روش ساخت MX4SIO برای پلی استیشن 2 بصورت آسان

TinTEn

کاربر سایت
Oct 30, 2021
45
داداش اصلا منو اگر بشناسی من جای دیگم تو تاپیکا هستم الان ی بنده خدا تو اموزش PS4 اومده بود راجب ی مشکل دریفت دسته حرف شده بود بعد یه دوستی ادرس سایت دو تا فروشگاه واسه خرید و حل مشکل گذاشته بود پس اونجام حمله کنن داری تبلیغ میکنی بعد این خودش داره به وضوح حالا اگر این نظرتم ببینه نگه این داداش یا فامیلته چون اینطور ادما هر کاری میکنن بعد ی حرکت کسی بزنه واسشون منبر میرنو حکم صادر میکنن,اونم من چقد گفتم اموزشش همینجا گذاشتن و میتونی اصلا خودت بسازیش و دوست داشتی واس اینکه مشکل ساز نشه و ی زمان دستگاهت اسیب نبینه امادشو بخری بهتره بعد اگر قرار بر این باشه که مثلا این تبلیغشو من داشتم و نفعی بخوام ببرم اینهمه جا واسه تبلیغ بیام تو تاپیک خزو خیل تو اینکارو انجام بدم!!!!
خجالت داره واقعا من که به خودم مطمعنم اونم سایت اصلیش که گذاشتمو کاملا گویاس همه چیز اموزشای ساختشم تا دلت بخواد هست بازم خواسی بگو بزارم البته اگر نگه دست اول من بودم که گذاشتم اینجا...
داداش همه حرفات درست ولی فکر میکنم اون ادرس گذاشتی واسه فروش,فروشندش ایربلو 2018 هست منم همونروز دیدم با ایدی شما تقریبا برابره فقط 2018 نداره الان این ایدی شما تو بازیسنتر ایربلو خالی هست بنابراین اینجا سو تفام شده البته من اینطوری فک نکردم و اینو تصادفی دونستم بازم از جانب خودم میگم ارزش ندارهو خودتون رو اذیت نکنید.

airblue

کاربر سایت
Dec 21, 2014
164
داداش همه حرفات درست ولی فکر میکنم اون ادرس گذاشتی واسه فروش,فروشندش ایربلو 2018 هست منم همونروز دیدم با ایدی شما تقریبا برابره فقط 2018 نداره الان این ایدی شما تو بازیسنتر ایربلو خالی هست بنابراین اینجا سو تفام شده البته من اینطوری فک نکردم و اینو تصادفی دونستم بازم از جانب خودم میگم ارزش ندارهو خودتون رو اذیت نکنید.
نه اذیتم به خاطر وصله ی نا به جاس
وااالا من نیستم فروشنده ش اگر باشم این جراتو دارم بگم اصلا ربطی نداره اینو ده جا سرچ کنی ممکنه تشابه ایدی ها رو ببینی تو فضای بی حد مجازی یا هر جا,بعد شما اینو دیدی یعنی من خودم ندیدم گفتم مثلا بر فرض اگهی منه اخه اینهمه جااااا برا اگهی بیام اینجا اگهی بزارم اصلا بازدید اینجا مگه چقدر بوده یا هست بخواد برام تبلیغ شه و بخواد سود داشته باشه عجب گیری کردیماااا اومدیم اینجا نظر دادیم.

این عکسم میزارم تا به قول شما سو تفاهمم نشه اینجا کاملا مشخص کردم پروفایل خودمو,سوال کردم و جوابشم طرف داده فقط دنبال همین بودم ی جواب بده که خدارو شکر داد:
bandicam 2023-08-02 08-36-17-739.jpg

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mqg1387 and ir.boy

vendor

کاربر سایت
Jul 9, 2007
457
فروشگاه Resident Evil-فروشگاه psnshop-فروشگاه رزیدنت ایول-فروشگاه رزیدنت اویل

دوست عزیز عزیز نکن باااو
خودت داری تبلیغ میزاری اونم تو روووز روشن👆 به من میگی شیطون بلا خودم گزارشتو باس بدم بعد اون بنده خدا اومده بود سوال کرده بود جوابشو دادم من نفعی مثل تو که اینطوری تبلیغات گذاشتی رو به وضوح نمیبرم اصلا نمیدونم کی هست اونجا عه عه عه م نکن پس درست حرف بزنیدو مردمو قضاوت نکنید وقتی چیزیرو درست نمیدونی و اطلاع نداری.
بیسواد اون امظا هستش که زیر همه پست های من میاد خودش.
اینم اموزش ساختش هر جااا تو یوتیوب سرچ کنی هست پس اول چیزو که میخوای پیام بکنی رو درست ببینش بعد به دیگران نسبت بده این اموزش تو قدیمی نیس چون واسه خیلی قبلم اموزشهاش هست تاریخ خیلی قدیمی تر و کلا تاپیک خارجی که بصورت اصلی گذاشتن و تا الانم نظرات داخلش بروز میشه و موجوده پس تو که اسکی از اون رفتی و به مردم طعنه میزنی در حالیکه خودت به وضوح تبلیغ فروش چیزایی رو گذاشتی که کاملا رایگانه واقعا ادعات شرم اوره و متاسفم برات.

اینم سایت اصلی و مادر که ایشون به من نسبت داده که از اینجا برداشتم اموزشش رو!!!
تاریخای اموزش سایت زیرو ببینید بعدا خودتون متوجه میشید به ما این وصله ها به خاطر چندر تومن نمیچسبه داداش...برو خودتی...
PS2 - [MX4SIO/SIO2SD] SD Card Adapter and SD-driver for the PS2 SIO2 interface

ویرایش:
ضمن اطلاع سرچ گوگلی که زدم و اومدم این تاپیک سوت و کور و اصلا اشتباه کردم تو جواب اونی که پرسیده بود حالا واسه هر زمانم بوده باشه گفتم کار خیر کنم و این اومدو اونجام ادرسشو گذاشتم.

View attachment 303145
من اسکی رفتم؟ مگه تو اون لینک یوتیوب آموزش فارسی گذاشته؟ مگه من تو سایتم MX4SIO میفروشم؟

تو گوگل سرچ زدی و آدرس ایسام اومد؟ اکانت ایسام ماله خودته. اسم کاربری تو ایسام و انجمن یکیه. حالا بیا اینو هم انکار کن.

Untitledgfdfgsd.png

• Like
Reactions: mqg1387

airblue

کاربر سایت
Dec 21, 2014
164
بیسواد اون امظا هستش که زیر همه پست های من میاد خودش.

من اسکی رفتم؟ مگه تو اون لینک یوتیوب آموزش فارسی گذاشته؟ مگه من تو سایتم MX4SIO میفروشم؟

تو گوگل سرچ زدی و آدرس ایسام اومد؟ اکانت ایسام ماله خودته. اسم کاربری تو ایسام و انجمن یکیه. حالا بیا اینو هم انکار کن.

View attachment 303152
عکسشو گذاشتم اقای خاص من از رو ی اتفاق اسم کاربریم با اون بابا فرق داره من airblue هستم اینجا نه airblue2018 اون رفیقمونم این موضوع رو گفت مثلا الان اومدی معما ساختی حلشم کردی من جواب اون رفیقمونم که گفت این مطلبو دادم توضیحم داد خودشم گفت سو تفاهم شده منتها یکی مثل اون متوجه میشع یکی مثل شما دنبال داستانه اینم عکسش که سوال کردم از طرف فروشنده ای دی من مشخصه ای دی فروشنده هم مشخصه فقط از بخت بد من ای دی من تو اینجا با اون ی 2018 تفاوتشه بازم بگم یا معما میای اینجا بازم طرح میکنی
اقای باسواد من امضا رو میدونم چیه متاسفانه تو خودتو مثال نمیزنی فقط دیگرانو میبینی افکارتو عوض کن داداش همه مثل هم نیستن.

bandicam 2023-08-02 08-36-17-739.jpg

آخرین ویرایش:
  • Like

vendor

کاربر سایت
Jul 9, 2007
457
عکسشو گذاشتم اقای خاص من از رو ی اتفاق اسم کاربریم با اون بابا یکیه تازه من airblue هشتم اینجا نه airblue2018 اون رفیقمونم این موضوع رو گفت مثلا الان اومدی معما ساختی حلشم کردی من جواب اون رفیقمونم که گفت این مطلبو دادم توضیحم داد خودشم گفت سو تفاهم شده منتها یکی مثل اون متوجه میشع یکی مثل شما دنبال داستانه اینم عکسش که سوال کردم از طرف فروشنده ای دی من مشخصه ای دی فروشنده هم مشخصه فقط از بخت بد من ای دی من تو اینجا با اون ی 2018 تفاوتشه بازم بگم یا معما میای اینجا بازم طرح میکنی
اولش که من آقای خاص نیستم. بعدش از روی اتفاق؟ ببین من از سال 84 کاربر فعال اینترنت هستم. با بچه که طرف نیستی که راحت قول بخوره. من از سال 2007 اینجا عضوم. همبن الان میتونم با جرئت بگم. 99% جاهایی که نا کاربری vendor میبینی حالا چه لا پسوند و چه پیشوند منم. اگه میخوای چیزی بفروشی بفروش. اصلا تو وبلاگ خودم تبلیغتو میزارم. تو کانال آپارتم تلبیغتو میزارم. ولی داخل تاپیک دیگران خوبیت نداره. میتونسیتی یه تاپیک جدا بزنی

• Like

airblue

کاربر سایت
Dec 21, 2014
164
اولش که من آقای خاص نیستم. بعدش از روی اتفاق؟ ببین من از سال 84 کاربر فعال اینترنت هستم. با بچه که طرف نیستی که راحت قول بخوره. من از سال 2007 اینجا عضوم. همبن الان میتونم با جرئت بگم. 99% جاهایی که نا کاربری vendor میبینی حالا چه لا پسوند و چه پیشوند منم. اگه میخوای چیزی بفروشی بفروش. اصلا تو وبلاگ خودم تبلیغتو میزارم. تو کانال آپارتم تلبیغتو میزارم. ولی داخل تاپیک دیگران خوبیت نداره. میتونسیتی یه تاپیک جدا بزنی
اقا جان اگه واسه من بود میومدم اینجا راهنمایی بزارم تو رو میشناسن منم فعالیت داشتم تا حدی میشناسن بچه های گروه Ps4 مگه تو واسه فروش گذاشتی اومدم چیزی بگم تا حالا چندین بار اومدم اینجا و جاهای دیگه واسه دیدن تاپیکارو دیدم میشناسم
من کاری ندارم به کسی تو اومدی داستان درست کردی اونجام گفتم من به خاطر چندر تومن لنگ نیستم بخوام اینکارو کنم اون ای دی فروشم والا از من نیست....عکسشو گذااشتما اگه زحمت دیدنشو به خودت داده باشی!

• Like

vendor

کاربر سایت
Jul 9, 2007
457
اقا جان اگه واسه من بود میومدم اینجا راهنمایی بزارم تو رو میشناسن منم اینجا فعالیت داشتم مگه تو واسه فروش گذاشتی اومدم چیزی بگم تا حالا چندین بار اومدم اینجا و جاهای دیگه واسه دیدن تاپیکارو دیدم میشناسم
من کاری ندارم به کسی تو اومدی داستان درست کردی اونجام گفتم من به خاطر چندر تومن لنگ نیستم بخوام اینکارو کنم اون ای دی فروشم والا از من نیست....
من چیزی نمیفروشم اینجا. چی میفروشم؟ اگه چند سال پیش تاپیک فروش گذاشتم یادم نمیاد. اگه منظورت امظا هستش که اون هم سال ها هستش که گذاشتمش. حتی بادم نمیاد کی. ولی اگه واقعا اکانت واسه تو نیست. چرا پاکش نکردی؟ چرا داری کش میدی و با من بحث میکنی؟

• Like

airblue

کاربر سایت
Dec 21, 2014
164
این ادرس زیر اکانتت گذاشتی من میگم واسه من نیست اون اکانت دلیل میاری که من فلانم چنانم از سال 84 کاربر فعال اینترنتم. با بچه که طرف نیستی که راحت گول بخوره
این عکسو ادرس پس واسه کیه میگی یادم رفته منم بچه نیستمو سنی ازم گذشته تجربه دارم تو خودتو ثابت کن پاکش کن منم حرفی ندارم نمیگفتی ام پاکش میکردم فقط میخواستم بهت بگم با ترسو طرف نیستی با طرفت منطقی باشو زود تصمیم نگیر منم اومدم مثلا اطلاعی بدم ما حالا اگر همشهری نباشیم ولی از ی جا هستیم .

bandicam 2023-08-02 09-53-45-551.jpg
bandicam 2023-08-02 09-54-09-948.jpg

• Like

vendor

کاربر سایت
Jul 9, 2007
457
این ادرس زیر اکانتت گذاشتی من میگم واسه من نیست اون اکانت دلیل میاری که من فلانم چنانم از سال 84 کاربر فعال اینترنتم. با بچه که طرف نیستی که راحت گول بخوره
این عکسو ادرس پس واسه کیه میگی یادم رفته منم بچه نیستمو سنی ازم گذشته تجربه دارم تو خودتو ثابت کن پاکش کن منم حرفی ندارم نمیگفتی ام پاکش میکردم فقط میخواستم بهت بگم با ترسو طرف نیستی با طرفت منطقی باشو زود تصمیم نگیر منم اومدم مثلا اطلاعی بدم ما حالا اگر همشهری نباشیم ولی از ی جا هستیم .

View attachment 303154
View attachment 303155
نمیدونم چرا متوجه نمیشی. میگم آدرس سایت من تو امظا هستش. هر پستی بزنم زیرش میاد. همه میتونن تو امظا آدرس سایت یا وبلاگشونو بزارن. تو هم بزار. اگه امظا مشکل داره گزارش کن منو.

• Like

TinTEn

کاربر سایت
Oct 30, 2021
45
من چیزی نمیفروشم اینجا. چی میفروشم؟ اگه چند سال پیش تاپیک فروش گذاشتم یادم نمیاد. اگه منظورت امظا هستش که اون هم سال ها هستش که گذاشتمش. حتی بادم نمیاد کی. ولی اگه واقعا اکانت واسه تو نیست. چرا پاکش نکردی؟ چرا داری کش میدی و با من بحث میکنی؟
سلام و روز به خیر
اقا من راستش چون اومدم اینجا پرسیدم گفتم توضیح مختصر بدم ختم به خیر شه الانم چیزی نشده بخواد ادامه دار بشه بیخیال صلوات بفرستین مطالبم پاک کنین در صورت صلاح تموم شه بره ارزش نداره.

airblue

کاربر سایت
Dec 21, 2014
164
نمیدونم چرا متوجه نمیشی. میگم آدرس سایت من تو امظا هستش. هر پستی بزنم زیرش میاد. همه میتونن تو امظا آدرس سایت یا وبلاگشونو بزارن. تو هم بزار. اگه امظا مشکل داره گزارش کن منو.
سلام و روز به خیر
اقا من راستش چون اومدم اینجا پرسیدم گفتم توضیح مختصر بدم ختم به خیر شه الانم چیزی نشده بخواد ادامه دار بشه بیخیال صلوات بفرستین مطالبم پاک کنین در صورت صلاح تموم شه بره ارزش نداره.
اره من متوجه نمیشم تو میفهمی!!دارم میگم تو گیر دادی اصلا من با تو کاری نداشتم امضا یا غیر امضا اگه اینطور باشه خو همه اینکارو میکنن گل پسر خودش میشه اگهی فروش دیگه چون به هر حال طرف میاد میبینه روش کلیک میکنه من حرفی ندارم این دوست داشت چیزایی رو که گفته پاک کنه منم پاکش میکنم این ایشونو اینم تاپیکشون کسی کاری نداره.

• Like
Reactions: mqg1387 and ir.boy

Aghahadi

کاربر سایت
Jan 1, 2023
222
نام
هادی حسینی

دوست عزیز عزیز نکن باااو
خودت داری تبلیغ میزاری اونم تو روووز روشن👆 به من میگی شیطون بلا خودم گزارشتو باس بدم بعد اون بنده خدا اومده بود سوال کرده بود جوابشو دادم من نفعی مثل تو که اینطوری تبلیغات گذاشتی رو به وضوح نمیبرم اصلا نمیدونم کی هست اونجا عه عه عه م نکن پس درست حرف بزنیدو مردمو قضاوت نکنید وقتی چیزیرو درست نمیدونی و اطلاع نداری.

خودم به شخصه با تبلیغ کردنت مشکل نداشتم..اشکالی هم نداره آنچنان..

ولی وقتی چیزی رو خودت ساختی مرد و مردونه بگو ساختم و میفروشم..

اون سرچ گوگل و اینا رم بنداز دور..
رک بگو خودم ساختم..

در کل از نحوه تبلیغاتت تعجب کردم..

دیگه اونقدرام سخت نیست فهمیدنش..

ما هم گیج نیستیم..🙃

• Like
Reactions: vendor and mqg1387

TinTEn

کاربر سایت
Oct 30, 2021
45
اره من متوجه نمیشم تو میفهمی!!دارم میگم تو گیر دادی اصلا من با تو کاری نداشتم امضا یا غیر امضا اگه اینطور باشه خو همه اینکارو میکنن گل پسر خودش میشه اگهی فروش دیگه چون به هر حال طرف میاد میبینه روش کلیک میکنه من حرفی ندارم این دوست داشت چیزایی رو که گفته پاک کنه منم پاکش میکنم این ایشونو اینم تاپیکشون کسی کاری نداره.
خودم به شخصه با تبلیغ کردنت مشکل نداشتم..اشکالی هم نداره آنچنان..

ولی وقتی چیزی رو خودت ساختی مرد و مردونه بگو ساختم و میفروشم..

اون سرچ گوگل و اینا رم بنداز دور..
رک بگو خودم ساختم..

در کل از نحوه تبلیغاتت تعجب کردم..

دیگه اونقدرام سخت نیست فهمیدنش..

ما هم گیج نیستیم..🙃
بابا اون فروشنده airblue 2018س این یکی اینجا airblue
منم اولش دیدم شک کردم دیشبم بهش گفتم ولی اینطوری فک نکردم و اینو تصادفی فرض کردم اخه بخوای فکر کنی این خودشم به قول گفتنی میدونسته و دیده کلی ام زمان بوده بیاد پاکش کنه پس چرا بخواد دروغ بگه بابا ول کنید بره بازم خودتون میدونید...ولی حرف و سخن اونم اینطوری هی توش بحث میادو اخرشم...خود دااانی!

• Like
Reactions: mqg1387 and airblue

saeid0034

کاربر سایت
Sep 25, 2019
431
نام
سعید
سلام
برو اینجا فعلا واسه فروش هست به نظرم تو این اشفته بازار قیمتشم مناسب گذاشته انگار فروشم از قبل طرف داشته راضی بودن بازم اینجا اطلاع دادم کسی خواست بره ببینه و خرید کنه.
https://esam.ir/item/25935029/دانگل-بی-نظیر-MX4SIO-برای-پلی-استیشن-2
350 تومن؟؟
از همه بحث ها بگذریم که کی کیه و چرا تبلیغ گذاشتید و... این قیمتا چیه 😐
یک بیستم این قیمت هزینه قطعات نیست (حالا بخوایم کیس رو در نظر نگیریم که اونم مفت میشه گیر آورد) یعنی 300 تومن هزینه ساختشه؟! مگه جنگه 😂
جدا از اون احتمال زیاد حتی برد هم پرینتی نیست و احتمال 99% بصورت DIY ساخته شده
اول گفتم شاید MicroSD هم کنارش هست که خوندم دیدم همونم نیست، خلاصه اصلاااا قیمت مناسبی نیست...
البته فروشنده نیستم من، ولی این قیمت مناسب نبود از نظرم

ir.boy

کاربر سایت
Feb 6, 2021
99
سلام
برو اینجا فعلا واسه فروش هست به نظرم تو این اشفته بازار قیمتشم مناسب گذاشته انگار فروشم از قبل طرف داشته راضی بودن بازم اینجا اطلاع دادم کسی خواست بره ببینه و خرید کنه.
https://esam.ir/item/25935029/دانگل-بی-نظیر-MX4SIO-برای-پلی-استیشن-2

من عاشق کنسول Ps2م حتی تا الانم که کمتر کسی بهش توجه داره
اینا اورجینالش کسی گیر بیاره یا دسترسی داشته باشه عااالیه,من از این فروشنده سوال کردم اینطوریام نیست ایسام سهم خودشو برمیداره من تجربه دارم قضاوت نکن برادر,توضیحاتشو با توجه به اینکه گفته بود مطالعه کردم کامل خوندم بعد سوال کردم ازش روش ساختشو چون اینطور جاها نمیشه زیاد سوالو جواب داشت اونم بعده چن بار,دیگم جوابمو نمیده,این ظاهرا داره با مموری و برد اصلی اینکارو انجام میده نه با فیبر اینطورم از توضیحاتش متوجه شدم کار خودش نیست یا اگرم باشه بالاخره اموزشش هست خب این اصلا بحث نداره هر کی میتونه فکر میکنه بهتر براش فی درمیاد بسازه من به شخصه اینکارو انجام نمیدم یا با کمک کسی اینکاره باشه انجام میدم ریسکی م نداشته باشه هر کسی نمیتونه دستش هویه بگیره سیمارو بهم بزنه نتیجه بگیره خدایی نکرده میزنید دستگاه عیب دیگ میاد روش البته اختیار هر کسی ام دست خودشه.
در کل فروش هر چیزی قیمت معقول داره سزای گرون فروشم نخریدن ه.
الان اون رفیق من اگهی وبلاگ و سایتشو دیدم موندم قیمتا داداش اخه این چیه در کل نمیدونم شایدم اختصاصی و یا برنامه ریزی خاص خودشون رو دارن این دوستمون,پس یعنی اینجام جنگه!:-??
Ps2.jpg
ps2.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر