاطر حساس بودن که کنسول باز نشه از دستش نده دست ادم مطئمن بدی یا از اول کپی شده بخری بهتره

آخرین ویرایش:

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار
توی بی سی یک جوریه که برای یک سری زمانی که وقت با ارزشت می ذاری بعدش طلبکارتم می شن تیکه هم می ندازن انگاری سطح درک 4 تا پیام ساده هم یکسری ندارن
من نمی دونم سوییچ چیه؟ همینجوری یک چیزی خریدم؟ مرد مومن من از سال 2006 اینجا عضوم کلی مشاوره به خیلی ها دادم من نمی دونم چی می خرم؟ من حتی یک جنس 100 هزار تومنی هم می خرم کلی راجبش اول تحقیق می کنم
شما هنوز خودت با خودت درگیری می گی نمی دونم ایکس باکس بخرم PS5 بخرم سری اس بخرم سوییچ بخرم بعد من نمی دونم چی خریدم؟؟؟؟؟
شما اومدی می گی من فقط می خوام به تی وی وصلش کنم بعد من می گم لایت که به تی وی وصل نمی شه می گی داک ترد پارتی براش بخرم با کلی داستان می گم چه کاریه خوب نسخه معمولیش بخر جای این کارا بعدشم گفتم شما با یک پی سی خیلی کم هزینه در حد 1060 یا حتی RX580 می تونی با شبیه ساز یوزو خروجی بهتری بگیری دیگه همه الان پی سی که دارن فقط کافیه 2 3 تومن بدی کارت گرافیک دست دوم اینا رو بخری راحت بازی کنی از اولم گفتم سوییچ ارزشش توی پرتابل(البته تلفظ درستش پرتیبل هست) بودنشه حالا یکی هست به منظور دو تا هدف می خری که گاهی پرتابل باشه گاهی وصلش کنی اما برای فقط حالت تی وی حتی سری اس گزینه ی بهتری هست شما حتی هنوز همین موضوع ساده هم داری راجبش بحث می کنی بعد به من تیکه می ندازی؟؟؟؟
حیف زمان که ادم برای شماها بذاره
من بعد از پی سی خوب بعد از PS5 این دستگاه خریدم فقطم برای حالت دستیش. کسیم اگر کنسول اصلیش هست به خاطر هزینه ها هست و قطعا هم حالت دستیش براش مهمه و الا می رفت سری اس می خرید تعجبمه که اومدی می گی من اصلا نه پی سی خوب دارم نه کنسول فقطم روی تی وی می خوام بازی کنم بعد توی فروم سوییچ دنبال پاسخی؟؟؟؟
می گم پی سی خوب جمع کن الان 6800 دارن تمیزش 10 تومن می دن 16 گیگم تازه وی رم داره حتی همون 30 تومنی هم که خودت حساب کردی در مقایسه با 25 تومن PS5 هم خروجی بهتری می گیری هم پول بابت بازی هاش نمی دی که در اینده قطعا به صرفه تره تازه قابل ارتقا هم هست پی سی اگه نه گفتم PS5 بعدش بهترین انتخابه. بودجه ت نمی رسه سری اس بخر. بار چندمه که می گم سوییچ برای کسی هست یا دنبال کنسول قابل حمله به دلایل سفرهای زیاد یا دلایل مشابه یا برای یک شخص کم سن و سال می خواد که بازی های بچه گانه بیشتری داشته باشه یا کنسول دومش می شه. حرف منو بر می داری عوض می کنی که به چی برسی؟؟؟؟

شو آف نکن
تو از هر زمانی که میخوای اینجا باش اصلا قبل از حضرت آدم بودی ، خوبه ؟
کسی گیمر باشه می‌دونه هیچوقت pc با کنسول مقایسه نمیکنن
چه برسه کنسول دستی ( پرتابل ) با pc مقایسه کنه
شعار دادن راحته

یه جایی گفتم برای من استفاده با تلویزیون الویت داره ، حالا مدل لایت وصل نمیشه اما بخاطر قیمت فوق العاده کمش میتونم از وصل شدن به تلویزیون صرف نظر کنم
حالا درکش برای تو سخته دیگه مشکل من نیست

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
شو آف نکن
تو از هر زمانی که میخوای اینجا باش اصلا قبل از حضرت آدم بودی ، خوبه ؟
کسی گیمر باشه می‌دونه هیچوقت pc با کنسول مقایسه نمیکنن
چه برسه کنسول دستی ( پرتابل ) با pc مقایسه کنه
شعار دادن راحته

یه جایی گفتم برای من استفاده با تلویزیون الویت داره ، حالا مدل لایت وصل نمیشه اما بخاطر قیمت فوق العاده کمش میتونم از وصل شدن به تلویزیون صرف نظر کنم
حالا درکش برای تو سخته دیگه مشکل من نیست
اولا اینکه شما باید حرف زدن یاد بگیری به فرض محالم که من مقایسه ش کرده باشم نظر شخصیم گفتم شما می گی خیلی ممنوع می ری کاره خودت انجام می دی اما اگر دنبال ضایع کردن کسی هستی جای اشتباهی اومدی

اینکه بین خرید PS5 XBOX SWITCH PC موندی یعنی این شمایی که داری مقایسه می کنی کدوم برات بهتره بری بخریش من که همه هم می دونن اولویتم پی سی هست بعد پلی استیشن بعد سوییچ دقیقا هم به همین ترتیب خریدمشون
جایی که من فهمیدم هیچ دستگاه به روزی برای بازی های جدید نداری بهت اول پی سی بعد پلی استیشن بعد سری اس با توجه به بودجه ت که نمی دونم هنوزم چقدره پیشنهادم دادم گفتم سوییچ به خاطر قابل حمل بودنش بخر اگه نه با شبیه سازش بازی کنی هم فریم بهتری می گیری هم کیفیت تصویر بهتری می گیری از این حرف من چطوری پی به مقایسه پی سی با سوییچ بردی برام جای سواله
دقت کن هر کسی نسبت به کاراییش با بودجه و شرایط استفاده ش یک دستگاه یا چنتاش می خره شاید برای من پی سی مناسب تر باشه برای کسی دیگه ای سوییچ و الا این نسل همشون خوب کار کردن
من خودم در ابتدا توی فکر خرید ROG ALLY بودم اما چون صفحه نمایش اولد نداره و قیمتشم خیلی بیشتره به نظرم سوییچ گزینه ی بهتری اومد ضمن اینکه بازی های پی سی هم می تونم با یک کلیک با کیفیت عالی روش استریم کنم باتری خیلی بهتریم داره به اندازه ای هم بازی خوب داره که ادم رو مدت ها توی تخت سرگرم کنه قرارم نیست بازی های روز روش برم اصلا سوییچ یک فلسفه ای دیگه ای داره پی سی و پلی استیشن یک فلسفه دیگه
کلا سوییچ و پی سی یا PS5 مکمل هم دیگه هستن بیشتر تا رقیب (برای افراد سن و سال دار) اما با توجه به شرایط اقتصادی بد ایران اکثرا مجبورا یکیش رو انتخاب کنن.
انگار شما بیای ماشین افرود با اسپورت مقایسه کنی جفتشون ماشین هستن اما هر کدوم لذت خاص خودشون رو دارن پول کسی برسه جفتش می خره اگه نه باید بینشون انتخاب کنه

• Like
Reactions: faridsarvar

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر