ساخت بازي با برنامه‌يgame maker

esisonic

کاربر سایت
Aug 11, 2008
227
نام
اسی
سلام بر همگان ..
خیلی وقته دنبال موتور کرک شده ی Game Maker Studio هستم ... این موتور جدید YoYo Games هست و قابلیت های زیادی داره که بهتون توسیه میکنم حتما ً به سایت YoYo Games برید و ببینید!!!
اگر کسی لینکی ، چیزی پیدا کرد خواهشا ً بقیه رو بی اطلاع نزاره و یه ملّت رو از نگرانی در بیاره!!

PersiMunich

کاربر سایت
Jul 16, 2013
8
سلام من یک مدل بازی پیدا کردم سبکش خیلی خوبه واقعا من و یا شخصی بتون تو این سبکا بازی درست کنه خیلی خوبه اسمش Gun Point هست خیلی جالبه خواستید بگید یک لینک براتون از بازیش بزارم ولی والله نمیدونم با همین game maker درست کردند یا نه کسی فهمید بگه!!!:d

راستی شاید کودکانه باشه گرافیکش ولی یه جورایی میشه گفت مثل splinter cell میمونه هه هه هه!!

چند عکس از بازیش:

1371453403_gun-point-www.bazikids-3.jpg

1371453406_gun-point-www.bazikids-4.jpg

منبع 2 عکس: بازیکیدز

Rambayo

کاربر سایت
Oct 15, 2010
371
نام
Ali Vaiper
یه Example میزارم واسه کسایی مثل خودم که کد نویسی بلد نیستن و با هزار بدبختی میتونن تازه 1 خط کد بنویسن.
این Example معادل اکشن ها رو به زبان GML میگه:
dd_icons_to_gml_main.zip
منبع:Game Maker Community

دوستان پیشنهاد می کنم سراغ موتور کانستراکت 2 برین چون بدون حتی یک خط کد می تونین بازی مثل عکس های بالا رو بسازین
اموزش هاشم تو فروم گیم این گیم هست خواستین لینک بدم

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
دوستان پیشنهاد می کنم سراغ موتور کانستراکت 2 برین چون بدون حتی یک خط کد می تونین بازی مثل عکس های بالا رو بسازین
اموزش هاشم تو فروم گیم این گیم هست خواستین لینک بدم
کی گفته تو گیم میکر بدون حتی یک خط کد نمیشه همچین بازی ساخت؟:-"
فعلا یه بازی هواپیمایی دارم میسازم با GM81(چند تا اکشن ه Sleep توش هست, واسه همین نمیتونم فعلا به Studio پورتش کنم, ساختش تموم شد شاید یکاریش کردم حالا:D), اونو که ساختم میرم سراغ Construct, ببینیم چطوره:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر