ساخت تیم بازی سازی- خواهشاً ملحق شوید!

bryan

کاربر سایت
Sep 21, 2006
132
کسی از بچه ها لینک دانلود کاملی از موتورهای virtools,quest 3d, و از همه مهمتر unreal داره؟؟

حالا بگیریم که این برنامه هارو پیداکردیم شما میتونید با اونها کار کنید

Neo

کاربر سایت
Sep 27, 2005
1,542
نام
احسان
اره ما یعنی بچه های گروه دانشگاه داریم کار میکنیم فقط میخواستم بدونم شاید ورژن بهتر یا جدید تری هم باشه که ما نمیدونیم اینم بگم که تا با موتور اماده کار نکرده باشیم نمیتونیم موتور بنویسیم (به نظر من)

Mehran.Tabeshi

کاربر سایت
Sep 7, 2007
260
نام
Mehran
حد اقل اولش باید از vitools کمک بگیریم . ! . اما نه واسه بازی . فقط الگو ! .;)
در ضمن گزارش برنامه نویسی موترو بازی هم هر کسی خواست اعلام کنه تا بهش بدم !

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
منم بدم نميومد همراهيتون كنم ولي چيزي بارم نيست ميخوام از چند وقت ديگه كلاسهاي برنامه نويسي برم
فكر كنم بتونم ملحق بشم الانم اگه بتونم كمكي ميكنم
كمك اول:كسي چايي نمي خواد براش بيارم:biggrin1:

Neo

کاربر سایت
Sep 27, 2005
1,542
نام
احسان
دوست من ما روی این پیشنهاد خیلی فکر کردیم منظورم دو بعدی بودنه ولی به دلایلی تصمیم گرفتیم که همون 3D کار کنیم چون دو بعدی برای ما سختتر بود بر خلاف تصور .
اقا مهران یه PM در مورد کارن به من بزن در ضمن اگه مشکلی بود بگو که من هم یه سوالی از بچه ها بکنم اگه خواستی هم برای تست فایل .x بهت بدم خلاصه هر کاری که نیاز بود انجام میدم . منم برای الگو میگم موتور اماده.;)

capitanrayan جان شما هم اگه خاستید برای برنامه نویسی کار کنی یادت باشه وقتت رو برای یاد گرفتن مفاهیم Database و این طور چیزها صرف نکنی بورو سراغ اصل مطلب SDK

bryan

کاربر سایت
Sep 21, 2006
132
من که میگم اول از یه جای کوچیک همون طور که رفیقمون گفت مثل بازی 2d یا موبایل یا بازی فلاش و..... لازم نیست همون اول کار بریم با 3d کار کنیم (به هر حال نظر من اینه )

Neo

کاربر سایت
Sep 27, 2005
1,542
نام
احسان
ميتوني بهم بگي چه كلاس هايي برم؟
شما خودت از چي شروع كردي اصلا چه كلاسي بدرد مي خوره؟

نمیدونم الان در چه حدی در برنامه نویسی هستی ولی اول باید خود زبان یا همون Syntax رو یاد بگیری (خانواده C ) بعد بری برای بقیه اما هیچ کلاسی بیرون تا اونجایی که من میدونم نیست اونوقت باید e-book بخونی حتی اونم فارسی نیست .

به نظر من چون هنوز کار ما در سطح تحقیقاتیه میتونیم همه با هم تصمیم بگیریم فقط باید معلوم بشه هر کی چی کار میکنه :blushing:

اقای rod خوبه ولی به نظر من بیشتر از قیافش به درست بودن اناتمیش فکر کن ولی کلا خوبه :love:

بازم میگم یکی از همین الان بیاد یک داستان خوب برای بازی Adventure بده بخدا خیلی سخته

باید کلی روی داستان فکر کرد و کمبود های دیگرو با این مورد جبران کرد (چیزی که خیلی از بازیهی امروزی ندارن/:))

Mehran.Tabeshi

کاربر سایت
Sep 7, 2007
260
نام
Mehran
برنمامه نویسی اول C . بعد c++ .. . بعدشم پروگرامینگ توی direct3d
direct music , directsound , direct play , direct draw , . مباحث c و c++ بیشتر توی لینوکس / .شما اصلآ اونا رو بی خیال ! .
راستی کل کل توی برنامه نویسی توی c , c++ , perl , php , asm , bv , Java , Forton پذیرفته میشود ! :biggrin1:

. در ضمن neo جان . خودم یه تنه دارم موتور می نویسم . خواستی بگو گزارش کار رو بهت بدم ! :love:

DarkSoroush

کاربر سایت
Aug 14, 2007
373
نام
سروش
من که از کمک کردن در این امر دریغ نمیکنم

و اندوخته هامو در اختیار دیگران قرار میدهم تا دیگران استفاده کنن و ......

شرکت صنوبر یاهمون امپرور نرم افزار 3dgame studio همراه با آموزش را داده بیرون ( 3 سی دی )
بدی نیست اگه کسی حوصله داشته باشه واقعاً وعلاقه داشته باشه میتونه یه بازی اول شخص کاملاً سه بعدی بسازه
که زیبا تر شدن بازی همش بستگی داره به خلاقیت اون فرد یا گروه

http://www.emperor.ir

آقایون چرا با موتور بهتری نمیسازید مثلا Source یا CryEngine. الان که داره CryEngine 2 هم میاد. یا با UE3 .
ایران که قانون کپی رایت نداره فکر نکنم کسی بهمون چیزی بگه. شما چی فکر میکنید. اگر خواستید با اینها بسازید من هستم البته فعلا که سرم شلوغه.
موفق باشید.

DarkSoroush

کاربر سایت
Aug 14, 2007
373
نام
سروش
کسی از بچه ها لینک دانلود کاملی از موتورهای virtools,quest 3d, و از همه مهمتر unreal داره؟؟

بازی GOW را برای PC بگیر. سه روز پیش اومده و توی ایران امروز. ادیتور UE3 رو داره. میتونی مپ بسازی و بعدش از بازی جدا کنی و یک بازی جدید بسازی.
اگر کمک خواستی همین جا مطرح کن.
موفق باشی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر