ساخت تیم بازی سازی- خواهشاً ملحق شوید!

DarkSoroush

کاربر سایت
Aug 14, 2007
373
نام
سروش
برنمامه نویسی اول C . بعد c++ .. . بعدشم پروگرامینگ توی direct3d
direct music , directsound , direct play , direct draw , . مباحث c و c++ بیشتر توی لینوکس / .شما اصلآ اونا رو بی خیال ! .
راستی کل کل توی برنامه نویسی توی c , c++ , perl , php , asm , bv , Java , Forton پذیرفته میشود ! :biggrin1:

. در ضمن neo جان . خودم یه تنه دارم موتور می نویسم . خواستی بگو گزارش کار رو بهت بدم ! :love:

ببخشید من چند تا پست پشت سر هم میدم. علتش اینه که میگردم و مطالب جدید میبینم. اگر مدیران انجمن اومدند خواهش دارم پست ها را با هم ترکیب کنند.
آقا اگر گزارش کارتو بگب خوشحال میشم. اگر چه بهتر بود با یک گروه بنویسی تا کیفیت کارت میرفت بالاتر.
شمابا چه ورژنی بیشتر کار میکنی؟؟ 6, 2003, 2005, یا نسخه های DOS یعنی C

Neo

کاربر سایت
Sep 27, 2005
1,542
نام
احسان
اقا مهران دستت درد نکنه ولی تو تنها نیستی ایشلا بعدن همه یکی میشیم با بچه های ما فعلا فقط تحقیقات رو انجام میدیم .
اقای سوروش با ادیتور زیاد نمیشه کار کرد باید سرس کامل موتور باشه بعدم اگه شما Cryengine یا unreal هر ورژنیش رو پیدا کردی لینک دانلود بزار ولی فکر نمیکنم به همین راحتی بشه گرفتشون اگه پیدا کردی ما هم دیگه زحمت نمیکشیم میریم با اونا میسازیم ولی نیست البته که یکی از بچه های دانشگاه که مسئول دانلود گروه بمن گفته که Unreal2004 رو پیدا کرده حالا نمیدونم خالی بسته یا نه؟؟؟

آخرین ویرایش:

DarkSoroush

کاربر سایت
Aug 14, 2007
373
نام
سروش
در 90% موتور ها میتونی ادیتور را از بازی جدا کنی و تبدیل به یک بازی جدید بکنی. مثلا من با Source این کارو کردم. و همچنین با CryEngine

metalgear_kojima

کاربر سایت
Oct 21, 2007
133
نام
pedram
engine بازی استراتجی کسی میشناسه ؟
شما از چه engine استفاده می کنید؟( Virtools , Quest 3d , Unreal engine full ?)
از چه برنامه هایی استفاده می کنید ؟ openGl , C++ , DirectX 9 ؟
بازی Strategy چه توانایی علاوه بر بازی های Action می خواد ؟
شما قصد دارید با Newton Dynamic و Fps creator و Game maker 6 بازی بسازید ؟
یکم information بدید ما هم در جریان باشیم D:

سلام به همگی . 1 : اون logo رو دروستش کردم .

فکر نکنم که بتونبم از Quest 3d , Unreal engine استفاده بکنیم " چون خیلی ویری پیرین !.!!.!

از ++C چون ساده تره

بازی های strategy ساختشون خیلی ساده تر ولی خب هنوز چیزی معلوم نیست

با Fps creator و Game maker ساده تره

بچه ها اونای که تاهالا کاری کردند یا داخل سایت چیزی بنویسین یا بهم PM بدید PLZ

metalgear_kojima

کاربر سایت
Oct 21, 2007
133
نام
pedram
بچه ها اینم چند تا عکس برای logo هرکدوم پسندیده شد بگین تا اسم سایت رو بزنم . اگر هم نه تا چندتا دیگه درست کنم .

inlinePhoto

inlinePhoto

inlinePhoto

اینم یه عکس که پدرم درومد تا تنظیم بشه . از AK 47

inlinePhoto

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
در 90% موتور ها میتونی ادیتور را از بازی جدا کنی و تبدیل به یک بازی جدید بکنی. مثلا من با Source این کارو کردم. و همچنین با CryEngine

اگر موتور اصلی رو گیر نیاوردیم به نظر من هم این روش بهتره تا نوشتن خود موتور

metalgear_kojima

کاربر سایت
Oct 21, 2007
133
نام
pedram
به نظر من فکر کنم که اگه بخوایم اینجوری پیش بریم به هیچ جا نمیرسیم .

من میگم همه بچه ها بیان داخله yahoo یه conferance درست میکنیم اونجا صحبت هارو بکنیم و هرکس هم مصعول اون بخش بزاریم

؟؟؟؟؟؟؟؟:confused:
من که آلان گیج شدم :confused:

Neo

کاربر سایت
Sep 27, 2005
1,542
نام
احسان
اقا کجایین ÷س اقا مهران چه کار میکنی اقا مهدی تو چه کار میکنی اگه دوستاشتین میتونین به http://broadcast.iribu.ir/persian سایت مراجعه کنید و اطلاعاتی راجع به کنفرانس گیم در تهران دریافت کنید روزهاشم اینان (از همین هفته که میاد;))

شنبه : از ساعت 11 لغايت 16
يك‌شنبه : از ساعت 8 لغايت 16
دوشنبه : از ساعت 8 لغايت 12

DarkSoroush

کاربر سایت
Aug 14, 2007
373
نام
سروش
چی شد؟؟ گروهتون جمع شد؟؟
من دارم خودم با موتور CryEngine 1 بازی میسازم و مشکلی هم نداشتم و همش هم تقریبا کار خودمونه.
زیاد طولش ندید. در ضمن اگر کمک خواستید بگید من خوشحال میشم.

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
من دارم خودم با موتور CryEngine 1 بازی میسازم و مشکلی هم نداشتم و همش هم تقریبا کار خودمونه.
میشه یه عکس از محیط کاریش و یه دونه هم از بازی نهایی بزاری !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر